2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] აღმოსავლეთი

2017 * ჭაბუკთა *ბ* ლიგა

I ეტაპი

აღმოსავლეთი

"ა" ჯგუფი

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო’1  თბილისი  #1

4

4

0

0

4

0

0

318:013

+305

20

2

თბილისი  თბილისი  #9

4

3

0

1

3

0

0

218:038

+180

15

3

ლოკომოტივი  თბილისი  #8

4

2

0

2

1

0

0

039:156

-117

9

4

ვეფხვები  პატარძეული  #16

4

1

0

3

1

1

0

068:215

-147

6

5

ყოჩები’1  თბილისი  #17

4

0

0

4

0

0

0

000:221

-221

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/04 @ 19.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      2/03 @ 20.10

ლოკომოტ

$24:0

ყოჩები’1

2/03

15.00

ვისოლი

გიორგაძე

სალთხუციშვილი

თბილისი

$78:10

პატარძ

2/03

15.30

ავჭალა

ილურიძე

მგელაძე

II ტური      9/03 @ 18.25

ყოჩები’1

0:104$

ლელო’1

9/03

15.30

ავჭალა

აქუბარდია

გოგეშვილი

პატარძ

$13:15

ლოკომოტ

9/03

16.00

პატარძეული

გიორგაძე

ღიბრაძე

III ტური      17/03 @ 19.00

ლოკომოტ

0:79$

თბილისი

17/03

15.00

ავჭალა

ლაშხია

ჯალაღონია

ლელო’1

$122:0

პატარძ

17/03

16.00

III მასივი

ელოშვილი

ცხვედიანი

V ტური      30/03 @ 20.00

ყოჩები’1

0:48$

თბილისი

30/03

15.30

შევარდენი

ილურიძე

გოგეშვილი

ლელო’1

$64:0

ლოკომოტ

30/03

16.00

III მასივი

ლომსაძე

ნებულიშვილი

IV+ ტური      6/04 @ 19.20

თბილისი

13:28$

ლელო’1

6/04

16.00

III მასივი

აბულაშვილი

მგელაძე

პატარძ

$45:0

ყოჩები’1

6/04

16.00

პატარძეული

ელოშვილი

ღიბრაძე

"ბ" ჯგუფი

7/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხულიგანა  თბილისი  #7

5

5

0

0

4

0

0

275:031

+244

24

2

იუნკერები ჩოხოსნები  #2

5

4

0

1

4

0

0

243:052

+191

20

3

არმია  თბილისი  #10

5

3

0

2

3

0

0

068:076

-8

15

4

კახელები  თელავი  #15

5

2

0

3

2

0

0

198:138

+60

10

5

ბოლნისი  ყოჩები  #18

5

1

0

4

1

0

0

072:208

-136

5

6

ყოჩები  დევები  +23

5

0

0

5

0

0

1

000:351

-351

-1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/04 @ 20.50

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 18.25

ხულიგანა

$67:0

ბოლნისი

2/03

15.30

შევარდენი

მოგელაშვილი

ჩიტალაძე

იუნკ’ჩოხ

$87:0

დევები

2/03

16.00

კიკეთი

ლაშხია

ფურცელაძე

არმია

$27:15

თელავი

3/03

15.30

ავჭალა

პოღოსიანი

მგელაძე

II ტური      10/03 @ 21.30

არმია

$X:0

დევები-1

9/03

15.00

ვისოლი

ლაშხია

მგელაძე

თელავი

12:45$

ხულიგანა

9/03

15.00

წინანდალი

ელიკაშვილი

შიოლაშვილი

ბოლნისი

5:54$

იუნკ’ჩოხ

10/03

16.30

კაზრეთი

ლომსაძე

აბაშიძე

III ტური      17/03 @ 19.00

ხულიგანა

20:12

არმია

17/03

15.00

ვისოლი

ჭანუყვაძე

ფურცელაძე

იუნკ’ჩოხ

$59:10

თელავი

17/03

16.00

კიკეთი

ილურიძე

გოგეშვილი

დევები

0:55$

ბოლნისი

17/03

16.30

ვისოლი

ლემონჯავა

ფურცელაძე

V ტური      30/03 @ 20.00

დევები

0:100$

თელავი

30/03

15.00

ავჭალა

ადუაშვილი

ფურცელაძე

იუნკ’ჩოხ

7:34$

ხულიგანა

30/03

16.00

კიკეთი

მოგელაშვილი

სალთხუციშვილი

ბოლნისი

5:26$

არმია

30/03

16.00

კაზრეთი

ლაშხია

ღლონტი

IV+ ტური      7/04 @ 20.40

ხულიგანა

$109:0

დევები

6/04

15.00

ავჭალა

ლომსაძე

ფურცელაძე

არმია

3:36$

იუნკ’ჩოხ

6/04

18.00 შევარდენი

ჭანუყვაძე

ღლონტი

თელავი

$61:7

ბოლნისი

7/04

16.00 წინანდალი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

"გ" ჯგუფი

9/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი  #3

5

4

0

1

4

0

0

181:065

+116

20

2

ყაზბეგი  #11

5

4

0

1

2

1

0

164:043

+121

19

3

აკადემია  თბილისი  #6

5

4

0

1

2

0

0

136:070

+66

18

4

წიქარა  თბილისი  #14

5

2

0

3

2

2

0

090:047

+43

12

5

ჯიქი  გორი  #19

5

1

0

4

1

1

0

061:096

-35

6

6

გარდაბანი  +22

5

0

0

5

0

0

0

006:317

-311

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

9/04 @ 19.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 18.25

რუსთავი

$59:0

გარდაბანი

2/03

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

აკადემია

$22:3

ჯიქი

2/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

ყაზბეგი

7:3$

წიქარა

3/03

16.00

სტეფან’წმ

ელოშვილი

ღლონტი

II ტური     9/03 @ 18.30

ჯიქი

5:37$

რუსთავი

9/03

16.00

გორი

ელოშვილი

ჩიტალაძე

ყაზბეგი

$76:0

გარდაბანი

9/03

16.00

სტეფან’წმ

პოღოსიანი

აბაშიძე

წიქარა

$7:10

აკადემია

9/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

III ტური      17/03 @ 19.00

რუსთავი

$27:0

წიქარა

16/03

16.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

გარდაბანი

0:43$

ჯიქი

17/03

16.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

V ტური     31/03 @ 19.00

რუსთავი

$43:10

აკადემია

30/03

15.00 რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ჯიქი

$10:17

ყაზბეგი

30/03

16.00

გორი

გიორგაძე

მგელაძე

გარდაბანი

3:60$

წიქარა

31/03

16.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

III+ ტური      4/04 @ 18.40

აკადემია

15:14$

ყაზბეგი

4/04

15.00

ავჭალა

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

IV+ ტური      9/04 @ 19.40

წიქარა

$20:0

ჯიქი

7/04

16.00 შევარდენი

ადუაშვილი

გოგიჩაიშვილი

ყაზბეგი

$50:15

რუსთავი

7/04

16.00

სტეფან’წმ

ილურიძე

ფურცელაძე

აკადემია

$79:3

გარდაბანი

9/04

15.00 შევარდენი

აქუბარდია

გოგეშვილი

"დ" ჯგუფი

5/06

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხვამლი ხომლი  +20

5

5

0

0

5

0

0

327:012

+315

25

2

არმაზი  თბილისი  #4

5

4

0

1

4

0

0

154:089

+65

20

3

ივერია  თბილისი  #12

5

3

0

2

1

0

0

072:123

-51

13

4

ყოჩები2  თბილისი  +21

5

2

0

3

2

1

0

117:152

-35

11

5

ხვამლი  თბილისი  #5

5

1

0

4

1

0

0

051:150

-99

5

6

ლელო’2  თბილისი  #13

5

0

0

5

0

0

0

015:210

-195

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/06 @ 11.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 18.15

არმაზი

$38:20

ყოჩები’2

3/03

15.00

ვისოლი

ლომსაძე

ჩიტალაძე

ხვამლი

0:64$

ხომლი

3/03

15.30

შევარდენი

ლემონჯავა

ცხვედიანი

ივერია

$32:0

ლელო’2

3/03

16.30

ვისოლი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

II ტური      10/03 @ 21.30

ივერია

21:15$

ყოჩები’2

10/03

15.30

ავჭალა

ილურიძე

გოგეშვილი

ლელო’2

0:25$

ხვამლი

10/03

16.00

III მასივი

პოღოსიანი

დოლიძე

ხომლი

$45:5

არმაზი

10/03

16.00

ვისოლი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

III ტური      17/03 @ 19.00

ყოჩები’2

7:69$

ხომლი

16/03

15.00

ვისოლი

ლომსაძე

სუთიაშვილი

არმაზი

$38:3

ლელო’2

16/03

16.00

III მასივი

გიორგაძე

ცხვედიანი

ხვამლი

0:12

ივერია

16/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

სუთიაშვილი

V ტური      31/03 @ 19.00

ხომლი

$74:0

ივერია

31/03

15.30

ავჭალა

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

ყოჩები’2

$40:12

ლელო’2

31/03

16.00

III მასივი

ელოშვილი

მგელაძე

არმაზი

$39:14

ხვამლი

31/03

16.30

შევარდენი

პოღოსიანი

ცხვედიანი

IV+ ტური     6/06 @ 11.45

ივერია

7:34$

არმაზი

6/04

16.00 შევარდენი

გიორგაძე

ღლონტი

ხვამლი

12:35$

ყოჩები’2

7/04

15.30

ავჭალა

ლემონჯავა

ცხვედიანი

ლელო’2

0:75$

ხომლი

5/06

18.00

III მასივი

ლომსაძე

ჭიჭინაძე

2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] აღმოსავლეთი

დასავლეთი

"ე" ჯგუფი

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ღონე  ჩოხატაური #9

4

4

0

0

0

0

0

075:046

+29

16

2

წითელი აია  ქუთაისი ^ #16

4

2

1

1

2

0

0

115:058

+57

12

3

ბაგრატი  ქუთაისი  #1

4

2

1

1

1

1

0

098:047

+51

12

4

არგო  ვანი  #8

4

1

0

3

0

1

0

040:110

-70

5

5

ჩაქვი  +17

4

0

0

4

0

2

0

038:105

-67

2

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/04 @ 20.05

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      2/03 @ 20.20

ვანი

20:8

ჩაქვი

2/03

16.00

სულორი

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

ჩოხატაური

24:16

წითელი აია

2/03

16.00

ჩოხატაური

გოლიაძე

შავგულიძე

II ტური      9/03 @ 18.45

წითელი აია

$31:7

ვანი

9/03

16.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

ჩაქვი

$10:17

ბაგრატი

9/03

16.00

ჩაქვი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

III ტური      16/03 @ 23.45

ბაგრატი

17:172/3

წითელი აია

16/03

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

ვანი

$10:17

ჩოხატაური

16/03

16.00

სულორი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

IV ტური      23/03 @ 19.00

წითელი აია

$51:10

ჩაქვი

23/03

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

გულვერდაშვილი

ჩოხატაური

17:10$

ბაგრატი

23/03

16.00

ჩოხატაური

მჟავანაძე

შავგულიძე

V ტური      6/04 @ 19.45

ბაგრატი

$54:3

ვანი

6/04

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ჩაქვი

$10:17

ჩოხატაური

6/04

16.00

ჩაქვი

საჯაია

შავგულიძე

"ვ" ჯგუფი

7/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

მწვანე აია  ქუთაისი  #2

4

4

0

0

4

0

0

295:003

+292

20

2

პონტო  ქობულეთი  #10

4

3

0

1

2

0

0

116:060

+56

14

3

გელათი  ტყიბული  #15

4

2

0

2

1

0

0

052:116

-64

9

4

ოზურგეთი  +18

4

1

0

3

1

2

0

082:118

-36

7

5

თეთრი აია  ქუთაისი  #7

4

0

0

4

0

0

0

000:248

-248

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/04 @ 21.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 20.15

ქობულეთი

$31:0

ტყიბული

2/03

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

თეთრი აია

0:63$

ოზურგეთი

3/03

14.00

ქუთაისი

ტყაბლაძე

ფულარია

II ტური      10/03 @ 22.00

ოზურგეთი

0:88$

მწვანე აია

9/03

16.00

ზვანი

საჯაია

მარგველაშვილი

ტყიბული

$33:0

თეთრი აია

10/03

14.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

III ტური      17/03 @ 19.25

თეთრი აია

0:71$

ქობულეთი

16/03

16.30

ქუთაისი

ფირცხალავა

მარგველაშვილი

მწვანე აია

$73:0

ტყიბული

17/03

15.00

ქუთაისი

ფირცხალავა

ფულარია

IV ტური      23/03 @ 19.00

ქობულეთი

3:53$

მწვანე აია

23/03

13.30

ხუცუბანი

საჯაია

შავგულიძე

ტყიბული

19:12$

ოზურგეთი

23/03

14.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

V ტური      7/04 @ 21.00

ოზურგეთი

$7:11

ქობულეთი

6/04

16.00

ზვანი

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

მწვანე აია

$81:0

თეთრი აია

7/04

16.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

"ზ" ჯგუფი

7/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

კოლხი რაინდები  ფოთი  #3

5

5

0

0

3

0

0

263:006

+257

23

2

შავი აია  ქუთაისი  #14

5

4

0

1

3

0

0

131:033

+98

19

3

მგლები  სურამი  #11

5

3

0

2

3

0

0

100:033

+67

15

4

რუხი აია  ქუთაისი  #6

5

2

0

3

0

0

0

032:149

-117

8

5

ზუგდიდი  +19

5

1

0

4

0

1

0

034:176

-142

5

6

ზესტაფონი  +22

5

0

0

5

0

1

0

012:175

-163

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/04 @ 21.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 20.15

სურამი

7:19

შავი აია

3/03

15.00

ხაშური

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ფოთი

$81:0

ზესტაფონი

3/03

16.00

ფოთი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

რუხი აია

17:10$

ზუგდიდი

3/03

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

II ტური      10/03 @ 22.00

სურამი

$38:0

ზესტაფონი

9/03

16.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

ზუგდიდი

0:85$

ფოთი

10/03

16.00

ზუგდიდი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

შავი აია

$39:0

რუხი აია

10/03

16.30

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

III ტური      17/03 @ 19.25

ზესტაფონი

$7:12

ზუგდიდი

16/03

16.00

ზესტაფონი

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

ფოთი

14:0

შავი აია

17/03

16.00

ფოთი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

რუხი აია

0:26$

სურამი

17/03

16.30

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

IV ტური      24/03 @ 18.15

სურამი

6:14

ფოთი

24/03

15.00

ხაშური

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

რუხი აია

15:5

ზესტაფონი

24/03

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

შავი აია

$44:12

ზუგდიდი

24/03

16.30 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

V ტური      7/04 @ 21.00

ზესტაფონი

0:29$

შავი აია

6/04

16.00

ზესტაფონი

ფირცხალავა

გულვერდაშვილი

ფოთი

$69:0

რუხი აია

6/04

16.00

ფოთი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ზუგდიდი

0:23$

სურამი

7/04

16.00

ზუგდიდი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

"თ" ჯგუფი

7/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

თორთი  ბორჯომი  #13

5

5

0

0

0

0

0

090:057

+33

20

2

ბათუმი  ბათუმი  #12

5

4

0

1

1

1

0

100:063

+37

18

3

დინოზავრი  წყალტუბო  #4

5

3

0

2

2

2

0

109:042

+67

16

4

საჩხერე  +20

5

2

0

3

0

1

0

064:073

-9

9

5

ლეგიონი  ხაშური  #5

5

1

0

4

0

1

0

039:084

-45

5

6

ტაო  +21

5

0

0

5

0

1

0

0030:113

-83

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/04 @ 21.05

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 20.15

ბათუმი

$17:19

ბორჯომი

2/03

16.00

ბათუმი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

წყალტუბო

$41:0

ტაო

3/03

16.00

წყალტუბო

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

10:21

საჩხერე

3/03

16.30

ხაშური

საჯაია

მარგველაშვილი

II ტური      10/03 @ 22.00

ბათუმი

$27:8

ტაო

10/03

16.00

ბათუმი

მჟავანაძე

შავგულიძე

ბორჯომი

13:12$

ხაშური

10/03

16.00

ახალდაბა

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

საჩხერე

7:17

წყალტუბო

10/03

16.00

საჩხერე

საჯაია

ნიქაბაძე

III ტური      17/03 @ 19.25

ტაო

5:14

საჩხერე

16/03

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

წყალტუბო

$15:20

ბორჯომი

17/03

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

7:17

ბათუმი

17/03

16.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

IV ტური      24/03 @ 18.15

ბორჯომი

17:3

საჩხერე

23/03

16.00 ახალდაბა

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ბათუმი

15:10$

წყალტუბო

24/03

16.00

ბათუმი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

10:7$

ტაო

24/03

16.30

ხაშური

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

V ტური      7/04 @ 21.00

საჩხერე

$19:24

ბათუმი

6/04

16.00

საჩხერე

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ტაო

10:21

ბორჯომი

7/04

16.00

ასპინძა

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

წყალტუბო

$26:0

ხაშური

7/04

16.00

წყალტუბო

საჯაია

ნიქაბაძე

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

15/10_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

რვგ (იტა)

5

+4

4/4

ტმშ (რუმ)

4

+4

2/1

ჰდლ (გერ)

4

+4

2/3

ვდნ (იტა)

1

-5

2/3

"ბ"

სხვ

ლშბ (პორ)

4

+5

3/2

ბთმ (საქ)

2

-4

4/4

კლვ (იტა)

1

-4

3/2

პდვ (იტა)

1

-4

1/2

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე
72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

16/10_2017 @ 20.00

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

18/10_2017 @ 19.00

"" ლიგ

17-18/10  მოწინავენი  ბოლო, XIV ტური

სარეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

16/10_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო