კონტინენტის ფარი 2017-18

ევროპის *კონტინენტის ფარ* 2017-18

ჯგუფური სტადია

""

სხვ

-

$

ტიმიშოარა (რუმ)

14

+38

14/06

3-1

2

ჰაიდელბერგ (გერ)

13

+22

10/10

3-1

1

როვიგო (იტა)

11

+3

11/12

2-2

3

ვიადანა (იტა)

6

-62

10/18

1-3

2

""

სხვ

-

$

კალვიზანო (იტა)

12

+55

15/06

2-2

4

ბათუმი (საქ)

12

+12

13/13

2-2

4

პადოვა (იტა)

11

+31

11/05

2-2

3

ლიშბოა (პორ)

4

-99

07/21

1-3

0

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება, მაგრამ არ ეთამაშება! 
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე და ორჯერ (შინ და გარეთ) ეთამაშება ისევ იქეთა’ჯგუფელს

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0;   +1 ბონუსი ($):  მეოთხე ლელოს გატანა (პრემია) ანდა რვაზე ნაკლებით წაგება (ნუგეში)
ტოლობაზე: 1) უკეთესი სხვაობა, 2) მეტი გატანილი ლელო, 3) ნაკლები გაშვებული ლელო,
                          4) ნაკლები დისკვალიფიკაცია, 5) ყომარი

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით  |  ოქმი წკაპი ანგარიშზე

14/10

როვიგო (იტა) $  

31:27

ბათუმი (საქ) $$

17.00

ბოდეა (რუმ)

 

ტიმიშოარა (რუმ)  

29:25

პადოვა (იტა) $

16.00

ლინთონ (შტლ)

 

ჰაიდელბერგ (გერ)  

23:19

კალვიზანო (იტა) $

17.00

ატორასაგასტი (ესპ)

 

ვიადანა (იტა) $  

14:19

ლიშბოა (პორ)  

17.00

ამაშუკელი (საქ)

21/10

ბათუმი (საქ) $  

33:16

ჰაიდელბერგ (გერ)  

15.00

ბლეინ (შტლ)

 

კალვიზანო (იტა) $  

41:14

ვიადანა (იტა)  

17.00

გროუვ-ვაით (შტლ)

 

პადოვა (იტა)  

18:13

როვიგო (იტა) $

17.00

თევზაძე (საქ)

 

ლიშბოა (პორ)  

10:45

ტიმიშოარა (რუმ) $

18.00

პიარდი (იტა)

9/12

ვიადანა (იტა) $  

31:27

ბათუმი (საქ) $

18.00

ატორასაგასტი (ესპ)

 

ტიმიშოარა (რუმ)  

15:13

კალვიზანო (იტა) $

17.00

ამაშუკელი (საქ)

 

ჰაიდელბერგ (გერ)  

19:15

პადოვა (იტა) $

18.00

? პიარდი (იტა)

 

როვიგო (იტა) $  

45:7

ლიშბოა (პორ)

18.00

ბლეინ (შტლ)

16/12

ბათუმი (საქ)  

20:17

ტიმიშოარა (რუმ) $

15.00

ალენ (შტლ)

 

კალვიზანო (იტა) $  

34:0

როვიგო (იტა)  

18.00

ლინთონ (შტლ)

 

პადოვა (იტა) $  

41:7

ვიადანა (იტა)  

18.00

პიარდი (იტა)

 

ლიშბოა (პორ)  

7:38

ჰაიდელბერგ (გერ) $

19.00

თევზაძე (საქ)

მეოთხედ’ფინალი

* ორ-მატჩა დუელში ბონუსები არ გაიცემა
* გამარჯვებული გამოვლინდება ორი მატჩის ჯამური ანგარიშით 

* თუ ჯამში ფრეა, მეორე მატჩის შემდეგ, 5 წუთში, დაიწყება დამატებითი დრო – ორჯერ 10 წუთი 1-წუთიანი შესვენებით

* თუ ამის შემდეგაც ფრეა, შედარდება ორივე მატჩის 180 წუთში (80+80+20) გატანილი ლელოები

* თუ ეს მაჩვენებელიც თანაბარია, მოეწყობა შუთაუთი: 

* გუნდი გამოჰყოფს სამ მოთამაშეს, რომლებიც კარში 22 და 40 მეტრიდან, სამი პოზიციიდან –
  კარის პირდაპირ და ორივე კიდიდან 15 მეტრზე – რიგრიგობით დაარტყამენ
* თუ საწყისი 6-დარტყმიანი სერიაც ფრედ დასრულდა, შეჯიბრი გამარჯვებულის გამოვლენამდე გაგრძელდება 
  თითო დარტყმით – 40 მეტრიდან, კარის პირდაპირ

13/01

ბათუმი (საქ)

6:11

ტიმიშოარა (რუმ)

15.00

გროუვ-ვაით (შტლ)

 

ჰაიდელბერგ (გერ)

34:29

კალვიზანო (იტა)

18.00

ალენ (შტლ)

20/01

ტიმიშოარა (რუმ)

21:12

ბათუმი (საქ)

16.00

@ კლუჟ

 

კალვიზანო (იტა)

13:17

ჰაიდელბერგ (გერ)  

18.00

.

ნახევარ’ფინალი

31/03

ენისეი (რუს)

47:22

კრასნი იარ (რუს)

16.00

ადამსონ (შტლ)

 

ტიმიშოარა (რუმ) 

26:20

ჰაიდელბერგ (გერ)

16.00

ამაშუკელი (საქ)

21/04

კრასნი იარ (რუს)

26:27

ენისეი (რუს)

12.00

შარაბა (სფრ)

 

ჰაიდელბერგ (გერ)  

27:15

ტიმიშოარა (რუმ)

17.00

ვილქინსონ (ირლ)

2018-19 ჩელენჯზე გავიდა ორივე ფინალისტი

ფინალი

12/05

ენისეი (რუს)  

24:20

ჰაიდელბერგ (გერ)

14.00

@ გეჩო, ბილბაო (ესპ)

მერე და მერე ჰაიდელბერგი მოიხსნა და ჩელენჯზე დაუშვეს ტიმიშოარა

00.45 @ 19/08_2018

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

 

VII- ტური

სრულად

კვი 21/10   ლელო   14.00

კვი 21/10   რუსთავი   16.00

ორ 22/10   ბათუმი   15.00

ორ 22/10   გორი   17.30

22/10 @ 19.15

სხვ

მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

28

+101

6-1

4

ლოკომოტივი  თბ

24

+67

5-2

4

ხარები  რუსთავი

23

+46

5-2

3

არმაზი  მარნეული

22

+95

4-3

6

ლელო სარასენს  თბ

22

+32

5-2

2

აია  ქუთაისი

18

+13

4-3

2

ჯიქი  გორი

12

-39

2-5

4

ვეფხვები  პატარძეული

6

-90

1-5

2

აკადემია  თბილისი

6

-102

1-5

2

არმია  თბილისი

5

-123

1-6

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

27-28/10   IV ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

27-28/10   IV ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

19-21/10   V ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

23-25/10   II ეტაპის I ტური

მოწინავე ოთხეულები     დას  |  აღმ
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

"" [2000-01 დაბ]

26-27/10   II ეტაპის IV ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3224] მორაგბე [22/10]

კაცი [1303]  |  ჭაბ’ა [629]  |  ჭაბ’ბ [1292]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

18.00

ავჭალა

სამოა

0:0

24/11

18.00

ვაკე

ტონგა

0:0

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

9

+26

ლოკ (საქ)

0

-11

ფმრ (იტა)

0

-15

""

სხვ

პდვ (იტა)

8

+19

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

-19

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო