რაგბის მსოფლიო თასი 2019

   ამოსაბეჭდად

20/09 – 2/11   იაპონია

ირლანდია

ახალი ზელანდია

ინგლისი

ავსტრალია

ტლანდია

სამხრეთი აფრიკა

ფრანგეთი

უელსი

იაპოია

იტალია

არგენტინა

საქართველო

რუსეთი

აფრიკ1

შტატები

ფიჯ

გერმანია | სამოა

რეპეშაჟი1

ტონგა

ურუგვაი

2017

2018

10/05

წილისყრა @ კიოტო

1/07

ამერიკა’1 = შტატები

8/07

ზღვისრეთი’1 = ფიჯი

15/07

ზღვისრეთი’2 = ტონგა

 

ზღვისრეთი’3 = სამოა

3/02

ამერიკა’2 = ურუგვაი

18/03

ევროპა’1 = რუმინეთი

15/05

ევროპა’1 = რუსეთი

16/06

ევროპა’2 = გერმანია

14/07

გერმანია | სამოა = ?

18/08

აფრიკა’1 = ?

_/11

რეპეშაჟი’1  [4გ: კანადა ...]

ჯგუფური სტადია  [40 თამაში]

# დღე თარიღი დრო ჯგუფი

მეტოქენი

ქალაქი

0

პარ

20/09

13.30

.

გახსნა

ტოკიო

1

პარ

20/09

14.45

იაპონია

რუსეთი

ტოკიო

2

შაბ

21/09

08.45

ავსტრალია

ფიჯი

საპორო

3

შაბ

21/09

11.15

საფრანგეთი

არგენტინა

ტოკიო

4

შაბ

21/09

13.45

ახალი ზელანდია

სამხრეთი აფრიკა

იოკოჰამა

5

კვი

22/09

09.15

იტალია

აფრიკა’1

ოსაკა

6

კვი

22/09

11.45

ირლანდია

შოტლანდია

იოკოჰამა

7

კვი

22/09

14.15

ინგლისი

ტონგა

საპორო

8

ორ

23/09

14.15

საქართველო

უელსი

ტოიოტა

9

სამ

24/09

14.15

რუსეთი

გერმან | სამოა

კუმაგაია

10

ოთხ

25/09

09.15

ფიჯი

ურუგვაი

კამაიში

11

ხუთ

26/09

11.45

იტალია

რეპეშაჟი’1

ფუკუოკა

12

ხუთ

26/09

14.45

ინგლისი

შტატები

კობე

13

შაბ

28/09

08.45

არგენტინა

ტონგა

ოსაკა

14

შაბ

28/09

11.15

იაპონია

ირლანდია

შიზუოკა

15

შაბ

28/09

13.45

სამხრეთი აფრიკა

აფრიკა’1

ტოიოტა

16

კვი

29/09

09.15

საქართველო

ურუგვაი

კუმაგაია

17

კვი

29/09

11.45

ავსტრალია

უელსი

ტოკიო

18

ორ

30/09

14.15

შოტლანდია

გერმან | სამოა

კობე

19

ოთხ

02/10

11.45

საფრანგეთი

შტატები

ფუკუოკა

20

ოთხ

02/10

14.15

ახალი ზელანდია

რეპეშაჟი’1

ოიტა

21

ხუთ

03/10

09.15

საქართველო

ფიჯი

ოსაკა

22

ხუთ

03/10

14.15

ირლანდია

რუსეთი

კობე

23

პარ

04/10

13.45

სამხრეთი აფრიკა

იტალია

შიზუოკა

24

შაბ

05/10

09.15

ავსტრალია

ურუგვაი

ოიტა

25

შაბ

05/10

12.00

ინგლისი

არგენტინა

ტოკიო

26

შაბ

05/10

14.30

იაპონია

გერმან | სამოა

ტოიოტა

27

კვი

06/10

08.45

ახალი ზელანდია

აფრიკა’1

ტოკიო

28

კვი

06/10

11.45

საფრანგეთი

ტონგა

კუმამოტო

29

სამ

08/10

14.15

სამხრეთი აფრიკა

რეპეშაჟი’1

კობე

30

ოთხ

09/10

08.45

არგენტინა

შტატები

კუმაგაია

31

ოთხ

09/10

11.15

შოტლანდია

რუსეთი

შიზუოკა

32

ოთხ

09/10

13.45

უელსი

ფიჯი

ოიტა

33

პარ

11/10

14.15

საქართველო

ავსტრალია

შიზუოკა

34

შაბ

12/10

08.45

ახალი ზელანდია

იტალია

ტოიოტა

35

შაბ

12/10

12.15

ინგლისი

საფრანგეთი

იოკოჰამა

36

შაბ

12/10

14.45

ირლანდია

გერმან | სამოა

ფუკუოკა

37

კვი

13/10

07.15

აფრიკა’1

რეპეშაჟი’1

კამაიში

38

კვი

13/10

09.45

შტატები

ტონგა

ოსაკა

39

კვი

13/10

12.15

უელსი

ურუგვაი

კუმამოტო

40

კვი

13/10

14.45

იაპონია

შოტლანდია

იოკოჰამა

პლეი’ოფი  [8 თამაში]

41

შაბ

19/10

11.15

1/4

გ1

დ2

ოიტა

42

შაბ

19/10

14.15

1/4

ბ1

ა2

ტოკიო

43

კვი

20/10

11.15

1/4

დ1

გ2

ოიტა

44

კვი

20/10

14.15

1/4

ა1

ბ2

ტოკიო

45

შაბ

26/10

12.00

1/2

გ1/დ2

ბ1/ა2

იოკოჰამა

46

კვი

27/10

13.00

1/2

დ1/გ2

ა1/ბ2

იოკოჰამა

47 პარ 01/11 13.00

3-4

ბრინჯაო

ტოკიო

48 შაბ 02/11 13.00

ფინ

თასი

იოკოჰამა


ოფიციალური წყარო

 

 

განახლდა   17/06_2018 @ 11.30

   Qaflan@HoTMaiL.com

მსოფლიო თასის განრიგი * 2019 = რბევა!
საქართველოს დრო
 

2018 * 20წ მსოფლიო

საფრანგეთი ბეზიე, ნარბონ, პერპინიან

ჩვენი რაზმი  |  ოფიციოზი  |  ოქმები_EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

ოთხ

30/05

20.30

პერ

აფრიკა  ოქ

$27:33$

კვი

03/06

16.00

ბეზ

საფრანგეთი  ოქ

_12:24_

ხუთ

07/06

20.30

ნარ

ირლანდია  ოქ

_24:20$

#

<>

სხვ

2

ზელ

14

+108

6

უელ

8

-26

8

ავს

6

+21

12

იაპ

1

-103

#

<>

სხვ

1

ინგ

15

+84

5

იტა

10

-33

7

არგ

7

-9

11

შტლ

1

-42

#

<>

სხვ

3

სფრ

14

+31

4

აფრ

11

+2

9

საქ

5

-14

10

ირლ

2

-19

პლეი’ოფი

ვიბრძოლებთ IX - XII ადგილებისთვის

სამ

12/06

20.30

პერ

იაპონია  ოქ

24:22

ელიტაში დავრჩით! ვითამაშებთ IX ადგილისთვის

კვი

17/06

15.30

ბეზ

შოტლანდია  ოქ

39:31

ისტორიაში პირველად დავიკავეთ IX ადგილი!

კიბე

1. საფრანგეთი

2. ინგლისი

3. აფრიკა

4. ზელანდია

5. ავსტრალია

6. არგენტინა

7. უელსი

8. იტალია

9. საქართველო

10. შოტლანდია

11. ირლანდია

12. იაპონია

2018 * ზაფხულის ტურნე

საქართველო

სატურნეო რაზმი  |  წარსული  |  სრულად

1989 - 2018    212 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/06

05.00

სუვა

ტონგა

16:15

წარსული  |  23 მოთამაშე  |  ბარათი  |  ოქმი  |  ვიდეო

შაბ

16/06

07.30

სუვა

ფიჯი

15:37

წარსული  |  24 მოთამაშე  |  ბარათი  |  ოქმი  |  ვიდეო

შაბ

23/06

09.45

ტოიოტა

იაპონია

0:0

"26 მაისის" 100 წლისთავი

საიუბილეო ბურთაობა

ხუთ 31/05 2018  |  დინამო არენა  |  20.00

საქართველო 16:15 ფრანგ’ბარბარ

25 მოთამაშე  |  გუნდები+მსაჯები  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

2018 * დიდი ლელო

ქართული რაგბის
პირველი "ვარსკვლავთა რკენა"

შაბ 26/05 2018  |  ქუთაისი, აია  |  18.00

2017-18 * დიდი 10

 

პლეი’ოფი

სრულად

დიდი ფინალი    კვი 13/05  ავჭალა  |  20.00

ლოკომოტივი მეათედ გახდა ჩემპიონი

კვარცხლბეკი

სტატ’მოწინავენი

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

2017-18 * სხვა ლიგები

პირველი დასრულდა

პატარძეული ავიდა დიდ 10-ში

ხულიგანა გავარდა რეგიონულ ლიგაში

რეგიონული  დასრულდა

ტაო ავიდა პირველ ლიგაში

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

კაცთა ლიგების ყველა [1395] მოთამაშე

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

აღმ      |  დას    

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება  სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

15/05 რუმინეთი და ესპანეთი მოიხსნენ
    ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
გერ სამ რეპ  ტონ  ურუ

ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

ახალი წესები 2017-18 სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო