რაგბის მსოფლიო თასი 2019

   ამოსაბეჭდად

20/09 – 2/11   იაპონია

ირლანდია

ახალი ზელანდია

ინგლისი

ავსტრალია

ტლანდია

სამხრეთი აფრიკა

ფრანგეთი

უელსი

იაპოია

იტალია

არგენტინა

საქართველო

რუსეთი

ნამიბია

შტატები

ფიჯ

სამოა

კანადა

ტონგა

ურუგვაი

2017

2018

10/05

წილისყრა @ კიოტო

1/07

ამერიკა’1 = შტატები

8/07

ზღვისრეთი’1 = ფიჯი

15/07

ზღვისრეთი’2 = ტონგა

 

ზღვისრეთი’3 = სამოა

3/02

ამერიკა’2 = ურუგვაი

18/03

ევროპა’1 = რუმინეთი

15/05

ევროპა’1 = რუსეთი

16/06

ევროპა’2 = გერმანია

14/07

სამოა >> გერმანია

18/08

აფრიკა’1 = ნამიბია

18/08

აფრიკა’2 = კენია

23/11

რეპეშაჟი’1 = კანადა

ჯგუფური სტადია  [40 თამაში]

# დღე თარიღი დრო ჯგუფი

მეტოქენი

ქალაქი

0

პარ

20/09

13.30

.

გახსნა

ტოკიო

1

პარ

20/09

14.45

იაპონია

რუსეთი

ტოკიო

2

შაბ

21/09

08.45

ავსტრალია

ფიჯი

საპორო

3

შაბ

21/09

11.15

საფრანგეთი

არგენტინა

ტოკიო

4

შაბ

21/09

13.45

ახალი ზელანდია

სამხრეთი აფრიკა

იოკოჰამა

5

კვი

22/09

09.15

იტალია

ნამიბია

ოსაკა

6

კვი

22/09

11.45

ირლანდია

შოტლანდია

იოკოჰამა

7

კვი

22/09

14.15

ინგლისი

ტონგა

საპორო

8

ორ

23/09

14.15

საქართველო

უელსი

ტოიოტა

9

სამ

24/09

14.15

რუსეთი

სამოა

კუმაგაია

10

ოთხ

25/09

09.15

ფიჯი

ურუგვაი

კამაიში

11

ხუთ

26/09

11.45

იტალია

კანადა

ფუკუოკა

12

ხუთ

26/09

14.45

ინგლისი

შტატები

კობე

13

შაბ

28/09

08.45

არგენტინა

ტონგა

ოსაკა

14

შაბ

28/09

11.15

იაპონია

ირლანდია

შიზუოკა

15

შაბ

28/09

13.45

სამხრეთი აფრიკა

ნამიბია

ტოიოტა

16

კვი

29/09

09.15

საქართველო

ურუგვაი

კუმაგაია

17

კვი

29/09

11.45

ავსტრალია

უელსი

ტოკიო

18

ორ

30/09

14.15

შოტლანდია

სამოა

კობე

19

ოთხ

02/10

11.45

საფრანგეთი

შტატები

ფუკუოკა

20

ოთხ

02/10

14.15

ახალი ზელანდია

კანადა

ოიტა

21

ხუთ

03/10

09.15

საქართველო

ფიჯი

ოსაკა

22

ხუთ

03/10

14.15

ირლანდია

რუსეთი

კობე

23

პარ

04/10

13.45

სამხრეთი აფრიკა

იტალია

შიზუოკა

24

შაბ

05/10

09.15

ავსტრალია

ურუგვაი

ოიტა

25

შაბ

05/10

12.00

ინგლისი

არგენტინა

ტოკიო

26

შაბ

05/10

14.30

იაპონია

სამოა

ტოიოტა

27

კვი

06/10

08.45

ახალი ზელანდია

ნამიბია

ტოკიო

28

კვი

06/10

11.45

საფრანგეთი

ტონგა

კუმამოტო

29

სამ

08/10

14.15

სამხრეთი აფრიკა

კანადა

კობე

30

ოთხ

09/10

08.45

არგენტინა

შტატები

კუმაგაია

31

ოთხ

09/10

11.15

შოტლანდია

რუსეთი

შიზუოკა

32

ოთხ

09/10

13.45

უელსი

ფიჯი

ოიტა

33

პარ

11/10

14.15

საქართველო

ავსტრალია

შიზუოკა

34

შაბ

12/10

08.45

ახალი ზელანდია

იტალია

ტოიოტა

35

შაბ

12/10

12.15

ინგლისი

საფრანგეთი

იოკოჰამა

36

შაბ

12/10

14.45

ირლანდია

სამოა

ფუკუოკა

37

კვი

13/10

07.15

ნამიბია

კანადა

კამაიში

38

კვი

13/10

09.45

შტატები

ტონგა

ოსაკა

39

კვი

13/10

12.15

უელსი

ურუგვაი

კუმამოტო

40

კვი

13/10

14.45

იაპონია

შოტლანდია

იოკოჰამა

პლეი’ოფი  [8 თამაში]

41

შაბ

19/10

11.15

1/4

გ1

დ2

ოიტა

42

შაბ

19/10

14.15

1/4

ბ1

ა2

ტოკიო

43

კვი

20/10

11.15

1/4

დ1

გ2

ოიტა

44

კვი

20/10

14.15

1/4

ა1

ბ2

ტოკიო

45

შაბ

26/10

12.00

1/2

გ1/დ2

ბ1/ა2

იოკოჰამა

46

კვი

27/10

13.00

1/2

დ1/გ2

ა1/ბ2

იოკოჰამა

47 პარ 01/11 13.00

3-4

ბრინჯაო

ტოკიო

48 შაბ 02/11 13.00

ფინ

თასი

იოკოჰამა


ოფიციალური წყარო

 

 

განახლდა   25/05_2019 @ 21.00

   Qaflan@HoTMaiL.com

 

 

 

მსოფლიო თასის განრიგი * 2019 = საბოლოო
საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  20წ მსოფლიო

ოფიციოზი    განრიგი  |  სიები + ოქმები

არგენტინა   სანტა’ფე  |  როსარიო (ორი სტადიონი)

ისტორია ზოგადი   |   საქართველო ოდითგან  |  ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

13:45$

შაბ

08/06

17.30

რს1

სამხრ.აფრიკა

20:48$

ოთხ

12/06

17.30

რს1

შოტლანდია

17:12$

#

სხვ

2

არგ^

11

+43

4

სფრ

11

+14

8

უელ

9

+2

12

ფიჯ

1

-59

#

სხვ

3

ავს

11

+29

6

ირლ

10

+12

7

ინგ

9

+8

11

იტა

1

-49

#

სხვ

1

აფრ

14

+60

5

ზელ

10

+43

9

საქ

4

-55

10

შტლ

2

-48

I - IV ^ პირისპირ შედეგით V - VIII

პლეი’ოფი  IX-XII

ორ

17/06

20.00

რს2

ფიჯი

0:0

შაბ

22/06

.

რს2

შტლ | იტა

0:0

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

15/06  გერმანიამ 32:37 წააგო პორტუგალიასთან და გავარდა

.

08/02

.

შინ

რუმინეთი

0:0

.

15/02

.

გარეთ

ესპანეთი

0:0

.

29/02

.

შინ

ბელგია

0:0

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

0:0

.

15/03

.

შინ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

1989 - 2018    218 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

ქულათა ტოლობა  |  ოქმის სქოლიო  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი |  პოსტერი 

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  დუბლები

დასრულდა

აიამ ყველა თამაში მოიგო

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო