2017-18 * პირველი ლიგა

საქართველოს პირველობა 2017-18 * პირველი ლიგა

 

10/12

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ვეფხვები  პატარძეული

9

7

0

2

5

2

0

350:097

+253

35

2

არესი  ქუთაისი ^

9

7

1

1

3

1

0

250:120

+130

34

3

ყოჩები  ბოლნისი

9

7

1

1

4

0

0

234:137

+97

34

4

დინამო  თბილისი

9

3

1

5

1

3

0

165:176

-11

18

5

არწივები  ოზურგეთი

9

3

1

5

1

0

0

150:234

-84

15

6

ივერია  თბილის

9

3

0

6

1

1

0

210:323

-113

14

7

იუნკერები  კიკეთი

9

2

1

6

1

1

0

185:247

-62

12

8

ხულიგანა  თბილისი

9

1

1

7

0

2

0

142:352

-210

8

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)   განაცხადები.xls

10/12 @ 18.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   25/09 @ 15.10   ^ ცხრილი

არწივები

17:17

ყოჩები

23/09

16.00

ზვანი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

ხულიგანა

0:53

ვეფხვები $

24/09

12.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

ქერაშვილი

არესი

26:12

დინამო

24/09

15.30

ქუთაისი

თევზაძე

ნიქაბაძე

იუნკერები $

27:28

ივერია

24/09

17.00

ავჭალა

საჯაია

ბაქრაძე

II ტური   1/10 @ 18.15   ^ ცხრილი

არწივები

8:16

დინამო

30/09

16.00

ზვანი

საჯაია

ზიბზიბაძე

ვეფხვები

21:14

არესი $

30/09

16.00

პატარძეული

ამირხანაშვილი

ღიბრაძე

ივერია $

42:7

ხულიგანა

1/10

12.00

შევარდენი

ლაშხია

ჯალაღონია

ყოჩები $

24:0

იუნკერები

1/10

16.00

შევარდენი

ამირხანაშვილი

დოლიძე

III ტური   8/10 @ 18.25   ^ ცხრილი

დინამო $

11:16

ვეფხვები

7/10

13.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

მიქაბერიძე

ხულიგანა $

28:29

ყოჩები

7/10

16.00

შევარდენი

აქუბარდია

მიქაბერიძე

იუნკერები

14:23

არწივები

7/10

16.00

ავჭალა

ლაშხია

ფურცელაძე

არესი

25:19

ივერია $

8/10

16.00

ქუთაისი

საჯაია

მარგველაშვილი

IV ტური   22/10 @ 17.50   ^ ცხრილი

არწივები

0:44

ვეფხვები $

19/10

15.00

ჩოხატაური

საჯაია

მარგველაშვილი

იუნკერები

22:22

ხულიგანა

21/10

14.00

შევარდენი

აბულაშვილი

ფურცელაძე

ივერია

28:26

დინამო $

22/10

13.00

შევარდენი

ამაშუკელი

მიქაბერიძე

ყოჩები

7:27

არესი

22/10

15.30

შევარდენი

ამირხანაშვილი

დოლიძე

V ტური   5/11 @ 18.10   ^ ცხრილი

დინამო

14:26

ყოჩები

4/11

14.30

შევარდენი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

ვეფხვები $

59:20

ივერია

5/11

14.00

პატარძეული

აბულაშვილი

გოგეშვილი

არესი $

26:10

იუნკერები

5/11

14.30

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

ხულიგანა

13:26

არწივები

5/11

16.00

შევარდენი

საჯაია

გაბაძე

VI ტური   13/11 @ 18.25   ^ ცხრილი

ყოჩები

12:10

ვეფხვები $

12/11

11.30

შევარდენი

საჯაია

გოგიჩაიშვილი

ხულიგანა

7:58

არესი $

12/11

14.00

შევარდენი

ლაშხია

ჯალაღონია

იუნკერები

19:17

დინამო $

12/11

16.30

შევარდენი

მოგელაშვილი

სუთიაშვილი

არწივები $

34:12

ივერია

13/11

15.00

ზვანი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

VII ტური   19/11 @ 18.55   ^ ცხრილი

ვეფხვები $

62:22

იუნკერები

18/11

12.00

პატარძეული

აბულაშვილი

გოგიჩაიშვილი

დინამო

14:13

ხულიგანა $

19/11

12.00

შევარდენი

ჭიქაბერიძე

გაბაძე

არესი $

36:8

არწივები

19/11

14.00

ქუთაისი

საჯაია

მარგველაშვილი

ივერია

10:39

ყოჩები $

19/11

15.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ქერაშვილი

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

VIII ტური   26/11 @ 19.25   ^ ცხრილი

ყოჩები $

47:14

არწივები

25/11

14.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ჯალაღონია

დინამო

20:20

არესი

26/11

14.00

ავჭალა

აბულაშვილი

მიქაბერიძე

ვეფხვები $

69:0

ხულიგანა

26/11

14.00

პატარძეული

აქუბარდია

ღიბრაძე

ივერია

12:54

იუნკერები $

26/11

17.00

შევარდენი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

IX ტური   10/12 @ 17.45   ^ ცხრილი

იუნკერები

17:33

ყოჩები $

9/12

14.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ქერაშვილი

ხულიგანა

52:39

ივერია

10/12

15.00

შევარდენი

ჩიხლაძე

მიქაბერიძე

არესი

18:16

ვეფხვები $

10/12

15.00

ქუთაისი

ამირხანაშვილი

მარგველაშვილი

დინამო $

35:20

არწივები

10/12

15.30

ავჭალა

თევზაძე

დოლიძე

2018

X ტური   29/11 @ 21.10   ^ ცხრილი

არწივები

-

იუნკერები

3-4/03

 

 

 

 

ვეფხვები

-

დინამო

3-4/03

 

 

 

 

ივერია

-

არესი

3-4/03

 

 

 

 

ყოჩები

-

ხულიგანა

3-4/03

 

 

 

 

XI ტური   29/11 @ 21.10   ^ ცხრილი

ვეფხვები

-

არწივები

10-11/03

 

 

 

 

დინამო

-

ივერია

10-11/03

 

 

 

 

არესი

-

ყოჩები

10-11/03

 

 

 

 

ხულიგანა

-

იუნკერები

10-11/03

 

 

 

 

XII ტური   29/11 @ 21.10   ^ ცხრილი

არწივები

-

ხულიგანა

17-18/03

 

 

 

 

ივერია

-

ვეფხვები

17-18/03

 

 

 

 

ყოჩები

-

დინამო

17-18/03

 

 

 

 

იუნკერები

-

არესი

17-18/03

 

 

 

 

XIII ტური   29/11 @ 21.10   ^ ცხრილი

ივერია

-

არწივები

31/03-1/04

 

 

 

 

ვეფხვები

-

ყოჩები

31/03-1/04

 

 

 

 

დინამო

-

იუნკერები

31/03-1/04

 

 

 

 

არესი

-

ხულიგანა

31/03-1/04

 

 

 

 

XIV ტური   29/11 @ 21.10   ^ ცხრილი

არწივები

-

არესი

14-15/04

ყოჩები

-

ივერია

14-15/04

 

 

 

 

იუნკერები

-

ვეფხვები

14-15/04

 

 

 

 

ხულიგანა

-

დინამო

14-15/04

 

 

 

 

 

ასვლაზე   29/11 @ 21.10   ^ ცხრილი

პ2

-

დ9

28-29/04

       

დ9

-

პ2

5-6/05

       
საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018 * რაგბი ევროპა

17/02_2018 @ 22.55     სრულად    ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

14.00

ქუთაისი

ბელგია

$ 47:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

$ 64:0

23 მოთამაშე  |  გუნდები + მსაჯები  |  უსრული ოქმი

რუს $  48:7 ბელ

ესპ  კვი 15.45  რუმ

2’ რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+111

17

111

2-0

2

რუსეთი

6

+34

8

61

1-1

2

რუმინეთი

5

+79

13

85

1-0

1

ესპანეთი

4

+7

3

20

1-0

0

ბელგია

0

-88

1

7

0-2

0

გერმანია

0

-143

0

6

0-2

0

შაბ

03/03

18.00

მესხი

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

16.00

დინამო

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |   დებულება 

თებერვლის 36-კაცა რაზმი

1989 - 2017 206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

2017-18 * დიდი 10

17/02_2018 @ 16.50

 

XIII ტური

სრულად

პარ 16/02   ავჭალა   16.00

შაბ 17/02   ქუთაისი   13.00

შაბ 17/02   ავჭალა   15.00

კვი 18/02   ქუთაისი   14.00

კვი 18/02   ავჭალა   16.00

17/02 @ 16.50

სხვ

    მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

52

+189

12-1

4

ლოკომოტივი

51

+140

11-2

7

ლელო სარასენს

41

+86

09-4

5

ჯიქი  გორი

38

+95

07-4*1

8

ბათუმი

37

+87

07-5*1

7

ხარები  რუსთავი

28

-55

06-6*1

2

აკადემია

21

-14

03-10

9

არმაზი  მარნეული

19

-80

03-8*1

5

არმია

10

-161

02-10

2

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-287

01-11

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2019 * მსოფლიო თასი

17/02_2018 @ 19.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ურუ

შესარჩევები    ევროპის ზონა

7’ რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი

20

+122

28

199

4-1

4

ესპანეთი

17

+54

11

101

4-1

1

რუსეთი

15

+38

20

154

3-3

3

გერმანია

8

-115

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-99

08

071

0-5

2

შავი დაფა

9/02_2018 @ 16.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * პირველი ლიგა

18/12_2017 @ 20.00

განახლდება  3/03

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2018 * ჭაბუკთა ლიგები

13/02_2018 @ 19.05

გარდამავალი ტურნირი

23/02 - 29/04   "" ლიგ

1/03 - 4/05   "" ლიგ

ესები

2/10_2017 @ 12.45

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო