სტატისტიკურად გამორჩეულნი

საბოლოო = 96 თამაშის შემდეგ =  [ ბთმ 36:11 ხარ ]

ქულა (მარტო დამრტყმელები)

204    მ.ნინიძე (ბთმ)
196    ჯინჭველაშვილი (ამზ)
160    წიკლაური (ლოკ)
159    კობახიძე (არმ)
118    კვირიკაშვილი (ლელ)
113    ბუჯიაშვილი (ხარ)
 
95    აბჟანდაძე (აია)
  92    მოძღვრიშვილი (აკდ) 
  77    გურგენიძე (ვფხ)
  54    სბ.ილურიძე (აკდ)
  49    ფურცხვანიძე (ჯიქ)
  47    ყიასაშვილი (ლელ)
  41    ბროძელი (ვფხ)
  33    სვანიძე (ჯიქ)
  30    თაბუკაშვილი (ხარ)

ლელო

10    კოპაძე (ლოკ)

  9    ბუჯიაშვილი (ბთმ),  ტაბუცაძე (ლელ)

  8   სიჭინავა (ბთმ)

  7    აბრამიძე (აია), სბ.ილურიძე (აკდ)

  6    გასვიანი (ლოკ), გოგიაშვილი (ხარ), მანაგაძე (აია), მღებრიშვილი (ვფხ), შალიკაშვილი (ვფხ), ძნელაძე (ლოკ)

  5    ბუჯიაშვილი (ხარ), გიგაური (ამზ), კვესელაძე (ამზ), მელიქიშვილი (ხარ), ჟღენტი (ვფხ), სუხაშვილი (ჯიქ), ქავთარაძე (ხარ), შკინინი (ლოკ)

  4    გა.არაბული (ლოკ), ბროძელი (ვფხ), გაბროშვილი (ვფხ), მაისურაძე (ლოკ), მამულაშვილი (ვფხ), მჭედლიშვილი (ჯიქ), ს.სვანიძე (ამზ), ქვლივიძე (ხარ), შენგელია (ჯიქ), ხელაია (ლოკ), ხუროშვილი (ამზ), ჯიმშელეიშვილი (ამზ), ჯინჯიხაძე (ლელ)

  3    ბეგაძე (ლოკ), ერემეიშვილი (აია), ერისთავი (ბთმ), თაბუკაშვილი (ხარ), თაგაური (ამზ), თეგეთაშვილი (ხარ), თედორაძე (ბთმ), იაშაღაშვილი (ამზ), თ.კიკნაძე (ჯიქ), კობახიძე (არმ), გო.კობახიძე (აია), ლომიძე (აია), მამუკაშვილი (ლელ), მარჯანიშვილი (ამზ), მასხარაშვილი (არმ), მერკვილიშვილი (არმ), მუჩიაშვილი (ვფხ), მ.ნინიძე (ბთმ), პაპუნაშვილი (არმ), რატიაშვილი (აია), სპანდერაშვილი (ამზ), ტრაპაიძე (ჯიქ), ურჯუკაშვილი (ბთმ), ფუტკარაძე (ბთმ), ქანდაურიშვილი (ხარ), ყიასაშვილი (ლელ), წიკლაური (ლოკ), ხიდშელი (ჯიქ), ჯინჭველაშვილი (ამზ)

  2    არეშიძე (აია), არველაძე (ვფხ), აქუბარდია (ხარ), გ.ბაბუნაშვილი (აია), ბიწაძე (ჯიქ), გოგოლაშვილი (ლოკ), გორგასლიძე (არმ), დანგაძე (აია), დვალიშვილი (ამზ), თაფლაძე (ლელ), თუთბერიძე (ბთმ), სნ.ილურიძე (აკდ), კალანდაძე (ჯიქ), კევლიშვილი (ხარ), კვირიკაშვილი (ლელ), კლდიაშვილი (ჯიქ), კოპაძე (ლოკ), კოხოძე (აია), ლეგაშვილი (ვფხ), ლიპარტელიანი (ამზ), ლუარსაბიშვილი (აკდ), მამამთავრიშვილი (ლელ), მაჭარაშვილი (ხარ), მესხი (არმ), მექერიშვილი (აკდ), მიმინოშვილი (ბთმ), მინაშვილი (ამზ), ნათელაშვილი (ხარ), ნატრიაშვილი (ხარ), ნუცუბიძე (აია), სვანიძე (ჯიქ), ტრაპაიძე (ბთმ), უსტიაშვილი (ვფხ), ფერსელიძე (ბთმ), ქოიავა (ბთმ), შუბითიძე (ბთმ), ჩადუნელი (ამზ), ძაგნიძე (აია), წივწივაძე (ლოკ), წიკლაური (აია), წიკლაური (ამზ), წიკლაური (ჯიქ), ჭინჭარაული (არმ), ხაბაშვილი (ხარ), ხუციშვილი (ბთმ),  ხუციშვილი (ჯიქ), ჯაბნიძე (ბთმ)
 


სინბინი

  5    ბარბაქაძე (არმ), სუთიძე (ჯიქ), სუხაშვილი (ჯიქ)

  4    მამამთავრიშვილი (ლელ), ნიკოლავა (არმ)

  3    გელაშვილი (არმ), გოგიაშვილი (ხარ), დანგაძე (აია), დუგლაძე (ლელ), კობახიძე (არმ), კოპაძე (ლოკ), ლაზვიაშვილი (ლელ), სალდაძე (აია), სიჭინავა (ბთმ), ცირეკიძე (არმ)

  2    აბრამიძე (აია), ბებიაშვილი (ვფხ), გასვიანი (ლოკ), გიორგაძე (ვფხ), გოგისვანიძე (ბთმ), გოგიტიძე (ბთმ), გოგლიძე (აკდ), გოგოლაშვილი (ლოკ), დვალიშვილი (ამზ), ზოიძე (აია), თაგაური (ამზ), კაკაურიძე (ჯიქ), კალმახელიძე (არმ), კევლიშვილი (ხარ), კვაჭაძე (ლელ), ლეგაშვილი (ვფხ), მაისურაძე (ლოკ), მანაგაძე (აია), მღებრიშვილი (ვფხ), ორაგველიძე (ჯიქ), ჟღენტი (ვფხ), რატიაშვილი (აია), სვანიძე (ჯიქ), ურჯუკაშვილი (ბთმ),  ქერდიყოშვილი (ლელ), ქვლივიძე (ხარ), ქუთათელაძე (არმ), შალიკაშვილი (ვფხ), შუბითიძე (ბთმ), ჩადუნელი (აკდ), ცინცაძე (ამზ), წიკლაური (ბთმ), ხუციშვილი (ჯიქ)

წითელი ბარათი

2    კოშაძე (ხარ)

1    მ.ბაბუნაშვილი (აია), ბარბაქაძე (ამზ), ბარბაქაძე (არმ), გედეხაური (ლოკ), გელაშვილი (არმ), გოგიაშვილი (ხარ), გუგეშაშვილი (არმ), დვალიშვილი (ამზ), ზვიადაური (არმ), კაკაურიძე (ჯიქ), კლდიაშვილი (ჯიქ), ლაზარიშვილი (არმ), მამამთავრიშვილი (ლელ), ძნელაძე (ლოკ)

12/05_2019 @ 22.40

 

 

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო