2017-18 * პირველი ლიგა

საქართველოს პირველობა 2017-18 * პირველი ლიგა

 

23/09

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ყოჩები  ბოლნისი

1

0

1

0

0

0

0

17:17

=0

2

1

არწივები  ოზურგეთი

1

0

1

0

0

0

0

17:17

=0

2

3

ივერია  თბილის

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

3

ვეფხვები  პატარძეული

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

3

დინამო  თბილისი

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

3

არესი  ქუთაისი

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

3

ხულიგანა  თბილისი

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

3

იუნკერები  კიკეთი

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)   განაცხადები.xls

23/09 @ 18.20

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

 

პირველი წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური   23/09 @ 18.20   ^ ცხრილი

არწივები

17:17

ყოჩები

23/09

16.00

ზვანი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

ხულიგანა

-

ვეფხვები

24/09

12.00

შევარდენი

 

ქერაშვილი

არესი

-

დინამო

24/09

15.30

ქუთაისი

თევზაძე

ნიქაბაძე

იუნკერები

-

ივერია

24/09

17.00

ავჭალა

 

ბაქრაძე

II ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

არწივები

-

დინამო

30/09-1/10

 

 

 

 

ვეფხვები

-

არესი

30/09-1/10

 

 

 

 

ივერია

-

ხულიგანა

30/09-1/10

 

 

 

 

ყოჩები

-

იუნკერები

30/09-1/10

 

 

 

 

III ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

იუნკერები

-

არწივები

7-8/10

 

 

 

 

დინამო

-

ვეფხვები

7-8/10

 

 

 

 

არესი

-

ივერია

7-8/10

 

 

 

 

ხულიგანა

-

ყოჩები

7-8/10

 

 

 

 

IV ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

არწივები

-

ვეფხვები

21-22/10

 

 

 

 

ივერია

-

დინამო

21-22/10

 

 

 

 

ყოჩები

-

არესი

21-22/10

 

 

 

 

იუნკერები

-

ხულიგანა

21-22/10

 

 

 

 

V ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

ხულიგანა

-

არწივები

4-5/11

 

 

 

 

ვეფხვები

-

ივერია

4-5/11

 

 

 

 

დინამო

-

ყოჩები

4-5/11

 

 

 

 

არესი

-

იუნკერები

4-5/11

 

 

 

 

VI ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

არწივები

-

ივერია

11-12/11

 

 

 

 

ყოჩები

-

ვეფხვები

11-12/11

 

 

 

 

იუნკერები

-

დინამო

11-12/11

 

 

 

 

ხულიგანა

-

არესი

11-12/11

 

 

 

 

VII ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

არესი

-

არწივები

18-19/11

 

 

 

 

ივერია

-

ყოჩები

18-19/11

 

 

 

 

ვეფხვები

-

იუნკერები

18-19/11

 

 

 

 

დინამო

-

ხულიგანა

18-19/11

 

 

 

 

 

მეორე წრე

მასპინძელი

 

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

VIII ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

ყოჩები

-

არწივები

25-26/11

 

 

 

 

ივერია

-

იუნკერები

25-26/11

 

 

 

 

ვეფხვები

-

ხულიგანა

25-26/11

 

 

 

 

დინამო

-

არესი

25-26/11

 

 

 

 

IX ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

დინამო

-

არწივები

9-10/12

 

 

 

 

არესი

-

ვეფხვები

9-10/12

 

 

 

 

ხულიგანა

-

ივერია

9-10/12

 

 

 

 

იუნკერები

-

ყოჩები

9-10/12

 

 

 

 

2018

X ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

არწივები

-

იუნკერები

-

 

 

 

 

ვეფხვები

-

დინამო

-

 

 

 

 

ივერია

-

არესი

-

 

 

 

 

ყოჩები

-

ხულიგანა

-

 

 

 

 

XI ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

ვეფხვები

-

არწივები

-

 

 

 

 

დინამო

-

ივერია

-

 

 

 

 

არესი

-

ყოჩები

-

 

 

 

 

ხულიგანა

-

იუნკერები

-

 

 

 

 

XII ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

არწივები

-

ხულიგანა

-

 

 

 

 

ივერია

-

ვეფხვები

-

 

 

 

 

ყოჩები

-

დინამო

-

 

 

 

 

იუნკერები

-

არესი

-

 

 

 

 

XIII ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

ივერია

-

არწივები

-

 

 

 

 

ვეფხვები

-

ყოჩები

-

 

 

 

 

დინამო

-

იუნკერები

-

 

 

 

 

არესი

-

ხულიგანა

-

 

 

 

 

XIV ტური   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

არწივები

-

არესი

-

 

 

 

 

ყოჩები

-

ივერია

-

 

 

 

 

იუნკერები

-

ვეფხვები

-

 

 

 

 

ხულიგანა

-

დინამო

-

 

 

 

 

 

ასვლაზე   26/08 @ 20.50   ^ ცხრილი

პ2

-

დ9

-

       

დ9

-

პ2

-

       
საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

23/09_2017 @ 17.45

IV ტური   + სრულად

პარ 22/09   რუსთავი   17.30 

შაბ 23/09   გორი   16.00

შაბ 23/09   ლელო   18.15

კვი 24/09   შევარდენი   16.00

კვი 24/09   ბათუმი   18.15

23/09 @ 17.45

სხვ

 მ-წ *

$

ხარები  რუსთავი

16

+23

4-0

0

ჯიქი  გორი

15

+43

3-1

3

ბათუმი

12

+72

2-0*1

2

აია  ქუთაისი

12

+17

3-0

0

ლელო სარასენს

10

+30

2-1

2

ლოკომოტივი

6

-5

1-2

2

არმია ^ 4

4

-79

1-3

0

აკადემია 1

4

-23

0-4

4

არმაზი  მარნეული 0

4

-10

0-2*1

2

ბაგრატ  ქუთაისი

0

-68

0-3

0

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

23/09_2017 @ 18.25

23-24/09   I ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

23/09_2017 @ 18.35

23-24/09  დას IV ტური | აღმ  III ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/09_2017 @ 20.00

"" ლიგ

26-27/09  მოწინავენი  XI ტური

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-29/09   III ეტაპის II ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

21/09_2017 @ 18.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/09_2017 @ 23.50   წყარო_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

გარ

როვიგო (იტა)

0:0

21/10

15.00

შინ

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

გარ

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

შინ

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

2017 * შემოდგომის ტესტები

18/09_2017 @ 14.00

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო