2017 უელსი - საქართველო

შემოდგომის ტესტები * 2017

II ტესტი:   შაბ 18/11 |  კარდიფ, პრინსიპალითი  |  18.30 საქ (14.30 უელ)

საქართველო

15

სოსო მათიაშვილი

14

გიორგი კოშაძე

13

დავით კაჭარავა

12

მერაბ შარიქაძე^კაპ

11

მირიან მოდებაძე

10

ლაშა ხმალაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

ჯაბა ბრეგვაძე

3

ლევან ჩილაჩავა

4

კოტე მიქაუტაძე

5

გიორგი ნემსაძე

6

ლაშა ლომიძე

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

ბექა ბიწაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

მერაბ კვირიკაშვილი

22

რევაზ ჯინჭველაშვილი

21

გიორგი ბეგაძე

16

შალვა მამუკაშვილი

17

კახა ასიეშვილი

18

სოსო ბეკოშვილი

19

გიორგი ჩხაიძე

20

გიორგი თხილაიშვილი

უელსი

15

ლიამ ვილიამს

14

ალექს ქასბერთ

13

სქოთ ვილიამს

12

ოუენ ვოთქინ

11

ჰალამ ეიმოს

10

რის პრისთლენდ

9

რის ვებ

1

ნიქი სმით

2

ქრისჩენ დეისი

3

ლიონ ბრაუნ

4

ადამ ბერდ

5

ქორი ჰილ

6

დენ ლიდიეთ^კაპ

7

სემ ქროს

8

სებ დევის

მწ

ვორენ გეთლენდ [ზელ]

23

ოუენ ვილიამს

22

დენ ბიგარ

21

ალედ დევის

16

ელიოთ დი

17

ვინ ჯოუნზ

18

თომას ფრენსის

19

ჯოშ ნავიდი

20

ტაულუპე "თობი" ფალეტაუ

რეფერი  მატიო რეინალ (სფრ)
კიდეებზე:  შუჰეი კუბო (იაპ)   შონ გალაჰერ (ირლ)
ვიდეო   ლიო ქოლგან (ირლ)

16.45 @ 16/11_2017

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

თასის პლეი’ოფი

 ესპ (ა1) – უელ (8)   |   იტა (ბ2) – საქ (გ2)

ირლ (ბ1) – პორ (7)   |   გერ (გ1) – სფრ (ა2)

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

0:0

1/2 ფ

16.15

16.59   ესპ | უელ

0:0

ფინ

19.02

- 20.11   (ირლ | პორ) (გერ | სფრ)

0:0

ქულა:  20 სფრ, 18 ირლ, 16 ინგ, 14 გერ, 12 უელ,
10 ესპ, 8 პორ, 6 იტა, 4 რუს, 3 საქ, 2 პოლ – 1 რუმ
ვარდება ბოლო, ოღონდ არა ეტაპის მასპინძელი: რუს | პოლ

ამათგან – გერ პორ იტა რუს საქ პოლ რუმ
სამი უკეთესი გადის მსოფლიო სერიის
საგაისო (2020) 12-გუნდა შესარჩევში 
|  ჰონ’კონგ

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო