2019 საქართველო - რუმინეთი

*რაგბი ევროპის* ჩემპიონატი 2019

I რაუნდი   |  ანთიმოზ ივერიელის თასი

შაბ 09/02_2019  |  კლუჟ, არენა  |  16.00 საქ  =  14.00 რუმ

საქართველო

15

ლაშა ხმალაძე

14

გიორგი აფციაური

13

ზურაბ ძნელაძე

12

გიორგი კვესელაძე

11

სანდრო თოდუა

10

თედო აბჟანდაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

გურამ გოგიჩაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ბექა გიგაშვილი

4

დავით გიგაური

5

გიორგი ნემსაძე^კაპ

6

ბექა საღინაძე

7

გიორგი ცუცქირიძე

8

ბექა გორგაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი კოშაძე

22

მირიან მოდებაძე

21

გელა აფრასიძე

16

ვანო კარკაძე

17

თორნიკე მატარაძე

18

ლევან ჩილაჩავა

19

ნოდარ ჭეიშვილი

20

გიორგი თხილაიშვილი

რუმინეთი

15

იონელ მელინტე

14

ვლედუც ზახარია

13

კეტელინ ფერკუ

12

ფლორინ ვლაიკუ

11

ნიკოლას ონუცუ

10

დანიელ პლაი

9

ვალენტინ კალაფეტეანუ

1

მიხეიცა ლაზერ

2

ოთარ ტურაშვილი

3

ანდრეი ურსაკე

4

იოჰან ფან’ჰირდენ

5

მარიუს ანტონესკუ

6

მიხაი მაკოვეი^კაპ

7

ადრიან იონ

8

ანდრე გორენ

მწ

მარიუს ტინკუ

23

ვლედუც პოპა

22

ალეკსანდრუ ბუკურ

21

ფლორინ სურუ’ჯიუ

17

ეუჯენ კეპეცინა

16

იონელ ბადიუ

18

ალეკსანდრუ გორდაშ

19

დორინ ლაზერ

20

ვიორელ ლუკაჩ

რეფერი  შონ გალაჰერ (ირლანდია)
კიდეებზე:  ჯორჯ ქლენზი  |  მარქ პეთონ
კომისარი 
ჟან-კლოდ ლიუნელ (საფრანგეთი)

09/02_2019 @ 13.25

 

 

2019 საქართველო - რუმინეთი

*რაგბი ევროპის* ჩემპიონატი 2019

 III რაუნდი  |  შაბ 02/03_2019

ბრიუსელ, პტი ეიზელ  |  19.00 საქ = 16.00 ბელ

საქართველო

15

სოსო მათიაშვილი

14

მირიან მოდებაძე

13

მერაბ შარიქაძე^კაპ

12

გიორგი კვესელაძე

11

ზურაბ ძნელაძე

10

თედო აბჟანდაძე

9

გიორგი ბეგაძე

1

გურამ გოგიჩაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ლევან ჩილაჩავა

4

ნოდარ ჭეიშვილი

5

გიორგი ნემსაძე

6

გიორგი თხილაიშვილი

7

გიორგი ცუცქირიძე

8

ოთარ გიორგაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

გიორგი აფციაური

22

ლაშა ხმალაძე

21

გელა აფრასიძე

16

ვანო კარკაძე

17

ზურაბ ჟვანია

18

ბექა გიგაშვილი

19

შალვა სუთიაშვილი

20

ბექა საღინაძე

ბელგია

15

ვინსენთ ჰართ

14

თომას ვალრაფ

13

ლუი დე’მოფარც

12

ერვინ მურიჩ

11

მარკ ჩონგ

10

იზაკ მონტუაზი

9

ტომ კოკიუ

1

ბასტიან გალერ

2

თომას დინსტ^კაპ

3

რომენ პინტ

4

ბერტრან ბილი

5

მაკსიმ გიონ

6

ჟიონ ბენუა

7

რომენ ონონ

8

კორენტენ ლეკლუზ

მწ

გიომ აჟაკ

22

სებასტიან კერე

21

ემილ ფერმოტ

16

მარტინ იესენ

17

შარლსტი ბერგე

23

სამუელ ოპსომერ [Iხ]

18

ტურ მულანც

19

გიომ მორტიე

20

მაკსიმ ტემერმან

რეფერი  ბენ ბლეინ (შოტლანდია)
კიდეებზე:  მაიქ თოდ  |  ელისთერ ვოთ
კომისარი 
ქ-ნი ბეთ დიქენს

01/03_2019 @ 14.15

 

 

2019 საქართველო - რუსეთი

*რაგბი ევროპის* ჩემპიონატი 2019

ბოლო, V რაუნდი  |  კვი 17/03_2019

კრასნოდარ, ყუბან’  |  16.00 საქ = 15.00 მსკ

საქართველო

15

სოსო მათიაშვილი

14

მირიან მოდებაძე

13

მერაბ შარიქაძე^კაპ

12

ლაშა მალაღურაძე

11

გიორგი კვესელაძე

10

თედო აბჟანდაძე

9

ვასილ ლობჟანიძე

1

ბექა გიგაშვილი

2

შალვა მამუკაშვილი

3

ლევან ჩილაჩავა

4

ნოდარ ჭეიშვილი

5

გიორგი ნემსაძე

6

ოთარ გიორგაძე

7

გიორგი ცუცქირიძე

8

ბექა გორგაძე

მწ

მილთონ ჰეიგ [ზელ]

23

დავით კაჭარავა

22

ლაშა ხმალაძე

21

გელა აფრასიძე

16

ზურაბ ჟვანია

17

გურამ გოგიჩაშვილი

18

გიორგი მელიქიძე

19

შალვა სუთიაშვილი

20

გიორგი თხილაიშვილი

რუსეთი

15

ვასილი არტემიევ^კაპ

14

გერმან დავიდოვ

13

ვლადიმირ ოსტრო’უშკო

12

დმიტრი გერასიმოვ

11

მიხაილ ბაბაევ

10

იური კუშნარიოვ

9

ალეკსეი შჩერბან’

1

ვალერი მოროზოვ

2

სტანისლავ სელ’სკი

3

ინოკენტი ზიკოვ

4

ანდრეი ოსტრიკოვ

5

ანდრეი გარბუზოვ

6

ანტონ სიჩოვ

7

ტაგირ გაჯიევ

8

ვიტალი ჟივატოვ

მწ

ლინ ჯოუნზ [უელ]

23

ვიკტორ კონონოვ

22

რამილ’ გაისინ

21

დმიტრი პეროვ

16

ევგენი მატვეევ

17

სერგეი სეკისოვ

18

აზამატ ბიტიევ

19

ბოგდან ფედოტკო

20

რომან ხოდინ

რეფერი  თომ ფოლი [ინგ]
კიდეებზე:  ენთონი ვუდ’სორპ  |  ფილ ვოთერს
კომისარი 
როსანო ფაჩოლი [იტა]

16/03_2019 @ 09.30

 

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018-19  |  დიდი 10

 

XVI ტური

სრულად

პარ 22/03   ავჭალა   16.00

შაბ 23/03   ვაზისუბანი   14.00

შაბ 23/03   ქუთაისი   16.00

კვი 24/03   პატარძეული   14.00

კვი 24/03   ავჭალა   16.00

ბათუმმა დაიბევა
შესარჩევი ფინალის შინ თამაში

24/03 @ 17.50

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

62

+173

14-2

6

ხარები  რუსთავი

51

+61

11-4*1

5

ლოკომოტივი  თბ

50

+128

10-6

10

აია  ქუთაისი

38

+16

08-7*1

4

ლელო სარასენს  თბ

36

-19

08-8

4

ჯიქი  გორი

35

-7

06-9*1

9

არმაზი  მარნეული

33

+7

06-9*1

7

აკადემია  თბილისი

26

-134

05-9*2

2

ვეფხვები  პატარძ ^

24

-107

03-11*2

8

არმია  თბილისი

24

-118

05-11

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

2018-19  |  დუბლები

15-18/03   XII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

30/03   ბოლო, XIV ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა
  ფართოვდება  10 გუნდამდე
ამ სეზონის VIII ადგილოსანი დარჩენაზე
  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

31/03   საპასუხო ფინალები
დას  |  აღმ  დასრულდა

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები
დევები და ყაზბეგი
ავიდნენ 10-გუნდა პირველ ლიგაში. 
III
ადგილოსანი ასვლაზევე  ეთამაშება  
პირველი ლიგის ბოლოს (VIII)

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

29-31/03   XIII ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

27-28/03  III ეტაპის III ტური
ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3372] მორაგბე [25/03]

კაცი [1388]  |  ჭაბ’ა [644]  |  ჭაბ’ბ [1340]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო