კაცთა შვიდკაცა  |  2019

სამ ეტაპად

08-09/06   მარტყოფი
22-23/06   თელავი
29-30/06   ფოთი

დებულება

 

 

I ეტაპი

8-9/06  |  მარტყოფი

შაბათი  |  ჯგუფები

"ა"

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

1

საქართველო’1

54:0

დევები

10.00

2

ლელო

12:0

ჯიქი

10.22

7

საქართველო’1

49:0

ჯიქი

12.12

8

ლელო

26:17

დევები

12.34

13

საქართველო’1

31:5

ლელო

15.36

14

ჯიქი

26:5

დევები

15.58

 

 

"ა"

I

II

III

სხვ

ადგ

საქართველო’1  #1

+54

+49

+26

6

+129

1

ლელო  #6

+12

+9

-26

4

-5

2

ჯიქი  #7

-12

+49

+21

2

-40

3

დევები  #12

-54

-9

21

0

-84

4

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

3

საქართელო’2

50:7

იუნკერები

10.44

4

აია

19:12

აკადემია

11.06

9

საქართველო’2

33:0

აკადემია

12.56

 

შესვენება    13.18 – 14.30

 

10

აია

34:5

იუნკერები

14.30

15

საქართველო’2

29:12

აია

16.20

16

აკადემია

12:22

იუნკერები

16.42

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

საქართველო’2  #2

+43

+33

+17

6

+93

1

აია  #5

+7

+29

-17

4

+19

2

აკადემია  #8

-7

-33

-10

0

-50

4

იუნკერები  #11

-43

-29

+10

2

-52

3

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

5

ქართველი ბიჭები

7:26

ყოჩები

11.28

6

ლოკომოტივი

32:5

არმია

11.50

11

ქართველი ბიჭები

36:0

არმია

14.52

12

ლოკომოტივი

14:33

ყოჩები

15.14

17

ქართველი ბიჭები

38:0

ლოკომოტივი

17.04

18

არმია

0:54

ყოჩები

17.26

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

ქართველი ბიჭები   #3

-19

+36

+38

4

+55

2

ლოკომოტივი  #4

+27

-19

-38

2

-30

3

არმია  #9

-27

-36

-54

0

-117

4

ყოჩები  #10

+19

+19

+54

6

+92

1

 

კიბე ჯგუფური სტადიის შემდეგ

 

1

საქართველო.1

2

საქართველო.2

3

ყოჩები 

4

ქართველი ბიჭები

5

აია 

6

ლელო სარასენსი

7

ლოკომოტივი

8

ჯიქი

9

იუნკერები 

10

აკადემია

11

დევები

12

არმია

კვირა  |  პლეი’ოფი

1/4 ფინალი

 

19

საქართველო.2

37:5

ლოკომოტივი

10.00

20

ყოჩები

22:5

ლელო სარასენსი

10.22

21

საქართველო.1

43:0

ჯიქი

10.44

22

ქართელი ბიჭები

12:31

აია

11.06

 

1/2 ფინალი

 

23

აკადემია

26:5

დევები

11.28

24

იუნკერები

47:7

არმია

11.50

25

                       ლოკომოტივი

5:22

ლელო სარასენსი

12.12

26

ჯიქი

10:40

ქართველი ბიჭები

12.34

 

შესვენება    12.56 – 14.00

 

27

საქართველო.2

40:5

ყოჩები

14.00

28

საქართველო.1

31:7

აია

14.22

 

ფინალი

 

29

დევები

21:0

არმია

14.44

30

აკადემია

10:24

იუნკერები

15.06

31

                 ლოკომოტივი

24:21

ჯიქი

15.36

32

ლელო სარასენსი

14:29

ქართველი ბიჭები

15.58

33

აია

17:14

ყოჩები

16.28

34

საქართველო.2

__:__

საქართველო.1

17.00

 

საჩემპიონო 

ქულა

 

 

1

აია

20 

 

2

ლელო სარასენსი

18 

 

3

ლოკომოტივი

16

 

4

ჯიქი

14

 

5

იუნკერები

12

 

6

  აკადემია

10

 

7

დევები

 8

 

8

არმია

 6

 

9

საქართველო.1

წვეული

 

10

საქართველო.2

წვეული

 

11

ყოჩები

წვეული

 

12

ქართველი ბიჭები

წვეული

 

 

 

 

 

 

 

II ეტაპი

22-23/06  |  თელავი

შაბათი  |  ჯგუფები

"ა"

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

1

ქართველი ბიჭები

49:7

თელავი

10.00

2

ჯიქი

12:29

იუნკერები

10.22

7

ქართველი ბიჭები

10:12

იუნკერები

12.12

8

ჯიქი

31:5

თელავი

12.34

13

ქართველი ბიჭები

17:5

ჯიქი

15.36

14

იუნკერები

56:14

თელავი

15.58

 

 

"ა"

I

II

III

სხვ

ადგ

ქართველი ბიჭები

+42

-2

+12

4

+52

2

ჯიქი

-17

+26

-12

2

-3

3

იუნკერები

+17

+2

+42

6

+61

1

თელავი

-42

-26

-42

0

-110

4

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

3

ზოლიანი აფთრები

24:14

ტაო

10.44

4

ლოკომოტივი

12:24

აკადემია

11.06

9

ზოლიანი აფთრები

19:5

აკადემია

12.56

 

შესვენება    13.18 – 14.30

 

10

ლოკომოტივი

12:27

ტაო

14.30

15

ზოლიანი აფთრები

20:19

ლოკომოტივი

16.20

16

აკადემია

19:14

ტაო

16.42

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

ზოლიანი აფთრები

+10

+14

+1

6

+25

1

ლოკომოტივი

-12

-15

-1

0

-28

4

აკადემია

+12

-14

+5

4

+3

2

ტაო

-10

+15

-5

2

 0

3

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

5

აია

38:5

არმია

11.28

6

ლელო

40:7

დევები

11.50

11

აია

29:7

დევები

14.52

12

ლელო

34:0

არმია

15.14

17

აია

17:0

ლელო

17.04

18

დევები

17:0

არმია

17.26

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

აია

+33

+22

+17

6

+72

1

ლელო სარასენსი

+33

+34

-17

4

+50

2

დევები

-33

-22

+17

2

-38

3

არმია

-33

-34

-17

0

-84

4

 

კიბე ჯგუფური სტადიის შემდეგ

 

1

აია 

2

იუნკერები

3

ზოლიანი აფთრები

4

ქართველი ბიჭები

5

  ლელო სარასენსი

6

აკადემია

7

ტაო

8

ჯიქი

9

დევები

10

ლოკომოტივი

11

არმია

12

თელავი

კვირა  |  პლეი’ოფი

1/4 ფინალი

 

19

აია

24:5

ჯიქი

11.00

20

ქართველი ბიჭები

33:12

ლელო სარასენსი

11.22

21

იუნკერები

19:5

ტაო

11.44

22

ზოლიანი აფთრები

19:26

აკადემია

12.06

 

1/2 ფინალი

 

23

ლოკომოტივი

39:5

არმია

12.28

24

თელავი

25:7

დევები

12.50

25

ჯიქი

19:21

ლელო სარასენსი

13.12

26

ტაო

17:27

ზოლიანი აფთრები

13.34

 

შესვენება    13.56 – 15.00

 

27

აია

19:12

ქართველი ბიჭები

15.00

28

იუნკერები

19:12

აკადემია

15.22

 

ფინალი

 

29

არმია

12:33

დევები

15.44

30

ლოკომოტივი

17:22

თელავი

16.06

31

ჯიქი

22:10

ტაო

16.36

32

ლელო სარასენსი

21:28

ზოლიანი აფთრები

16.58

33

აკადემია

19:14

ქართველი ბიჭები

17.28

34

აია

19:28

იუნკერები

18.00


 

II ეტაპის საბოლოო კიბე

ჯილდო

ქულა

 

1

იუნკერები

თასი

20

2

აია

.

18

3

აკადემია

.

16

4

ქართველი ბიჭები

.

14

5

ზოლიანი აფთრები

სინი

12

6

ლელო სარასენსი

.

10

7

ჯიქი

.

8

8

ტაო

.

6

9

თელავი

ფიალა

4

10

ლოკომოტივი

.

3

11

დევები

.

2

12

არმია

.

1

ჩემპიონობაზე = ორი  ეტაპის ჯამი

საჩემპიონო

 

1

აია

38

2

იუნკერები

32

2

ლელო სარასენსი

32

4

აკადემია

26

4

ჯიქი

26

4

ლოკომოტივი

26

7

დევები

16

8

არმია

12

 

 

 

 

 

III ეტაპი

29-30/06  |  ფოთი

შაბათი  |  ჯგუფები

"ა"

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

1

იუნკერები

19:21

არესი

10.00

2

ჯიქი

26:5

თელავი

10.22

 

7

იუნკერები

29:5

თელავი

12.12

8

ჯიქი

12:10

არესი

12.34

 

13

იუნკერები

19:14

ჯიქი

15.36

14

თელავი

0:43

არესი

15.58

 

 

"ა"

I

II

III

სხვ

ადგ

იუნკერები

-2

+24

+5

4

+27

2

ჯიქი

+21

+2

-5

4

+18

3

თელავი

-21

-24

-43

0

-88

4

არესი

+2

-2

+43

4

+43

1

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

3

აია

14:12

კოლხი რაინდები

10.44

4

ლელო სარასენსი

19:10

ლოკომოტივი

11.06

 

9

აია

33:0

ლოკომოტივი

12.56

10

ლელო სარასენსი

33:5

კოლხი რაინდები

14.30

 

15

აია

17:15

ლელო სარასენსი

16.20

16

ლოკომოტივი

29:0

კოლხი რაინდები

16.42

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

აია

+2

+33

+2

6

+37

1

ლელო სარასენსი

+9

+28

-2

4

+35

2

ლოკომოტივი

-9

-33

+29

2

-13

3

კოლხი რაინდები

-2

-28

-29

0

-59

4

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

 

5

აკადემია

43:5

არმია

11.28

6

ქართველი ბიჭები

31:0

დევები

11.50

 

11

აკადემია

21:5

დევები

14.52

12

ქართველი ბიჭები

50:0

არმია

15.14

 

17

აკადემია

0:19

ქართველი ბიჭები

17.04

18

დევები

10:10

არმია

17.26

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

აკადემია

+38

+16

-19

4

+35

2

ქართველი ბიჭები

+31

+50

+19

6

+100

1

დევები

-31

-16

0

1

-47

3

არმია

-38

-50

0

1

-88

4

 

კიბე ჯგუფური სტადიის შემდეგ

1

ქართველი ბიჭები

2

აია

3

არესი

4

აკადემია

5

ლელო სარასენსი

6

იუნკერები

7

ჯიქი

8

ლოკომოტივი

9

დევები

10

არმია

11

კოლხი რაინდები

12

თელავი

კვირა  |  პლეი’ოფი

1/4 ფინალი

 

19

ქართველი ბიჭები

19:0

ლოკომოტივი

11.00

 

20

აკადემია

0:14

ლელო სარასენსი

11.22

 

21

აია

35:0

ჯიქი

11.44

 

22

არესი

10:12

იუნკერები

12.06

 
 

 

1/2 ფინალი

ფიალა

23

არმია

12:17

კოლხი რაინდები

12.28

 

24

დევები

12:14

თელავი

12.50

 
სინი

25

ლოკომოტივი

10:14

აკადემია

13.12

 

26

ჯიქი

14:21

არესი

13.34

 
თასი

27

ქართველი ბიჭები

5:14

ლელო სარასენსი

15.00

 

28

აია

12:17

იუნკერები

15.22

 
 

 

ფინალი

 

29

არმია

20:0

დევები

15.44

 

30

კოლხი რაინდები

10:7

  თელავი

16.06

 

31

ლოკომოტივი

7:17

  ჯიქი

16.36

 

32

აკადემია

5:22

  არესი

16.58

 

33

ქართველი ბიჭები

24:0

  აია

17.28

 

34

ლელო სარასენსი

12:24

  იუნკერები

18.00

 

 

III ეტაპის საბოლოო კიბე

ჯილდო

 

 

1

იუნკერები

თასი

 

2

ლელო სარასენსი

.

 

3

ქართველი ბიჭები

.

 

4

აია

.

 

5

არესი

სინი

 

6

აკადემია

.

 

7

ჯიქი

.

 

8

ლოკომოტივი

.

 

9

კოლხი რაინდები

ფიალა

 

10

თელავი

.

 

11

არმია

.

 

12

დევები

.

 

 

ჩემპიონობაზე = სამივე  ეტაპის ჯამი

ქულა

 

1

აია

54

2

იუნკერები

52

2

ლელო სარასენსი

50

4

აკადემია

40

4

ჯიქი

38

4

ლოკომოტივი

36

7

დევები

22

8

არმია

20

 

 

 

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

ქინგზ [აფრ]

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

რაგბი ევროპა 2020

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

01/02

.

შინ

რუმინეთი

კვი

09/02

15.45

გარეთ

ესპანეთი

შაბ

22/02

.

შინ

ბელგია

შაბ

07/03

18.00

გარეთ

პორტუგალია

შაბ

14/03

.

შინ

რუსეთი

ოვალის ამქარი

განაცხადთა მიღება დასრულდა

ლიგების ყველა [2952] მორაგბე [ 07/08 @ 19.20 ]

კაცი [1228] | ა’ლიგელი [674] | ბ’ლიგელი [1050]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

9

10

6

6

31

19

14

19

52

83

განაცხადის შევსება-ჩასწორება

რესურსები

2019-20 სეზონის სიახლეები

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო