რაგბის 20-წლამდელთა
მსოფლიო პირველობა

საქართველო

31 მაისი - 18 ივნისი 2017

დრო

ჯგ

მასპინძელი

 

შედეგი

 

სტუმარი

სტადიონი

ჯგუფური სტადია

პირველი წრე * ოთხ 31/05

13.00

01

""

$ ინგლისი

12  74:17  2

სამოა

ავჭალა

13.00

05

""

$ ზელანდია

6  42:20  3

შოტლანდია

ქუთაისი

15.30

02

""

აფრიკა

2  23:23  3

საფრანგეთი

ავჭალა

15.30

06

""

$ ირლანდია

2  21:22  3

იტალია

ქუთაისი

18.00

03

""

საქართველო

2  26:37  5

არგენტინა $

ავჭალა

20.30

04

""

ავსტრალია

3  24:17  2

უელსი $

ავჭალა

მეორე წრე * კვი 4/06

13.00

07

""

$ არგენტინა

3  25:26  3

საფრანგეთი

ავჭალა

13.00

11

""

$ ირლანდია

3  28:32  5

შოტლანდია $

ქუთაისი

15.30

08

""

$ ავსტრალია

4  33:26  3

სამოა $

ავჭალა

15.30

12

""

$ ზელანდია

9  68:26  4

იტალია $

ქუთაისი

18.00

09

""

საქართველო

2  14:38  6

აფრიკა $

ავჭალა

20.30

10

""

$ ინგლისი

4  34:22  3

უელსი

ავჭალა

მესამე წრე * ხუთ 8/06

13.00

13

""

$ უელსი

8  54:20  2

სამოა

ავჭალა

13.00

17

""

შოტლანდია

3  17:16  1

იტალია $

ქუთაისი

15.30

14

""

არგენტინა

2  14:72  11

აფრიკა $

ავჭალა

15.30

18

""

ირლანდია

0  03:69  11

ზელანდია $

ქუთაისი

18.00

15

""

საქართველო

0  00:54  8

საფრანგეთი $

ავჭალა

20.30

16

""

ინგლისი

2  20:19  1

ავსტრალია $

ავჭალა

""   ავჭალა

#

.

სხვ

ლსხ გატ

2

14

+70

+12

128

18

5

10

+13

+1

76

8

7

6

+15

+4

93

13

11

1

-98

-17

63

7

""   ქუთაისი

#

.

სხვ

ლსხ გატ

1

15

+130

+19

179

26

6

9

-17

+1

69

11

8

6

-42

-6

64

8

10

2

-71

-14

52

5

""   ავჭალა

#

.

სხვ

ლსხ გატ

3

12

+82

+12

133

19

4

11

+55

+9

103

14

9

6

-48

-6

76

10

12

0

-89

-15

40

4

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0;   +1 ბონუსი ($):  მეოთხე ლელოს გატანა (პრემია) ანდა რვაზე ნაკლებით წაგება (ნუგეში)

ერთიან, 12-გუნდა ცხრილში პირველი მაჩვენებელია "ადგილი ჯგუფში"
ამის გათვალისწინებით: # 
1-4 წითლად ,  5-8 მწვანედ ,  9-12 რუხად

ტოლობაზე: 0) პირისპირ შედეგი^,  მთელ ტურნირში 1) გატანილ - გაშვებულის სხვაობა, 2) ლელოთა სხვაობა,
                        3) გატანილი ქულა, 4) გატანილი ლელო, 5) ყომარი

სანახავად დაწკაპეთ: გუნდის განაცხადისა - ლოგოზე | 23-კაცა სიებისა და მსაჯთა - მწვანე დროზე | ლაივ’სქორისა - წითელ ანგარიშზე

პლეი’ოფი

ფრეზე: 1) მაქსიმუმ ორი 10’წუთიანი დამატებითი ტაიმი პირველ (ოქროს) ქულამდე;
                 2) შუთაუთი: 5 მოთამაშე, სამი ადგილი 22-მეტრა ხაზზე, დარტყმა მიწიდან | სადგამიდან

ნახევარ’ფინალი * სამ 13/06

13.00

19

ნ6

ირლანდია #10

52:26

სამოა #11

ავჭალა

15.30

22

ნ3

ავსტრალია #5

42:19

იტალია #8

ავჭალა

15.30

20

ნ5

საქართველო #12

26:25

არგენტინა #9

ვაკე

18.00

21

ნ4

შოტლანდია #6

29:25

უელსი #7

ავჭალა

18.00

23

ნ2

ინგლისი #2

24:22

აფრიკა #3

ვაკე

20.30

24

ნ1

ზელანდია #1

39:26

საფრანგეთი #4

ვაკე

ფინალი * კვი 18/06

12.00

25

XI

არგენტინა

53:42

სამოა

ავჭალა

13.00

26

IX

საქართველო

18:24

ირლანდია

ვაკე

14.30

28

V

შოტლანდია

24:17

ავსტრალია

ავჭალა

15.30

29

III

აფრიკა

37:15

საფრანგეთი

ვაკე

17.00

27

VII

უელსი

25:24

იტალია

ავჭალა

18.00

30

I

ზელანდია

64:17

ინგლისი

ვაკე

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

18/06_2017 @ 21.25

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო