ზღვისრეთული ტურნე * 2018

ბორჯღალოსნების ტურნე ზღვისრეთში * 2018

საქართველოს თარიღითა და დროით

9/06

ტონგა $

15:16

საქართველო

სუვა [ფიჯ]

05.00

პიქერილ [ზელ]

 

წარსული   23 მოთამაშე   გუნდები+მსაჯები   კლასიკური ოქმი   ვიდეო

.

ფიჯი $

24:22

სამოა $

სუვა

07.30

ფრეიზერ [ზელ]

16/06

ფიჯი $

37:15

საქართველო

სუვა

07.30

გარსეზ [სფრ]

 

წარსული   24 მოთამაშე   გუნდები+მსაჯები   კლასიკური ოქმი   ვიდეო

.

ტონგა

28:18

სამოა

სუვა

05.00

ქარლი [ინგ]

წყნარი ოკეანის თასი 2018

გატ :

გაშ

სხვ

ლელო

 ლ.სხ

$

ფიჯი

2

2

0

0

61 :

37

+24

10 /

5

+5

2

10

ტონგა

2

1

0

1

43 :

34

+9

5 /

3

+2

1

5

საქართველო

2

1

0

1

31 :

52

-21

3 /

8

-5

0

4

სამოა

2

0

0

2

40 :

52

-12

5 /

7

-2

1

1

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0; რვაზე ნაკლებით წაგება | მეოთხე ლელოს გატანა – თითო პრემია ($)

ტოლობაზე:  0) პირისპირ მოგება^,  მთელ ტურნირში 1) გატანილ - გაშვებულის სხვაობა, 2) ლელოთა სხვაობა,
3
) გატანილი ქულა, 4) გატანილი ლელო, 5) უკეთესი ადგილის გაზიარება

ოფიციოზი

23/06

იაპონია

28:0

საქართველო

ტოიოტა

09.45

ოუენს [უელ]

 

წარსული   23 მოთამაშე   გუნდები+მსაჯები   კლასიკური ოქმი

.

ფიჯი

19:27

ტონგა

ლაუტოკა

07.00

პირს [ინგ]

რუმინეთის დისკვალიფიკაციის გამო "წყნარი ოკეანის თასზე" დაუშვეს სამოა,
მაგრამ მას ამ ჯერზე რომ ვერ ეთამაშება იაპონიაში მიმავალი საქართველო,
ამიტომ აღარც ფიჯი – ტონგა ჩაითვლება მაგავე თასის [ნაკლულ] ცხრილში

16/06_2018

 

 

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  დიდი 10

 

VII- ტური

სრულად

კვი 21/10   ლელო   14.00

კვი 21/10   რუსთავი   16.00

ორ 22/10   ბათუმი   15.00

ორ 22/10   გორი   17.30

22/10 @ 19.15

სხვ

მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

28

+101

6-1

4

ლოკომოტივი  თბ

24

+67

5-2

4

ხარები  რუსთავი

23

+46

5-2

3

არმაზი  მარნეული

22

+95

4-3

6

ლელო სარასენს  თბ

22

+32

5-2

2

აია  ქუთაისი

18

+13

4-3

2

ჯიქი  გორი

12

-39

2-5

4

ვეფხვები  პატარძეული

6

-90

1-5

2

აკადემია  თბილისი

6

-102

1-5

2

არმია  თბილისი

5

-123

1-6

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

27-28/10   IV ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

27-28/10   IV ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

19-21/10   V ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

23-25/10   II ეტაპის I ტური

მოწინავე ოთხეულები     დას  |  აღმ
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

"" [2000-01 დაბ]

26-27/10   II ეტაპის IV ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3224] მორაგბე [22/10]

კაცი [1303]  |  ჭაბ’ა [629]  |  ჭაბ’ბ [1292]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

18.00

ავჭალა

სამოა

0:0

24/11

18.00

ვაკე

ტონგა

0:0

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

9

+26

ლოკ (საქ)

0

-11

ფმრ (იტა)

0

-15

""

სხვ

პდვ (იტა)

8

+19

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

-19

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო