2018 რუსეთი - საქართველო

"რაგბი ევროპა" 2018

IV რაუნდი:   შაბ 10/03_2018 |  კრასნოდარ, კუბან  |  16.00 საქ (15.00 მოს)

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

ანზორ სიჭინავა

13

დავით კაჭარავა

12

გიორგი კვესელაძე

11

სოსო მათიაშვილი

10

ლაშა ხმალაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

ლაშა ლომიძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი კოშაძე

22

ლაშა მალაღურაძე

21

გელა აფრასიძე

16

ბადრი ალხაზაშვილი

17

კახა ასიეშვილი

18

გიორგი მელიქიძე

19

შალვა სუთიაშვილი

20

მიხეილ გაჩეჩილაძე

რუსეთი

15

რამილ’ გაისინ

14

მიხაილ ბაბაევ

13

სერგეი ტრიშინ

12

დმიტრი გერასიმოვ

11

ევგენი ნეპეი’ვოდა

10

იური კუშნარიოვ^კაპ

9

ვასილი დოროფეევ

1

სერგეი სეკისოვ

2

სტანისლავ სელ’სკი

3

ევგენი პრონენკო

4

ანდრეი გარბუზოვ

5

ევგენი ელგინ

6

ვიკტორ გრესევ

7

თაღირ ჰაჯიევ

8

ანტონ რუდოი

მწ

მარქ მაკ’დერმოთ [ირლ]

23

ალეკსანდრ ბუდიჩენკო

22

ალეკსეი მიხალ’ცოვ

21

ალეკსეი შჩერბან’

16

ნაზირ ჰასანოვ

17

ანდრეი პოლივალოვ

18

მაჰომედ დავუდოვ

19

ალეკსანდრ ილ’ინ

20

ანტონ სიჩოვ

 [ყველა ინგრეფერი  ენთონი ვუდ’სორპ
კიდეებზე:  მაიქლ ჰადსონ   ალეკსეი ბრიზგალინ [რუს]
კომისარი   სთიუართ თენანთ

11.35 @ 11/03  #  12.55 @ 9/03_2018

 

 

 

2018 გერმანია - საქართველო

"რაგბი ევროპა" 2018

II რაუნდი:   შაბ 17/02_2018 |  ფრანკფურტ, ოფენბახ  |  17.30 საქ (14.30 გერ)

საქართველო

15

ბექა წიკლაური

11

სანდრო თოდუა

13

დავით კაჭარავა

12

გიორგი კვესელაძე

14

ანზორ სიჭინავა

10

ლაშა ხმალაძე

9

გელა აფრასიძე

1

მიხეილ ნარიაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ლევან ჩილაჩავა

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

6

მიხეილ გაჩეჩილაძე

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

ლაშა ლომიძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი ფრუიძე

22

ლაშა მალაღურაძე

21

ვასილ ლობჟანიძე

16

ბადრი ალხაზაშვილი

17

ზურაბ ჟვანია

18

ანტონ ფეიქრიშვილი

19

ოთარ გიორგაძე

20

გიორგი ცუცქირიძე

გერმანია

15

დანიელ კოხ

14

პაულ ფიშტერერ

13

რობინ პლუმპე

12

კლემენს ფონ’გრუმბკო^კაპ

11

ზანი დემბელე

10

ვინსთონ ქემერონ-დოუ

9

ოლივერ პეინ

1

მარკუს ბენდერ

2

ჟილ ვალეტ

3

ფელიკს მარტელ

4

ერიკ მარკს

5

შტეფან მაუ

6

ფალკ დუვე

7

კაინ რიკს

8

ლუკ დიკჰოფ

მწ

პავლო ლემოინე [ურუ]

23

პასკალ ფიშერ

22

იასინ აიაჩი

21

იან პიოსიკ

16

სემ რემზი

17

სენზოკიულე ნგუბანე

18

პაულ ვაის

19

იენს ლიშტმან

20

კარშტენ ლანგ

 [ყველა უელრეფერი  ქრეიგ ევანს
კიდეებზე:  მაიქ ინგლიშ   დუი ფილიპს
კომისარი   დენის ჯოუნზ

16.20 @ 16/02_2018

საქართველოს დრო
 

 

 

ტაბლო

2019  |  რაგბი ევროპა

 სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

16.00

კლუჟ

რუმინეთი

_18:09

კვი

17/02

18.00

ავჭალა

ესპანეთი

_24:10

შაბ

02/03

19.00

ბრიუსელ

ბელგია

$46:06

კვი

10/03

16.00

ქუთაისი

გერმანია

$52:03

კვი

17/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

$22:06

23 მოთამაშე  |  გუნდები+მსაჯები  |  ოქმი  |  ვიდეო

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

24

+128

25

162

5-0

4

ესპანეთი

18

+52

18

127

4-1

2

რუმინეთი

15

+44

14

130

3-2

3

რუსეთი

11

+45

20

130

2-3

3

ბელგია

4

-154

8

68

1-4

0

გერმანია

1

-115

7

63

0-5

1

დაგვერიცხა სლემის +1 ბონუსიც

რაზმი  |  ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

1989 - 2018    218 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2018-19  |  დიდი 10

22-24/03   XVI ტური

03/03 @ 17.50

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

58

+171

13-2

6

ლოკომოტივი  თბ

49

+130

10-5

9

ხარები  რუსთავი

46

+45

10-4*1

4

ლელო სარასენს  თბ

36

-5

08-7

4

აია  ქუთაისი ^

34

+10

07-7*1

4

ჯიქი  გორი

34

-1

06-8*1

8

არმაზი  მარნეული

33

+23

06-8*1

7

აკადემია  თბილისი

24

-134

05-9*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

22

-107

03-11*1

8

არმია  თბილისი

20

-132

04-11

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 პლეი’ოფში  ნომრები აღარ გაიცვლება
 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

X ტურიდან ტექნიკურ ზონაში დაშვებულია
4 პირი –  სამის ნაცვლად 
   მუხლი 24   @ გვ. 7

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

15-18/03   XII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

16/03   XIII ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

17/03   II ნახევარ’ფინალები
დას  |  აღმ  დასრულდა

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები
დევები და ყაზბეგი
ავიდნენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

19-24/03   XII ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

20-21/03  III ეტაპის II ტური
ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3359] მორაგბე [15/03]

კაცი [1387]  |  ჭაბ’ა [644]  |  ჭაბ’ბ [1328]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო