კონტინენტის ფარის ოქმები

ევროპის *კონტინენტის ფარ* 2017-18


ბათუმი$$ 27:31 როვიგო$

[ წყარო:  როვიგოს გაზეთის საითი! ]

ბთმ (საქ):  კობახიძე ტუჩაშვილი გოგიტიძე (ტრაპაიძე 58) ურჯუკაშვილი ჯაბნიძე <10-9> ხმალაძე თუთბერიძე^კაპ (ნინიძე 67) / კვანტიძე მამრიკიშვილი გოგისვანიძე (ერისთავი 46) მიქაძე (კორტავა 58) ქოიავა; თხილაიშვილი ალიქაძე ბუჯიაშვილი სბ 8 4ლ: მამრიკიშვილი თხილაიშვილი ხმალაძე ბუჯიაშვილი; 2გ ჯ: კობახიძე

რვგ (იტა)ოდიეტე არიგო სბ 42 (ჩოფი 53) მაისტოროვიჩ დევის ბიფი <10-9> მანტელი პაზინი სბ 10 (ლორო 53) / ბრუნიარა (ვეკინი 79) მომბერხ^კაპ პავეზი (დამიკო 64) ორტის პარქერ (ბოჯანი 64) ძანინი ლუბიან ფერო (დე’მარკი 61) + 3ლ: ბიფი მაისტოროვიჩ ჩოფი; 3გ ჯ: მანტელი

რეფ ბოდეა;  კიდ: შერბან იონესკუ (რუმ)  მე4:  ბორაზო სკარდიოლო (იტა)

შაბ 14/10_2017 * როვიგო, ბატალინი (800) @ 15.00 = 17.00 საქ

3:0(3) სბ(8ბ) სბ(10რ) 8:0(13) 15:0(19) 15:7(29შ) 15:10(35) 22:10(39) /
სბ
(42რ) 22:17(47) 22:24(54) 22:31(57$) 27:31(62$)

12.55 @ 15/10_2017

 

 

ბათუმი$ 33:16 ჰაიდელბერგ

ბთმ (საქ): კობახიძე ტუჩაშვილი გოგიტიძე (გრიგოლია 79) ურჯუკაშვილი ჯაბნიძე (ტრაპაიძე 67) <10-9> ხმალაძე თუთბერიძე (ნინიძე 70) / კვანტიძე (ერისთავი 52) მამრიკიშვილი გოგისვანიძე (დონაძე 52) მიქაძე (ბეჟანიძე 76) ქოიავა; თხილაიშვილი ალიქაძე^კაპ სბ 37-45 (ფუტკარაძე 55) ბუჯიაშვილი 4: თუთბერიძე  გოგიტიძე ერისთავი ტრაპაიძე; 2გ: ურჯუკაშვილი კობახიძე; 3ჯ: ურჯუკაშვილი 2, კობახიძე

ჰდლ (გერ):  კუცია მატიურენ ლიბიგ შრამ კლევინგჰაუს <10-9> არმსთრონგ (ჰიტელ 55) ო’გრეიდი (კოპ 69) / შრიოდერ (შმიდტ 57) ბარბერ (ფერჰერსთ 67) დიქინსონ (ფიუხზელ 41) პოპმაიერ^კაპ (ფოლენკემპერ 61) როდრიგეს (ელს 55) ოტო ჰენ (ბოლ 67) ფერეირა – : ფერეირა; 3: კუცია

რეფ ბლეინ (შტლ)  კიდ: იონესკუ გირბეუ (რუმ)  მე4:  ლაშხია ჭიქაბერიძე (საქ)

შაბ 21/10_2017 * ბათუმი, რაგბი’არენა (3 ათასი) @ 15.00    ცოცხალი 

3:0(2) 6:0(15) 6:3(25) 6:6(28) 6:9(37სბ) /
13:9(43) 16:9(59) 21:9(63) 28:9(76) 28:16(80) 33:16(80+1
$)

13.40 @ 12/12_2017

 

 

ბათუმი$ 27:31 ვიადანა

[ წყარო:  ვიადანის გაზეთის საითი! ]

ბთმ (საქ) + 2: დონაძე ბუჯიაშვილი; 2გ 2ჯ: კობახიძე

ვდნ (იტა) + 4ლ: კაილა ბაკი ო’ქიფ (3 4) 2გ: ბლონდელი

რეფ ატორასაგასტი (ესპ)

შაბ 9/12_2017 * ვიადანა, ძაფანელა (_) @ 15.00 = 18.00 საქ

7:0(5) 14:0(13) 14:5(20) 21:5(30) 24:5(40) /
27:5(42) 27:10(50) 27:17(57) 27:24(67) სბ+სბ+სბ(ბთმ) 27:31(80+7შ)

ველით ოფიციალურ ოქმს "ეპკრ"-ის ოფისიდან = 13.55 @ 12/12_2017

 

 

ბათუმი 20:17 ტიმიშოარა$

ბთმ (საქ):  კობახიძე (ჯაბნიძე 78) ტუჩაშვილი ტრაპაიძე ურჯუკაშვილი გოგიტიძე (ნინიძე 74) <10-9> ხმალაძე თუთბერიძე / ერისთავი^კაპ მამრიკიშვილი დონაძე (გოგისვანიძე 38-52) მიქაძე ქოიავათხილაიშვილი ფუტკარაძე (ალიქაძე 76) ბუჯიაშვილი (კორტავა 77) 2: მამრიკიშვილი თუთბერიძე; 2გ 2: კობახიძე

ტმშ (რუმ):  სიმიონესკუ (ჰელუ 74) ლემნარუ მანუმუა უმანგა (სეფანაია 57) ზახარია <10-9> როუზ ლეიტერს / მილიტარუ (მარიშ 34-/, 49) საბეუ (რედოი 49) პუნჯა (ნდონგე 57) დრენჩანუ^კაპ (იანუშ 57) სთიუართ; დოილ (პოპირლან 35) რუს მორისონ 3ლ: ლეიტერს მანუმუა რუს; : მანუმუა

რეფ ალენ;  კიდ: ორმისთონ ნევინს (შტლ)  მე4:  ლაშხია მჟავანაძე (საქ)

შაბ 16/12_2017 * ბათუმი, რაგბი’არენა (3 ათასი) @ 15.00    ცოცხალი 

0:7(8) 3:7(23) 10:7(35) / 10:12(44) 17:12(56) 20:12(62) 20:17(80+)

22.50 @ 16/12_2017

 


ბათუმი 6:11 ტიმიშოარა

ბთმ (საქ):  კობახიძე ტუჩაშვილი (გრიგოლია 73) ტრაპაიძე გოგიტიძე ნინიძე <10-9> ხმალაძე თუთბერიძე (ჯაბნიძე 71) / ერისთავი^კაპ (კვანტიძე 63) თედორაძე (მამრიკიშვილი 51) დონაძე (გოგისვანიძე 58) მიქაძე (ალიქაძე 69) ქოიავა; თხილაიშვილი სბ 49-58, ფუტკარაძე ბუჯიაშვილი 2: კობახიძე

ტმშ (რუმ):  პოპა (კონაკე 60) ლემნარუ მანუმუა უმანგა შენან (სიმიონესკუ 55) <10-9> როუზ სენილოლი (ლეიტერს 50) / ბადიუ (აპოუა 63) რედოი (საბეუ 63) პუნჯა (მარიშ 63-64) პოპირლან დრენჩანუ^კაპ; მორისონ რუს (იანუშ 67) სთიუართ (დოილ 71) – : რედოი; : კონაკე; : როუზ

რეფ გროუვ-ვაით;  კიდ: ბრაუნ თერნბელ (შტლ)  მე4:  ლაშხია ამაშუკელი (საქ)

შაბ 13/01_2018 * ბათუმი, რაგბი’არენა (2 200) @ 15.00    ცოცხალი 

0:3(33ა) 3:3(36) / სბ(49ბ) 3:8(50) 6:8(58) 6:11(75) დას(80+)

18.40 @ 13/01_2018

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო