რაგბის 20-წლამდელთა
მსოფლიო პირველობა

საქართველო

31 მაისი - 18 ივნისი 2017

დრო

ჯგ

მასპინძელი

 

შედეგი

 

სტუმარი

სტადიონი

ჯგუფური სტადია

პირველი წრე * ოთხ 31/05

13.00

01

""

$ ინგლისი

12  74:17  2

სამოა

ავჭალა

13.00

05

""

$ ზელანდია

6  42:20  3

შოტლანდია

ქუთაისი

15.30

02

""

აფრიკა

2  23:23  3

საფრანგეთი

ავჭალა

15.30

06

""

$ ირლანდია

2  21:22  3

იტალია

ქუთაისი

18.00

03

""

საქართველო

2  26:37  5

არგენტინა $

ავჭალა

20.30

04

""

ავსტრალია

3  24:17  2

უელსი $

ავჭალა

მეორე წრე * კვი 4/06

13.00

07

""

$ არგენტინა

3  25:26  3

საფრანგეთი

ავჭალა

13.00

11

""

$ ირლანდია

3  28:32  5

შოტლანდია $

ქუთაისი

15.30

08

""

$ ავსტრალია

4  33:26  3

სამოა $

ავჭალა

15.30

12

""

$ ზელანდია

9  68:26  4

იტალია $

ქუთაისი

18.00

09

""

საქართველო

2  14:38  6

აფრიკა $

ავჭალა

20.30

10

""

$ ინგლისი

4  34:22  3

უელსი

ავჭალა

მესამე წრე * ხუთ 8/06

13.00

13

""

$ უელსი

8  54:20  2

სამოა

ავჭალა

13.00

17

""

შოტლანდია

3  17:16  1

იტალია $

ქუთაისი

15.30

14

""

არგენტინა

2  14:72  11

აფრიკა $

ავჭალა

15.30

18

""

ირლანდია

0  03:69  11

ზელანდია $

ქუთაისი

18.00

15

""

საქართველო

0  00:54  8

საფრანგეთი $

ავჭალა

20.30

16

""

ინგლისი

2  20:19  1

ავსტრალია $

ავჭალა

""   ავჭალა

#

.

სხვ

ლსხ გატ

2

14

+70

+12

128

18

5

10

+13

+1

76

8

7

6

+15

+4

93

13

11

1

-98

-17

63

7

""   ქუთაისი

#

.

სხვ

ლსხ გატ

1

15

+130

+19

179

26

6

9

-17

+1

69

11

8

6

-42

-6

64

8

10

2

-71

-14

52

5

""   ავჭალა

#

.

სხვ

ლსხ გატ

3

12

+82

+12

133

19

4

11

+55

+9

103

14

9

6

-48

-6

76

10

12

0

-89

-15

40

4

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0;   +1 ბონუსი ($):  მეოთხე ლელოს გატანა (პრემია) ანდა რვაზე ნაკლებით წაგება (ნუგეში)

ერთიან, 12-გუნდა ცხრილში პირველი მაჩვენებელია "ადგილი ჯგუფში"
ამის გათვალისწინებით: # 
1-4 წითლად ,  5-8 მწვანედ ,  9-12 რუხად

ტოლობაზე: 0) პირისპირ შედეგი^,  მთელ ტურნირში 1) გატანილ - გაშვებულის სხვაობა, 2) ლელოთა სხვაობა,
                        3) გატანილი ქულა, 4) გატანილი ლელო, 5) ყომარი

სანახავად დაწკაპეთ: გუნდის განაცხადისა - ლოგოზე | 23-კაცა სიებისა და მსაჯთა - მწვანე დროზე | ლაივ’სქორისა - წითელ ანგარიშზე

პლეი’ოფი

ფრეზე: 1) მაქსიმუმ ორი 10’წუთიანი დამატებითი ტაიმი პირველ (ოქროს) ქულამდე;
                 2) შუთაუთი: 5 მოთამაშე, სამი ადგილი 22-მეტრა ხაზზე, დარტყმა მიწიდან | სადგამიდან

ნახევარ’ფინალი * სამ 13/06

13.00

19

ნ6

ირლანდია #10

52:26

სამოა #11

ავჭალა

15.30

22

ნ3

ავსტრალია #5

42:19

იტალია #8

ავჭალა

15.30

20

ნ5

საქართველო #12

26:25

არგენტინა #9

ვაკე

18.00

21

ნ4

შოტლანდია #6

29:25

უელსი #7

ავჭალა

18.00

23

ნ2

ინგლისი #2

24:22

აფრიკა #3

ვაკე

20.30

24

ნ1

ზელანდია #1

39:26

საფრანგეთი #4

ვაკე

ფინალი * კვი 18/06

12.00

25

XI

არგენტინა

53:42

სამოა

ავჭალა

13.00

26

IX

საქართველო

18:24

ირლანდია

ვაკე

14.30

28

V

შოტლანდია

24:17

ავსტრალია

ავჭალა

15.30

29

III

აფრიკა

37:15

საფრანგეთი

ვაკე

17.00

27

VII

უელსი

25:24

იტალია

ავჭალა

18.00

30

I

ზელანდია

64:17

ინგლისი

ვაკე

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

18/06_2017 @ 21.25

საქართველოს დრო
 

2018  |  შემოდგომის ტესტები

საქართველო –

რაზმი  |  ბალანსი  |  ოფიციოზი_EN

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/11]

შაბ   17/11   ავჭალა   18.00

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

17:28

 23-კაცა სია  |  გუნდები და მსაჯები  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

17/11

18.00

ავჭალა

სამოა

0:0

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი"  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

24/11

18.00

ვაკე

ტონგა

0:0

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი"  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

ნოემბრის სრული განრიგი

2018-19  |  დიდი 10

განახლდება   30/11

4/11 @ 18.10

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

32

+108

7-1

4

ლოკომოტივი  თბ

28

+70

6-2

4

არმაზი  მარნეული

26

+104

5-3

6

ხარები  რუსთავი

24

+39

5-3

4

ლელო სარასენს  თბ ^

22

+23

5-3

2

აია  ქუთაისი

22

+18

5-3

2

ჯიქი  გორი

13

-42

2-6

5

აკადემია  თბილისი

12

-95

2-5*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

9

-95

1-6*1

3

არმია  თბილისი

6

-130

1-7

2

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

16-19/11   VI ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

17-18/11   VI ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

17-18/11   VIII ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

16-20/11   II ეტაპის VI ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

21-22/11   II ეტაპის V ტური

მოწინავე ოთხეულები     დას  |  აღმ
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3278] მორაგბე [17/11]

კაცი [1327] |  ჭაბ’ა [635]  |  ჭაბ’ბ [1316]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

9

+26

ლოკ (საქ)

0

-11

ფმრ (იტა)

0

-15

""

სხვ

პდვ (იტა)

8

+19

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

-19

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმინეთი

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო