18წ ევროპა 2019

საქართველო 46:0 გერმანია

საქართველო

ნინიაშვილი (ქუშაშვილი 55) ქუშაშვილი (პაპუნაშვილი 41) ლუტიძე (ხეხელაშვილი 49) თაყნიაშვილი (ყუფარაძე 36) კოხოძე <10-9> ცინცაძე  (თაყნიაშვილი 70) მატკავა (წიკლაური 49) / აბდუშელიშვილი^კაპ (სომხიშვილი 36) პეტრიაშვილი (ხონელიძე 36) ქუნთელია (მჭედლიძე 36) ჩქარეული გვიმრაძე; ივანიშვილი ზაქარიაძე (მაჭარაშვილი 46) ქობალია * არ შესულან: ნერსეზაშვილი ბრაგვაძე კაკაურიძე  

7ლ: ქობალია (1 2) ნინიაშვილი ცინცაძე სომხიშვილი (5 6) ხეხელაშვილი;
4გ: ცინცაძე 3, პაპუნაშვილი; ჯ: ცინცაძე

რეფ მართინ (ირლანდია)

კვი 14/04   კალინინ’გრად, ლოკომოტივ (500 მაყურებელი) @ 18.30 = 20.30 საქ

3:0(5) 8:0(13) 13:0(30) 20:0(35) / 27:0(41) 34:0(49) 39:0(68) 46:0(70)

# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    16/04_2019 @ 15.00

 

  

საქართველო 64:10 რუსეთი

საქართველო

ნინიაშვილი (ბრაგვაძე 67) კაკაურიძე ლუტიძე ყუფარაძე ბრაგვაძე (ქუშაშვილი 52) _? (კოხოძე ?’) <10-9> პაპუნაშვილი მატკავა (წიკლაური 47) / აბდუშელიშვილი^კაპ (სომხიშვილი 40) პეტრიაშვილი (ხონელიძე 40) ქუნთელია (მჭედლიძე 40) ნერსეზაშვილი გვიმრაძე; ივანიშვილი ჩქარეული (ზაქარიაძე 14) ქობალია * არ შესულან: ხეხელაშვილი თაყნიაშვილი მაჭარაშვილი  

10ლ: კაკაურიძე ივანიშვილი ზაქარიაძე გვიმრაძე მატკავა პეტრიაშვილი ლუტიძე ქუშაშვილი ნინიაშვილი კოხოძე 7გ: პაპუნაშვილი

რუსეთი

ლ: ბაით-საით; გ ჯ: ბელოსლუდცევ

რეფ ბუზაკ (საფრანგეთი)

ოთხ 17/04   კალინინ’გრად, სელმა (3 ათასი) @ 18.30 = 20.30 საქ

5:0(5) 12:0(17) 19:0(19) 24:0(23) 24:3(26) 31:3(28) /
38:3(37) 38:10(48) 45:10(60) 52:10(62) 59:10(65) 64:10(68)

# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

ნაკლული დედანი    19/04_2019 @ 16.00

 

  

საქართველო 20:10 ესპანეთი

საქართველო

ნინიაშვილი ქუშაშვილი ლუტიძე ცინცაძე კოხოძე (ბრაგვაძე 11-49) <10-9> პაპუნაშვილი (ყუფარაძე 42) მატკავა (წიკლაური 61) / აბდუშელიშვილი^კაპ (სომხიშვილი 42-64) პეტრიაშვილი (ხონელიძე 42) ქუნთელია (მჭედლიძე 42) ჩქარეული (მაჭარაშვილი 36) გვიმრაძე; ივანიშვილი ზაქარიაძე (ნერსეზაშვილი 53) ქობალია * არ შესულან: კაკაურიძე ხეხელაშვილი თაყნიაშვილი

2ლ: ივანიშვილი ყუფარაძე; 2გ: ცინცაძე; 2ჯ: პაპუნაშვილი

ესპანეთი

ლ: ანდრეს; გ ჯ: ვინუესა / სბ გონსალეს

რეფ მართინ (ირლანდია)

შაბ 20/04   კალინინ’გრად, "მთავარი" (9 700) @ 18.00 = 20.00 საქ

3:0(2) 3:3(8) 6:3(20) 6:10(25) სბ(33) / 13:10(57) 20:10(60)

# ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    21/04_2019 @ 21.45

 

  

საქართველოს დრო
 
ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2019  |  18წ ევროპა

კალინინგრად (რუსეთი)   ოფიციოზი_EN
საქართველოს თარიღითა და დროით
 სთრიმი | ვიდეო 
  წკაპი ანგარიშზე 

საქართველო –

კვი

14/04

20.30

1/4   გერმანია  ოქმი

46:00

ოთხ

17/04

20.30

1/2   რუსეთი  ოქმი

64:10

შაბ

20/04

20.00

     ესპანეთი  ოქმი

20:10

2 x 35 წთ (შეს 5’)  |  26-დან თამაშობს 23  |  12 როტაციული შეცვლა
ფრეზე:  1) მეტი ლელო, 2) მეტი გარდასახვა, 3) შუთაუთი

ისტორია

დავიკავეთ I ადგილი !

2018-19  |  დიდი 10

წინასწარი ფინალი

კვი 05/05   ხარები არმაზი @ რუსთავი

დიდი ფინალი

კვი 12/05   ბათუმი ხარ | ამზ @ ბათუმი

პლეი’ოფის სქემა    მუხლი 2.3 | დ10 სრულად

ფრეზე:  0) 2 x 10 წთ; 1) მეტი ლელო, 2) ნაკლები წითელი,
3) ნაკლები სინბინი, 4) უკეთესი ადგილი ორ წრეში 
  მუხლი 2.4

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

66

+139

15-3

6

ხარები  რუსთავი

60

+73

13-4*1

6

ლოკომოტივი  თბ

55

+135

11-7

11

აია  ქუთაისი ^

42

-1

09-8*1

4

არმაზი  მარნეული

42

+77

08-9*1

8

ლელო სარასენს  თბ

37

-40

08-10

5

ჯიქი  გორი

36

-18

06-11*1

10

აკადემია  თბილისი

31

-138

06-10*2

3

ვეფხვები  პატარძეული

30

-94

04-12*2

10

არმია  თბილისი

28

-133

06-12

4

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

2018-19  |  დუბლები

19-25/04   XIII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

04/05   ნახევარ’ფინალები

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

24-25/04  III ეტაპის ბოლო, VI ტური
ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [18/04]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | საქართველო ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო