2018 საქ - რუმ

საქართველოს ბორჯღალოსნები

"რაგბი ევროპა"  |  ბოლო, V რაუნდი  | ანთიმოზ ივერიელის თასი |  – რუმინეთი

კვი 18/03 2018  |  თბილისი, დინამო არენა  |  16.00

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

109

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

14

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

5

2ლ სბ

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

108

22ლ [4 კაპ] 3სბ

12

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 6

3

11

სოსო მათიაშვილი

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1993 8

4ლ 14გ 10ჯ [78 ქ]

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

61

8ლ 4გ [48 ქ]

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

31

5

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

50

2ლ სბ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 53

5 სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

38

7 სბ

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

80

13ლ [4 კაპ] 5სბ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

შონბრი [სფრ ფედ1]

1990

10

:

6

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

44

10 სბ

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

47

4ლ [1 კაპ] 2წბ 6სბ

8

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

40

5 + 2 სბ

თადარიგი [რეზერვი]

23

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

70

9 2სბ

22

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

83

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

21

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

7

:

16

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995

8

:

17

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

30

4ლ

18

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

6

19

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

65

2ლ [15 კაპ] 3სბ

20

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 4

2ლ

13.45 @ 17/03_2018

 

 

 

ბორჯღალოსნები (( 2018 რუმ

საქართველოს ბორჯღალოსნები

მოვარჯიშე რაზმი 2018 წლის "რაგბი ევროპაზე" რუმინეთთან სათამაშოდ

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

109

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

70

9 2სბ

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

29

5 24გ 15ჯ 2ა [124 ქ]

სოსო მათიაშვილი

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1993 8

4ლ 14გ 10ჯ [78 ქ]

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

5

2ლ სბ

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

108

22ლ [4 კაპ] 3სბ

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

83

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

10

4

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 6

3

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

61

8ლ 4გ [48 ქ]

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1995

7

:

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

31

5

9

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

7

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

50

2ლ სბ

1

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

30

4ლ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 53

5 სბ

2

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995

8

:

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

38

7 სბ

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

კარდიფ [უელ პრო 14]

1987

26

7ლ 2სბ

3

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

6

2ხ

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

80

13ლ [4 კაპ] 5სბ

2ხ

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

65

2ლ [15 კაპ] 3სბ

2ხ

ნოდარ ჭეიშვილი

შონბრი [სფრ ფედ1]

1990

10

:

3

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

47

4ლ [1 კაპ] 2წბ 6სბ

3

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

44

10 სბ

3ხ

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

40

5 + 2 სბ

3ხ

ოთარ გიორგაძე

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1996

10

2

3ხ

გიორგი ცუცქირიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1996

7

სბ

3ხ

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 4

2ლ

18.55 @ 12/03_2018

 

 

 

2018 საქ - რუს

საქართველოს ბორჯღალოსნები

"რაგბი ევროპა"  |  IV რაუნდი  |  – რუსეთი

შაბ 10/03 2018  |  კრასნოდარ, კუბან  |  16.00 საქ

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

108

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

11

სოსო მათიაშვილი

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1993 7

4ლ 119ჯ [69 ქ]

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

107

22ლ [4 კაპ] 3სბ

12

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 5

3

14

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

4

სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

60

8ლ 4გ [48 ქ]

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

30

5

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

49

2ლ სბ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 52

5 სბ

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

კარდიფ [უელ პრო 14]

1987

25

6ლ 2სბ

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

79

13ლ [3 კაპ] 5სბ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

შონბრი [სფრ ფედ1]

1990

9

:

6

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

43

10 სბ

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

46

4ლ [1 კაპ] 2წბ 6სბ

8

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

39

5 + 2 სბ

თადარიგი [რეზერვი]

23

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

9

4

22

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

82

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

21

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

6

:

16

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995

7

:

17

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

29

3ლ

18

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

5

19

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

64

2ლ [15 კაპ] 3სბ

20

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 3

12.30 @ 8/03_2018

 

 

 

ბორჯღალოსნები (( 2018 რუს

საქართველოს ბორჯღალოსნები

მოვარჯიშე რაზმი 2018 წლის "რაგბი ევროპაზე" რუსეთთან სათამაშოდ

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

108

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

70

9 2სბ

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

29

5 24გ 15ჯ 2ა [124 ქ]

სოსო მათიაშვილი

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1993 7

4ლ 119ჯ [69 ქ]

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

4

სბ

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

107

22ლ [4 კაპ] 3სბ

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

82

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

9

4

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 5

3

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

60

8ლ 4გ [48 ქ]

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1995

7

:

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

30

5

9

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

6

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

49

2ლ სბ

1

კახა ასიეშვილი

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1987

29

3ლ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 52

5 სბ

2

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995

7

:

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

38

7 სბ

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

კარდიფ [უელ პრო 14]

1987

25

6ლ 2სბ

3

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

5

2ხ

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

79

13ლ [3 კაპ] 5სბ

2ხ

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

64

2ლ [15 კაპ] 3სბ

2ხ

ნოდარ ჭეიშვილი

შონბრი [სფრ ფედ1]

1990

9

:

3

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

46

4ლ [1 კაპ] 2წბ 6სბ

3

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

43

10 სბ

3ხ

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

39

5 + 2 სბ

3ხ

ოთარ გიორგაძე

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1996

10

2

3ხ

გიორგი ცუცქირიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1996

7

სბ

3ხ

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 3

19.40 @ 6/03_2018

 

 

 

2018 საქ - ესპ

საქართველოს ბორჯღალოსნები

"რაგბი ევროპა"  |  III რაუნდი  |  – ესპანეთი

შაბ 3/03 2018  |  თბილისი, ვაკე, მესხი  |  18.00

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

სოსო მათიაშვილი

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1993 6

4ლ 106ჯ [58 ქ]

11

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

69

9 2სბ

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

106

22ლ [4 კაპ] 2სბ

12

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 4

3

14

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

3

სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

59

8ლ 4გ [48 ქ]

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

29

5

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

48

2ლ სბ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 51

5 სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

37

7 სბ

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

78

13ლ [2 კაპ] 5სბ

5

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

63

2ლ [15 კაპ] 3სბ

6

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

42

10 სბ

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

45

4ლ [1 კაპ] 2წბ 6სბ

8

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

38

5 + სბ

თადარიგი [რეზერვი]

23

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

8

4

22

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

81

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

21

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

5

:

16

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995

6

:

17

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

31

10ლ 2სბ

18

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

4

:

19

ოთარ გიორგაძე

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1996

9

2

20

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 2

14.00 @ 1/03_2018

 

 

ბორჯღალოსნები (( 2018 ესპ

საქართველოს ბორჯღალოსნები

მოვარჯიშე რაზმი 2018 წლის "რაგბი ევროპაზე" ესპანეთთან სათამაშოდ

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

108

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

69

9 2სბ

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

29

5 24გ 15ჯ 2ა [124 ქ]

სოსო მათიაშვილი

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1993 6

4ლ 106ჯ [58 ქ]

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

3

სბ

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

106

22ლ [4 კაპ] 2სბ

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

81

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

გიორგი კოშაძე

რუსთავის ხარები [საქ დ 10]

1996

8

4

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 4

3

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

59

8ლ 4გ [48 ქ]

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1995

7

:

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

29

5

9

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

5

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

48

2ლ სბ

1

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

31

10ლ 2სბ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 51

5 სბ

2

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995

6

:

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

37

7 სბ

3

ანტონ ფეიქრიშვილი

კარდიფ [უელ პრო 14]

1987

25

6ლ 2სბ

3

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

4

:

2ხ

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

78

13ლ [2 კაპ] 5სბ

2ხ

შალვა სუთიაშვილი

ანგულემ [სფრ პრო დ2]

1984

63

2ლ [15 კაპ] 3სბ

2ხ

ნოდარ ჭეიშვილი

შონბრი [სფრ ფედ1]

1990

9

:

3

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

45

4ლ [1 კაპ] 2წბ 6სბ

3

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

42

10 სბ

3ხ

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

38

5 + სბ

3ხ

ოთარ გიორგაძე

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1996

9

2

3ხ

გიორგი ცუცქირიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1996

7

სბ

3ხ

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 2

16.10 @ 24/02_2018

 

 

 

2018 საქ - გერ

საქართველოს ბორჯღალოსნები

"რაგბი ევროპა"  |  II რაუნდი  |  – გერმანია

შაბ 17/02 2018  |  ფრანკფურტ, ოფენბახ  |  17.30 საქ

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

28

5 17გ 15ჯ 2ა [110 ქ]

11

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

68

8 2სბ

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

105

22ლ [4 კაპ] 2სბ

12

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 3

:

14

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

2

სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

58

7ლ 4გ [43 ქ]

9

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

4

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

47

2ლ სბ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 50

5 სბ

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

36

6 სბ

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

77

13ლ [1 კაპ] 5სბ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

შონბრი [სფრ ფედ1]

1990

8

:

6

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 1

:

7

ვიტო კოლელიშვილი

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1989

44

4ლ [1 კაპ] 2წბ 6სბ

8

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

37

5 + სბ

თადარიგი [რეზერვი]

23

გიორგი ფრუიძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1994

14

3

22

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

80

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

21

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

28

5

16

ბადრი ალხაზაშვილი

ტულონ [სფრ ტოპ 14]

1995

5

:

17

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

30

9ლ 2სბ

18

ანტონ ფეიქრიშვილი

კარდიფ [უელ პრო 14]

1987

24

5ლ 2სბ

19

ოთარ გიორგაძე

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1996

8

20

გიორგი ცუცქირიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1996

6

სბ

15.55 @ 15/02_2018

 

 

 

2018 საქ - ბელ

საქართველოს ბორჯღალოსნები

"რაგბი ევროპა"  |  I რაუნდი  |  – ბელგია

შაბ 10/02 2018  |  ქუთაისი, აია არენა  |  14.00

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

15

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

27

4 11გ 15ჯ 2ა [93 ქ]

14

გიორგი ფრუიძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1994

13

2

13

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

104

22ლ [4 კაპ] 2სბ

12

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 2

:

11

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

67

7ლ 2სბ

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1995

6

:

9

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

3

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

29

8ლ 2სბ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 49

4

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

35

5 სბ

4

გიორგი ნემსაძე^კაპ

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

76

13ლ 5სბ

5

ნოდარ ჭეიშვილი

შონბრი [სფრ ფედ1]

1990

7

:

6

ოთარ გიორგაძე

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1996

7

7

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

41

10 სბ

8

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

36

5 + სბ

თადარიგი [რეზერვი]

23

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

1

სბ

22

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

79

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

21

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

27

5

16

გიორგი ჭყოიძე

გორის ჯიქი [საქ დ 10]

1991

2

:

17

თორნიკე მატარაძე

ლიონ [სფრ ტოპ 14]

1996

5

სბ

18

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

3

:

19

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 0

:

20

გურამ შენგელია

გორის ჯიქი [საქ დ 10]

1992 0

:

13.50 @ 8/02_2018

 

 

 

ბორჯღალოსნები (( 2018 ბელ

საქართველოს ბორჯღალოსნები

"რაგბი ევროპა"  |  I რაუნდი  |  – ბელგია

შაბ 10/02 2018  |  ქუთაისი, აია არენა  |  14.00

1989 - 2017   206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

No

სახელი და გვარი

კლუბი

დაბ

ბრჯ

მონაგარი

უკანა ხაზი [ბექები]

მერაბ კვირიკაშვილი

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1983

108

16147გ 150ჯ 3ა [833 ქ] 5სბ

სანდრო თოდუა

ლელო სარასენს [საქ დ 10]

1987

67

7ლ 2სბ

ბექა წიკლაური

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1989

27

4 11გ 15ჯ 2ა [93 ქ]

გიორგი ფრუიძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1994

13

2

ანზორ სიჭინავა

აკადემია [საქ დ 10]

1995

1

სბ

დავით კაჭარავა

ენისეი [რუს სუპერ]

1985

104

22ლ [4 კაპ] 2სბ

გიორგი კვესელაძე

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1997 2

:

10

ლაშა მალაღურაძე

კრასნი იარ [რუს სუპერ]

1986

79

440გ 25 3ა [184 ქ] 2სბ

10

ლაშა ხმალაძე

ბათუმი [საქ დ 10]

1988

58

7ლ 4გ [43 ქ]

10

რევაზ ჯინჭველაშვილი

მარნეულის არმაზი [საქ დ 10]

1995

6

:

9

ვასილ ლობჟანიძე

ბრივ [სფრ ტოპ 14]

1996

27

5

9

გელა აფრასიძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1998

3

:

შერკინება [ფორვარდები]

1

მიხეილ ნარიაშვილი

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1990

47

2ლ სბ

1

ზურაბ ჟვანია

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1991

29

8ლ 2სბ

1

თორნიკე მატარაძე

ლიონ [სფრ ტოპ 14]

1996

5

სბ

2

შალვა მამუკაშვილი

ლოკომოტივი [საქ დ 10]

1990 49

4

2

გიორგი ჭყოიძე

გორის ჯიქი [საქ დ 10]

1991

2

:

3

ლევან ჩილაჩავა

ტულონ [სფრ ტოპ14]

1991

35

5 სბ

3

გიორგი მელიქიძე

სტად ფრანსეზ [სფრ ტოპ 14]

1996

3

:

2ხ

გიორგი ნემსაძე

ბრისთოლ [ინგ ჩემპ]

1984

76

13ლ 5სბ

2ხ

კოტე მიქაუტაძე

მონპელიე [სფრ ტოპ 14]

1991

54

2ლ 3სბ

2ხ

ნოდარ ჭეიშვილი

შონბრი [სფრ ფედ1]

1990

7

:

3

გიორგი თხილაიშვილი

ბათუმი [საქ დ 10]

1991

41

10 სბ

3ხ

ლაშა ლომიძე

ლონდონ აირიშ [ინგ პრემ]

1992

36

5 + სბ

3ხ

ოთარ გიორგაძე

კლერმონ [სფრ ტოპ 14]

1996

7

3ხ

გიორგი ცუცქირიძე

ორიაკ [სფრ პრო დ2]

1996

6

სბ

3ხ

მიხეილ გაჩეჩილაძე

ენისეი [რუს სუპერ]

1990 0

:

3ხ

გურამ შენგელია

გორის ჯიქი [საქ დ 10]

1992 0

:

18.45 @ 5/02_2018

 

 

 

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო (იტა)

0:0

08/12

18.00

ფიამე ორო (იტა)

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო (იტა)

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო (იტა)

0:0

""

სხვ

ლოკ (საქ)

0

=0

კლვ (იტა)

0

=0

ფორ (იტა)

0

=0

""

სხვ

პდვ (იტა)

0

=0

ბარ (ბელ)

0

=0

რვგ (იტა)

0

=0

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  დიდი 10

 

IV ტური

სრულად

პარ 21/09   ბათუმი   17.00

შაბ 22/09   გორი   15.00

შაბ 22/09   ქუთაისი   17.15

კვი 23/09   ავჭალა   15.00

კვი 23/09   ავჭალა   17.30

16/09 @ 19.10

სხვ

მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

13

+52

3-0

1

ლოკომოტივი  თბ

13

+40

3-0

1

ხარები  რუსთავი ^

10

+28

2-1

2

ბათუმი  ბათუმი

10

+45

2-1

2

ლელო სარასენს  თბ

8

-7

2-1

0

არმაზი  მარნეული

6

+17

1-2

2

ვეფხვები  პატარძეული

5

-24

1-2

1

ჯიქი  გორი

5

-32

1-2

1

აკადემია  თბილისი

1

-59

0-3

1

არმია  თბილისი

1

-60

0-3

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

19-20/09  აღმ  III ტური  |  დას  II ტური

"" [2000-01 დაბ]

21-23/09  III ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

22-23/09  II ტური  დას  |  აღმ

2018-19  |  დუბლები

10-11/09  I ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

იწყება  6/10

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა [3194] მოთამაშე  [20/09]

კაცი [1291]  |  ჭაბ’ა [622]  |  ჭაბ’ბ [1281]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

2018  |  შემოდგომის ტესტები

არაფორმალური წყარო_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

0:0

17/11

.

შინ

სამოა

0:0

24/11

.

შინ

ტონგა

0:0

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმ | პორ

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/06]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

18/08  ნამიბიამ მოიგო    აფრიკის ზონა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

დ10 მეორე
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო