საქართველო 2018

საქართველო

გარჩევის წასაკითხად დაწკაპეთ ანგარიშზე!

დღ/თვ

ასპარეზი

შეჯ

მეტოქე

შედეგი

+/-

#

10/02

ქუთაისი

რეჩ

ბელგია

47:00

7/0

=0

12

7ლ: ჩილაჩავა მამუკაშვილი ჟვანია წიკლაური ფრუიძე თოდუა სიჭინავა; 6გ: წიკლაური

17/02

ოფენბახ

რეჩ

გერმანია

64:00

10/0

=0

12

10ლ: კვესელაძე (1 6 9) თოდუა ჩილაჩავა ფეიქრიშვილი გაჩეჩილაძე გიორგაძე ჟვანია ხმალაძე; 7გ: წიკლაური

03/03

ვაკე

რეჩ

ესპანეთი

23:10

2/1

=0

12

[ლომიძე] + ლ: მელიქიძე; გ 3ჯ: მათიაშვილი

10/03

კრასნოდარ

რეჩ

რუსეთი

29:09

4/0

+34

12

4ლ: ფეიქრიშვილი ასიეშვილი გაჩეჩილაძე სიჭინავა; 3გ ჯ: მათიაშვილი

18/03

დინამო

რეჩ

რუმინეთი

25:16

3/1

+16

12

3ლ: ლომიძე სიჭინავა ასიეშვილი; 2გ 2ჯ: მათიაშვილი

31/05

დინამო

იუბ

ფრანგი ბარბარ

16:15

2/2

=

=

2ლ: მათიაშვილი თოდუა; 2ჯ: მათიაშვილი

09/06

სუვა [ფიჯ]

წოთ

ტონგა

16:15

1/2

+79

12

ლ გ 3ჯ: მათიაშვილი

16/06

სუვა

წოთ

ფიჯი

15:37

2/6

-58

12

2ლ: კოლელიშვილი თოდუა; გ ჯ: მათიაშვილი

23/06

ტოიოტა

ტს2

იაპონია

00:28

0/3

-104

13

=

10/11

ფლორენცია

ტს1

იტალია

17:28

2/4

-76

14

[ბიწაძე] + ლ: მჭედლიძე; გ ჯ: მათიაშვილი

17/11

ავჭალა

ტს2

სამოა

27:19

3/3

+23

15

3ლ: ლობჟანიძე გიორგაძე აფრასიძე; 3გ 2ჯ: აბჟანდაძე

24/11

ვაკე

ტს2

ტონგა

20:09

2/0

+82

13

2ლ: გიორგაძე ჟვანია; 2გ 2ჯ: აბჟანდაძე

სულ

12 [ 6 შინ + 6 გარეთ ]  9 მ - 3 წ

 

299:186

38/22

-4 -1

 

ბორჯღალოსანი

 

ბლ

გრ

ეს

რს

რმ

 

ფბ

ტნ

ფჯ

იპ

 

იტ

სმ

ტნ

 

ბექა წიკლაური  

 

15

15

-

-

-

 

*15

-

-

-

 

-

-

-

 

3

1

31

სანდრო თოდუა  

 

14

14

14

-

*15

 

*14

11

11

14

 

-

-

-

 

8

4

20

დავით კაჭარავა

 

13

13

13

13

13

 

-

13

13

13

 

-

-

-

 

8

0

0

გიორგი კვესელაძე

 

12

12

12

12

12

 

13

12

*12

12

 

*14

14

11

 

12

3

15

გიორგი ფრუიძე  

 

11

*14

-

-

-

 

-

-

-

-

 

-

-

-

 

2

1

5

ლაშა მალაღურაძე  

 

*13

*13

*10

*12

*12

 

-

*12

12

*12

 

*15

=

-

 

9

0

0

ანზორ სიჭინავა

 

*11

11

11

14

14

 

14

14

-

*4

 

-

=

-

 

8

3

15

სოსო მათიაშვილი

 

-

-

15

11

11

 

11

15

15

11

 

15

-

-

 

8

2

67

გიორგი კოშაძე

 

-

-

*11

*11

-

 

-

-

-

-

 

14

-

-

 

3

0

0

მერაბ კვირიკაშვილი

 

-

-

-

15

15

 

15

*11

*14

15

 

-

-

*15

 

7

0

0

თამაზ მჭედლიძე

 

-

-

-

-

-

 

12

-

14

-

 

12

12

12

 

5

1

5

მერაბ შარიქაძე

 

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

13^

13^

13^

 

3

0

0

ზურაბ ძნელაძე

 

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

11

11

14

 

3

0

0

რეზი ჯინჭველაშვილი  

 

10

-

-

-

-

 

10

-

-

-

 

-

-

-

 

2

0

0

გელა აფრასიძე

 

9

9

*9

*14

*9

 

-

-

-

-

 

*9

*9

*9

 

8

1

5

ვასილ ლობჟანიძე

 

*9

*9

9

9

9

 

9

9

9

9

 

9

9

9

 

12

1

5

ლაშა ხმალაძე  

 

-

10

10

10

10

 

*10

10

10

10

 

10

15

15

 

11

1

5

ვაჟა ხუციშვილი

 

-

-

-

-

-

 

*9

-

-

-

 

-

-

-

 

1

0

0

გიორგი ბეგაძე

 

-

-

-

-

-

 

-

*9

*9

*9

 

-

-

-

 

3

0

0

თედო აბჟანდაძე

 

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

-

10

10

 

2

0

22

ზურაბ ჟვანია  

 

1

*1

*1

-

-

 

*1

-

*1

*1

 

*1

-

*1

 

8

3

15

შალვა მამუკაშვილი  

 

2

2

2

2

2

 

2

2

2

*2

 

*2

*2

2

 

12

1

5

ლევან ჩილაჩავა

 

3

3

3

-

3

 

-

3

3

-

 

*3

-

3

 

8

2

10

თორნიკე მატარაძე

 

*1

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

-

-

-

 

1

0

0

გიორგი ჭყოიძე

 

*2

-

-

-

-

 

*2

-

*2

-

 

-

-

-

 

3

0

0

გიორგი მელიქიძე  

 

*3

-

*3

*3

*3

 

3

-

*3

*3

 

-

-

-

 

7

1

5

მიხეილ ნარიაშვილი  

 

-

1

1

1

1

 

-

-

-

-

 

1

1

1

 

7

0

0

ბადრი ალხაზაშვილი

 

-

*2

*2

*2

*2

 

-

-

-

-

 

-

-

-

 

4

0

0

ანტონ ფეიქრიშვილი  

 

-

*3

-

3

-

 

-

-

-

-

 

-

-

-

 

2

2

10

კახა ასიეშვილი  

 

-

-

-

*1

*1

 

-

1

1

1

 

-

-

-

 

5

2

10

გიორგი თეთრაშვილი

 

-

-

-

-

-

 

1

*1

-

-

 

-

-

-

 

2

0

0

ირაკლი მირცხულავა

 

-

-

-

-

-

 

*3

*3

-

3

 

-

-

-

 

3

0

0

ჯაბა ბრეგვაძე

 

-

-

-

-

-

 

-

*2

-

2

 

2

2

*2

 

5

0

0

დუდუ ქუბრიაშვილი

 

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

3

3

-

 

2

0

0

გურამ გოგიჩაშვილი

 

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

-

*1

-

 

1

0

0

ბექა გიგაშვილი

 

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

-

*3

*3

 

2

0

0

გიორგი ნემსაძე

 

4^

4^

4^

4^

4^

 

5^

4^

4^

4^

 

-

-

-

 

9

0

0

ნოდარ ჭეიშვილი

 

5

5

-

5

5

 

*5

5

*5

*5

 

4

4

4

 

11

0

0

გურამ შენგელია

 

*5

-

-

-

-

 

7

-

-

-

 

-

-

-

 

2

0

0

შალვა სუთიაშვილი  

 

-

-

5

*5

*5

 

*8

6

*8

-

 

*4

*4

*4

 

9

0

0

კოტე მიქაუტაძე

 

-

-

-

-

-

 

-

*5

5

5

 

-

-

-

 

3

0

0

ოთარ გიორგაძე

 

6

*5

*5

-

-

 

4

7

8

8

 

6

6

6

 

10

3

15

გიორგი თხილაიშვილი

 

7

-

6

6

6

 

-

-

-

-

 

-

-

*7

 

5

0

0

ლაშა ლომიძე

 

8

8

8

8

8

 

-

-

-

-

 

5

5

5

 

8

2

12

მიხეილ გაჩეჩილაძე

 

*7

6

*6

*8

*7

 

8

8

-

*6

 

-

-

-

 

8

2

10

ვიტო კოლელიშვილი

 

-

7

7

7

7

 

-

-

7

7

 

-

-

-

 

6

1

5

გიორგი ცუცქირიძე

 

-

*7

-

-

-

 

6

-

6

6

 

7

7

7

 

7

0

0

საბა შუბითიძე  

 

-

-

-

-

-

 

*7

*6

-

-

 

-

-

-

 

2

0

0

ბექა გორგაძე  

 

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

8

8

8

 

3

0

0

ბექა ბიწაძე

 

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

 

*6

*6

*6

 

3

1

7

## | # პოზიცია,  * შევიდა,  = არ შესულა,  - რაზმში არ ყოფილა
ახალბედა^ კაპიტანი, 
# გაასინბინეს

ყველა ბორჯღალოსანი 1989-2018   ყველა ოქმი   ვინ მერამდენეა

მეორე დონის რვეული

ძრავი >>   სქრამ’ის ბაზა     ქ% = (2* + ფ) / (2*) * 100

#

   2015 - 2018 (69 ტესტი)

%

   მ-    *ფ

სხვ

/

1

ფიჯი

83.3

15

12-02  *1

+151

58

3.87

2

იაპონია

69.2

13

09-04

+97

32

2.46

3

საქართველო

69.0

21

14-06  *1

+81

44

2.10

4

შტატები

55.3

19

10-08  *1

+98

63

3.32

5

ტონგა

50.0

18

09-09

-22

37

2.06

6

რუმინეთი

46.1

13

06-07

-54

20

1.54

7

სამოა

33.3

18

05-11  *2

-59

37

2.06

8

კანადა

07.1

21

01-19

-292

40

1.95

Qaflan@HoTMaiL.com

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2018-19  |  დიდი 10

დასრულდა

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

66

+139

15-3

6

ხარები  რუსთავი

60

+73

13-4*1

6

ლოკომოტივი  თბ

55

+135

11-7

11

აია  ქუთაისი ^

42

-1

09-8*1

4

არმაზი  მარნეული

42

+77

08-9*1

8

ლელო სარასენს  თბ

37

-40

08-10

5

ჯიქი  გორი

36

-18

06-11*1

10

აკადემია  თბილისი

31

-138

06-10*2

3

ვეფხვები  პატარძეული

30

-94

04-12*2

10

არმია  თბილისი

28

-133

06-12

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

პლეი’ოფის სქემა    მუხლი 2.3

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2018-19  |  დუბლები

ნაშთი  მაისის ბოლომდე

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი |  პოსტერი 

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3383] მორაგბე [18/05]

კაცი [1393]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო