18წ ევროპის ღია 2017

საქართველო 43:3 კანადა

საქართველო

15 გიორგი ასათიანი, 14 კოტე მარჯანიშვილი, 13 დემურ თაფლაძე (24 ირაკლი სიმსივე 65) 12 ლაშა ლომიძე (23 ლევან ნარიმანიძე 60) 11 ოთარ ძაგნიძე; 10 თედო აბჟანდაძე, 9 საბა ხურცილავა (21 მიხეილ ალანია 44) /

1 ლუკა ჭელიძე, 2 სოსო ჭყოიძე, 3 ლუკა აზარიაშვილი (18 გია ხარაიშვილი 44) 4 ლუკა გელაშვილი, 5 საბა ჯღარკავა; 6 რატი ჟორჟოლიანი^კაპ სბ 47, 7 ბექა ყორიაული, 8 გიგი ლეშკაშელი *

არ შესულან: 26 გოჩა ჩანადირი, 22 რევაზ ხარაზიშვილი / 16 გიორგი ახალაძე, 17 ვანო კარკაძე; 19 ნიკა წივწივაძე, 20 კობა კოლოტაური, 25 იოანე იაშაღაშვილი -

6ლ: მარჯანიშვილი ძაგნიძე (2 4 6) ლომიძე ჭყოიძე; 5გ ჯ: აბჟანდაძე

კანადა - ჯ: 10 შერ წბ იუტრონიჩ

მსაჯი ნიუში (საფრანგეთი)
პარ 7/04   პონ ლ’აბე @ 19.00 = 21.00 საქ

7:0(5) 14:0(10) 17:0(19) 24:0(23) 31:0(32) 31:3(34) /
სბ(47ს) წბ(51კ) 36:3(59) 43:3(68)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    9/04 @ 20.20

 

  

საქართველო 42:17 იაპონია

საქართველო

15 გიორგი ასათიანი, 14 კოტე მარჯანიშვილი, 13 დემურ თაფლაძე, 12 ლაშა ლომიძე, 11 ოთარ ძაგნიძე  სბ 20 (23 ლევან ნარიმანიძე 51) 10 თედო აბჟანდაძე, 9 საბა ხურცილავა (21 მიხეილ ალანია 59) /

1 ლუკა ჭელიძე (16 გიორგი ახალაძე 51) 2 სოსო ჭყოიძე (17 ვანო კარკაძე 36) 3 ლუკა აზარიაშვილი (18 გია ხარაიშვილი 46) 4 ლუკა გელაშვილი (19 ნიკა წივწივაძე 43) 5 საბა ჯღარკავა (25 იოანე იაშაღაშვილი 43) 6 რატი ჟორჟოლიანი^კაპ, 7 ბექა ყორიაული, 8 გიგი ლეშკაშელი (20 კობა კოლოტაური 63) *

არ შესულან: 26 გოჩა ჩანადირი, 24 ირაკლი სიმსივე, 22 რევაზ ხარაზიშვილი -

6ლ: ძაგნიძე ლეშკაშელი (2 3) ხურცილავა ნარიმანიძე მარჯანიშვილი;
3გ: აბჟანდაძე, ასათიანი 2; 2ჯ: აბჟანდაძე ასათიანი

იაპონია - 2ლ: 12 ოსადა, 8 ფუკუი; 2გ: 13 მეინ; ჯ: 10 მარუიამა

მსაჯი ბუზაკ (საფრანგეთი)
სამ 11/04   პონ ლ’აბე @ 19.00 = 21.00 საქ

5:0(2) 8:0(8) 8:3(21სბ) 15:3(30) /
20:3(37) 20:10(45) 25:10(50) 25:17(57) 32:17(63) 39:17(67) 42:17(70)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    13/04 @ 10.45

 

  

საქართველო 18:36 საფრანგეთი

საქართველო

15 გიორგი ასათიანი, 14 კოტე მარჯანიშვილი (23 ლევან ნარიმანიძე 52) 13 დემურ თაფლაძე (24 ირაკლი სიმსივე 52) 12 ლაშა ლომიძე, 11 ოთარ ძაგნიძე; 10 თედო აბჟანდაძე, 9 საბა ხურცილავა (21 მიხეილ ალანია 44) /

1 გიორგი ახალაძე (16 ლუკა ჭელიძე 44) 2 სოსო ჭყოიძე (17 ვანო კარკაძე 60) 3 ლუკა აზარიაშვილი (18 გია ხარაიშვილი 60) 4 იოანე იაშაღაშვილი, 5 საბა ჯღარკავა; 6 რატი ჟორჟოლიანი^კაპ, 7 ბექა ყორიაული (19 ნიკა წივწივაძე 60) 8 გიგი ლეშკაშელი (20 კობა კოლოტაური 60) *

არ შესულან: 25 გოჩა ჩანადირი, 22 რევაზ ხარაზიშვილი / 26 ლუკა გელაშვილი -

2ლ: ჭელიძე კარკაძე; გ 2ჯ: აბჟანდაძე

საფრანგეთი - 5ლ: 11 პუარსონ, 14 პინტო (2 3), 13 ზეღდარ, 7 ტიკსიე; 4გ ჯ: 10 კარბონელ სბ 20 ვინიოლ

მსაჯი ო’სალივან (ირლანდია)
შაბ 15/04   კანპერ (1 450) @ 18.00 = 20.00 საქ

0:3(10) 0:10(21) 3:10(22) 3:17(32) 3:22(33) /
6:22(37) 6:29(44) 6:34(59) სბ(62სფ) 11:36(63) 18:36(70)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    16/04 @ 21.15

 

  

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

29/04 @ 16.00

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

25:6

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

29/04 @ 19.20

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

28/04 @ 13.30

პლეი’ოფ

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

29/04 @ 20.40

"" ლიგ

2-3/05   II ეტაპის VI ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო