2018 | საქართველო 0:28 იაპონია

თი’ბი’სის სერია

ტესტი # 216

საქართველო 17:28 იტალია

საქ: მათიაშვილი (მალაღურაძე 76) კოშაძე (კვესელაძე 41) შარიქაძე^კაპ მჭედლიძე ძნელაძე <10-9> ხმალაძე ლობჟანიძე (აფრასიძე 59) / ნარიაშვილი (ჟვანია 59) რეგვაძე (მამუკაშვილი 59) ქუბრიაშვილი (ჩილაჩავა 48ჭეიშვილი (სუთიაშვილი 66ლომიძე; გიორგაძე (ბიწაძე 56) ცუცქირიძე სბ 28, გორგაძე
შ [
ბიწაძე] + ლ: მჭედლიძე; გ ჯ: მათიაშვილი 

იტა: სპერანდიო ბენვენუტი სბ 63, კამპანიარო კასტელო (მორიზი 59) ბელინი <10-9> ალენ (კანა 76) ტებალდი (პალაძანი 72) / ლოვოტი (ტრაორე 72) გირალდინი^კაპ (ბიჯი 72) ფერარი (პასკვალი 56) ძანი (ფუზერ 62) ბად; ნეგრი (მეიერ 64) პოლედრი სტეინ 4ლ: კამპანიარო ბელინი ბად ალენ; გ 2ჯ: ალენ

რეფ ჯექსონ (ზელ)

0:3(10) 7:3(17) 7:10(22) სბ(28ს) 7:13(37) 7:18(39) / 7:23(43) 10:23(53) 10:28(57) 17:28(63+სბ)

შაბ 10/11_2018 ფლორენცია, არტემიო ფრანკი (18 424)

სტატისტიკა  | უფრო ზუსტი იტალიური წყარო  
11/11_2018
@ 17.05

 

 

ტესტი # 217

საქართველო 27:19 სამო

საქ: ხმალაძე კვესელაძე შარიქაძე^კაპ მჭედლიძე ძნელაძე <10-9> აბჟანდაძე ლობჟანიძე (აფრასიძე 53) / ნარიაშვილი (გოგიჩაშვილი 58) ბრეგვაძე სბ 44-57 (მამუკაშვილი 78) ქუბრიაშვილი (გიგაშვილი 48) ჭეიშვილი (სუთიაშვილი 63) ლომიძე; გიორგაძე (მამუკაშვილი 52-57, ბიწაძე 72) ცუცქირიძე გორგაძე 3: ლობჟანიძე გიორგაძე აფრასიძე; 3გ 2ჯ: აბჟანდაძე

 

სამ: ტუალა (ალოფა 70) ტაულანგი სბ 44-57, ლეიუა ლი-ლო ფიდოუ <10-9> ტ.პისი (ლეუილა 55) პოლატაივაო (ქაული 55) / მულიპოლა (ჯრ.ლეი 52) მატუჰუ (ლეიატაუა 37) ალო-ემილე (ჯმ.ლეი 41) პაულო ლეაუპეპე; ფაჰასალელე (ლუამანუ 48) ლემ^კაპ თაირელ (ლევავე 60) 3: ტაულანგი პაულო ტუალა; 2გ: პისი

რეფ დიქსონ (ინგ)

3:0(3) 3:7(9) 3:12(17) 3:19(28) 10:19(32) შეს(40+2) / სბ-სბ(44) 17:19(63) 24:19(69) 27:19(73) დას(80+3)

შაბ 17/11_2018 თბილისი, ავჭალა (4 ათასი)

ცოცხალი  |  სტატისტიკა   18/11_2018 @ 21.10

 

                         

ტესტი # 218

საქართველო 20:9 ტონგ

საქ: ხმალაძე (კვირიკაშვილი 61 სბ 65-75) ძნელაძე შარიქაძე^კაპ მჭედლიძე კვესელაძე <10-9> აბჟანდაძე ლობჟანიძე (აფრასიძე 67) / ნარიაშვილი (ჟვანია 61) მამუკაშვილი (ბრეგვაძე 61) ჩილაჩავა (გიგაშვილი 46) ჭეიშვილი (სუთიაშვილი 61) ლომიძე; გიორგაძე (ბიწაძე 79) ცუცქირიძე (თხილაიშვილი 67) გორგაძე სბ 47-56 2: გიორგაძე ჟვანია; 2 2ჯ: აბჟანდაძე

ტონ: ლილო ლოლოჰეა ვაენო ტაუფა კილიონი (პაკალანი 77) <10-9> მორათ ტაკულუა^კაპ / ფისი’ჰიჰოი (ფაჰა’მოკიოა 78) საკალია (ანგა’ჰაელანგი 75) ფია (ტამეი’ფუნა 67) ფიფიტა მაფი; დ.ფალეაფა ლოკოტუი (ვაილანუ 49) კაპელი (მ.ფალეაფა 61) 3ჯ: ტაკულუა

რეფ რეინალ (სფრ)

0:3(7) 0:6(17) 7:6(26) შეს(40+1) / 7:9(42) სბ(47ს) 10:9(54) სბ(65ს) 13:9(73) 20:9(80+7)

შაბ 24/11_2018 თბილისი, ვაკე (წვიმა | 12 ათასი)

ცოცხალი  25/11_2018 @ 22.40

 

                         

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

2018-19  |  დიდი 10

25-27/01   XI ტური

23/12 @ 18.15

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

40

+121

9-1

4

ხარები  რუსთავი ^

32

+53

7-3

4

ლოკომოტივი  თბ

32

+71

7-3

4

არმაზი  მარნეული

29

+99

5-4*1

7

აია  ქუთაისი

26

+13

6-4

2

ლელო სარასენს  თბ

24

+14

5-5

4

ჯიქი  გორი

19

-37

3-6*1

5

აკადემია  თბილისი

16

-101

3-6*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

14

-89

2-7*1

4

არმია  თბილისი

7

-144

1-9

3

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 პლეი’ოფში  ნომრები აღარ გაიცვლება
 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

X ტურიდან ტექნიკურ ზონაში დაიშვება
4 პირი –  სამის ნაცვლად 
   მუხლი 24   @ გვ. 7

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

___6:17__

08/12

18.00

ფიამე ორო

$ 29:22 $

15/12

18.00

კალვიზანო

_ 20:13 $

12/01

15.00

ფიამე ორო

$ 47:10__

""

სხვ

კლვ (იტა)

15

+42

ლოკ (საქ)

14

+40

ფმრ (იტა)

1

-82

""

სხვ

რვგ (იტა)

16

+145

პდვ (იტა)

14

+34

ბრბ (ბელ)

0

-179

ფინალი:  30/03 კლვ (იტა) – რვგ (იტა) 20/04

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2019  |  რაგბი ევროპა

 სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

16.00

კლუჟ

რუმინეთი

0:0

კვი

17/02

18.00

თბილისი

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

0:0

კვი

10/03

14.00

ქუთაისი

გერმანია

0:0

კვი

17/03

16.00

[გარეთ]

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2018-19  |  დუბლები

20-26/01  IX ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

გაგრძელდება   16/02

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

გაგრძელდება   16/02   დას  |  აღმ

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები  პირდაპირ  
ავლენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

გაგრძელდება   15/02

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

გაგრძელდება   13/03
III ეტაპის ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

ოქროსა და ბრინჯაოს  ფინალთა მასპინძლები
შეირჩევა სპორტული პრინციპით

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3310] მორაგბე [21/01]

კაცი [1357]  |  ჭაბ’ა [636]  |  ჭაბ’ბ [1317]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

<>

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

<>

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

<>

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო