2018 რუსეთი - საქართველო

"რაგბი ევროპა" 2018

IV რაუნდი:   შაბ 10/03_2018 |  კრასნოდარ, კუბან  |  16.00 საქ (15.00 მოს)

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

ანზორ სიჭინავა

13

დავით კაჭარავა

12

გიორგი კვესელაძე

11

სოსო მათიაშვილი

10

ლაშა ხმალაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

ლაშა ლომიძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი კოშაძე

22

ლაშა მალაღურაძე

21

გელა აფრასიძე

16

ბადრი ალხაზაშვილი

17

კახა ასიეშვილი

18

გიორგი მელიქიძე

19

შალვა სუთიაშვილი

20

მიხეილ გაჩეჩილაძე

რუსეთი

15

რამილ’ გაისინ

14

მიხაილ ბაბაევ

13

სერგეი ტრიშინ

12

დმიტრი გერასიმოვ

11

ევგენი ნეპეი’ვოდა

10

იური კუშნარიოვ^კაპ

9

ვასილი დოროფეევ

1

სერგეი სეკისოვ

2

სტანისლავ სელ’სკი

3

ევგენი პრონენკო

4

ანდრეი გარბუზოვ

5

ევგენი ელგინ

6

ვიკტორ გრესევ

7

თაღირ ჰაჯიევ

8

ანტონ რუდოი

მწ

მარქ მაკ’დერმოთ [ირლ]

23

ალეკსანდრ ბუდიჩენკო

22

ალეკსეი მიხალ’ცოვ

21

ალეკსეი შჩერბან’

16

ნაზირ ჰასანოვ

17

ანდრეი პოლივალოვ

18

მაჰომედ დავუდოვ

19

ალეკსანდრ ილ’ინ

20

ანტონ სიჩოვ

 [ყველა ინგრეფერი  ენთონი ვუდ’სორპ
კიდეებზე:  მაიქლ ჰადსონ   ალეკსეი ბრიზგალინ [რუს]
კომისარი   სთიუართ თენანთ

11.35 @ 11/03  #  12.55 @ 9/03_2018

 

 

 

2018 გერმანია - საქართველო

"რაგბი ევროპა" 2018

II რაუნდი:   შაბ 17/02_2018 |  ფრანკფურტ, ოფენბახ  |  17.30 საქ (14.30 გერ)

საქართველო

15

ბექა წიკლაური

11

სანდრო თოდუა

13

დავით კაჭარავა

12

გიორგი კვესელაძე

14

ანზორ სიჭინავა

10

ლაშა ხმალაძე

9

გელა აფრასიძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ლევან ჩილაჩავა

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

6

მიხეილ გაჩეჩილაძე

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

ლაშა ლომიძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი ფრუიძე

22

ლაშა მალაღურაძე

21

ვასილ ლობჟანიძე

16

ბადრი ალხაზაშვილი

17

ზურაბ ჟვანია

18

ანტონ ფეიქრიშვილი

19

ოთარ გიორგაძე

20

გიორგი ცუცქირიძე

გერმანია

15

დანიელ კოხ

14

პაულ ფიშტერერ

13

რობინ პლუმპე

12

კლემენს ფონ’გრუმბკო^კაპ

11

ზანი დემბელე

10

ვინსთონ ქემერონ-დოუ

9

ოლივერ პეინ

1

მარკუს ბენდერ

2

ჟილ ვალეტ

3

ფელიკს მარტელ

4

ერიკ მარკს

5

შტეფან მაუ

6

ფალკ დუვე

7

კაინ რიკს

8

ლუკ დიკჰოფ

მწ

პავლო ლემოინე [ურუ]

23

პასკალ ფიშერ

22

იასინ აიაჩი

21

იან პიოსიკ

16

სემ რემზი

17

სენზოკიულე ნგუბანე

18

პაულ ვაის

19

იენს ლიშტმან

20

კარშტენ ლანგ

 [ყველა უელრეფერი  ქრეიგ ევანს
კიდეებზე:  მაიქ ინგლიშ   დუი ფილიპს
კომისარი   დენის ჯოუნზ

16.20 @ 16/02_2018

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

დასრულდა

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

66

+139

15-3

6

ხარები  რუსთავი

60

+73

13-4*1

6

ლოკომოტივი  თბ

55

+135

11-7

11

აია  ქუთაისი ^

42

-1

09-8*1

4

არმაზი  მარნეული

42

+77

08-9*1

8

ლელო სარასენს  თბ

37

-40

08-10

5

ჯიქი  გორი

36

-18

06-11*1

10

აკადემია  თბილისი

31

-138

06-10*2

3

ვეფხვები  პატარძეული

30

-94

04-12*2

10

არმია  თბილისი

28

-133

06-12

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

პლეი’ოფის სქემა    მუხლი 2.3

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2018-19  |  დუბლები

ნაშთი  მაისის ბოლომდე

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3383] მორაგბე [18/05]

კაცი [1393]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო