შემოდგომის ტესტები | თიბისის რაგბის სერია * 2017

ტესტი # 204

საქართველო 54:22 კანადა

საქ: მათიაშვილი კოშაძე კაჭარავა (კვესელაძე 72) შარიქაძე^კაპ მოდებაძე <10-9> ხმალაძე (ჯინჭველაშვილი 69) ლობჟანიძე (ბეგაძე 64) / ნარიაშვილი (ასიეშვილი 51) ბრეგვაძე (მამუკაშვილი 57) ჩილაჩავა (ბეკოშვილი 57) მიქაუტაძე (ჩხაიძე 53) ნემსაძე; ლომიძე კოლელიშვილი (თხილაიშვილი 60) ბიწაძე 6: მათიაშვილი (1 5) ნემსაძე ჩილაჩავა შარიქაძე ასიეშვილი; 6გ 4: მათიაშვილი

კან: ქოუ სთოლერ ფან’დერ’მერვე ჰერნ (დიუ’ტოი 64) პერის <10-9> პარფრი მაქ^კაპ / სირს-დურუ (ლუკა 53) ბარქვილ (ჰოვარდ 53) ილნიცკი (ქის 53) ლარსენ ომსთედ (ბეილი 69) რამბოლ (გილმორ 23) ჰითონ არდრონ3ლ: პერის ფან’დერ’მერვე სთოლერ; 2გ : სთოლერ

რეფ ბ.ვაით’ჰაუს (უელ)
7:0(4) 7:3(8) 10:3(10) 13:3(15) 16:3(23) 16:8(34) 23:8(40+5) /
26:8(45) 33:8(53) 33:15(57) 40:15(59) 40:22(62) 47:22(69) 54:22(79)

შაბ 11/11_2017 თბილისი, დინამო (25 ათასი)

12.15 @ 12/11_2017

 

                

2017 * საქ 6:13 უელ

ტესტი # 205

საქართველო 6:13 უელსი

საქ: მათიაშვილი კოშაძე (კვირიკაშვილი 75) კაჭარავა შარიქაძე^კაპ მოდებაძე <10-9> ხმალაძე (ჯინჭველაშვილი 47) ლობჟანიძე (ბეგაძე 56) / ნარიაშვილი (ასიეშვილი 67) ბრეგვაძე (მამუკაშვილი 67) ჩილაჩავა (ბეკოშვილი 63 - 80+2) მიქაუტაძე ნემსაძე (ჩხაიძე 66) ლომიძე კოლელიშვილი (თხილაიშვილი 63) ბიწაძე2ჯ: მათიაშვილი

უელ: ლმ.ვილიამს (ბიგარ 56) ქასბერთ სქ.ვილიამს ვოთქინ ეიმოს <10-9> პრისთლენდ ვებ (ალ.დევის 57) / ნ.სმით (ვ.ჯოუნზ 56) დეისი (დი 68) ბრაუნ (ფრენსის 56 სბ 80+2) ჰილ ბერდ (ფალეტაუ 75)  ლიდიეთ^კაპ ქროს (ნავიდი 41) სბ.დევის (დეისი 80+2) ლ: ეიმოს; გ 2ჯ: პრისთლენდ

რეფ რეინალ (სფრ)
0:3(7) 0:10(21) 3:10(29) /
6:10(50) 6:13(62)
სბ(80+2უ)=ცრუ დას(80+5)

შაბ 18/11_2017 კარდიფ, პრინსიპალითი (55 310)

10.25 @ 21/11   #   24.40 @ 18/11_2017

 

 

ტესტი # 206

საქართველო 21:20 შტატები

საქ: კვირიკაშვილი (მალაღურაძე 66) მათიაშვილი შარიქაძე^კაპ კვესელაძე მოდებაძე <10-9> ჯინჭველაშვილი ლობჟანიძე (აფრასიძე 8) / ნარიაშვილი (ჟვანია 65) ბრეგვაძე (მამუკაშვილი 65) ჩილაჩავა სბ 33-/ (ბეკოშვილი 66) ჩხაიძე (ნემსაძე 54) მიქაუტაძე; სუთიაშვილი (ლომიძე 54) კოლელიშვილი სბ 24-35 (თხილაიშვილი 62) ბიწაძე (ბიწაძე) + 2ლ: ჩილაჩავა ბრეგვაძე; 2გ: მათიაშვილი

აშშ: სქალი^კაპ თე’ო ბრაქი ქემპბელ (მეგი 79) მეთიას (ოგსპერგერ 79) <10-9> მაკ’გინთი დევის / ქილიფი (მოუნგა’ლოა 16 სბ 66-76) ტაუფეტეჰე (მელქომ 59) ველდრენ (რაიან 52) პითერსონ (ბრეიქლი 63) სივეთა; ლენდრი (დურუთალო 75) ქვილ (ლემბორნ 52) მანოა 3ლ: ტაუფეტეჰე (1 2) ქემპბელ; გ ჯ: მაკ’გინთი 

რეფ ბრუსე (სფრ)
0:5(6) 7:5(17შ) სბ(24ს) 7:12(26) 14:12(31) სბ(33ს) 21:12(40) შეს(40+3) /
21:15(59) სბ(66ა) 21:20(77)

შაბ 25/11_2017 თბილისი, ვაკე, მესხი (20 ათასი)

24.55 @ 25/11_2017

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

___6:17__

08/12

18.00

ფიამე ორო

$ 29:22 $

15/12

18.00

კალვიზანო

_ 20:13 $

12/01

15.00

ფიამე ორო

$ 47:10__

""

სხვ

კლვ (იტა)

15

+42

ლოკ (საქ)

14

+40

ფმრ (იტა)

1

-82

""

სხვ

რვგ (იტა)

16

+145

პდვ (იტა)

14

+34

ბრბ (ბელ)

0

-179

ფინალი:  30/03 კლვ (იტა) რვგ (იტა) 20/04

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  დიდი 10

გაგრძელდება   25/01

23/12 @ 18.15

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

40

+121

9-1

4

ხარები  რუსთავი ^

32

+53

7-3

4

ლოკომოტივი  თბ

32

+71

7-3

4

არმაზი  მარნეული

29

+99

5-4*1

7

აია  ქუთაისი

26

+13

6-4

2

ლელო სარასენს  თბ

24

+14

5-5

4

ჯიქი  გორი

19

-37

3-6*1

5

აკადემია  თბილისი

16

-101

3-6*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

14

-89

2-7*1

4

არმია  თბილისი

7

-144

1-9

3

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 პლეი’ოფში  ნომრები აღარ გაიცვლება
 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

X ტურიდან ტექნიკურ ზონაში დაიშვება
4 პირი –  სამის ნაცვლად 
   მუხლი 24   @ გვ. 7

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2019  |  რაგბი ევროპა

 სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

16.00

კლუჟ

რუმინეთი

0:0

კვი

17/02

18.00

თბილისი

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

0:0

კვი

10/03

14.00

ქუთაისი

გერმანია

0:0

კვი

17/03

16.00

[გარეთ]

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2018-19  |  დუბლები

20-26/01  IX ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

გაგრძელდება   16/02

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

გაგრძელდება   16/02   დას  |  აღმ

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები  პირდაპირ  
ავლენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

გაგრძელდება   15/02

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

გაგრძელდება   13/03
III ეტაპის ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

ოქროსა და ბრინჯაოს  ფინალთა მასპინძლები
შეირჩევა სპორტული პრინციპით

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3307] მორაგბე [18/01]

კაცი [1354]  |  ჭაბ’ა [636]  |  ჭაბ’ბ [1317]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

<>

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

<>

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

<>

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო