კონტინენტის ფარი

ფიამე ორო$ 22:29 ლოკომოტივი$

რომი (იტალია)  ბიონდელი ჯ.დ’ონოფრიო კვარტაროლი (ბუშემა 76) მასარო (ფორკუჩი 67) ბაკეტი <10-9> ამბროზინი მარინარო / ძაგო კუდინ (მორიკონი 57) ნოჩერა; ფრანიტო (უ.დ’ონოფრიო 61) მაკ’ქართი (ფავარო 73) ბიანკი კრისტიანო^კაპ სბ 42-53, კაფინი – 3ლ: კვარტაროლი მარინარო მაკ’ქართი; 2გ ჯ: ამბროზინი

თბილისი (საქართველო)  გოგოლაშვილი (ხელაია 33) ძნელაძე გაგოშვილი ტალახაძე (გედეხაური 67) კავთიძე^კაპ <10-9> წიკლაური ბეგაძე / ვ.ქვათაძე (მაჭარაშვილი 51) ი.ქვათაძე (ჭავჭავაძე 54) ქართველიშვილი (გორგასლიძე 56-79) კოპაძე (ამირანაშვილი 56) არაბული (გეგია 41) გასვიანი ყველაიძე (დარასელია 54) ზვ.მაისურაძე – 4ლ: გასვიანი დარასელია გედეხაური ჭავჭავაძე; 3გ ჯ: წიკლაური

რეფ ქ-ნი ქოქს (ინგ)

ჯერ ჩვენი!    7:0(10) 7:7(15) 7:10(34) შეს(40+4) /
10
:10(43სბ) 10:15(52) 10:22(56) 17:22(68) 22:22(73) 29:22(80+5
$)

შაბ 08/12_2018 @ რომი, სტეფანო ჯელსომინის ყაზარმა (400)

წყაროები    ფიამე ოროს საითი  |  ჲუთუბის ვიდეო
ჩვენი შეცვლები შეიძლება მთლად ზუსტი ვერ იყოს
09/12_2018 @ 01.30

  

კავასაკი რობოტ$ 13:20 ლოკომოტივი

კალვიზანო (იტალია)  კიეზა^კაპ (ბრუნო 66) დალ’ძილიო პანსეირა-გარიდო დე’სანტის სუზიო <10-9> პეშეტო (ლეინ 66) სემენძატო (კონსოლი 74) / მორელი (ფერარი 77) ლუკარდი (მანფრედი 59) ბიანკოტი (ლეზო 43 სბ 53) კავალიერი ვენდიტი სბ 20 (ფან’ფურენ 59) არკეტი მარტანი ვუნისა (კოფი 66) – ლ: ლეზო; გ: ლეინ; 2ჯ: პეშეტო

თბილისი (საქართველო)  გოგოლაშვილი (გედეხაური 78) ხელაია ძნელაძე ტალახაძე  კავთიძე^კაპ <10-9> წიკლაური ბეგაძე / ვ.ქვათაძე (მაჭარაშვილი 61) ი.ქვათაძე ქართველიშვილი (გორგასლიძე 76) კოპაძე არაბული (დარასელია 51) გასვიანი სბ 24 (გეგია 70) ყველაიძე (ტურაშვილი 66) ზვ.მაისურაძე (ამირანაშვილი 56)  – ლ: გასვიანი; 5ჯ: წიკლაური

რეფ ალენ (შტლ)

ჯერ ჩვენი!    0:3(3) 3:3(6) 6:3(17) 9:3(21სბ) სბ(24ლ) 9:6(29) 12:6(32) შეს(40+2) /
სბ(53კ) 17:6(55) 20:6(75) 20:13(80+5)

შაბ 15/12_2018 @ კალვიზანო, პატა (400)

წყაროები    კალვიზანოს საითი  |  ჲუთუბის ვიდეო
ჩვენი მონაცემები შეიძლება მთლად ზუსტი ვერ იყოს
17/12_2018 @ 20.15

 

  

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

დასრულდა

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

66

+139

15-3

6

ხარები  რუსთავი

60

+73

13-4*1

6

ლოკომოტივი  თბ

55

+135

11-7

11

აია  ქუთაისი ^

42

-1

09-8*1

4

არმაზი  მარნეული

42

+77

08-9*1

8

ლელო სარასენს  თბ

37

-40

08-10

5

ჯიქი  გორი

36

-18

06-11*1

10

აკადემია  თბილისი

31

-138

06-10*2

3

ვეფხვები  პატარძეული

30

-94

04-12*2

10

არმია  თბილისი

28

-133

06-12

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

პლეი’ოფის სქემა    მუხლი 2.3

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2018-19  |  დუბლები

ნაშთი  მაისის ბოლომდე

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3383] მორაგბე [18/05]

კაცი [1393]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო