2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] აღმოსავლეთი

2017 * ჭაბუკთა *ბ* ლიგა

 

ეტაპი

ვადები

I  (ჯგუფები – ერთ წრედ)

02/03 - 31/03

II  (უკეთესი რვეული – ორ წრედ, სანუგეშოები – ერთ წრედ)

13/04 - 21/05

შემოდგომაზე განახლდება

დასაწყისი/09

დებულება     ნომრიანი გუნდები ჯგუფებად განაწილდა კანონიკური სქემით, ხოლო ახალი (+) გუნდები – წილისყრით

აღმოსავლეთი

"ა" ჯგუფი

02/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ლელო’1  თბილისი  #1

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ლოკომოტივი  თბილისი  #8

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

თბილისი  თბილისი  #9

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ვეფხვები  პატარძეული  #16

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ყოჩები’1  თბილისი  #17

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

17/02 @ 20.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      21/02 @ 19.40

ლოკომოტ

-

ყოჩები’1

2/03

15.00

ვისოლი

.

.

თბილისი

-

პატარძ

2/03

15.30

ავჭალა

.

.

II ტური

პატარძ

-

ლოკომოტ

9-10/03

.

.

.

.

ყოჩები’1

-

ლელო’1

9-10/03

.

.

.

.

III ტური

ლოკომოტ

-

თბილისი

16-17/03

 

 

 

 

ლელო’1

-

პატარძ

16-17/03

 

 

 

 

IV ტური

თბილისი

-

ლელო’1

23-24/03

 

 

 

 

პატარძ

-

ყოჩები’1

23-24/03

 

 

 

 

V ტური

ლელო’1

-

ლოკომოტ

30-31/03

 

 

 

 

ყოჩები’1

-

თბილისი

30-31/03

 

 

 

 

"ბ" ჯგუფი

02/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

იუნკერები ჩოხოსნები  #2

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ხულიგანა  თბილისი  #7

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

არმია  თბილისი  #10

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

კახელები  თელავი  #15

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ბოლნისი  ყოჩები  #18

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ყოჩები  დევები  +23

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

17/02 @ 20.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      21/02 @ 19.40

ხულიგანა

-

ბოლნისი

2/03

15.30

შევარდენი

.

.

იუნკ’ჩოხ

-

დევები

2/03

16.00

კიკეთი

.

.

არმია

-

თელავი

3/03

15.30

ავჭალა

.

.

II ტური

არმია

-

დევები

9-10/03

.

.

.

.

თელავი

-

ხულიგანა

9-10/03

.

.

.

.

ბოლნისი

-

იუნკ’ჩოხ

9-10/03

.

.

.

.

III ტური

დევები

-

ბოლნისი

16-17/03

 

 

 

 

ხულიგანა

-

არმია

16-17/03

 

 

 

 

იუნკ’ჩოხ

-

თელავი

16-17/03

   

 

 

IV ტური

ხულიგანა

-

დევები

23-24/03

 

 

 

 

არმია

-

იუნკ’ჩოხ

23-24/03

 

 

 

 

თელავი

-

ბოლნისი

23-24/03

   

 

 

V ტური

დევები

-

თელავი

30-31/03

 

 

 

 

იუნკ’ჩოხ

-

ხულიგანა

30-31/03

 

 

 

 

ბოლნისი

-

არმია

30-31/03

   

 

 

"გ" ჯგუფი

02/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ხარები  რუსთავი  #3

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

აკადემია  თბილისი  #6

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ყაზბეგი  #11

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

წიქარა  თბილისი  #14

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ჯიქი  გორი  #19

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

გარდაბანი  +22

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

17/02 @ 20.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      21/02 @ 19.45

რუსთავი

-

გარდაბანი

2/03

16.00

რუსთავი

.

.

აკადემია

-

ჯიქი

2/03

16.30

ვისოლი

.

.

ყაზბეგი

-

წიქარა

3/03

16.00

სტეფან’წმ

.

.

II ტური

ყაზბეგი

-

გარდაბანი

9-10/03

.

.

.

.

წიქარა

-

აკადემია

9-10/03

.

.

.

.

ჯიქი

-

რუსთავი

9-10/03

.

.

.

.

III ტური

გარდაბანი

-

ჯიქი

16-17/03

 

 

 

 

აკადემია

-

ყაზბეგი

16-17/03

 

 

 

 

რუსთავი

-

წიქარა

16-17/03

   

 

 

IV ტური

აკადემია

-

გარდაბანი

23-24/03

 

 

 

 

ყაზბეგი

-

რუსთავი

23-24/03

 

 

 

 

წიქარა

-

ჯიქი

23-24/03

   

 

 

V ტური

გარდაბანი

-

წიქარა

30-31/03

 

 

 

 

რუსთავი

-

აკადემია

30-31/03

 

 

 

 

ჯიქი

-

ყაზბეგი

30-31/03

   

 

 

"დ" ჯგუფი

02/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

არმაზი  თბილისი  #4

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ხვამლი  თბილისი  #5

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ივერია  თბილისი  #12

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ლელო’2  თბილისი  #13

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ხვამლი ხომლი  +20

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ყოჩები2  თბილისი  +21

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

17/02 @ 20.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      21/02 @ 19.45

არმაზი

-

ყოჩები’2

3/03

15.00

ვისოლი

.

.

ხვამლი

-

ხომლი

3/03

15.30

შევარდენი

.

.

ივერია

-

ლელო’2

3/03

16.30

ვისოლი

.

.

II ტური

ივერია

-

ყოჩები’2

9-10/03

.

.

.

.

ლელო’2

-

ხვამლი

9-10/03

.

.

.

.

ხომლი

-

არმაზი

9-10/03

.

.

.

.

III ტური

ყოჩები’2

-

ხომლი

16-17/03

 

 

 

 

ხვამლი

-

ივერია

16-17/03

 

 

 

 

არმაზი

-

ლელო’2

16-17/03

   

 

 

IV ტური

ხვამლი

-

ყოჩები’2

23-24/03

 

 

 

 

ივერია

-

არმაზი

23-24/03

 

 

 

 

ლელო’2

-

ხომლი

23-24/03

   

 

 

V ტური

ყოჩები’2

-

ლელო’2

30-31/03

 

 

 

 

არმაზი

-

ხვამლი

30-31/03

 

 

 

 

ხომლი

-

ივერია

30-31/03

   

 

 

2017 * ჭაბუკთა "ბ" ლიგა [2001-2002] აღმოსავლეთი

დასავლეთი

"ე" ჯგუფი

02/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

ბაგრატი  ქუთაისი  #1

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

არგო  ვანი  #8

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ღონე  ჩოხატაური  #9

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

წითელი აია  ქუთაისი  #16

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ჩაქვი  +17

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

17/02 @ 20.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      21/02 @ 19.55

ვანი

-

ჩაქვი

2/03

16.00

ვანი

.

.

ჩოხატაური

-

წითელი აია

2/03

16.00

ჩოხატაური

.

.

II ტური

წითელი აია

-

ვანი

9-10/03

.

.

.

.

ჩაქვი

-

ბაგრატი

9-10/03

.

.

.

.

III ტური

ვანი

-

ჩოხატაური

16-17/03

 

 

 

 

ბაგრატი

-

წითელი აია

16-17/03

 

 

 

 

IV ტური

ჩოხატაური

-

ბაგრატი

23-24/03

 

 

 

 

წითელი აია

-

ჩაქვი

23-24/03

 

 

 

 

V ტური

ბაგრატი

-

ვანი

30-31/03

 

 

 

 

ჩაქვი

-

ჩოხატაური

30-31/03

 

 

 

 

"ვ" ჯგუფი

02/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

მწვანე აია  ქუთაისი  #2

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

თეთრი აია  ქუთაისი  #7

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

პონტო  ქობულეთი  #10

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

გელათი  ტყიბული  #15

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ოზურგეთი  +18

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

17/02 @ 20.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      21/02 @ 19.55

თეთრი აია

-

ოზურგეთი

2/03

16.00

ქუთაისი

.

.

ქობულეთი

-

ტყიბული

2/03

16.00

ხუცუბანი

.

.

II ტური

ტყიბული

-

თეთრი აია

9-10/03

.

.

.

.

ოზურგეთი

-

მწვანე აია

9-10/03

.

.

.

.

III ტური

თეთრი აია

-

ქობულეთი

16-17/03

 

 

 

 

მწვანე აია

-

ტყიბული

16-17/03

 

 

 

 

IV ტური

ქობულეთი

-

მწვანე აია

23-24/03

 

 

 

 

ტყიბული

-

ოზურგეთი

23-24/03

 

 

 

 

V ტური

მწვანე აია

-

თეთრი აია

30-31/03

 

 

 

 

ოზურგეთი

-

ქობულეთი

30-31/03

 

 

 

 

"ზ" ჯგუფი

03/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

კოლხი რაინდები  ფოთი  #3

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

რუხი აია  ქუთაისი  #6

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

მგლები  სურამი  #11

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

შავი აია  ქუთაისი  #14

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ზუგდიდი  +19

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ზესტაფონი  +22

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

17/02 @ 20.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      21/02 @ 20.00

სურამი

-

შავი აია

3/03

15.00

ხაშური

.

.

ფოთი

-

ზესტაფონი

3/03

16.00

ფოთი

.

.

რუხი აია

-

ზუგდიდი

3/03

16.00

ქუთაისი

.

.

II ტური

სურამი

-

ზესტაფონი

9-10/03

.

.

.

.

შავი აია

-

რუხი აია

9-10/03

.

.

.

.

ზუგდიდი

-

ფოთი

9-10/03

.

.

.

.

III ტური

ზესტაფონი

-

ზუგდიდი

16-17/03

 

 

 

 

რუხი აია

-

სურამი

16-17/03

 

 

 

 

ფოთი

-

შავი აია

16-17/03

   

 

 

IV ტური

რუხი აია

-

ზესტაფონი

23-24/03

 

 

 

 

სურამი

-

ფოთი

23-24/03

 

 

 

 

შავი აია

-

ზუგდიდი

23-24/03

   

 

 

V ტური

ზესტაფონი

-

შავი აია

30-31/03

 

 

 

 

ფოთი

-

რუხი აია

30-31/03

 

 

 

 

ზუგდიდი

-

სურამი

30-31/03

   

 

 

"თ" ჯგუფი

02/03

კლუბი   ქალაქი

+პ

+ნ

-დ

გატ:გაშ

სხვ

1

დინოზავრი  წყალტუბო  #4

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ლეგიონი  ხაშური  #5

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ბათუმი  ბათუმი  #12

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

თორთი  ბორჯომი  #13

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

საჩხერე  +20

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

1

ტაო  +21

0

0

0

0

0

0

0

0:0

=0

0

 ^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით,  %  ნაკლები თამაშის გამო   განრიგი (ა4)

17/02 @ 20.15

ქულათა ნიხრი      ბაზისი: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0    +1 ბონუსი = პრემია ან ნუგეში
პრემია მხოლოდ მოგებულს, თუ მეტოქეს [მინიმუმ] სამით მეტ ლელოს გაუტანს
ნუგეში მხოლოდ წაგებულს, თუ 8 ქულაზე ნაკლებით [გარდასახული ლელოს ფარგალში] დამარცხდება
ფრეზე ბონუსი არავის ერგება სისტემა ქართულია: განსხვავდება ფრანგული და დანარჩენი მსოფლიოს ნიხრებისგან

თაი’ბრეიქი (ქულათა ტოლობა)

 

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

თარიღი

დრო

სტადიონი

მსაჯი

კომისარი

I ტური      21/02 @ 20.00

ბათუმი

-

ბორჯომი

2/03

16.00

ბათუმი

.

.

წყალტუბო

-

ტაო

3/03

16.00

წყალტუბო

.

.

ხაშური

-

საჩხერე

3/03

16.30

ხაშური

.

.

II ტური

ბათუმი

-

ტაო

9-10/03

.

.

.

.

ბორჯომი

-

ხაშური

9-10/03

.

.

.

.

საჩხერე

-

წყალტუბო

9-10/03

.

.

.

.

III ტური

ტაო

-

საჩხერე

16-17/03

 

 

 

 

ხაშური

-

ბათუმი

16-17/03

 

 

 

 

წყალტუბო

-

ბორჯომი

16-17/03

   

 

 

IV ტური

ხაშური

-

ტაო

23-24/03

 

 

 

 

ბათუმი

-

წყალტუბო

23-24/03

 

 

 

 

ბორჯომი

-

საჩხერე

23-24/03

   

 

 

V ტური

ტაო

-

ბორჯომი

30-31/03

 

 

 

 

წყალტუბო

-

ხაშური

30-31/03

 

 

 

 

საჩხერე

-

ბათუმი

30-31/03

   

 

 

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/02 @ 16.00

25-26/02   XIV ტური

ლოკომოტ

24:24

ბათუმი

ბაგრატი

8:28

არმია $

არმაზი

კვი 14.00 ავჭ

აკადემია

ლელო

კვი 14.00 ლელ

აია

ჯიქი

კვი 14.00 გორ

ყოჩები

25/02 @ 16.00

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი ^

43

+134

  9-4*1

5

აია ქუთაისი

43

+52

10-3

3

ლოკომოტივი

41

+61

  8-4*2

5

ლელო სარასენს

41

+56

  8-3*2

5

ჯიქი გორი

38

+90

  7-5*1

8

არმია ^

32

-10

  7-7

4

აკადემია

32

+14

  7-6

4

ბაგრატ ქუთ

18

-196

  3-11

6

არმაზი

16

-71

  3-10

4

ყოჩები ბოლნისი

11

-130

  2-11

3

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2017 * რაგბი ევროპა

19/02 @ 20.00    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

2 რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+69

12

81

2-0

2

რუმინეთი

5

+7

6

51

1-1

1

ესპანეთი ^

4

=0

1

19

1-1

0

გერმანია

4

-41

5

47

1-1

0

რუსეთი

4

-3

3

31

1-1

0

ბელგია

1

-32

2

24

0-2

1

^ პირისპირ ბალანსით

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

0:0

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

0:0

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

0:0

2016-17 * პირველი ლიგა

20/02 @ 18.55

18/02   X ტური

2016-17 * რეგიონული ლიგა

23/02 @ 20.20

25-27/02

დას XIV ტური   აღმ X ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

23/02 @ 20.15

"" ლიგ

28/02 - 1/03   II ტური

ჯგუფები           

"" ლიგ

2-3/03   I ტურ

აღმ               დას           

შავი დაფა

20/02 @ 19.40

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/02 @ 17.50

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

.

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

მოხსენება ტერმინოლოგთა კონფერენციაზე (2013)

ტელე-წამყვანის მეგზური (2015)

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო