2017 * საქ - კან

საქართველოს ბორჯღალოსნები

 კანადა

შაბ 11/11_2017  |  თბილისი, დინამო არენა  |  18.00

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

სოსო მათიაშვილი

აკადემია [საქ დ 10]

1993 3

2 2გ [14 ქ]

14

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

6

4

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

102

22ლ [4 კაპ] 2სბ

12

მერაბ შარიქაძე^კაპ

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

54

10 [7 კაპ]

11

მირიან მოდებაძე

ქუთაისის აია [საქ დ 10]

1997 0

:

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

56

7ლ 4გ [43 ქ]

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

24

5

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

44

2ლ სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1987

46

2სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1991

32

3ლ

4

კოტე მიქაუტაძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

51

2ლ 3სბ

5

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

73

12ლ 5სბ

6

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

33

5 + სბ

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

41

4ლ [1 კაპ] 2წბ 5სბ

8

ბექა ბიწაძე

ნარბონ [სფრ პრო დ2]

1991

22

6ლ +

მარქაფა [თადარიგი]

23

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 0

:

22

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1995

3

:

21

გიორგი ბეგაძე

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1986

58

2სბ

16

შალვა მამუკაშვილი

კარკასონ [სფრ პრო დ2]

1990 46

4

17

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

27

2ლ

18

სოსო ბეკოშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1993

8

:

19

გიორგი ჩხაიძე

ნის [სფრ ფედ2]

1981

97

10ლ [1 კაპ] 6სბ

20

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

38

10 სბ

14.10 @ 09/11_2017

 

 

2017 * საქ - უელ

 

საქართველოს ბორჯღალოსნები

 უელსი

შაბ 18/11_2017  |  კარდიფ, პრინსიპალითი  |  18.30 საქ (14.30 უელ)

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

სოსო მათიაშვილი

აკადემია [საქ დ 10]

1993 4

4ლ 8გ 4ჯ [48 ქ]

14

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

7

4

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

103

22ლ [4 კაპ] 2სბ

12

მერაბ შარიქაძე^კაპ

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

55

11 [8 კაპ]

11

მირიან მოდებაძე

ქუთაისის აია [საქ დ 10]

1997 1

:

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

57

7ლ 4გ [43 ქ]

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

25

5

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

45

2ლ სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1987

47

2სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1991

33

4

4

კოტე მიქაუტაძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

52

2ლ 3სბ

5

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

74

13ლ 5სბ

6

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

34

5 + სბ

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

42

4ლ [1 კაპ] 2წბ 5სბ

8

ბექა ბიწაძე

ნარბონ [სფრ პრო დ2]

1991

23

6ლ +

მარქაფა [თადარიგი]

23

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

106

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

22

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1995

4

:

21

გიორგი ბეგაძე

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1986

59

2სბ

16

შალვა მამუკაშვილი

კარკასონ [სფრ პრო დ2]

1990 47

4

17

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

28

3ლ

18

სოსო ბეკოშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1993

9

:

19

გიორგი ჩხაიძე

ნის [სფრ ფედ2]

1981

98

10ლ [1 კაპ] 6სბ

20

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

39

10 სბ

14.45 @ 16/11_2017

 

 

2017 * საქ - აშშ

 

საქართველოს ბორჯღალოსნები

 შტატები

შაბ 25/11_2017  |  თბილისი, ვაკე, მესხი |  18.00

No

სახელი და გვარი

კლუბი [ქვეყანა ლიგა]

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

107

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

14

სოსო მათიაშვილი

აკადემია [საქ დ 10]

1993 5

4ლ 8გ 6ჯ [54 ქ]

14

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

8

4

13

მერაბ შარიქაძე^კაპ

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

56

11 [9 კაპ]

12

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 1

:

11

მირიან მოდებაძე

ქუთაისის აია [საქ დ 10]

1997 2

:

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1995

5

:

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

26

5

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

46

2ლ სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1987

48

2სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

34

4

4

გიორგი ჩხაიძე

ნის [სფრ ფედ2]

1981

99

10ლ [1 კაპ] 6სბ

5

კოტე მიქაუტაძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

53

2ლ 3სბ

6

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

62

2ლ [15 კაპ] 3სბ

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

43

4ლ [1 კაპ] 2წბ 5სბ

8

ბექა ბიწაძე

ნარბონ [სფრ პრო დ2]

1991

24

6ლ +

მარქაფა [თადარიგი]

23

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

78

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

22

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

2

:

16

შალვა მამუკაშვილი

კარკასონ [სფრ პრო დ2]

1990 48

4

17

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

28

8ლ 2სბ

18

სოსო ბეკოშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1993

10

:

19

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

75

13ლ 5სბ

20

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

35

5 + სბ

21

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

40

10 სბ

14.25 @ 23/11_2017

 

 

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

20/04_2018 @ 11.20

 

პლეი’ოფი

სრულად

შაბ 21/04   გორი   15.00

კვი 22/04   ბათუმი   16.30

14/04 @ 18.00

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა, არმია >> გადათამაშებაში

2017-18 * პირველი ლიგა

15/04_2018 @ 18.00

15/04   ბოლო, XIV ტური

პატარძეული დიდ 10-ში ავიდა

გადათამაშებაში

ყოჩები >> ასვლაზე, ივერია >> დარჩენაზე

ხულიგანა გავარდა

2017-18 * რეგიონული ლიგა

16/04_2018 @ 17.15

21/04  პლეი’ოფის II ნახევარ’ფინალები

დასავლეთი | აღმოსავლეთი  დასრულდა

2018 * ჭაბუკები

19/04_2018 @ 20.20

"" ლიგ   18-25/04
აღმ
  VIII ტური  |  დას  VII ტური

"" ლიგ   19-20/04   VII ტური
აღმ
      |  დას    

შავი დაფა

17/04_2018 @ 12.20

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

19/03_2018 @ 00.50

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუმ აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ესპ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

ესები

26/02_2018 @ 15.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

17/04_2018 @ 12.55

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო