2018 | საქართველო – ფრანგი ბარბაროსები

დემოკრატიული რესპუბლიკის 100 წლისთავი

ხუთ 31/05_2018  |  თბილისი, დინამო არენა  |  20.00

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

11

ანზორ სიჭინავა

13

გიორგი კვესელაძე

12

თამაზ მჭედლიძე

14

სოსო მათიაშვილი

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

გიორგი თეთრაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

გიორგი მელიქიძე

4

ოთარ გიორგაძე

5

გიორგი ნემსაძე^კაპ

6

გიორგი ცუცქირიძე

7

გურამ შენგელია

8

მიხეილ გაჩეჩილაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

25

ბექა წიკლაური

23

სანდრო თოდუა

22

ლაშა ხმალაძე

21

ვაჟა ხუციშვილი

16

გიორგი ჭყოიძე

17

ზურაბ ჟვანია

18

ირაკლი მირცხულავა

19

ნოდარ ჭეიშვილი

20

შალვა სუთიაშვილი

24

საბა შუბითიძე

ფრანგი ბარბაროსები

15

იოან ლაუს-აზპიაზიუ

14

ბასტიან გიემენ

13

ოლივიე კლემანჩაკ

12

დორიან ლაბორდ

11

კილან ჰამდავი

10

მაკსიმ მატი

9

ტომ ეკოშარ

1

ენზო ფორლეტა

2

კრისტოფ დავიდ^კაპ

3

ვალტერ დემეზონ

4

ჰანს ნკენსი

5

მაკსიმ გრანუიე

6

ალბან პლასინ

7

ალან ბრაზო

8

იუგო ფაბრეგ

მწ

დავიდ ორადუ | კრისტოფ ლოსიუკ

.

.

22

პეიო მუსკარდიც

21

ჟერომ ბოსვიელ

20

ჟიულიან ბლან

16

რაფაელ კარბუ

17

მალინო ვანე

23

ბლეზ დიუმა

18

ჟან-ბაპტისტ სენჟე

19

ნიკოლა გარო

.

.

რეფერი  ქრისთოფ რიდლი [ინგ]
კიდეებზე:  ნიკა ამაშუკელი   საბა აბულაშვილი
კომისარი გია ჭუმბურიძე  |  დრო   ლაშა ლაშხია

30/05_2018 @ 11.40

 

 

2018 | საქართველო – ტონგა

წყნარი ოკეანის თასი

შაბ 9/06_2018  |  სუვა [ფიჯ], ეიენზედ ნეშენალ  |  05.00 საქ

საქართველო

15

სოსო მათიაშვილი

14

ანზორ სიჭინავა

13

დავით კაჭარავა

12

გიორგი კვესელაძე

11

სანდრო თოდუა

10

ლაშა ხმალაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

კახა ასიეშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ლევან ჩილაჩავა

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

6

შალვა სუთიაშვილი

7

ოთარ გიორგაძე

8

მიხეილ გაჩეჩილაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

მერაბ კვირიკაშვილი

22

ლაშა მალაღურაძე

21

გიორგი ბეგაძე

16

ჯაბა ბრეგვაძე

17

გიორგი თეთრაშვილი

18

ირაკლი მირცხულავა

19

კოტე მიქაუტაძე

20

საბა შუბითიძე

ტონგა

15

სიონე ფიფიტა

14

ტევიტა ჰალაი’ფონუა

13

ნაფი ტუჰი’ტავაკე

12

სიალე პიატაუ^კაპ

11

პენი’კოლო ლატუ

10

კურტ მორათ

9

სონა’ტანე ტაკულუა

1

ზიგფრიდ ფისი’ჰიჰოი

2

პაულა ნგაუამო

3

ტევიტა ლოლო’ჰეა

4

ლევა ფიფიტა

5

ჯო ტუჰი’ნეაუ

6

დენ ფალეფა

7

ფოტუ ლოკო’ტუი

8

ნასი მანუ

მწ

ტოუტაი კეფუ [ავს]

23

ვილიამი ლოლო’ჰეა

22

ლატი’უმე ფოსიტა

21

სუკე ტუჰუ’მოტო’ჰუა

16

სეფო საკალია

17

ტევიტა ფეჰაო

18

ბენ ტამეი’ფუნა

25

ვალენტინო მაპაპა’ლანგი

26

მაიქ ფალე’აფა

რეფერი  ბრენდონ პიქერილ [ზელ]
კიდეებზე:  გრემ ქუპერ [ავს]   ქემ სთოუნ [ზელ]
ვიდეო   იენ სმით [ავს]

9/06_2018 @ 16.20  |  7/06_2018 @ 14.05

 

 

2018 | საქართველო – ფიჯი

წყნარი ოკეანის თასი

შაბ 16/06_2018  |  სუვა, ეიენზედ ნეშენალ  |  07.30 საქ

საქართველო

15

სოსო მათიაშვილი

14

თამაზ მჭედლიძე

13

დავით კაჭარავა

12

ლაშა მალაღურაძე

11

ანზორ სიჭინავა | სანდრო თოდუა

10

ლაშა ხმალაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

კახა ასიეშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ლევან ჩილაჩავა

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

5

კოტე მიქაუტაძე

6

გიორგი ცუცქირიძე

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

ოთარ გიორგაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

მერაბ კვირიკაშვილი

22

გიორგი კვესელაძე

21

გიორგი ბეგაძე

16

გიორგი ჭყოიძე

17

ზურაბ ჟვანია

18

გიორგი მელიქიძე

19

ნოდარ ჭეიშვილი

20

შალვა სუთიაშვილი

ფიჯი

15

კინი მური’მური’ვალუ

14

ვერენიკი ნგონევა

13

სემი რანდ’რანდ’რა

12

ჯალე ვატუმბუა

11

ნემანი ნანდოლო

10

ბენ ვოლა’ვოლა

9

ჰენრი სენილოლი

1

ქემფიზი მაჰაფუ

2

ვუნგა’კოტო ვერე’მალუა

3

მანასა საულო

4

აპისალომე რატუნია’რავა

5

ლეონე ნაკარავა

6

ნდომი ვანქანი’მბოროტუ

7

აკაპუსი ნქერა^კაპ

8

ვილიამე მატა

მწ

ჯონ მაკ’ქი [ზელ]

23

ტიმოთი ნანგუსა

22

ალივერეტი ვეიტოკანი

21

ფრენქ ლომანი

16

რატუ’ნაისა ნავუმა

17

ერონი მავი

18

კალივატი ტავაკე

19

სიკელი ნამბოუ

20

ნემანი ნანგუსა

რეფერი  ჟერომ გარსეზ [სფრ]
კიდეებზე:  მაიქ ფრეიზერ [ზელ]   ჯორდან ვეი [ავს]
ვიდეო   არონ პათერსონ [ზელ]

14/06_2018 @ 12.30

 

 

2018 | საქართველო – იაპონია

ზაფხულის ტურნე

შაბ 23/06_2018  |  ტოიოტა, სენგოკუჩო  |  09.45 საქ

საქართველო

15

მერაბ კვირიკაშვილი

14

სანდრო თოდუა

13

დავით კაჭარავა

12

გიორგი კვესელაძე

11

სოსო მათიაშვილი

10

ლაშა ხმალაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

კახა ასიეშვილი

2

ჯაბა ბრეგვაძე

3

ირაკლი მირცხულავა

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

5

კოტე მიქაუტაძე

6

გიორგი ცუცქირიძე

7

ვიტო კოლელიშვილი

8

ოთარ გიორგაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

ანზორ სიჭინავა

22

ლაშა მალაღურაძე

21

გიორგი ბეგაძე

16

შალვა მამუკაშვილი

17

ზურაბ ჟვანია

18

გიორგი მელიქიძე

19

ნოდარ ჭეიშვილი

20

მიხეილ გაჩეჩილაძე

იაპონია

15

რიუძი ნოგუჩი

14

ლომანო-ლავა ლემეკი

13

თიმოთი ლაფაელე

12

ჰარუმიჩი ტატეკავა

11

აკიჰიტო იამადა

10

იუ ტამურა

9

იუტაკა ნაგარე

1

კეიტა ინაგაკი

2

შოტა ჰორიე

3

ძივონ კო

4

სამუელა ანისე

5

შინია მაკაბე

6

მაიქლ ლიჩ^კაპ

7

შუნსუკე ნუნომაკი

8

ამანაკი-ლელეი მაფი

მწ

ჯემი ჯოზეფ [ზელ]

23

რიკია მაცუდა

22

ფუმიაკი ტანაკა

16

იუსუკე ნივაი

17

შინტარო იშიჰარა

18

ტაკუმა ასაჰარა

19

ვიმპი ფან’დერ’ვალტ

20

კაზუკი ჰიმენო

21

მასაკაცუ ნიშიკავა

რეფერი  ნაიჯელ ოუენს [უელ]
კიდეებზე:  ნიქ ბრაიანთ [ზელ]   ნიქ ბერი [ავს]
ვიდეო   შეინ მაკ’დერმოთ [ზელ]

21/06_2018 @ 11.50

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  20წ მსოფლიო

ოფიციოზი    განრიგი  |  სიები + ოქმები

არგენტინა   სანტა’ფე  |  როსარიო (ორი სტადიონი)

ისტორია ზოგადი   |   საქართველო ოდითგან  |  ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

13:45$

შაბ

08/06

17.30

რს1

სამხრ.აფრიკა

20:48$

ოთხ

12/06

17.30

რს1

შოტლანდია

17:12$

#

სხვ

2

არგ^

11

+43

4

სფრ

11

+14

8

უელ

9

+2

12

ფიჯ

1

-59

#

სხვ

3

ავს

11

+29

6

ირლ

10

+12

7

ინგ

9

+8

11

იტა

1

-49

#

სხვ

1

აფრ

14

+60

5

ზელ

10

+43

9

საქ

4

-55

10

შტლ

2

-48

I - IV ^ პირისპირ შედეგით V - VIII

პლეი’ოფი  IX-XII

ორ

17/06

20.00

რს2

ფიჯი

0:0

შაბ

22/06

.

რს2

შტლ | იტა

0:0

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

15/06  გერმანიამ 32:37 წააგო პორტუგალიასთან და გავარდა

.

08/02

.

შინ

რუმინეთი

0:0

.

15/02

.

გარეთ

ესპანეთი

0:0

.

29/02

.

შინ

ბელგია

0:0

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

0:0

.

15/03

.

შინ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

1989 - 2018    218 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო -

22/06

__.__

რუსეთი

0:0

 

__.__

ინგლისი

0:0

 

__.__

ესპანეთი

0:0

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:  ^ პირადით, * ფრე

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

0-0

=0

2

სფრ

0-0

=0

7

იტა

0-0

=0

12

რუმ

0-0

=0

#

მ-წ

სხვ

ბ1

გერ

0-0

=0

ბ2

პორ

0-0

=0

8

უელ

0-0

=0

11

პოლ

0-0

=0

#

მ-წ

სხვ

გ1

რუს

0-0

=0

გ2

ინგ

0-0

=0

9

ესპ

0-0

=0

10

საქ

0-0

=0

რიო’ული პლეი’ოფი:  ((ა1 - 8) - (ბ2 - გ2)) - ((ბ1 - 7) - (გ1 - ა2))

23/06

__.__

_  (1/4 ფ)

0:0

.

__.__

_  (1/2 ფ)

0:0

.

__.__

_  (ფინალი)

0:0

მოწინავე ცხრეული [უელსის გარეშე]
გადის 2020 წლის ტოკიოს ოლიმპიადის
12-გუნდა შესარჩევში  |  13-14/07 კოლომიე (სფრ)

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

ქულათა ტოლობა  |  ოქმის სქოლიო  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი |  პოსტერი 

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  დუბლები

დასრულდა

აიამ ყველა თამაში მოიგო

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო