დემოკრატიული რესპუბლიკის 100 წლისთავი

საქართველო 16:15 ფრანგი ბარბაროსები

საქ: კვირიკაშვილი (წიკლაური 50) სიჭინავა (თოდუა 60) კვესელაძე მჭედლიძე მათიაშვილი <10-9> ჯინჭველაშვილი (ხმალაძე 66) ლობჟანიძე (ხუციშვილი 50) / თეთრაშვილი (ჟვანია 41) მამუკაშვილი (ჭყოიძე 41) მელიქიძე (მირცხულავა 41) ო.გიორგაძე ნემსაძე^კაპ (ჭეიშვილი 41) ცუცქირიძე შენგელია (შუბითიძე 61) გაჩეჩილაძე (სუთიაშვილი 41) – 2ლ: მათიაშვილი თოდუა; 2ჯ: მათიაშვილი

ფრბ: ლაუს-აზპიაზიუ (მატი 67) გიემენ კლემანჩაკ (ლაბორდ 67) ლაბორდ (მუსკარდიც 41) ჰამდავი <10-9> მატი (ბოსვიელ 41) ეკოშარ (ბლან 41) / ფორლეტა (ვანე 41) დავიდ^კაპ (კარბუ 41) დემეზონ (დიუმა 41) ნკენსი (გრანუიე 59) გრანუიე (სენჟე 41) პლასინ (გარო 41) ბრაზო ფაბრეგ (პლასინ 59) –  2ლ: პლასინ მუსკარდიც; გ: მატი; ჯ: ბოსვიელ 

რეფ რიდლი (ინგ)

3:0(20) 6:0(24) 6:7(39) /
11:7(52) 11:10(64) 16:10(76) 16:15(80+2) დას(80+3)

ხუთ 31/05_2018 თბილისი, დინამო არენა (30 ათასი)

დედანი    1/06_2018 @ 01.25

 

 

2018 | საქართველო 16:15 ტონგა

წყნარი ოკეანის თასი

საქართველო 16:15 ტონგა$

საქ [4ქ] მათიაშვილი სიჭინავა კაჭარავა კვესელაძე (მალაღურაძე 4) თოდუა (კვირიკაშვილი 66) <10-9> ხმალაძე ლობჟანიძე (ბეგაძე 76) / ასიეშვილი (თეთრაშვილი 68) მამუკაშვილი (რეგვაძე 55 სბ 79) ჩილაჩავა (მირცხულავა 55) ნემსაძე^კაპ ჭეიშვილი (მიქაუტაძე 54) სუთიაშვილი (შუბითიძე 66) გიორგაძე გაჩეჩილაძე სბ 47 – ლ გ 3ჯ: მათიაშვილი

ტონ [1ქ] ს.ფიფიტა ჰალაი’ფონუა ტუჰი’ტავაკე (ფოსიტა 18) პიატაუ^კაპ ლატუ (ვ.ლოლო’ჰეა 63) <10-9> მორათ ტაკულუა (ტუჰუ’მოტო’ჰუა 76) / ფისი’ჰიჰოი (ფეჰაო 71) ნგაუამო (საკალია 71) ტ.ლოლო’ჰეა (ტამეი’ფუნა 63) ლ.ფიფიტა (ფალე’აფა 76) ტუჰი’ნეაუ; ფალეფა (მაპაპა’ლანგი 57) ლოკო’ტუი მანუ – 2ლ: ვ.ლოლო’ჰეა ჰალაი’ფონუა; გ: მორათ; ჯ: ტაკულუა 

რეფ პიქერილ (ზელ)

7:0(9) 10:0(22) 13:0(36) 13:3(39) /
სბ
(47ს) 16:3(61) 16:8(72) სბ(79ს) 16:15(80)

შაბ 9/06_2018 სუვა (ფიჯ), ეი’ენ’ზედ (675)

ცოცხალი   ვიდეო
მადლობა ლევან მაისაშვილსა და ირაკლი ხუნდაძეს
9/06_2018 @ 16.45  |   9/06_2018 @ 10.50

 

 

2018 | საქართველო 15:37 ფიჯი

წყნარი ოკეანის თასი

საქართველო 15:37 ფიჯი$

საქ [0ქ] მათიაშვილი მჭედლიძე (კვირიკაშვილი 68) კაჭარავა მალაღურაძე (კვესელაძე 66) თოდუა <10-9> ხმალაძე ლობჟანიძე (ბეგაძე 55) / ასიეშვილი (ჟვანია 55) მამუკაშვილი (ჭყოიძე 71) ჩილაჩავა (მელიქიძე 41) ნემსაძე^კაპ მიქაუტაძე (ჭეიშვილი 52) ცუცქირიძე კოლელიშვილი გიორგაძე (სუთიაშვილი 50) – 2ლ: კოლელიშვილი თოდუა; გ ჯ: მათიაშვილი

ფიჯ [5ქ] მური’მური’ვალუ (ტ.ნანგუსა 66) ნგონევა რანდ’რანდ’რა ვატუმბუა ნანდოლო <10-9> ვოლა’ვოლა (ვეიტოკანი 80) სენილოლი (ლომანი 62) / მაჰაფუ (მავი 71) ვერე’მალუა (ნავუმა 80) საულო (ტავაკე 64) რატუნია’რავა (ნამბოუ 72) ნაკარავა;  ვანქანი’მბოროტუ ნქერა^კაპ მატა (ნ.ნანგუსა 62) – 6ლ: სენილოლი (1 2) ვატუმბუა ლომანი (4 5) რანდ’რანდ’რა; 2გ ჯ: ნანდოლო

რეფ გარსეზ (სფრ)

3:0(9) 3:5(15) 3:10(17) 10:10(25) 15:10(39) შეს(40+1) /
15:17(50) 15:20(55) 15:27(63
$) 15:32(79) 15:37(80+4)

შაბ 16/06_2018 სუვა, ეი’ენ’ზედ

ცოცხალი   ვიდეო   16/06_2018 @ 11.15

 

 

2018 | საქართველო 0:28 იაპონია

ზაფხულის ტურნე

საქართველო 0:28 იაპონია

საქ: კვირიკაშვილი თოდუა კაჭარავა 64 > 3ხ, კვესელაძე (მალაღურაძე 55) მათიაშვილი <10-9> ხმალაძე ლობჟანიძე (ბეგაძე 77) / ასიეშვილი (ჟვანია 55) რეგვაძე (მამუკაშვილი 61) მირცხულავა (მელიქიძე 63) ნემსაძე^კაპ (სიჭინავა 64) მიქაუტაძე (ჭეიშვილი 55) ცუცქირიძე (გაჩეჩილაძე 61) კოლელიშვილი სბ 19-30, გიორგაძე 64 > 2ხ

იაპ: ნოგუჩი ლემეკი (მაცუდა 23-30) ლაფაელე (ტამურა 69) ტატეკავა იამადა <10-9> ტამურა (მაცუდა 68) ნაგარე (ტანაკა 68) / ინაგაკი (იშიჰარა 71) ჰორიე (ნივაი 71) კო (ასაჰარა 61) ანისე მაკაბე (ფან’დერ’ვალტ 48) ლიჩ^კაპ ნუნომაკი (ნიშიკავა 41) მაფი (ჰიმენო 63) – 3ლ: ფან’დერ’ვალტ ლემეკი ჰიმენო; 2გ: ტამურა; 3ჯ: ტამურა 2, ნოგუჩი

რეფ ოუენს (უელ)

0:3(4) სბ(19ს) 0:6(32) 0:9(40+4) /
0:16(49) 0:23(55) 0:28(67) დას(80+4)

შაბ 23/06_2018 ტოიოტა, სენგო’კუჩო (14 776)

სტატისტიკა 23/06_2018 @ 17.20

 

 

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  20წ მსოფლიო

ოფიციოზი    განრიგი  |  სიები + ოქმები

არგენტინა   სანტა’ფე  |  როსარიო (ორი სტადიონი)

ისტორია ზოგადი   |   საქართველო ოდითგან  |  ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

13:45$

შაბ

08/06

17.30

რს1

სამხრ.აფრიკა

20:48$

ოთხ

12/06

17.30

რს1

შოტლანდია

17:12$

#

სხვ

2

არგ^

11

+43

4

სფრ

11

+14

8

უელ

9

+2

12

ფიჯ

1

-59

#

სხვ

3

ავს

11

+29

6

ირლ

10

+12

7

ინგ

9

+8

11

იტა

1

-49

#

სხვ

1

აფრ

14

+60

5

ზელ

10

+43

9

საქ

4

-55

10

შტლ

2

-48

I - IV ^ პირისპირ შედეგით V - VIII

პლეი’ოფი  IX-XII

ორ

17/06

20.00

რს2

ფიჯი

0:0

შაბ

22/06

.

რს2

შტლ | იტა

0:0

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

15/06  გერმანიამ 32:37 წააგო პორტუგალიასთან და გავარდა

.

08/02

.

შინ

რუმინეთი

0:0

.

15/02

.

გარეთ

ესპანეთი

0:0

.

29/02

.

შინ

ბელგია

0:0

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

0:0

.

15/03

.

შინ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

1989 - 2018    218 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

ქულათა ტოლობა  |  ოქმის სქოლიო  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი |  პოსტერი 

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  დუბლები

დასრულდა

აიამ ყველა თამაში მოიგო

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო