კონტინენტის ფარის ოქმები

ევროპის *კონტინენტის ფარ* 2017-18


ბათუმი$$ 27:31 როვიგო$

[ წყარო:  როვიგოს გაზეთის საითი! ]

ბთმ (საქ):  კობახიძე ტუჩაშვილი გოგიტიძე (ტრაპაიძე 58) ურჯუკაშვილი ჯაბნიძე <10-9> ხმალაძე თუთბერიძე^კაპ (ნინიძე 67) / კვანტიძე მამრიკიშვილი გოგისვანიძე (ერისთავი 46) მიქაძე (კორტავა 58) ქოიავა; თხილაიშვილი ალიქაძე ბუჯიაშვილი სბ 8 4ლ: მამრიკიშვილი თხილაიშვილი ხმალაძე ბუჯიაშვილი; 2გ ჯ: კობახიძე

რვგ (იტა)ოდიეტე არიგო სბ 42 (ჩოფი 53) მაისტოროვიჩ დევის ბიფი <10-9> მანტელი პაზინი სბ 10 (ლორო 53) / ბრუნიარა (ვეკინი 79) მომბერხ^კაპ პავეზი (დამიკო 64) ორტის პარქერ (ბოჯანი 64) ძანინი ლუბიან ფერო (დე’მარკი 61) + 3ლ: ბიფი მაისტოროვიჩ ჩოფი; 3გ ჯ: მანტელი

რეფ ბოდეა;  კიდ: შერბან იონესკუ (რუმ)  მე4:  ბორაზო სკარდიოლო (იტა)

შაბ 14/10_2017 * როვიგო, ბატალინი (800) @ 15.00 = 17.00 საქ

3:0(3) სბ(8ბ) სბ(10რ) 8:0(13) 15:0(19) 15:7(29შ) 15:10(35) 22:10(39) /
სბ
(42რ) 22:17(47) 22:24(54) 22:31(57$) 27:31(62$)

12.55 @ 15/10_2017

 

 

ბათუმი$ 33:16 ჰაიდელბერგ

ბთმ (საქ): კობახიძე ტუჩაშვილი გოგიტიძე (გრიგოლია 79) ურჯუკაშვილი ჯაბნიძე (ტრაპაიძე 67) <10-9> ხმალაძე თუთბერიძე (ნინიძე 70) / კვანტიძე (ერისთავი 52) მამრიკიშვილი გოგისვანიძე (დონაძე 52) მიქაძე (ბეჟანიძე 76) ქოიავა; თხილაიშვილი ალიქაძე^კაპ სბ 37-45 (ფუტკარაძე 55) ბუჯიაშვილი 4: თუთბერიძე  გოგიტიძე ერისთავი ტრაპაიძე; 2გ: ურჯუკაშვილი კობახიძე; 3ჯ: ურჯუკაშვილი 2, კობახიძე

ჰდლ (გერ):  კუცია მატიურენ ლიბიგ შრამ კლევინგჰაუს <10-9> არმსთრონგ (ჰიტელ 55) ო’გრეიდი (კოპ 69) / შრიოდერ (შმიდტ 57) ბარბერ (ფერჰერსთ 67) დიქინსონ (ფიუხზელ 41) პოპმაიერ^კაპ (ფოლენკემპერ 61) როდრიგეს (ელს 55) ოტო ჰენ (ბოლ 67) ფერეირა – : ფერეირა; 3: კუცია

რეფ ბლეინ (შტლ)  კიდ: იონესკუ გირბეუ (რუმ)  მე4:  ლაშხია ჭიქაბერიძე (საქ)

შაბ 21/10_2017 * ბათუმი, რაგბი’არენა (3 ათასი) @ 15.00    ცოცხალი 

3:0(2) 6:0(15) 6:3(25) 6:6(28) 6:9(37სბ) /
13:9(43) 16:9(59) 21:9(63) 28:9(76) 28:16(80) 33:16(80+1
$)

13.40 @ 12/12_2017

 

 

ბათუმი$ 27:31 ვიადანა

[ წყარო:  ვიადანის გაზეთის საითი! ]

ბთმ (საქ) + 2: დონაძე ბუჯიაშვილი; 2გ 2ჯ: კობახიძე

ვდნ (იტა) + 4ლ: კაილა ბაკი ო’ქიფ (3 4) 2გ: ბლონდელი

რეფ ატორასაგასტი (ესპ)

შაბ 9/12_2017 * ვიადანა, ძაფანელა (_) @ 15.00 = 18.00 საქ

7:0(5) 14:0(13) 14:5(20) 21:5(30) 24:5(40) /
27:5(42) 27:10(50) 27:17(57) 27:24(67) სბ+სბ+სბ(ბთმ) 27:31(80+7შ)

ველით ოფიციალურ ოქმს "ეპკრ"-ის ოფისიდან = 13.55 @ 12/12_2017

 

 

ბათუმი 20:17 ტიმიშოარა$

ბთმ (საქ):  კობახიძე (ჯაბნიძე 78) ტუჩაშვილი ტრაპაიძე ურჯუკაშვილი გოგიტიძე (ნინიძე 74) <10-9> ხმალაძე თუთბერიძე / ერისთავი^კაპ მამრიკიშვილი დონაძე (გოგისვანიძე 38-52) მიქაძე ქოიავათხილაიშვილი ფუტკარაძე (ალიქაძე 76) ბუჯიაშვილი (კორტავა 77) 2: მამრიკიშვილი თუთბერიძე; 2გ 2: კობახიძე

ტმშ (რუმ):  სიმიონესკუ (ჰელუ 74) ლემნარუ მანუმუა უმანგა (სეფანაია 57) ზახარია <10-9> როუზ ლეიტერს / მილიტარუ (მარიშ 34-/, 49) საბეუ (რედოი 49) პუნჯა (ნდონგე 57) დრენჩანუ^კაპ (იანუშ 57) სთიუართ; დოილ (პოპირლან 35) რუს მორისონ 3ლ: ლეიტერს მანუმუა რუს; : მანუმუა

რეფ ალენ;  კიდ: ორმისთონ ნევინს (შტლ)  მე4:  ლაშხია მჟავანაძე (საქ)

შაბ 16/12_2017 * ბათუმი, რაგბი’არენა (3 ათასი) @ 15.00    ცოცხალი 

0:7(8) 3:7(23) 10:7(35) / 10:12(44) 17:12(56) 20:12(62) 20:17(80+)

22.50 @ 16/12_2017

 


ბათუმი 6:11 ტიმიშოარა

ბთმ (საქ):  კობახიძე ტუჩაშვილი (გრიგოლია 73) ტრაპაიძე გოგიტიძე ნინიძე <10-9> ხმალაძე თუთბერიძე (ჯაბნიძე 71) / ერისთავი^კაპ (კვანტიძე 63) თედორაძე (მამრიკიშვილი 51) დონაძე (გოგისვანიძე 58) მიქაძე (ალიქაძე 69) ქოიავა; თხილაიშვილი სბ 49-58, ფუტკარაძე ბუჯიაშვილი 2: კობახიძე

ტმშ (რუმ):  პოპა (კონაკე 60) ლემნარუ მანუმუა უმანგა შენან (სიმიონესკუ 55) <10-9> როუზ სენილოლი (ლეიტერს 50) / ბადიუ (აპოუა 63) რედოი (საბეუ 63) პუნჯა (მარიშ 63-64) პოპირლან დრენჩანუ^კაპ; მორისონ რუს (იანუშ 67) სთიუართ (დოილ 71) – : რედოი; : კონაკე; : როუზ

რეფ გროუვ-ვაით;  კიდ: ბრაუნ თერნბელ (შტლ)  მე4:  ლაშხია ამაშუკელი (საქ)

შაბ 13/01_2018 * ბათუმი, რაგბი’არენა (2 200) @ 15.00    ცოცხალი 

0:3(33ა) 3:3(36) / სბ(49ბ) 3:8(50) 6:8(58) 6:11(75) დას(80+)

18.40 @ 13/01_2018

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

 

XVI ტური

სრულად

პარ 22/03   ავჭალა   16.00

შაბ 23/03   ვაზისუბანი   14.00

შაბ 23/03   ქუთაისი   16.00

კვი 24/03   პატარძეული   14.00

კვი 24/03   ავჭალა   16.00

ბათუმმა დაიბევა
შესარჩევი ფინალის შინ თამაში

24/03 @ 17.50

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

62

+173

14-2

6

ხარები  რუსთავი

51

+61

11-4*1

5

ლოკომოტივი  თბ

50

+128

10-6

10

აია  ქუთაისი

38

+16

08-7*1

4

ლელო სარასენს  თბ

36

-19

08-8

4

ჯიქი  გორი

35

-7

06-9*1

9

არმაზი  მარნეული

33

+7

06-9*1

7

აკადემია  თბილისი

26

-134

05-9*2

2

ვეფხვები  პატარძ ^

24

-107

03-11*2

8

არმია  თბილისი

24

-118

05-11

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

2018-19  |  დუბლები

15-18/03   XII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

30/03   ბოლო, XIV ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

31/03   საპასუხო ფინალები
დას  |  აღმ  დასრულდა

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები
დევები და ყაზბეგი
ავიდნენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

29-31/03   XIII ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

27-28/03  III ეტაპის III ტური
ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3372] მორაგბე [25/03]

კაცი [1388]  |  ჭაბ’ა [644]  |  ჭაბ’ბ [1340]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო