2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] ფინალები

2017 * ჭაბუკთა *ბ* ლიგა

 

ეტაპი

ვადები

I  (ჯგუფები – ერთ წრედ)

02/03 - 9/04

II  (უკეთესი 4 ოთხეული – ორ წრედ)   სანუგეშოები – ერთ წრედ

21/04 - 30/05

III   დაიწყება შემოდგომაზე  |  სანუგეშოები – გაგრძელდება 

14/09

დებულება     ნომრიანი გუნდები ჯგუფებად განაწილდა კანონიკური სქემით, ხოლო ახალი (+) გუნდები – წილისყრით

 

 

IV ეტაპი * ფინალები

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

ბრინჯაო   12/11 @ 20.10

მწვანე აია  (ნ2)

21:3

არმაზი  (ო2)

12/11

15.00

ავჭალა

გვირჯიშვილი

მიქაბერიძე

ოქრო   12/11 @ 20.10

ლელო’1  (ნ1)

21:34

ხომლი  (ო1)

12/11

17.00

ავჭალა

ჩიხლაძე

დოლიძე

სარეიტინგო მატჩები

V, VII, IX, XI, XIII და XV ადგილებისთვის

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

პირველი მატჩები   10/11 @ 19.35

ყაზბეგი  (პ1)

15:24

ხარები  (რ1)

10/11

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

ბორჯომი  (ნ4)

28:22

შავი აია  (ო4)

10/11

15.00

ახალდაბა

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

წითაია  (პ3)

27:5

იუნკ’ჩოხო (რ3)

10/11

15.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

ქობულ  (პ4)

12:12

ჩოხატაუ (რ4)

10/11

15.00

ხუცუბანი

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

თბილისი  (ნ3)

10:18

ფოთი  (ო3)

10/11

15.30

ავჭალა

პოღოსიანი

აბაშიძე

ხულიგანა  (პ2)

31:13

ბათუმი  (რ2)

10/11

17.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

ცხვედიანი

მეორე მატჩები   17/11 @ 17.25

ფოთი  (ო3)

32:31

თბილისი  (ნ3)

17/11

15.00

ფოთი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

შავი აია  (ო4)

X:0

ბორჯომი  (ნ4)

16/11

12.00

ქუთაისი

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

ხარები  (რ1)

23:24

ყაზბეგი  (პ1)

17/11

15.00

რუსთავი

აქუბარდია

ცხვედიანი

ბათუმი  (რ2)

3:7

ხულიგანა  (პ2)

17/11

15.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

იუნკ’ჩოხო (რ3)

31:12

წითაია  (პ3)

17/11

15.00

კიკეთი

ცაგარეიშვილი

აბაშიძე

ჩოხატაუ  (რ4)

12:18

ქობულ  (პ4)

17/11

15.00

ჩოხატაური

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

 

კიბე:  1 ხომლი,  2 ლელო’1,  3 მწვანე აია -
4
არმაზი,  5 ფოთი,  6 თბილისი,  7 შავი აია,  8 ბორჯომი,
9
ხარები,  10 ყაზბეგი,  11 ხულიგანა,  12 ბათუმი,  
13
წითელი აია,  14 იუნკ’ჩოხო,  15 ქობულეთი,  16 ჩოხატაური

 
2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] ზედა რვეული
 

III ეტაპი

ჩემპიონობისთვის

"ნ" ჯგუფი

19/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო1  თბილისი (ი1) ^

6

5

0

1

4

0

0

324:057

+267

24

2

მწვანე აია  ქუთაისი  (მ1)

6

5

0

1

4

0

0

291:074

+217

24

3

თბილისი  თბილისი (კ2)

6

2

0

4

2

0

0

124:232

-108

10

4

თორთი  ბორჯომი  (ლ2)

6

0

0

6

0

0

0

030:406

-376

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

19/10 @ 19.55

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      14/09 @ 21.35

თბილისი

22:62$

მწვანე აია

14/09

15.30

ავჭალა

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

ბორჯომი

0:71$

ლელო

14/09

17.00

ახალდაბა

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

II ტური      21/09 @ 19.20

ლელო

$52:10

თბილისი

21/09

17.00

III მასივი

მოგელაშვილი

გაბაძე

ბორჯომი

0:66$

მწვანე აია

21/09

17.00

ახალდაბა

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

III ტური      29/09 @ 19.55

მწვანე აია

10:25

ლელო

28/09

17.00

ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

ბორჯომი

17:39$

თბილისი

29/09

17.00

ახალდაბა

მშვენიერაძე

ნიქაბაძე

IV ტური      6/10 @ 19.20

ლელო

$108:10

ბორჯომი

5/10

17.00

III მასივი

ლომსაძე

სუთიაშვილი

მწვანე აია

$52:5

თბილისი

6/10

15.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

V ტური      12/10 @ 23.00

მწვანე აია

$74:3

ბორჯომი

12/10

16.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

თბილისი

0:49$

ლელო

12/10

17.00

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

ცხვედიანი

VI ტური      19/10 @ 19.55

ლელო

19:27

მწვანე აია

19/10

16.00

III მასივი

ამაშუკელი

ჩიტალაძე

თბილისი

$48:0

ბორჯომი

19/10

17.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

ცხვედიანი

"ო" ჯგუფი

19/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხვამლი ხომლი  (ი2)

6

6

0

0

6

0

5

387:011

+376

25

2

არმაზი  თბილისი  (კ1)

6

4

0

2

3

0

0

112:112

=0

19

3

კოლხი რაინდები  ფოთი  (მ2)

6

2

0

4

1

1

0

078:181

-103

10

4

შავი აია  ქუთაისი  (ლ1)

6

0

0

6

0

0

0

020:293

-273

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

19/10 @ 19.55

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური        15/09 @ 20.35

ხომლი

$35:6

არმაზი

15/09

16.00

ხვამლი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

ფოთი

24:15

შავი აია

15/09

17.00

ფოთი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

II ტური      21/09 @ 19.30

არმაზი

$31:15

ფოთი

21/09

15.30

ავჭალა

აქუბარდია

ფურცელაძე

ხომლი

$110:0

შავი აია

21/09

16.00

ხვამლი

ლომსაძე

გოგეშვილი

III ტური      28/09 @ 20.45

ხომლი

$45:5

ფოთი

28/09

16.00

ხვამლი

ლაშხია

გოგეშვილი

არმაზი

$33:0

შავი აია

28/09

18.30

შევარდენი

ჭანუყვაძე

ჩიტალაძე

IV ტური       16/10 @ 20.15

არმაზი

0:57$

ხომლი-5

5/10

17.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

ფურცელაძე

შავი აია

5:29$

ფოთი

6/10

16.30

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

V ტური      12/10 @ 23.00

შავი აია

0:64$

ხომლი

12/10

15.00

ქუთაისი

ფირცხალავა

მარგველაშვილი

ფოთი

$5:9

არმაზი

12/10

15.00

ფოთი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

VI ტური      19/10 @ 19.55

შავი აია

0:33$

არმაზი

19/10

16.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

ფოთი

0:76$

ხომლი

19/10

16.00

ფოთი

ტყაბლაძე

შავგულიძე

2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] შუა რვეული

IX - XVI ადგილებისთვის

"" ჯგუფი

19/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ყაზბეგი  (ი3)

6

6

0

0

4

0

0

175:028

+147

28

2

ხულიგანა  თბილისი  (კ4)

6

3

0

3

2

1

0

058:063

-5

15

3

წითელი აია  ქუთაისი  (მ3)

6

3

0

3

1

1

6

075:077

-2

8

4

პონტო  ქობულეთი  (ლ4)

6

0

0

6

0

1

6

030:170

-140

-5

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

7/02_2018 @ 18.20

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      15/09 @ 20.45

ქობულეთი

0:54$

ყაზბეგი

14/09

17.00

ხუცუბანი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

ხულიგანა

$13:17

წითელი აია

15/09

15.00

შევარდენი

ილურიძე

ბაქრაძე

II ტური     22/09 @ 18.55

ქობულეთი

$10:15

წითელი აია

21/09

17.00

ხუცუბანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ყაზბეგი

14:6

ხულიგანა

22/09

17.00

სტეფან’წმ

ლაშხია

სუთიაშვილი

III ტური      29/09 @ 20.05

ქობულეთი

0:19$

ხულიგანა

28/09

15.00

ხუცუბანი

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

წითელი აია

7:29$

ყაზბეგი

29/09

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

IV ტური      5/10 @ 19.05

წითელი აია

$13:15

ხულიგანა

5/10

15.00

ქუთაისი

საჯაია

მარგველაშვილი

ყაზბეგი

$59:10

ქობულეთი

5/10

16.00

სტეფან’წმ

ელოშვილი

გაბაძე

V ტური      13/10 @ 19.10

წითელი აია

$23:10

ქობულეთი

12/10

18.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

გულვერდაშვილი

ხულიგანა

5:19

ყაზბეგი

13/10

17.00

ავჭალა

მოგელაშვილი

სუთიაშვილი

VI ტური      7/02_2018 @ 18.20

ხულიგანა

$X:0

ქობულეთი-6

19/10

15.30

ავჭალა

.

.

ყაზბეგი

$X:0

წითელი აია-6

19/10

16.00

სტეფან’წმ

.

ფურცელაძე

"" ჯგუფი

20/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი  (კ3)

6

6

0

0

5

0

0

196:027

+169

29

2

ბათუმი  ბათუმი  (მ4)

6

4

0

2

2

1

0

112:080

+32

19

3

იუნკერები ჩოხოსნები  (ი4)

6

1

0

5

1

0

0

042:145

-103

5

4

ღონე  ჩოხატაური  (ლ3)

6

1

0

5

0

0

0

039:137

-98

4

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

20/10 @ 18.45

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური       15/09 @ 20.50

იუნკ’ჩოხო

0:26$

ხარები

15/09

17.00

კიკეთი

პოღოსიანი

გაბაძე

ბათუმი

20:10

ჩოხატაური

15/09

17.00

ბათუმი

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

II ტური      21/09 @ 19.40

იუნკ’ჩოხო

$22:0

ჩოხატაური

21/09

17.00

კიკეთი

ილურიძე

ჭიჭინაძე

ხარები

$43:10

ბათუმი

21/09

17.00

რუსთავი

გვირჯიშვილი

ქერაშვილი

III ტური       29/09 @ 20.10

იუნკ’ჩოხო

0:22$

ბათუმი

28/09

17.00

კიკეთი

მოგელაშვილი

ცხვედიანი

ხარები

$29:5

ჩოხატაური

29/09

17.30

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

IV ტური       6/10 @ 17.50

ჩოხატაური

0:20

ბათუმი

5/10

16.00

ჩოხატაური

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

ხარები

$45:0

იუნკ’ჩოხო

6/10

16.00

რუსთავი

აქუბარდია

ქერაშვილი

V ტური      13/10 @ 19.15

ჩოხატაური

24:12

იუნკ’ჩოხო

13/10

15.00

ჩოხატაური

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

ბათუმი

$12:19

ხარები

13/10

15.00

ბათუმი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

VI ტური      20/10 @ 18.45

ბათუმი

$28:8

იუნკ’ჩოხო

19/10

16.00

ბათუმი

ფირცხალავა

ჩიხლაძე

ჩოხატაური

0:34$

ხარები

20/10

16.00

ჩოხატაური

ბიბიჩაძე

შავგულიძე

 

2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] აღმოსავლეთის სანუგეშო

სანუგეშო ჯგუფები

აღმოსავლეთი

20/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

9

ყოჩები2  თბილისი  (დ4)

13

12

0

1

8

1

0

513:109

+404

57

10

ხვამლი  თბილისი  (დ5)

13

9

1

3

7

1

0

432:159

+273

46

11

წიქარა  თბილისი  (გ4)

13

9

1

3

5

1

0

346:142

+204

44

12

აკადემია  თბილისი  (გ3)

13

9

0

4

6

0

0

344:143

+201

42

13

ივერია  თბილისი  (დ3) 

13

10

1

2

6

2

9

420:086

+334

41

14

არმია  თბილისი  (ბ3)

13

8

0

5

4

2

0

213:207

+6

38

15

ლოკომოტივი  თბილისი  (ა3)

13

8

1

4

6

0

4

274:180

+94

36

16

კახელები  თელავი  (ბ4)

13

7

0

6

5

2

3

372:244

+128

32

17

ვეფხვები  პატარძეული  (ა4)

13

5

1

7

3

2

0

360:317

+43

27

18

ლელო’2  თბილისი  (დ6)

13

5

0

8

3

2

0

232:229

+3

25

19

ჯიქი  გორი  (გ5)

13

3

0

10

2

1

0

192:375

-183

15

20

ყოჩები’1  თბილისი  (ა5)

13

2

1

10

2

1

6

161:358

-197

7

21

გარდაბანი  (გ6)

13

1

0

12

1

0

0

139:621

-482

5

22

ყოჩები  დევები  (ბ6)

13

0

0

13

0

0

1

020:848

-828

-1

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)
"ბოლნისი  ყოჩები" მოიხსნა და მისი შედეგები გაუქმდა

31/10 @ 19.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

ჯგუფიდან გადმოყოლილი      14/04 @ 14.25

ლოკომოტ

$24:0

ყოჩები’1

2/03

15.00

ვისოლი

გიორგაძე

სალთხუციშვილი

აკადემია

$22:3

ჯიქი

2/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

არმია

$27:15

თელავი

3/03

15.30

ავჭალა

პოღოსიანი

მგელაძე

ივერია

$32:0

ლელო’2

3/03

16.30

ვისოლი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

არმია

$X:0

დევებიიადანა (იტა)

9/03

15.00

ვისოლი

ლაშხია

მგელაძე

პატარძ

$13:15

ლოკომოტ

9/03

16.00

პატარძეული

გიორგაძე

ღიბრაძე

წიქარა

$7:10

აკადემია

9/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

ივერია

21:15$

ყოჩები’2

10/03

15.30

ავჭალა

ილურიძე

გოგეშვილი

ლელო’2

0:25$

ხვამლი

10/03

16.00

III მასივი

პოღოსიანი

დოლიძე

ხვამლი

0:12

ივერია

16/03

16.30

ვისოლი

ჭანუყვაძე

სუთიაშვილი

გარდაბანი

0:43$

ჯიქი

17/03

16.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

დევები

0:55$

ბოლნისი

17/03

16.30

ვისოლი

ლემონჯავა

ფურცელაძე

დევები

0:100$

თელავი

30/03

15.00

ავჭალა

ადუაშვილი

ფურცელაძე

ბოლნისი

5:26$

არმია

30/03

16.00

კაზრეთი

ლაშხია

ღლონტი

ყოჩები’2

$40:12

ლელო’2

31/03

16.00

III მასივი

ელოშვილი

მგელაძე

გარდაბანი

3:60$

წიქარა

31/03

16.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

პატარძ

$45:0

ყოჩები’1

6/04

16.00

პატარძეული

ელოშვილი

ღიბრაძე

ხვამლი

12:35$

ყოჩები’2

7/04

15.30

ავჭალა

ლემონჯავა

ცხვედიანი

წიქარა

$20:0

ჯიქი

7/04

16.00 შევარდენი

ადუაშვილი

გოგიჩაიშვილი

თელავი

$61:7

ბოლნისი

7/04

16.00 წინანდალი

ლაშხია

სალთხუციშვილი

აკადემია

$79:3

გარდაბანი

9/04

15.00 შევარდენი

აქუბარდია

გოგეშვილი

IV ტური        11/05 @ 19.00   ^ ცხრილი

ბოლნისი

12:20

წიქარა

21/04

16.00

კაზრეთი

ადუაშვილი

ფურცელაძე

თელავი

21:7

აკადემია

22/04

15.00

წინანდალი

ადუაშვილი

სალთხუციშვილი

არმია

19:5

გარდაბანი

22/04

15.00

შევარდენი

ლომსაძე

ფურცელაძე

ივერია

19:12$

პატარძ

22/04

17.00

შევარდენი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

ყოჩები’1

5:36$

ყოჩები’2

23/04

15.00

შევარდენი

გიორგაძე

ფურცელაძე

ლოკომოტ-1

$27:10

ლელო’2

23/04

16.00

III მასივი

ლაშხია

გოგიჩაიშვილი

დევები

0:64$

ჯიქი

23/04

17.00

შევარდენი

ლომსაძე

ფურცელაძე

V ტური         30/04 @ 20.40   ^ ცხრილი

აკადემია

$62:5

ბოლნისი

29/04

15.00 შევარდენი

პოღოსიანი

ფურცელაძე

ლელო’2

24:0

პატარძ

29/04

17.30

III მასივი

ლაშხია

ჭიჭინაძე

წიქარა

$79:0

დევები

29/04

18.00

ავჭალა

გიორგაძე

ღლონტი

ხვამლი

5:5

ლოკომოტ

30/04

16.00

ავჭალა

ლემონჯავა

სალთხუციშვილი

ჯიქი

13:24$

არმია

30/04

16.00

გორი

ელოშვილი

ფურცელაძე

გარდაბანი

12:40$

თელავი

30/04

18.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ყოჩები’1

10:10

ივერია

30/04

19.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ცხვედიანი

VI ტური    6/05 @ 19.50   ^ ცხრილი

ყოჩები’1

15:25

ლელო’2

5/05

16.00

III მასივი

გიორგაძე

ჭიჭინაძე

წიქარა

$41:7

არმია

6/05

12.00

ავჭალა

ლემონჯავა

ჯალაღონია

დევები

5:74$

აკადემია

6/05

14.00

ავჭალა

ლომსაძე

ცხვედიანი

ლოკომოტ

7:16

ყოჩები’2

6/05

15.00 შევარდენი

ჭანუყვაძე

მგელაძე

ბოლნისი

$17:0

გარდაბანი

6/05

16.00

კაზრეთი

ადუაშვილი

ფურცელაძე

თელავი

$36:0

ჯიქი

6/05

16.00

წინანდალი

პოღოსიანი

შიოლაშვილი

პატარძ

27:35

ხვამლი

6/05

18.00

პატარძეული

ილურიძე

ღიბრაძე

VII ტური        25/05 @ 18.50   ^ ცხრილი

გარდაბანი

$50:0

დევები

12/05

18.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ხვამლი

$64:6

ყოჩები’1-5

13/05

13.00

ავჭალა

ლაშხია

ჯალაღონია

ყოჩები’2

$53:0

პატარძ

13/05

15.00

ავჭალა

გიორგაძე

მიქაბერიძე

ჯიქი

$36:3

ბოლნისი

13/05

16.00

გორი

ადუაშვილი

ფურცელაძე

აკადემია

16:7

არმია

13/05

17.00

შევარდენი

ლემონჯავა

გოგიჩაიშვილი

ივერია

$38:5

ლოკომოტ

13/05

19.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ცხვედიანი

თელავი

$12:19

წიქარა

14/05

17.00

წინანდალი

პოღოსიანი

გოგიჩაიშვილი

VIII ტური      21/05 @ 18.50   ^ ცხრილი

პატარძ

10:33$

აკადემია

20/05

16.00

პატარძეული

აქუბარდია

ღიბრაძე

ბოლნისი

5:83$

ყოჩები’2

20/05

16.00

კაზრეთი

ილურიძე

დოლიძე

დევები

0:62$

ხვამლი

20/05

17.00

შევარდენი

მოგელაშვილი

ფურცელაძე

ყოჩები’1

0:20$

წიქარა

21/05

13.00

შევარდენი

ლაშხია

ნებულიშვილი

არმია

17:12$

ლელო’2

21/05

15.00

შევარდენი

ლომსაძე

სალთხუციშვილი

თელავი

13:12$

ივერია

21/05

16.00

წინანდალი

პოღოსიანი

მგელაძე

ლოკომოტ

$39:12

გარდაბანი

21/05

17.00

შევარდენი

ილურიძე

ცხვედიანი

IX ტური        14/06 @ 18.45   ^ ცხრილი

ყოჩები’2

$67:0

დევები

27/05

13.00

ვისოლი

გიორგაძე

ფურცელაძე

აკადემია

$38:17

ყოჩები’1

27/05

15.00

ვისოლი

ლემონჯავა

ნებულიშვილი

ჯიქი

$13:20$

ლოკომოტ

27/05

16.00

გორი

ჭანუყვაძე

ღლონტი

არმია

0:38$

ხვამლი

27/05

17.00

ვისოლი

ლომსაძე

მიქაბერიძე

გარდაბანი

21:47$

პატარძ

27/05

18.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ივერია

$X:0

ბოლნისი-6

28/05

15.00

ვისოლი

.

სალთხუციშვილი

ლელო’2

5:27$

თელავი

28/05

17.30

III მასივი

ელოშვილი

ჭიჭინაძე

X ტური      29/09 @ 16.05   ^ ცხრილი

ლოკომოტ

10:24

წიქარა

14/09

15.00

შევარდენი

აქუბარდია

ცხვედიანი

ხვამლი

$45:21

თელავი

14/09

16.00

ხვამლი

ელოშვილი

სუთიაშვილი

დევები

3:81$

ივერია

14/09

17.00

ვისოლი

ლომსაძე

ფურცელაძე

პატარძ

48:28

ჯიქი

14/09

17.00

პატარძეული

პოღოსიანი

ღიბრაძე

ყოჩები’1-1

$34:17

გარდაბანი

15/09

15.30

ავჭალა

აქუბარდია

ჯალაღონია

არმია

$14:19

ყოჩები’2

15/09

17.00

ავჭალა

გიორგაძე

ჯალაღონია

ბოლნისი-1

0:X$

ლელო’2

15/09

17.00

კაზრეთი

.

გოგეშვილი

XI ტური        22/09 @ 19.00   ^ ცხრილი

აკადემია

$24:0

ლოკომოტ

21/09

17.00

ვისოლი

ელოშვილი

ცხვედიანი

ჯიქი

10:7$

ყოჩები’1

21/09

17.00

გორი

ადუაშვილი

სალთხუციშვილი

წიქარა

21:21

პატარძ

22/09

15.30

ავჭალა

გიორგაძე

ჯალაღონია

ლელო’2

$45:5

დევები

22/09

16.00

III მასივი

მოგელაშვილი

ბაქრაძე

ივერია

$17:20

არმია

22/09

17.00

ავჭალა

პოღოსიანი

ჯალაღონია

ყოჩები’2

$48:10

თელავი

22/09

17.00

ვისოლი

ელოშვილი

გოგეშვილი

XII ტური     29/09 @ 19.05   ^ ცხრილი

ყოჩები’1

0:36$

თელავი

28/09

15.30

ავჭალა

აქუბარდია

გოგიჩაიშვილი

აკადემია

13:3

ლელო’2

28/09

17.00

შევარდენი

ლომსაძე

მიქაბერიძე

პატარძ

0:39$

არმია

29/09

15.00

პატარძეული

პოღოსიანი

ღიბრაძე

გარდაბანი

7:45$

ხვამლი

29/09

15.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ლოკომოტ

$65:0

დევები

29/09

16.00

III მასივი

გიორგაძე

ფურცელაძე

ჯიქი

0:49$

ყოჩები’2

29/09

17.00

გორი

ადუაშვილი

გაბაძე

წიქარა

5:21

ივერია

29/09

17.30

III მასივი

ლომსაძე

ფურცელაძე

XIII ტური        6/10 @ 19.25   ^ ცხრილი

პატარძ

$106:0

დევები

5/10

16.00

პატარძეული

ლაშხია

ღიბრაძე

არმია

26:12

ყოჩები’1

5/10

18.30

შევარდენი

აქუბარდია

ფურცელაძე

ყოჩები’2

$86:3

გარდაბანი

6/10

15.30

ავჭალა

ლომსაძე

ჯალაღონია

ხვამლი

22:10

აკადემია

6/10

16.00

ხვამლი

ჭანუყვაძე

სალთხუციშვილი

ივერია

$67:0

ჯიქი

6/10

17.00

ავჭალა

გიორგაძე

ჯალაღონია

ლელო’2

$9:14

წიქარა

6/10

17.00

III მასივი

ლაბაძე

გოგიჩაიშვილი

XIV ტური      31/10 @ 19.15  ^ ცხრილი

დევები

7:55$

ყოჩები’1

12/10

15.30

ავჭალა

კაპანაძე

ჩიტალაძე

აკადემია

15:24

ყოჩები’2

12/10

18.30

შევარდენი

ლემონჯავა

ჯალაღონია

წიქარა

26:24$

ხვამლი

13/10

15.00

ხვამლი

გიორგაძე

გოგეშვილი

ლოკომოტ-3

$38:12

თელავი-3

13/10

15.30

ავჭალა

ლომსაძე

ჭიჭინაძე

გარდაბანი

0:69$

ივერია-9

13/10

16.00

რუსთავ’ტექ

აქუბარდია

ქერაშვილი

ჯიქი

8:27$

ლელო’2

13/10

16.00

გორი

ადუაშვილი

ფურცელაძე

XV ტური        20/10 @ 18.50   ^ ცხრილი

ივერია

$21:3

აკადემია

19/10

18.30

შევარდენი

ცაგარეიშვილი

აბაშიძე

ხვამლი

$55:10

ჯიქი

20/10

15.00

ხვამლი

ცაგარეიშვილი

ცხვედიანი

ლელო’2

$60:6

გარდაბანი

20/10

15.00

III მასივი

გიორგაძე

ქერაშვილი

თელავი

$29:31

პატარძ

20/10

15.00

წინანდალი

აქუბარდია

შიოლაშვილი

არმია

$13:19

ლოკომოტ

20/10

15.30

ავჭალა

ლომსაძე

აბაშიძე

ყოჩები’2

25:10

წიქარა

20/10

17.00

ავჭალა

ლემონჯავა

ჭიჭინაძე

2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] დასავლეთის სანუგეშო

დასავლეთი

20/10

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

9

დინოზავრი  წყალტუბო  (თ3)

13

12

1

0

10

0

0

506:028

+478

60

10

ბაგრატი  ქუთაისი  (ე3)

13

11

0

2

9

0

0

466:123

+343

53

11

მგლები  სურამი  (ზ3)

13

10

0

3

7

1

0

268:095

+173

48

12

ლეგიონი  ხაშური  (თ5)

13

10

0

3

5

0

0

228:127

+101

45

13

საჩხერე  (თ4)

13

9

0

4

6

2

1

338:080

+258

43

14

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი  (თ6)

13

8

0

5

3

1

0

177:145

+32

36

15

ჩაქვი  (ე5)

13

6

1

6

5

3

0

310:117

+193

34

16

არგო  ვანი  (ე4)

13

7

0

6

3

1

0

198:250

-52

32

17

რუხი აია  ქუთაისი  (ზ4)

13

5

0

8

2

2

0

143:258

-115

24

18

გელათი  ტყიბული  (ვ3)

13

4

0

9

2

0

0

164:418

-254

18

19

ზუგდიდი  (ზ5)

13

2

0

11

1

1

0

111:367

-256

10

20

ოზურგეთი  (ვ4)

13

4

0

9

4

1

13

205:281

-76

8

21

ზესტაფონი  (ზ6)

13

2

0

11

1

1

5

072:276

-204

5

22

თეთრი აია  ქუთაისი  (ვ5)

13

0

0

13

0

0

0

003:624

-621

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

20/10 @ 19.10

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

ჯგუფიდან გადმოყოლილი      16/04 @ 22.20

ვანი

20:8

ჩაქვი

2/03

16.00

სულორი

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

თეთრი აია

0:63$

ოზურგეთი

3/03

14.00

ქუთაისი

ტყაბლაძე

ფულარია

რუხი აია

17:10$

ზუგდიდი

3/03

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

წყალტუბო

$41:0

ტაო

3/03

16.00

წყალტუბო

მშვენიერაძე

ზიბზიბაძე

ხაშური

10:21

საჩხერე

3/03

16.30

ხაშური

საჯაია

მარგველაშვილი

სურამი

$38:0

ზესტაფონი

9/03

16.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

ჩაქვი

$10:17

ბაგრატი

9/03

16.00

ჩაქვი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ტყიბული

$33:0

თეთრი აია

10/03

14.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

საჩხერე

7:17

წყალტუბო

10/03

16.00

საჩხერე

საჯაია

ნიქაბაძე

ზესტაფონი

$7:12

ზუგდიდი

16/03

16.00

ზესტაფონი

ჭიქაბერიძე

შავგულიძე

ტაო

5:14

საჩხერე

16/03

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

რუხი აია

0:26$

სურამი

17/03

16.30

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ტყიბული

19:12$

ოზურგეთი

23/03

14.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

რუხი აია

15:5

ზესტაფონი

24/03

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

ხაშური

10:7$

ტაო

24/03

16.30

ხაშური

ტყაბლაძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი

$54:3

ვანი

6/04

16.00

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

წყალტუბო

$26:0

ხაშური

7/04

16.00

წყალტუბო

საჯაია

ნიქაბაძე

ზუგდიდი

0:23$

სურამი

7/04

16.00

ზუგდიდი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

IV ტური        23/04 @ 22.00   ^ ცხრილი

თეთრი აია

0:29$

რუხი აია

21/04

15.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

მარგველაშვილი

ჩაქვი

3:22$

საჩხერე

21/04

16.00

ჩაქვი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბაგრატი

$31:13

ტაო

21/04

16.30

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

ვანი

0:15

წყალტუბო

23/04

16.00

სულორი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ზესტაფონი

$24:0

ტყიბული

23/04

16.00

ზესტაფონი

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

ოზურგეთი

19:32

სურამი

23/04

16.00

ზვანი

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

V ტური        11/05 @ 19.10   ^ ცხრილი

წყალტუბო

10:10

ჩაქვი

28/04

16.00

წყალტუბო

საჯაია

გულვერდაშვილი

ზესტაფონი-5

0:28$

ოზურგეთი-7

28/04

16.00

ზესტაფონი

ფირცხალავა

ფულარია

ხაშური

20:7

ბაგრატი

28/04

16.00

ხაშური

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ზუგდიდი

5:50$

ტყიბული

28/04

16.00

ზუგდიდი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

სურამი

$76:0

თეთრი აია

29/04

12.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

ტაო

$26:5

ვანი

29/04

16.00

ასპინძა

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

VI ტური        8/05 @ 20.35   ^ ცხრილი

ტყიბული

17:12$

რუხი აია

5/05

16.00

ტყიბული

საჯაია

ნიქაბაძე

ვანი

17:0

ხაშური

5/05

16.00

სულორი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

ოზურგეთი

$29:0

ზუგდიდი

5/05

16.00

ზვანი

გოლიაძე

შავგულიძე

ჩაქვი

$10:13

ტაო

5/05

16.00

ჩაქვი

მჟავანაძე

ზიბზიბაძე

ბაგრატი

20:19$

საჩხერე

5/05

16.30

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

გულვერდაშვილი

თეთრი აია

0:12

ზესტაფონი

7/05

12.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

VII ტური        14/05 @ 21.15   ^ ცხრილი

ბაგრატი

5:29$

წყალტუბო

12/05

16.00

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

ფულარია

ზუგდიდი

$49:0

თეთრი აია

12/05

16.00

ზუგდიდი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ხაშური

13:5

ჩაქვი

13/05

14.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ნიქაბაძე

საჩხერე

$69:5

ვანი

13/05

16.00

საჩხერე

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

სურამი

$31:14

ტყიბული

13/05

16.00

ხაშური

საჯაია

ნიქაბაძე

რუხი აია

$20:6

ოზურგეთი

14/05

12.30

ქუთაისი

საჯაია

გულვერდაშვილი

VIII ტური        21/05 @ 19.00   ^ ცხრილი

ჩაქვი

17:3

რუხი აია

19/05

16.00

ჩაქვი

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

ბაგრატი

$39:6

ზესტაფონი

19/05

17.30

ქუთაისი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ოზურგეთი

0:46$

წყალტუბო

20/05

17.00

ზვანი

საჯაია

შავგულიძე

თეთრი აია

0:41$

საჩხერე

21/05

12.30

ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ტყიბული

5:17

ტაო

21/05

16.00

ტყიბული

მჟავანაძე

ჩიხლაძე

ვანი

$6:12

სურამი

21/05

16.00

ვანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

IX ტური        14/06 @ 18.40   ^ ცხრილი

წყალტუბო

$95:0

თეთრი აია

26/05

12.00

წყალტუბო

საჯაია

ფულარია

ჩაქვი

$0:5

სურამი

26/05

12.30

ჩაქვი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ტყიბული

12:29$

ხაშური

26/05

16.00

ტყიბული

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

ზუგდიდი

10:38$

ბაგრატი

27/05

16.00

ზუგდიდი

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

ზესტაფონი

10:38$

ვანი

28/05

13.00

ზესტაფონი

ჭიქაბერიძე

ფულარია

ტაო

$X:0

ოზურგეთი-6

...

...

...

...

...

X ტური        15/09 @ 21.20   ^ ცხრილი

ტაო

$50:0

თეთრი აია

14/09

16.00

ასპინძა

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

რუხი აია

6:54$

ბაგრატი

14/09

17.00

ქუთაისი

საჯაია

ფულარია

ჩაქვი

$30:0

ზესტაფონი

14/09

17.00

ჩაქვი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

ვანი

19:10

ზუგდიდი

15/09

17.00

ვანი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

ტყიბული

7:47$

საჩხერე

15/09

17.00

ტყიბული

ბიბიჩაძე

ფულარია

ოზურგეთი

5:17

ხაშური

15/09

17.00

ზვანი

საჯაია

ჩიხლაძე

XI ტური        22/09 @ 19.55   ^ ცხრილი

რუხი აია

$12:15

ვანი

21/09

17.00

ქუთაისი

ლაღაძე

ფულარია

სურამი

0:24$

ბაგრატი

21/09

17.00

ხაშური

ბიბიჩაძე

ზიბზიბაძე

ზუგდიდი

8:32$

ჩაქვი

21/09

17.00

ზუგდიდი

საჯაია

შავგულიძე

წყალტუბო

$72:0

ტყიბული

22/09

17.00

წყალტუბო

მჟავანაძე

შავგულიძე

საჩხერე

$22:3

ოზურგეთი

22/09

17.00

საჩხერე

ბიბიჩაძე

ნიქაბაძე

ხაშური

$38:3

თეთრი აია

22/09

17.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

XII ტური        29/09 @ 20.2 ^ ცხრილი

ვანი

$36:0

ტყიბული

28/09

17.00

ვანი

ლაღაძე

მარგველაშვილი

სურამი

$19:0

ტაო

28/09

17.00

ხაშური

ბიბიჩაძე

ჩიხლაძე

ჩაქვი

$34:6

ოზურგეთი

28/09

17.00

ჩაქვი

მჟავანაძე

შავგულიძე

საჩხერე

$64:0

ზუგდიდი

29/09

17.00

საჩხერე

საჯაია

მარგველაშვილი

ზესტაფონი

0:19$

ხაშური

29/09

17.00

ზესტაფონი

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

რუხი აია

0:52$

წყალტუბო

29/09

17.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

XIII ტური        6/10 @ 19.45   ^ ცხრილი

ხაშური

$3:0

სურამი

5/10

16.00

ხაშური

ჭიქაბერიძე

ზიბზიბაძე

თეთრი აია

0:48$

ბაგრატი

5/10

16.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

ნიქაბაძე

წყალტუბო

$45:0

ზუგდიდი

6/10

16.00

წყალტუბო

ფირცხალავა

ჩიხლაძე

ტყიბული

0:92$

ჩაქვი

6/10

16.00

ტყიბული

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

საჩხერე

7:3$

ზესტაფონი

6/10

16.00

საჩხერე

ტყაბლაძე

ნიქაბაძე

ტაო

13:5

რუხი აია

6/10

16.00

ასპინძა

ლაღაძე

შავგულიძე

XIV ტური        13/10 @ 19.40  ^ ცხრილი

ზუგდიდი

0:12

ტაო

11/10

15.00

ზუგდიდი

მჟავანაძე

შავგულიძე

სურამი

$X:0

საჩხერე-1

12/10

16.00

ხაშური

მშვენიერაძე

ჩიხლაძე

რუხი აია

17:38$

ხაშური

13/10

15.00

ქუთაისი

ლაღაძე

ნიქაბაძე

ზესტაფონი

0:29$

წყალტუბო

13/10

15.00

ზესტაფონი

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

ვანი

$31:0

თეთრი აია

13/10

16.00

ვანი

მჟავანაძე

მარგველაშვილი

ბაგრატი

$88:0

ოზურგეთი

13/10

16.30

ქუთაისი

ბიბიჩაძე

გულვერდაშვილი

XV ტური        20/10 @ 19.05    ^ ცხრილი

ოზურგეთი

$34:3

ვანი

19/10

12.30

ზვანი

ჭიქაბერიძე

მარგველაშვილი

საჩხერე

$5:7

რუხი აია

19/10

15.00

საჩხერე

ლაღაძე

ნიქაბაძე

თეთრი აია

0:59$

ჩაქვი

20/10

15.00

ქუთაისი

მშვენიერაძე

მარგველაშვილი

წყალტუბო

$29:6

სურამი

20/10

15.00

წყალტუბო

საჯაია

ნიქაბაძე

ხაშური

$31:7

ზუგდიდი

20/10

15.00

ხაშური

ფირცხალავა

ზიბზიბაძე

ტაო

21:5

ზესტაფონი

20/10

16.00

ასპინძა

ჭიქაბერიძე

ჩიხლაძე

ბაგრატი

$41:7

ტყიბული

20/10

16.30

ქუთაისი

მჟავანაძე

გულვერდაშვილი

               
საქართველოს დრო
 

2018 * ზაფხულის თასი

თბილისი, ვაკე, მესხი    სრულად

შაბ 28/07

19.00

საქართველო

0:0

არგენტინა

. .

21.30

რასინგი

0:0

ბრაზილია


პარ  03/08

19.00

რასინგი

0:0

არგენტინა

. .

21.30

საქართველო

0:0

ბრაზილია

0 ტური

სხვ

გატ:გაშ

მ-წ*

$

არგენტინა XV

0

=0

00:00

0/0

0-0

0

ბრაზილია

0

=0

00:00

0/0

0-0

0

რასინგ 92 [სფრ]

0

=0

00:00

0/0

0-0

0

საქართველო XV

0

=0

00:00

0/0

0-0

0

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

14/07  სამოამ აჯობა გერმანიას

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19 * დიდი 10

განრიგი  |  წინა სეზონი [2017-18]

1

ლოკომოტივი  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ჯიქი  გორი

4

ბათუმი  ბათუმი

5

ლელო სარასენს  თბილისი

6

ხარები  რუსთავი

7

აკადემია  თბილისი

8

არმაზი  მარნეული

9

არმია  თბილისი

10

ვეფხვები  პატარძეული

2018-19 * პირველი ლიგა

განრიგი  |  წინა სეზონი [2017-18]

1

ბაგრატ  ქუთაისი

2

ყოჩები  ბოლნისი

3

არესი  ქუთაისი

4

იუნკერები  კიკეთი

5

დინამო  თბილისი

6

არწივები  ოზურგეთი

7

ივერია  ფოთი

8

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

2018-19 * რეგიონული ლიგა

წინა სეზონი [2017-18]

დასავლეთი

განრიგი

1

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

6

გორ  გორი

აღმოსავლეთი

განრიგი

1

რაგბის კლუბი  თელავი

2

დევები  თბილისი

3

სტუ  თბილისი

4

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

5

ტორნადო  დუშეთი

+

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

+

წიქარა  თბილისი

+

რუსთავი  რუსთავი

ოვალის ამქარი

კაცთა ლიგების     ყველა [1395] მოთამაშე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018 * ჭაბუკთა ლიგები

გარდამავალი სეზონი     "ა"   "ბ"

ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

ახალი წესები 2017-18 სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

მსოფლიო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო