შემოდგომის ტესტები | თიბისის რაგბის სერია * 2017

ტესტი # 204

საქართველო 54:22 კანადა

საქ: მათიაშვილი კოშაძე კაჭარავა (კვესელაძე 72) შარიქაძე^კაპ მოდებაძე <10-9> ხმალაძე (ჯინჭველაშვილი 69) ლობჟანიძე (ბეგაძე 64) / ნარიაშვილი (ასიეშვილი 51) ბრეგვაძე (მამუკაშვილი 57) ჩილაჩავა (ბეკოშვილი 57) მიქაუტაძე (ჩხაიძე 53) ნემსაძე; ლომიძე კოლელიშვილი (თხილაიშვილი 60) ბიწაძე 6: მათიაშვილი (1 5) ნემსაძე ჩილაჩავა შარიქაძე ასიეშვილი; 6გ 4: მათიაშვილი

კან: ქოუ სთოლერ ფან’დერ’მერვე ჰერნ (დიუ’ტოი 64) პერის <10-9> პარფრი მაქ^კაპ / სირს-დურუ (ლუკა 53) ბარქვილ (ჰოვარდ 53) ილნიცკი (ქის 53) ლარსენ ომსთედ (ბეილი 69) რამბოლ (გილმორ 23) ჰითონ არდრონ3ლ: პერის ფან’დერ’მერვე სთოლერ; 2გ : სთოლერ

რეფ ბ.ვაით’ჰაუს (უელ)
7:0(4) 7:3(8) 10:3(10) 13:3(15) 16:3(23) 16:8(34) 23:8(40+5) /
26:8(45) 33:8(53) 33:15(57) 40:15(59) 40:22(62) 47:22(69) 54:22(79)

შაბ 11/11_2017 თბილისი, დინამო (25 ათასი)

12.15 @ 12/11_2017

 

                

ტესტი # 205

საქართველო 6:13 უელსი

საქ: მათიაშვილი კოშაძე (კვირიკაშვილი 75) კაჭარავა შარიქაძე^კაპ მოდებაძე <10-9> ხმალაძე (ჯინჭველაშვილი 47) ლობჟანიძე (ბეგაძე 56) / ნარიაშვილი (ასიეშვილი 67) ბრეგვაძე (მამუკაშვილი 67) ჩილაჩავა (ბეკოშვილი 63 - 80+2) მიქაუტაძე ნემსაძე (ჩხაიძე 66) ლომიძე კოლელიშვილი (თხილაიშვილი 63) ბიწაძე2ჯ: მათიაშვილი

უელ: ლმ.ვილიამს (ბიგარ 56) ქასბერთ სქ.ვილიამს ვოთქინ ეიმოს <10-9> პრისთლენდ ვებ (ალ.დევის 57) / ნ.სმით (ვ.ჯოუნზ 56) დეისი (დი 68) ბრაუნ (ფრენსის 56 სბ 80+2) ჰილ ბერდ (ფალეტაუ 75)  ლიდიეთ^კაპ ქროს (ნავიდი 41) სბ.დევის (დეისი 80+2) ლ: ეიმოს; გ 2ჯ: პრისთლენდ

რეფ რეინალ (სფრ)
0:3(7) 0:10(21) 3:10(29) /
6:10(50) 6:13(62)
სბ(80+2)=ცრუ დას(80+5)

შაბ 18/11_2017 კარდიფ, პრინსიპალითი (55 310)

10.25 @ 21/11   #   24.40 @ 18/11_2017

 

                

ტესტი # 206

საქართველო 21:20 შტატები

საქ: კვირიკაშვილი (მალაღურაძე 66) მათიაშვილი შარიქაძე^კაპ კვესელაძე მოდებაძე <10-9> ჯინჭველაშვილი ლობჟანიძე (აფრასიძე 8) / ნარიაშვილი (ჟვანია 65) ბრეგვაძე (მამუკაშვილი 65) ჩილაჩავა სბ 33-/ (ბეკოშვილი 66) ჩხაიძე (ნემსაძე 54) მიქაუტაძე; სუთიაშვილი (ლომიძე 54) კოლელიშვილი სბ 24-35 (თხილაიშვილი 62) ბიწაძე (ბიწაძე) + 2ლ: ჩილაჩავა ბრეგვაძე; 2გ: მათიაშვილი

აშშ: სქალი^კაპ თე’ო ბრაქი ქემპბელ (მეგი 79) მეთიას (ოგსპერგერ 79) <10-9> მაკ’გინთი დევის / ქილიფი (მოუნგა’ლოა 16 სბ 66-76) ტაუფეტეჰე (მელქომ 59) ველდრენ (რაიან 52) პითერსონ (ბრეიქლი 63) სივეთა; ლენდრი (დურუთალო 75) ქვილ (ლემბორნ 52) მანოა 3ლ: ტაუფეტეჰე (1 2) ქემპბელ; გ ჯ: მაკ’გინთი 

რეფ ბრუსე (სფრ)
0:5(6) 7:5(17შ) სბ(24ს) 7:12(26) 14:12(31) სბ(33ს) 21:12(40) შეს(40+3) /
21:15(59) სბ(66ა) 21:20(77)

შაბ 25/11_2017 თბილისი, ვაკე, მესხი (20 ათასი)

24.55 @ 25/11_2017

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

22/01_2018 @ 21.55

26-28/01   XI ტური

23/12 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

38

+147

9-1

2

ლოკომოტივი

37

+96

8-2

5

ლელო სარასენს

36

+96

8-2

4

ჯიქი  გორი ^

28

+26

5-4*1

6

ბათუმი

28

+87

5-4*1

6

ხარები  რუსთავი

23

-34

5-4*1

1

აკადემია

20

+9

3-7

8

არმაზი  მარნეული

15

-59

2-7*1

5

არმია

9

-140

2-8

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-228

1-9

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * კონტინენტის ფარი

20/01_2018 @ 17.55

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

27:31

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

20:17

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

14

+38

ჰდლ (გერ)

13

+22

რვგ (იტა)

11

+3

ვდნ (იტა)

6

-62

"ბ"

სხვ

კლვ (იტა)

12

+55

ბთმ (საქ)

12

+12

პდვ (იტა)

11

+31

ლშბ (პორ)

4

-99

13/01 15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

6:11
20/01 16.00

ტიმიშოარა (რუმ)

12:21

ნახევარ’ფინალში გავიდა ტიმიშოარა

2018 * რაგბი ევროპა

18/01_2018 @ 13.00   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

ქუთაისი

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

.

მესხი

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

.

დინამო

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2017 წლის შეჯამება

1989 - 2017 206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

შავი დაფა

11/01_2018 @ 19.45

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * პირველი ლიგა

18/12_2017 @ 20.00

განახლდება  3/03

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

19/12_2017 @ 14.15

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ  დასრულდა  5/11

"" ლიგ  დასრულდა  17/11

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო