2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] აღმოსავლეთი

2017 * ჭაბუკთა *ბ* ლიგა

I ეტაპი

აღმოსავლეთი

"ა" ჯგუფი

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო’1  თბილისი  #1

4

4

0

0

4

0

0

318:013

+305

20

2

თბილისი  თბილისი  #9

4

3

0

1

3

0

0

218:038

+180

15

3

ლოკომოტივი  თბილისი  #8

4

2

0

2

1

0

0

039:156

-117

9

4

ვეფხვები  პატარძეული  #16

4

1

0

3

1

1

0

068:215

-147

6

5

ყოჩები’1  თბილისი  #17

4

0

0

4

0

0

0

000:221

-221

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/04 @ 19.30

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      2/03 @ 20.10

ლოკომოტ

$24:0

ყოჩები’1

2/03

15.00

ვისოლი

გიორგაძე

სალთხუციშვილი

თბილისი

$78:10

პატარძ

2/03

15.30

ავჭალა

ილურიძე

მგელაძე

II ტური      9/03 @ 18.25

ყოჩები’1

0:104$

ლელო’1

9/03

15.30

ავჭალა

აქუბარდია

გოგეშვილი

პატარძ

$13:15

ლოკომოტ

9/03

16.00

პატარძეული

გიორგაძე

ღიბრაძე

III ტური      17/03 @ 19.00

ლოკომოტ

0:79$

თბილისი

17/03

15.00

ავჭალა

ლაშხია

ჯალაღონია

ლელო’1

$122:0

პატარძ

17/03

16.00

III მასივი

ელოშვილი

ცხვედიანი

V ტური      30/03 @ 20.00

ყოჩები’1

0:48$

თბილისი

30/03

15.30

შევარდენი

ილურიძე

გოგეშვილი

ლელო’1

$64:0

ლოკომოტ

30/03

16.00

III მასივი

ლომსაძე

ნებულიშვილი

IV+ ტური      6/04 @ 19.20

თბილისი

13:28$

ლელო’1

6/04

16.00

III მასივი

აბულაშვილი

მგელაძე

პატარძ

$45:0

ყოჩები’1

6/04

16.00

პატარძეული

ელოშვილი

ღიბრაძე

"ბ" ჯგუფი

7/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხულიგანა  თბილისი  #7

5

5

0

0

4

0

0

275:031

+244

24

2

იუნკერები ჩოხოსნები  #2

5

4

0

1

4

0

0

243:052

+191

20

3

არმია  თბილისი  #10

5

3

0

2

3

0

0

068:076

-8

15

4

კახელები  თელავი  #15

5

2

0

3

2

0

0

198:138

+60

10

5

ბოლნისი  ყოჩები  #18

5

1

0

4

1

0

0

072:208

-136

5

6

ყოჩები  დევები  +23

5

0

0

5

0

0

1

000:351

-351

-1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/04 @ 20.50

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 18.25

ხულიგანა

$67:0

ბოლნისი

2/03

15.30

შევარდენი

მოგელაშვილი

ჩიტალაძე

იუნკ’ჩოხ

$87:0

დევები

2/03

16.00

კიკეთი

ლაშხია

ფურცელაძე

არმია

$27:15

თელავი

3/03

15.30

ავჭალა

პოღოსიანი

მგელაძე

II ტური      10/03 @ 21.30

არმია

$X:0

დევები-1

9/03

15.00

ვისოლი

ლაშხია

მგელაძე

თელავი

12:45$

ხულიგანა

9/03

15.00

წინანდალი

ელიკაშვილი

შიოლაშვილი

ბოლნისი

5:54$

იუნკ’ჩოხ

10/03

16.30

კაზრეთი

ლომსაძე

აბაშიძე

III ტური      17/03 @ 19.00

ხულიგანა

20:12

არმია

17/03

15.00

ვისოლი

ჭანუყვაძე

ფურცელაძე

იუნკ’ჩოხ

$59:10

თელავი

17/03

16.00

კიკეთი

ილურიძე

გოგეშვილი

დევები

0:55$

ბოლნისი

17/03

16.30

ვისოლი

ლემონჯავა

ფურცელაძე

V ტური      30/03 @ 20.00

დევები

0:100$

თელავი

30/03

15.00

ავჭალა

ადუაშვილი

ფურცელაძე

იუნკ’ჩოხ

7:34$

ხულიგანა

30/03

16.00

კიკეთი

მოგელაშვილი

სალთხუციშვილი

ბოლნისი

5:26$

არმია

30/03

16.00

კაზრეთი

ლაშხია

ღლონტი

IV+ ტური      7/04 @ 20.40

ხულიგანა

$109:0

დევები

6/04

15.00

ავჭალა

ლომსაძე

ფურცელაძე

არმია

3:36$

იუნკ’ჩოხ

6/04

18.00 შევარდენი

ჭანუყვაძე

ღლონტი

თელავი

$61:7

ბოლნისი

7/04

16.00 წინანდალი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

"გ" ჯგუფი

9/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი  #3

5

4

0

1

4

0

0

181:065

+116

20

2

ყაზბეგი  #11

5

4

0

1

2

1

0

164:043

+121

19

3

აკადემია  თბილისი  #6

5

4

0

1

2

0

0

136:070

+66

18

4

წიქარა  თბილისი  #14

5

2

0

3

2

2

0

090:047

+43

12

5

ჯიქი  გორი  #19

5

1

0

4

1

1

0

061:096

-35

6

6

გარდაბანი  +22

5

0

0

5

0

0

0

006:317

-311

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

9/04 @ 19.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 18.25

რუსთავი

$59:0

გარდაბანი

2/03

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

აკადემია

$22:3

ჯიქი

2/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

ყაზბეგი

7:3$

წიქარა

3/03

16.00

სტეფან’წმ

ელოშვილი

ღლონტი

II ტური     9/03 @ 18.30

ჯიქი

5:37$

რუსთავი

9/03

16.00

გორი

ელოშვილი

ჩიტალაძე

ყაზბეგი

$76:0

გარდაბანი

9/03

16.00

სტეფან’წმ

პოღოსიანი

აბაშიძე

წიქარა

$7:10

აკადემია

9/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

III ტური      17/03 @ 19.00

რუსთავი

$27:0

წიქარა

16/03

16.00 რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

გარდაბანი

0:43$

ჯიქი

17/03

16.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

V ტური     31/03 @ 19.00

რუსთავი

$43:10

აკადემია

30/03

15.00 რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

ჯიქი

$10:17

ყაზბეგი

30/03

16.00

გორი

გიორგაძე

მგელაძე

გარდაბანი

3:60$

წიქარა

31/03

16.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

III+ ტური      4/04 @ 18.40

აკადემია

15:14$

ყაზბეგი

4/04

15.00

ავჭალა

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

IV+ ტური      9/04 @ 19.40

წიქარა

$20:0

ჯიქი

7/04

16.00 შევარდენი

ადუაშვილი

გოგიჩაიშვილი

ყაზბეგი

$50:15

რუსთავი

7/04

16.00

სტეფან’წმ

ილურიძე

ფურცელაძე

აკადემია

$79:3

გარდაბანი

9/04

15.00 შევარდენი

აქუბარდია

გოგეშვილი

"დ" ჯგუფი

5/06

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხვამლი ხომლი  +20

5

5

0

0

5

0

0

327:012

+315

25

2

არმაზი  თბილისი  #4

5

4

0

1

4

0

0

154:089

+65

20

3

ივერია  თბილისი  #12

5

3

0

2

1

0

0

072:123

-51

13

4

ყოჩები2  თბილისი  +21

5

2

0

3

2

1

0

117:152

-35

11

5

ხვამლი  თბილისი  #5

5

1

0

4

1

0

0

051:150

-99

5

6

ლელო’2  თბილისი  #13

5

0

0

5

0

0

0

015:210

-195

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/06 @ 11.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 18.15

არმაზი

$38:20

ყოჩები’2

3/03

15.00

ვისოლი

ლომსაძე

ჩიტალაძე

ხვამლი

0:64$

ხომლი

3/03

15.30

შევარდენი

ლემონჯავა

ცხვედიანი

ივერია

$32:0

ლელო’2

3/03

16.30

ვისოლი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

II ტური      10/03 @ 21.30

ივერია

21:15$

ყოჩები’2

10/03

15.30

ავჭალა

ილურიძე

გოგეშვილი

ლელო’2

0:25$

ხვამლი

10/03

16.00

III მასივი

პოღოსიანი

დოლიძე

ხომლი

$45:5

არმაზი

10/03

16.00

ვისოლი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

III ტური      17/03 @ 19.00

ყოჩები’2

7:69$

ხომლი

16/03

15.00

ვისოლი

ლომსაძე

სუთიაშვილი

არმაზი

$38:3

ლელო’2

16/03

16.00

III მასივი

გიორგაძე

ცხვედიანი

ხვამლი

0:12

ივერია

16/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

სუთიაშვილი

V ტური      31/03 @ 19.00

ხომლი

$74:0

ივერია

31/03

15.30

ავჭალა

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

ყოჩები’2

$40:12

ლელო’2

31/03

16.00

III მასივი

ელოშვილი

მგელაძე

არმაზი

$39:14

ხვამლი

31/03

16.30

შევარდენი

პოღოსიანი

ცხვედიანი

IV+ ტური     6/06 @ 11.45

ივერია

7:34$

არმაზი

6/04

16.00 შევარდენი

გიორგაძე

ღლონტი

ხვამლი

12:35$

ყოჩები’2

7/04

15.30

ავჭალა

ლემონჯავა

ცხვედიანი

ლელო’2

0:75$

ხომლი

5/06

18.00

III მასივი

ლომსაძე

ჭიჭინაძე

2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] აღმოსავლეთი

დასავლეთი

"ე" ჯგუფი

6/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ღონე  ჩოხატაური #9

4

4

0

0

0

0

0

075:046

+29

16

2

წითელი აია  ქუთაისი ^ #16

4

2

1

1

2

0

0

115:058

+57

12

3

ბაგრატი  ქუთაისი  #1

4

2

1

1

1

1

0

098:047

+51

12

4

არგო  ვანი  #8

4

1

0

3

0

1

0

040:110

-70

5

5

ჩაქვი  +17

4

0

0

4

0

2

0

038:105

-67

2

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

6/04 @ 20.05

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      2/03 @ 20.20

ვანი

20:8

ჩაქვი

2/03

16.00

სულორი

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

ჩოხატაური

24:16

წითელი აია

2/03

16.00

ჩოხატაური

გოლიაძე

შავგულიძე

II ტური      9/03 @ 18.45

წითელი აია

$31:7

ვანი

9/03

16.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

ჩაქვი

$10:17

ბაგრატი

9/03

16.00

ჩაქვი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

III ტური      16/03 @ 23.45

ბაგრატი

17:172/3

წითელი აია

16/03

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

ვანი

$10:17

ჩოხატაური

16/03

16.00

სულორი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

IV ტური      23/03 @ 19.00

წითელი აია

$51:10

ჩაქვი

23/03

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

გულვერდაშვილი

ჩოხატაური

17:10$

ბაგრატი

23/03

16.00

ჩოხატაური

მჟავანაძე

შავგულიძე

V ტური      6/04 @ 19.45

ბაგრატი

$54:3

ვანი

6/04

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ჩაქვი

$10:17

ჩოხატაური

6/04

16.00

ჩაქვი

საჯაია

შავგულიძე

"ვ" ჯგუფი

7/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

მწვანე აია  ქუთაისი  #2

4

4

0

0

4

0

0

295:003

+292

20

2

პონტო  ქობულეთი  #10

4

3

0

1

2

0

0

116:060

+56

14

3

გელათი  ტყიბული  #15

4

2

0

2

1

0

0

052:116

-64

9

4

ოზურგეთი  +18

4

1

0

3

1

2

0

082:118

-36

7

5

თეთრი აია  ქუთაისი  #7

4

0

0

4

0

0

0

000:248

-248

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/04 @ 21.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 20.15

ქობულეთი

$31:0

ტყიბული

2/03

16.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

თეთრი აია

0:63$

ოზურგეთი

3/03

14.00

ქუთაისი

ტყაბლაძე

ფულარია

II ტური      10/03 @ 22.00

ოზურგეთი

0:88$

მწვანე აია

9/03

16.00

ზვანი

საჯაია

მარგველაშვილი

ტყიბული

$33:0

თეთრი აია

10/03

14.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

III ტური      17/03 @ 19.25

თეთრი აია

0:71$

ქობულეთი

16/03

16.30

ქუთაისი

ფირცხალავა

მარგველაშვილი

მწვანე აია

$73:0

ტყიბული

17/03

15.00

ქუთაისი

ფირცხალავა

ფულარია

IV ტური      23/03 @ 19.00

ქობულეთი

3:53$

მწვანე აია

23/03

13.30

ხუცუბანი

საჯაია

შავგულიძე

ტყიბული

19:12$

ოზურგეთი

23/03

14.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

V ტური      7/04 @ 21.00

ოზურგეთი

$7:11

ქობულეთი

6/04

16.00

ზვანი

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

მწვანე აია

$81:0

თეთრი აია

7/04

16.00

ქუთაისი

მჟავანაძე

ფულარია

"ზ" ჯგუფი

7/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

კოლხი რაინდები  ფოთი  #3

5

5

0

0

3

0

0

263:006

+257

23

2

შავი აია  ქუთაისი  #14

5

4

0

1

3

0

0

131:033

+98

19

3

მგლები  სურამი  #11

5

3

0

2

3

0

0

100:033

+67

15

4

რუხი აია  ქუთაისი  #6

5

2

0

3

0

0

0

032:149

-117

8

5

ზუგდიდი  +19

5

1

0

4

0

1

0

034:176

-142

5

6

ზესტაფონი  +22

5

0

0

5

0

1

0

012:175

-163

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/04 @ 21.00

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 20.15

სურამი

7:19

შავი აია

3/03

15.00

ხაშური

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ფოთი

$81:0

ზესტაფონი

3/03

16.00

ფოთი

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

რუხი აია

17:10$

ზუგდიდი

3/03

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

II ტური      10/03 @ 22.00

სურამი

$38:0

ზესტაფონი

9/03

16.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

ზუგდიდი

0:85$

ფოთი

10/03

16.00

ზუგდიდი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

შავი აია

$39:0

რუხი აია

10/03

16.30

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ფულარია

III ტური      17/03 @ 19.25

ზესტაფონი

$7:12

ზუგდიდი

16/03

16.00

ზესტაფონი

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

ფოთი

14:0

შავი აია

17/03

16.00

ფოთი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

რუხი აია

0:26$

სურამი

17/03

16.30

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

IV ტური      24/03 @ 18.15

სურამი

6:14

ფოთი

24/03

15.00

ხაშური

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

რუხი აია

15:5

ზესტაფონი

24/03

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

შავი აია

$44:12

ზუგდიდი

24/03

16.30 ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

V ტური      7/04 @ 21.00

ზესტაფონი

0:29$

შავი აია

6/04

16.00

ზესტაფონი

ფირცხალავა

გულვერდაშვილი

ფოთი

$69:0

რუხი აია

6/04

16.00

ფოთი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ზუგდიდი

0:23$

სურამი

7/04

16.00

ზუგდიდი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

"თ" ჯგუფი

7/04

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

თორთი  ბორჯომი  #13

5

5

0

0

0

0

0

090:057

+33

20

2

ბათუმი  ბათუმი  #12

5

4

0

1

1

1

0

100:063

+37

18

3

დინოზავრი  წყალტუბო  #4

5

3

0

2

2

2

0

109:042

+67

16

4

საჩხერე  +20

5

2

0

3

0

1

0

064:073

-9

9

5

ლეგიონი  ხაშური  #5

5

1

0

4

0

1

0

039:084

-45

5

6

ტაო  +21

5

0

0

5

0

1

0

0030:113

-83

1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/04 @ 21.05

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      3/03 @ 20.15

ბათუმი

$17:19

ბორჯომი

2/03

16.00

ბათუმი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

წყალტუბო

$41:0

ტაო

3/03

16.00

წყალტუბო

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

10:21

საჩხერე

3/03

16.30

ხაშური

საჯაია

მარგველაშვილი

II ტური      10/03 @ 22.00

ბათუმი

$27:8

ტაო

10/03

16.00

ბათუმი

მჟავანაძე

შავგულიძე

ბორჯომი

13:12$

ხაშური

10/03

16.00

ახალდაბა

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

საჩხერე

7:17

წყალტუბო

10/03

16.00

საჩხერე

საჯაია

ნიქაბაძე

III ტური      17/03 @ 19.25

ტაო

5:14

საჩხერე

16/03

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

წყალტუბო

$15:20

ბორჯომი

17/03

16.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

7:17

ბათუმი

17/03

16.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

IV ტური      24/03 @ 18.15

ბორჯომი

17:3

საჩხერე

23/03

16.00 ახალდაბა

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ბათუმი

15:10$

წყალტუბო

24/03

16.00

ბათუმი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

10:7$

ტაო

24/03

16.30

ხაშური

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

V ტური      7/04 @ 21.00

საჩხერე

$19:24

ბათუმი

6/04

16.00

საჩხერე

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ტაო

10:21

ბორჯომი

7/04

16.00

ასპინძა

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

წყალტუბო

$26:0

ხაშური

7/04

16.00

წყალტუბო

საჯაია

ნიქაბაძე

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

23/04_2018 @ 23.35

 

პლეი’ოფი

სრულად

შაბ 28/04  ავჭალა  16.00

[შფ]  ლოკომოტივიაია

კვი 29/04  გორი  16.00

[გფ]  ჯიქიბათუმი

სტატ’მოწინავენი

14/04 @ 18.00

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა

2017-18 * პირველი ლიგა

24/04_2018 @ 15.55

29/04   პირველი გადათამაშება

პატარძეული დიდ 10-ში ავიდა

ხულიგანა გავარდა

2017-18 * რეგიონული ლიგა

23/04_2018 @ 23.35

28/04  პირველი ფინალი

დასავლეთი | აღმოსავლეთი  დასრულდა

2018 * ჭაბუკები

26/04_2018 @ 20.45

"" ლიგ   26-27/04

VIII ტურიაღმ      |  დას    

"" ლიგ   28-30/04
აღმ
  IX ტური  |  დას  დასრულდა

შავი დაფა

26/04_2018 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

19/03_2018 @ 00.50

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუმ აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ესპ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

ესები

26/02_2018 @ 15.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

17/04_2018 @ 12.55

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო