კონტინენტის ფარი 2017-18

ევროპის *კონტინენტის ფარ* 2017-18

ჯგუფური სტადია

""

სხვ

-

$

ტიმიშოარა (რუმ)

14

+38

14/06

3-1

2

ჰაიდელბერგ (გერ)

13

+22

10/10

3-1

1

როვიგო (იტა)

11

+3

11/12

2-2

3

ვიადანა (იტა)

6

-62

10/18

1-3

2

""

სხვ

-

$

კალვიზანო (იტა)

12

+55

15/06

2-2

4

ბათუმი (საქ)

12

+12

13/13

2-2

4

პადოვა (იტა)

11

+31

11/05

2-2

3

ლიშბოა (პორ)

4

-99

07/21

1-3

0

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება, მაგრამ არ ეთამაშება! 
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე და ორჯერ (შინ და გარეთ) ეთამაშება ისევ იქეთა’ჯგუფელს

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0;   +1 ბონუსი ($):  მეოთხე ლელოს გატანა (პრემია) ანდა რვაზე ნაკლებით წაგება (ნუგეში)
ტოლობაზე: 1) უკეთესი სხვაობა, 2) მეტი გატანილი ლელო, 3) ნაკლები გაშვებული ლელო,
                          4) ნაკლები დისკვალიფიკაცია, 5) ყომარი

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით  |  ოქმი წკაპი ანგარიშზე

14/10

როვიგო (იტა) $  

31:27

ბათუმი (საქ) $$

17.00

ბოდეა (რუმ)

 

ტიმიშოარა (რუმ)  

29:25

პადოვა (იტა) $

16.00

ლინთონ (შტლ)

 

ჰაიდელბერგ (გერ)  

23:19

კალვიზანო (იტა) $

17.00

ატორასაგასტი (ესპ)

 

ვიადანა (იტა) $  

14:19

ლიშბოა (პორ)  

17.00

ამაშუკელი (საქ)

21/10

ბათუმი (საქ) $  

33:16

ჰაიდელბერგ (გერ)  

15.00

ბლეინ (შტლ)

 

კალვიზანო (იტა) $  

41:14

ვიადანა (იტა)  

17.00

გროუვ-ვაით (შტლ)

 

პადოვა (იტა)  

18:13

როვიგო (იტა) $

17.00

თევზაძე (საქ)

 

ლიშბოა (პორ)  

10:45

ტიმიშოარა (რუმ) $

18.00

პიარდი (იტა)

9/12

ვიადანა (იტა) $  

31:27

ბათუმი (საქ) $

18.00

ატორასაგასტი (ესპ)

 

ტიმიშოარა (რუმ)  

15:13

კალვიზანო (იტა) $

17.00

ამაშუკელი (საქ)

 

ჰაიდელბერგ (გერ)  

19:15

პადოვა (იტა) $

18.00

? პიარდი (იტა)

 

როვიგო (იტა) $  

45:7

ლიშბოა (პორ)

18.00

ბლეინ (შტლ)

16/12

ბათუმი (საქ)  

20:17

ტიმიშოარა (რუმ) $

15.00

ალენ (შტლ)

 

კალვიზანო (იტა) $  

34:0

როვიგო (იტა)  

18.00

ლინთონ (შტლ)

 

პადოვა (იტა) $  

41:7

ვიადანა (იტა)  

18.00

პიარდი (იტა)

 

ლიშბოა (პორ)  

7:38

ჰაიდელბერგ (გერ) $

19.00

თევზაძე (საქ)

მეოთხედ’ფინალი

* ორ-მატჩა დუელში ბონუსები არ გაიცემა
* გამარჯვებული გამოვლინდება ორი მატჩის ჯამური ანგარიშით 

* თუ ჯამში ფრეა, მეორე მატჩის შემდეგ, 5 წუთში, დაიწყება დამატებითი დრო – ორჯერ 10 წუთი 1-წუთიანი შესვენებით

* თუ ამის შემდეგაც ფრეა, შედარდება ორივე მატჩის 180 წუთში (80+80+20) გატანილი ლელოები

* თუ ეს მაჩვენებელიც თანაბარია, მოეწყობა შუთაუთი: 

* გუნდი გამოჰყოფს სამ მოთამაშეს, რომლებიც კარში 22 და 40 მეტრიდან, სამი პოზიციიდან –
  კარის პირდაპირ და ორივე კიდიდან 15 მეტრზე – რიგრიგობით დაარტყამენ
* თუ საწყისი 6-დარტყმიანი სერიაც ფრედ დასრულდა, შეჯიბრი გამარჯვებულის გამოვლენამდე გაგრძელდება 
  თითო დარტყმით – 40 მეტრიდან, კარის პირდაპირ

13/01

ბათუმი (საქ)

6:11

ტიმიშოარა (რუმ)

15.00

გროუვ-ვაით (შტლ)

 

ჰაიდელბერგ (გერ)

34:29

კალვიზანო (იტა)

18.00

ალენ (შტლ)

20/01

ტიმიშოარა (რუმ)

21:12

ბათუმი (საქ)

16.00

@ კლუჟ

 

კალვიზანო (იტა)

13:17

ჰაიდელბერგ (გერ)  

18.00

.

ნახევარ’ფინალი

31/03

ენისეი (რუს)

47:22

კრასნი იარ (რუს)

16.00

ადამსონ (შტლ)

 

ტიმიშოარა (რუმ) 

26:20

ჰაიდელბერგ (გერ)

16.00

ამაშუკელი (საქ)

21/04

კრასნი იარ (რუს)

26:27

ენისეი (რუს)

12.00

შარაბა (სფრ)

 

ჰაიდელბერგ (გერ)  

27:15

ტიმიშოარა (რუმ)

17.00

ვილქინსონ (ირლ)

2018-19 ჩელენჯზე გავიდა ორივე ფინალისტი

ფინალი

12/05

ენისეი (რუს)  

24:20

ჰაიდელბერგ (გერ)

14.00

@ გეჩო, ბილბაო (ესპ)

მერე და მერე ჰაიდელბერგი მოიხსნა და ჩელენჯზე დაუშვეს ტიმიშოარა

00.45 @ 19/08_2018

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  20წ მსოფლიო

ოფიციოზი    განრიგი  |  სიები + ოქმები

არგენტინა   სანტა’ფე  |  როსარიო (ორი სტადიონი)

ისტორია ზოგადი   |   საქართველო ოდითგან  |  ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

13:45$

შაბ

08/06

17.30

რს1

სამხრ.აფრიკა

20:48$

ოთხ

12/06

17.30

რს1

შოტლანდია

17:12$

#

სხვ

2

არგ^

11

+43

4

სფრ

11

+14

8

უელ

9

+2

12

ფიჯ

1

-59

#

სხვ

3

ავს

11

+29

6

ირლ

10

+12

7

ინგ

9

+8

11

იტა

1

-49

#

სხვ

1

აფრ

14

+60

5

ზელ

10

+43

9

საქ

4

-55

10

შტლ

2

-48

I - IV ^ პირისპირ შედეგით V - VIII

პლეი’ოფი  IX-XII

ორ

17/06

20.00

რს2

ფიჯი

0:0

შაბ

22/06

.

რს2

შტლ | იტა

0:0

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

15/06  გერმანიამ 32:37 წააგო პორტუგალიასთან და გავარდა

.

08/02

.

შინ

რუმინეთი

0:0

.

15/02

.

გარეთ

ესპანეთი

0:0

.

29/02

.

შინ

ბელგია

0:0

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

0:0

.

15/03

.

შინ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

1989 - 2018    218 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო -

22/06

__.__

რუსეთი

0:0

 

__.__

ინგლისი

0:0

 

__.__

ესპანეთი

0:0

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:  ^ პირადით, * ფრე

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

0-0

=0

2

სფრ

0-0

=0

7

იტა

0-0

=0

12

რუმ

0-0

=0

#

მ-წ

სხვ

ბ1

გერ

0-0

=0

ბ2

პორ

0-0

=0

8

უელ

0-0

=0

11

პოლ

0-0

=0

#

მ-წ

სხვ

გ1

რუს

0-0

=0

გ2

ინგ

0-0

=0

9

ესპ

0-0

=0

10

საქ

0-0

=0

რიო’ული პლეი’ოფი:  ((ა1 - 8) - (ბ2 - გ2)) - ((ბ1 - 7) - (გ1 - ა2))

23/06

__.__

_  (1/4 ფ)

0:0

.

__.__

_  (1/2 ფ)

0:0

.

__.__

_  (ფინალი)

0:0

მოწინავე ცხრეული [უელსის გარეშე]
გადის 2020 წლის ტოკიოს ოლიმპიადის
12-გუნდა შესარჩევში  |  13-14/07 კოლომიე (სფრ)

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

ქულათა ტოლობა  |  ოქმის სქოლიო  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი |  პოსტერი 

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  დუბლები

დასრულდა

აიამ ყველა თამაში მოიგო

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო