18წ ევროპა 2018

საქართველო 69:12 ჰოლანდია

საქართველო

ჭიჭინაძე (მიქანაძე 36) ლაშხი (სიმსივე 36) თაფლაძე^კაპ ლომიძე ქავთარაძე სბ 4 (კალაძე 46)
<10-9>
ცინცაძე მარგალიტაძე (ალანია 36-67) /

აბდუშელიშვილი (მჭედლიძე 36) კარკაძე (კურატიშვილი 36) ჭელიძე (ცოფურაშვილი 36) გვიმრაძე ჩაჩანიძე (მაჭარაშვილი 30-52) ყორიაული იაშაღაშვილი ლეშკაშელი *

ღამბაშიძე თევდორაძე კურტანიძე  

11ლ: იაშაღაშვილი კარკაძე მარგალიტაძე ცინცაძე (4 6 9) ქავთარაძე თაფლაძე (7 8) კურატიშვილი მიქანაძე; 7გ: ლომიძე 6

ჰოლანდია 2ლ: ფან’როსმალენ კულმან; გ: დურნენბალ

რეფ ვედოველი (იტალია)
კვი 25/03   პლევისკა (324 მაყურებელი) @ 12.00 = 14.00 საქ

5:0(2) სბ(4ს) 12:0(10) 12:5(12) 19:5(15) 26:5(20) 31:5(23) 38:5(30) 43:5(33) /
50:5(41) 57:5(49) 64:5(52) 69:5(58) 69:12(75)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    25/03 @ 20.50

 

  

საქართველო 25:0 პორტუგალია

საქართველო

ჭიჭინაძე (მიქანაძე 45) ქავთარაძე (ჭიჭინაძე 65) თაფლაძე^კაპ ლომიძე ლაშხი (ცინცაძე 70)
<10-9> ცინცაძე (სიმსივე 56) ალანია (მარგალიტაძე 36) /  

აბდუშელიშვილი (მჭედლიძე 45) კურატიშვილი (კარკაძე 36) ჭელიძე (აბდუშელიშვილი 65) გვიმრაძე ჩაჩანიძე (ღამბაშიძე 36, კურტანიძე 55) ყორიაული (ღამბაშიძე 70) იაშაღაშვილი ლეშკაშელი (მაჭარაშვილი 65) *

ცოფურაშვილი თევდორაძე კალაძე  

5ლ: ქავთარაძე (1 3) ალანია მჭედლიძე კარკაძე

პორტუგალია – :

რეფ შერეკ (საფრანგეთი)
ოთხ 28/03   პლევისკა (თოვლი, ქარი) @ 16.00 = 18.00 საქ

5:0(3) 10:0(27) / 15:0(43) 20:0(56) 25:0(64)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    29/03 @ 00.30

 

  

საქართველო 8:3 საფრანგეთი

საქართველო

მიქანაძე ჭიჭინაძე თაფლაძე^კაპ ლომიძე ქავთარაძე
<10-9>
ცინცაძე სბ 12 (სიმსივე 63) მარგალიტაძე /  

აბდუშელიშვილი (მჭედლიძე 66) კარკაძე ჭელიძე (მჭედლიძე 45-59) გვიმრაძე ჩაჩანიძე; ყორიაული იაშაღაშვილი ლეშკაშელი *

კურატიშვილი ცოფურაშვილი მაჭარაშვილი ღამბაშიძე ალანია თევდორაძე ლაშხი კალაძე კურტანიძე  

ლ: კარკაძე; ჯ: ლომიძე

საფრანგეთი ჯ: იჯელიდენ

რეფ ლიუერს (ინგლისი)
შაბ 31/03   გროჯისკ (კოკისპირული წვიმა) @ 16.00 = 18.00 საქ

5:0(9) 5:3(13სბ) / 8:3(70) დას(70+ბლომად)
# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    31/03 @ 23.10

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

დასრულდა

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

66

+139

15-3

6

ხარები  რუსთავი

60

+73

13-4*1

6

ლოკომოტივი  თბ

55

+135

11-7

11

აია  ქუთაისი ^

42

-1

09-8*1

4

არმაზი  მარნეული

42

+77

08-9*1

8

ლელო სარასენს  თბ

37

-40

08-10

5

ჯიქი  გორი

36

-18

06-11*1

10

აკადემია  თბილისი

31

-138

06-10*2

3

ვეფხვები  პატარძეული

30

-94

04-12*2

10

არმია  თბილისი

28

-133

06-12

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

პლეი’ოფის სქემა    მუხლი 2.3

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2018-19  |  დუბლები

ნაშთი  მაისის ბოლომდე

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3383] მორაგბე [18/05]

კაცი [1393]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო