18წ ევროპის ღია 2017

საქართველო 43:3 კანადა

საქართველო

15 გიორგი ასათიანი, 14 კოტე მარჯანიშვილი, 13 დემურ თაფლაძე (24 ირაკლი სიმსივე 65) 12 ლაშა ლომიძე (23 ლევან ნარიმანიძე 60) 11 ოთარ ძაგნიძე; 10 თედო აბჟანდაძე, 9 საბა ხურცილავა (21 მიხეილ ალანია 44) /

1 ლუკა ჭელიძე, 2 სოსო ჭყოიძე, 3 ლუკა აზარიაშვილი (18 გია ხარაიშვილი 44) 4 ლუკა გელაშვილი, 5 საბა ჯღარკავა; 6 რატი ჟორჟოლიანი^კაპ სბ 47, 7 ბექა ყორიაული, 8 გიგი ლეშკაშელი *

არ შესულან: 26 გოჩა ჩანადირი, 22 რევაზ ხარაზიშვილი / 16 გიორგი ახალაძე, 17 ვანო კარკაძე; 19 ნიკა წივწივაძე, 20 კობა კოლოტაური, 25 იოანე იაშაღაშვილი -

6ლ: მარჯანიშვილი ძაგნიძე (2 4 6) ლომიძე ჭყოიძე; 5გ ჯ: აბჟანდაძე

კანადა - ჯ: 10 შერ წბ იუტრონიჩ

მსაჯი ნიუში (საფრანგეთი)
პარ 7/04   პონ ლ’აბე @ 19.00 = 21.00 საქ

7:0(5) 14:0(10) 17:0(19) 24:0(23) 31:0(32) 31:3(34) /
სბ(47ს) წბ(51კ) 36:3(59) 43:3(68)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    9/04 @ 20.20

 

  

საქართველო 42:17 იაპონია

საქართველო

15 გიორგი ასათიანი, 14 კოტე მარჯანიშვილი, 13 დემურ თაფლაძე, 12 ლაშა ლომიძე, 11 ოთარ ძაგნიძე  სბ 20 (23 ლევან ნარიმანიძე 51) 10 თედო აბჟანდაძე, 9 საბა ხურცილავა (21 მიხეილ ალანია 59) /

1 ლუკა ჭელიძე (16 გიორგი ახალაძე 51) 2 სოსო ჭყოიძე (17 ვანო კარკაძე 36) 3 ლუკა აზარიაშვილი (18 გია ხარაიშვილი 46) 4 ლუკა გელაშვილი (19 ნიკა წივწივაძე 43) 5 საბა ჯღარკავა (25 იოანე იაშაღაშვილი 43) 6 რატი ჟორჟოლიანი^კაპ, 7 ბექა ყორიაული, 8 გიგი ლეშკაშელი (20 კობა კოლოტაური 63) *

არ შესულან: 26 გოჩა ჩანადირი, 24 ირაკლი სიმსივე, 22 რევაზ ხარაზიშვილი -

6ლ: ძაგნიძე ლეშკაშელი (2 3) ხურცილავა ნარიმანიძე მარჯანიშვილი;
3გ: აბჟანდაძე, ასათიანი 2; 2ჯ: აბჟანდაძე ასათიანი

იაპონია - 2ლ: 12 ოსადა, 8 ფუკუი; 2გ: 13 მეინ; ჯ: 10 მარუიამა

მსაჯი ბუზაკ (საფრანგეთი)
სამ 11/04   პონ ლ’აბე @ 19.00 = 21.00 საქ

5:0(2) 8:0(8) 8:3(21სბ) 15:3(30) /
20:3(37) 20:10(45) 25:10(50) 25:17(57) 32:17(63) 39:17(67) 42:17(70)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    13/04 @ 10.45

 

  

საქართველო 18:36 საფრანგეთი

საქართველო

15 გიორგი ასათიანი, 14 კოტე მარჯანიშვილი (23 ლევან ნარიმანიძე 52) 13 დემურ თაფლაძე (24 ირაკლი სიმსივე 52) 12 ლაშა ლომიძე, 11 ოთარ ძაგნიძე; 10 თედო აბჟანდაძე, 9 საბა ხურცილავა (21 მიხეილ ალანია 44) /

1 გიორგი ახალაძე (16 ლუკა ჭელიძე 44) 2 სოსო ჭყოიძე (17 ვანო კარკაძე 60) 3 ლუკა აზარიაშვილი (18 გია ხარაიშვილი 60) 4 იოანე იაშაღაშვილი, 5 საბა ჯღარკავა; 6 რატი ჟორჟოლიანი^კაპ, 7 ბექა ყორიაული (19 ნიკა წივწივაძე 60) 8 გიგი ლეშკაშელი (20 კობა კოლოტაური 60) *

არ შესულან: 25 გოჩა ჩანადირი, 22 რევაზ ხარაზიშვილი / 26 ლუკა გელაშვილი -

2ლ: ჭელიძე კარკაძე; გ 2ჯ: აბჟანდაძე

საფრანგეთი - 5ლ: 11 პუარსონ, 14 პინტო (2 3), 13 ზეღდარ, 7 ტიკსიე; 4გ ჯ: 10 კარბონელ სბ 20 ვინიოლ

მსაჯი ო’სალივან (ირლანდია)
შაბ 15/04   კანპერ (1 450) @ 18.00 = 20.00 საქ

0:3(10) 0:10(21) 3:10(22) 3:17(32) 3:22(33) /
6:22(37) 6:29(44) 6:34(59) სბ(62სფ) 11:36(63) 18:36(70)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    16/04 @ 21.15

 

  

საქართველოს დრო
 

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

18/08  ნამიბიამ მოიგო    აფრიკის ზონა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19  |  განაცხადების მიღება

განაცხადთა მიღება დასრულდა!

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

სიები იხილეთ სათანადო ლიგებში

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

მოთამაშეთა დასამატებლად
შეავსეთ და ნაცნობ მისამართზე
გამოაგზავნეთ  მინი
ბლანკი

ამოსაშლელად იხილეთ განაცხადი საითზე
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

ოვალის ამქარი

ახალი სეზონის [2018-19] წინ @ 16/08

კაცთა ლიგების ყველა [1217] მოთამაშე

2018-19  |  დიდი 10

იწყება  31/08

განრიგი  |  დებულება  |  ტრანსფერები

საწყისი 3 ტურის დღიური განრიგი

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

განრიგი  |  დებულება

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

იწყება  15/09

განრიგი  დას  |  აღმ  |  დებულება

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" ლიგა [2000-01]

იწყება  7/09

განრიგი  |  დებულება

"" ლიგა [2002-03]

იწყება  დას 12/09 | აღმ 5/09

განრიგი  |  დებულება

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

ნამიბია
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო