2018 | საქართველო 0:28 იაპონია

თი’ბი’სის სერია

ტესტი # 216

საქართველო 17:28 იტალია

საქ: მათიაშვილი (მალაღურაძე 76) კოშაძე (კვესელაძე 41) შარიქაძე^კაპ მჭედლიძე ძნელაძე <10-9> ხმალაძე ლობჟანიძე (აფრასიძე 59) / ნარიაშვილი (ჟვანია 59) რეგვაძე (მამუკაშვილი 59) ქუბრიაშვილი (ჩილაჩავა 48ჭეიშვილი (სუთიაშვილი 66ლომიძე; გიორგაძე (ბიწაძე 56) ცუცქირიძე სბ 28, გორგაძე
შ [
ბიწაძე] + ლ: მჭედლიძე; გ ჯ: მათიაშვილი 

იტა: სპერანდიო ბენვენუტი სბ 63, კამპანიარო კასტელო (მორიზი 59) ბელინი <10-9> ალენ (კანა 76) ტებალდი (პალაძანი 72) / ლოვოტი (ტრაორე 72) გირალდინი^კაპ (ბიჯი 72) ფერარი (პასკვალი 56) ძანი (ფუზერ 62) ბად; ნეგრი (მეიერ 64) პოლედრი სტეინ 4ლ: კამპანიარო ბელინი ბად ალენ; გ 2ჯ: ალენ

რეფ ჯექსონ (ზელ)

0:3(10) 7:3(17) 7:10(22) სბ(28ს) 7:13(37) 7:18(39) / 7:23(43) 10:23(53) 10:28(57) 17:28(63+სბ)

შაბ 10/11_2018 ფლორენცია, არტემიო ფრანკი (18 424)

სტატისტიკა  | უფრო ზუსტი იტალიური წყარო  
11/11_2018
@ 17.05

 

 

ტესტი # 217

საქართველო 27:19 სამო

საქ: ხმალაძე კვესელაძე შარიქაძე^კაპ მჭედლიძე ძნელაძე <10-9> აბჟანდაძე ლობჟანიძე (აფრასიძე 53) / ნარიაშვილი (გოგიჩაშვილი 58) ბრეგვაძე სბ 44-57 (მამუკაშვილი 78) ქუბრიაშვილი (გიგაშვილი 48) ჭეიშვილი (სუთიაშვილი 63) ლომიძე; გიორგაძე (მამუკაშვილი 52-57, ბიწაძე 72) ცუცქირიძე გორგაძე 3: ლობჟანიძე გიორგაძე აფრასიძე; 3გ 2ჯ: აბჟანდაძე

 

სამ: ტუალა (ალოფა 70) ტაულანგი სბ 44-57, ლეიუა ლი-ლო ფიდოუ <10-9> ტ.პისი (ლეუილა 55) პოლატაივაო (ქაული 55) / მულიპოლა (ჯრ.ლეი 52) მატუჰუ (ლეიატაუა 37) ალო-ემილე (ჯმ.ლეი 41) პაულო ლეაუპეპე; ფაჰასალელე (ლუამანუ 48) ლემ^კაპ თაირელ (ლევავე 60) 3: ტაულანგი პაულო ტუალა; 2გ: პისი

რეფ დიქსონ (ინგ)

3:0(3) 3:7(9) 3:12(17) 3:19(28) 10:19(32) შეს(40+2) / სბ-სბ(44) 17:19(63) 24:19(69) 27:19(73) დას(80+3)

შაბ 17/11_2018 თბილისი, ავჭალა (4 ათასი)

ცოცხალი  |  სტატისტიკა   18/11_2018 @ 21.10

 

                         

ტესტი # 218

საქართველო 20:9 ტონგ

საქ: ხმალაძე (კვირიკაშვილი 61 სბ 65-75) ძნელაძე შარიქაძე^კაპ მჭედლიძე კვესელაძე <10-9> აბჟანდაძე ლობჟანიძე (აფრასიძე 67) / ნარიაშვილი (ჟვანია 61) მამუკაშვილი (ბრეგვაძე 61) ჩილაჩავა (გიგაშვილი 46) ჭეიშვილი (სუთიაშვილი 61) ლომიძე; გიორგაძე (ბიწაძე 79) ცუცქირიძე (თხილაიშვილი 67) გორგაძე სბ 47-56 2: გიორგაძე ჟვანია; 2 2ჯ: აბჟანდაძე

ტონ: ლილო ლოლოჰეა ვაენო ტაუფა კილიონი (პაკალანი 77) <10-9> მორათ ტაკულუა^კაპ / ფისი’ჰიჰოი (ფაჰა’მოკიოა 78) საკალია (ანგა’ჰაელანგი 75) ფია (ტამეი’ფუნა 67) ფიფიტა მაფი; დ.ფალეაფა ლოკოტუი (ვაილანუ 49) კაპელი (მ.ფალეაფა 61) 3ჯ: ტაკულუა

რეფ რეინალ (სფრ)

0:3(7) 0:6(17) 7:6(26) შეს(40+1) / 7:9(42) სბ(47ს) 10:9(54) სბ(65ს) 13:9(73) 20:9(80+7)

შაბ 24/11_2018 თბილისი, ვაკე (წვიმა | 12 ათასი)

ცოცხალი  25/11_2018 @ 22.40

 

                         

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2018-19  |  დიდი 10

დასრულდა

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

66

+139

15-3

6

ხარები  რუსთავი

60

+73

13-4*1

6

ლოკომოტივი  თბ

55

+135

11-7

11

აია  ქუთაისი ^

42

-1

09-8*1

4

არმაზი  მარნეული

42

+77

08-9*1

8

ლელო სარასენს  თბ

37

-40

08-10

5

ჯიქი  გორი

36

-18

06-11*1

10

აკადემია  თბილისი

31

-138

06-10*2

3

ვეფხვები  პატარძეული

30

-94

04-12*2

10

არმია  თბილისი

28

-133

06-12

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

პლეი’ოფის სქემა    მუხლი 2.3

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2018-19  |  დუბლები

ნაშთი  მაისის ბოლომდე

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი |  პოსტერი 

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3383] მორაგბე [18/05]

კაცი [1393]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო