ბალანსი მეტოქეებთან

ბალანსი წლევანდელ (2017) მეტოქეებთან

საქართველო -

ბელგია

  3  (1 ' 2გ)

  3-0

0083:019

012/01

გერმანია

  6  (4შ ' 2)

  6-0

0302:032

045/03

ესპანეთი

18  (9შ ' 9გ)

14-3*1

0567:270

078/28

რუსეთი

21  (11შ ' 7გ ' 3)

19-1*1

0528:245

059/16

რუმინეთი

21  (9 ' 10გ ' 2)

11-9*1

0392:356

034/30

სულ

69  (34შ ' 30გ ' 5ნ)

53-13*3

1872:922

228/78

 

ჩემპიონები და სლემოსნები  *  რაგბი ევროპა 2016  *  2016 წლის შეჯამება
ყველა ბორჯღალოსანი და ტესტი 1989-2016

საქართველო - ბელგია

2013

02/02

ბრიუსელი

ეთ

17:13

2/1

2014

01/02

ავჭალა

ეთ

35:00

6/0

2017

11/02

ბრიუსელი

რეჩ

31:06

4/0

სულ

3  (1 ' 2გ)

3-0

83:19

12/1

საქართველო - გერმანია

1995

15/10

ეროვნული

ფირა

14:03

1/0

2009

07/02

ჰაიდელბერგი

ეთ

38:05

6/1

2010

06/02

ეროვნული

ეთ

77:03

11/0

2015

07/02

ჰოიზენშტამი

რეჩ

64:08

10/1

2016

06/02

ავჭალა

რეჩ

59:07

9/1

2017

19/02

რუსთავი

რეჩ

50:06

8/0

სულ

6  (4შ ' 2)

6-0

302:32

45/3

საქართველო - ესპანეთი

2000

04/03

მადრიდი

ეთ

32:36

5/5

2001

17/03

რუსთავი

ეთ

43:10

6/1

2002

24/03

მადრიდი

ეთ

34:18

5/3

2003

22/02

ეროვნული

ეთ

34:  3

5/0

2004

22/02

ტარაგონა

ეთ

  6:  6

0/0

2006

28/10

ვაკე

მთშ

37:23

4/2

2007

17/03

მადრიდი

ეთ

17:31

3/3

2008

26/04

ეროვნული

ეთ

22:20

4/2

2009

28/02

მადრიდი

ეთ

55:11

8/1

2010

27/02

ეროვნული

ეთ

17:  9

3/0

2011

12/02

ვაკე

ეთ

60:  0

9/0

2012

11/02

მადრიდი

ეთ

18:25

3/3

2013

09/03

ვაკე

ეთ

61:18

8/2

2014

08/03

მადრიდი

ეთ

24:17

2/2

2014

14/06

ავჭალა

ირბ

23:13

3/1

2015

28/02

მადრიდი

რეჩ

26:13

2/1

2016

27/02

ვაკე

რეჩ

38:07

6/1

2017

04/03

ვაია’დოლიდი

რეჩ

20:10

2/1

სულ

18  (9შ ' 9გ)

14-3*1

567:270

78/28

საქართველო - რუსეთი

1993

25/05

სოპოტი (პოლ)

მთშ

09:15

0/0

1996

20/10

ეროვნული

ფირა

29:20

3/1

1998

20/05

ეროვნული

მთშ

12:06

0/0

2001

04/03

კრასნოდარი

ეთ

25:23

3/3

2002

03/03

ეროვნული

ეთ

12:12

0/0

2002

13/10

ეროვნული

მთშ

17:13

1/1

2003

08/03

კრასნოდარი

ეთ

23:17

1/1

2004

06/03

ვაკე

ეთ

09:03

0/0

2004

20/11

კრასნოდარი

ეთ

27:15

4/2

2006

04/02

ეროვნული

ეთ

46:19

6/1

2007

24/03

ეროვნული

ეთ

31:12

4/0

2008

12/04

კრასნოიარსკი

ეთ

18:12

2/0

2009

22/03

მარიუპოლი (უკრ)

ეთ

29:21

5/2

2010

20/03

თრაბზონი (თრქ)

ეთ

36:08

5/1

2011

19/03

სოჭი

ეთ

15:09

2/0

2012

17/03

ვაკე

ეთ

46:00

6/0

2013

23/02

სოჭი

ეთ

23:09

2/0

2014

22/02

ეროვნული

ეთ

36:10

5/1

2015

14/03

ვაკე

რეჩ

33:00

3/0

2016

12/03

სოჭი

რეჩ

24:07

3/1

2017

12/03

ეროვნული

რეჩ

28:14

4/2

სულ

21  (11შ ' 7გ ' 3)

19-1*1

528:245

59/16

საქართველო - რუმინეთი

1998

18/11

ბლინი (ირლ)

მთშ

23:27

2/3

2000

02/04

ეროვნული

ეთ

20:23

2/2

2001

07/04

ბუქარესტი  

ეთ

31:20

3/3

2002

06/04

ეროვნული

ეთ + ანთ

23:31

2/3

2003

30/03

ეროვნული

ეთ + ანთ

  6:19

0/3

2004

27/03

იაში

ეთ + ანთ

18:25

2/2

2005

12/03

ეროვნული

ეთ + ანთ

20:13

2/1

2006

25/02

ბუქარესტი

ეთ + ანთ

10:35

1/4

2006

07/10

ბუქარესტი

მთშ

  8:20

1/1

2007

03/02

ბუქარესტი

ეთ + ანთ

20:17

2/1

2008

09/02

ვაკე

ეთ + ანთ

22:  7

1/1

2009

14/03

ეროვნული

ეთ + ანთ

28:23

3/2

2010

13/03

ბუქარესტი

ეთ + ანთ

10:22

1/1

2011

12/03

ვაკე

ეთ + ანთ

18:11

2/1

2011

28/09

პამერსთონ (ზელ)

მთ

25:  9

1/0

2012

10/03

ბუქარესტი

ეთ + ანთ

19:13

1/1

2013

16/03

ბუქარესტი

ეთ + ანთ

09:09

0/0

2014

15/03

ვაკე

ეთ + ანთ

22:09

1/0

2015

21/03

ბუქარესტი

რეჩ + ანთ

15:06

0/0

2016

19/03

ეროვნული

რეჩ + ანთ

38:09

6/0

2017

19/03

ბუქარესტი

რეჩ + ანთ

  7 8

1/1

სულ

21  (9 ' 10გ ' 2)

11-9*1 (ანთ 10-6)

392:356

34/30

2002 წლიდან "ბორჯღალოსანთა" და "მუხების" (სტეჟარი) ყოველ შეხვედრაში თამაშდება "ანთიმოზ ივერიელის თასი", თუკი მატჩი შპს "მსოფლიო თასის" ექსკლუზიური საკუთრება არაა:

არც მსოფლიო თასის ფინალური სტადიის (მთ) შებმაა და არც მსოფლიო თასის საგანგებოდ დანიშნული შესარჩევი (მთშ)

24.10 @ 19/03_2017   Qaflan@HoTMaiL.com

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

21/08_2017 @ 18.05

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

 საწყისი 5 ტური დღეებისა და
 სტადიონების მითითებით
 

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო