2018 | საქ – იტა

საქართველოს ბორჯღალოსნები

– იტალია  |  შემოდგომის I ტესტი

შაბ 10/11_2018  |  ფლორენცია, არტემიო ფრანკი  |  18.00 საქ

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

სოსო მათიაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1993 13

6 18გ 18ჯ [120 ქ]

14

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

10

4

13

მერაბ შარიქაძე^კაპ

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

57

11 [10 კაპ]

12

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ ტოპ 14]

1993

48

6ლ სბ

11

ზურაბ ძნელაძე

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1992 1

:

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

66

8ლ 4გ [48 ქ]

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ პრო დ2]

1996

36

5

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

51

2ლ სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

სან’ვულვზ [იაპ ზე 15]

1987

51

2 3სბ

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

გრენობლ [სფრ ტოპ 14]

1986

45

2ლ წბ 2სბ

4

ნოდარ ჭეიშვილი

ქორნიშ პაირათს [ინგ ჩემპ]

1990

15

:

5

ლაშა ლომიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1992

41

6 + 2 სბ

6

ოთარ გიორგაძე

ბრივ [სფრ პრო დ2]

1996

14

2

7

გიორგი ცუცქირიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1996

10

სბ

8

ბექა გორგაძე

ბორდო [სფრ ტოპ 14]

1996 11 5ლ სბ

მარქაფა [თადარიგი]

23

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 11

3

22

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

87

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

21

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

8

:

16

შალვა მამუკაშვილი

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 58

5 სბ

17

ზურაბ ჟვანია

ვოსპს [ინგ პრემ]

1991

35

10ლ 2სბ

18

ლევან ჩილაჩავა

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

41

7 სბ

19

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

69

2ლ [15 კაპ] 3სბ

20

ბექა ბიწაძე

ნარბონ [სფრ ფედ1]

1991

26

6ლ + 2

8/11_2018 @ 11.30

 

 

2018 | საქ – სამ

საქართველოს ბორჯღალოსნები

– სამოა  |  შემოდგომის II ტესტი

შაბ 17/11_2018  |  თბილისი, ავჭალა  |  18.00

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

67

8ლ 4გ [48 ქ]

14

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997

12

3

13

მერაბ შარიქაძე^კაპ

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1993

58

11 [11 კაპ]

12

თამაზ მჭედლიძე

აჟენ [სფრ ტოპ 14]

1993

49

7ლ სბ

11

ზურაბ ძნელაძე

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1992

2

:

10

თედო აბჟანდაძე

ქუთაისის აია [საქ დ 10]

1999

0

:

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ პრო დ2]

1996

37

5

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

52

2ლ სბ

2

ჯაბა ბრეგვაძე

სან’ვულვზ [იაპ ზე 15]

1987

52

2 3სბ

3

დუდუ ქუბრიაშვილი

გრენობლ [სფრ ტოპ 14]

1986

46

2ლ წბ 2სბ

4

ნოდარ ჭეიშვილი

ქორნიშ პაირათს [ინგ ჩემპ]

1990

16

:

5

ლაშა ლომიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1992

42

6 + 2 სბ

6

ოთარ გიორგაძე

ბრივ [სფრ პრო დ2]

1996

15

2

7

გიორგი ცუცქირიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1996

11

2სბ

8

ბექა გორგაძე

ბორდო [სფრ ტოპ 14]

1996

12

5ლ სბ

მარქაფა [თადარიგი]

23

ანზორ სიჭინავა

ბათუმი [საქ დ 10]

1995

9

3 სბ

22

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

88

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

21

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

9

:

16

შალვა მამუკაშვილი

ენისეი [რუს სუპერ]

1990

59

5 სბ

17

გურამ გოგიჩაშვილი

რასინგ [სფრ ტოპ 14]

1998

0

:

18

ბექა გიგაშვილი

გრენობლ [სფრ ტოპ 14]

1992

0

:

19

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

70

2ლ [15 კაპ] 3სბ

20

ბექა ბიწაძე

ნარბონ [სფრ ფედ1]

1991

27

6ლ + 3შ

14/11_2018 @ 20.55

 

 

საქართველოს დრო
 

2018  |  შემოდგომის ტესტები

საქართველო –

რაზმი  |  ბალანსი  |  ოფიციოზი_EN

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/11]

შაბ   17/11   ავჭალა   18.00

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

17:28

 23-კაცა სია  |  გუნდები და მსაჯები  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

17/11

18.00

ავჭალა

სამოა

27:19

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი"  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

24/11

18.00

ვაკე

ტონგა

0:0

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი"  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

ნოემბრის სრული განრიგი

2018-19  |  დიდი 10

განახლდება   30/11

4/11 @ 18.10

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

32

+108

7-1

4

ლოკომოტივი  თბ

28

+70

6-2

4

არმაზი  მარნეული

26

+104

5-3

6

ხარები  რუსთავი

24

+39

5-3

4

ლელო სარასენს  თბ ^

22

+23

5-3

2

აია  ქუთაისი

22

+18

5-3

2

ჯიქი  გორი

13

-42

2-6

5

აკადემია  თბილისი

12

-95

2-5*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

9

-95

1-6*1

3

არმია  თბილისი

6

-130

1-7

2

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

16-19/11   VI ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

17-18/11   VI ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

17-18/11   VIII ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

16-20/11   II ეტაპის VI ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

21-22/11   II ეტაპის V ტური

მოწინავე ოთხეულები     დას  |  აღმ
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3279] მორაგბე [18/11]

კაცი [1327] |  ჭაბ’ა [636]  |  ჭაბ’ბ [1316]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

9

+26

ლოკ (საქ)

0

-11

ფმრ (იტა)

0

-15

""

სხვ

პდვ (იტა)

8

+19

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

-19

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმინეთი

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო