ჭაბუკთა შვიდკაცა  |  2019

სამ – ორ შესარჩევ და ფინალურ ეტაპად

01/06   დასავლეთი  ქუთაისი  |  აღმოსავლეთი  რუსთავი

15/06   ფინალი  გორი

დებულება



 

დასავლეთი

შაბ 01/06  |  ქუთაისი

I ეტაპი  |  ჯგუფები

"ა"

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

მდნ

 

1

              კოლხი რაინდები

10:5

ჩაქვი

12.00

ბუნ

3

ლეგიონი

5:20

არწივები

12.10

ბუნ

5

არესი

10:0

ტაო

12.20

ბუნ

 

7

კოლხი რაინდები

10:5

არწივები

12.30

ბუნ

9

ლეგიონი

10:15

ტაო

12.40

ბუნ

11

არესი

10:15

ჩაქვი

12.50

ბუნ

 

13

კოლხი რაინდები

5:5

ტაო

13.00

ბუნ

15

ლეგიონი

0:15

არესი

13.10

ბუნ

17

არწივები

0:20

ჩაქვი

13.30

ხელ

 

19

კოლხი რაინდები

0:10

არესი

13.40

ხელ

21

ლეგიონი

10:15

ჩაქვი

13.50

ხელ

23

ტაო

5:15

არწივები

14.00

ხელ

 

25

კოლხი რაინდები

25:5

ლეგიონი

14.10

ხელ

27

არესი

15:5

არწივები

14.20

ხელ

29

ტაო

0:20

ჩაქვი

14.30

ხელ

 

 

"ა"

I

II

III

IV

V

სხვ

ადგ

კოლხი რაინდები  ფოთი

+5

+5

0

-10

+20

7

+20

3

ლეგიონი  ხაშური

-15

-5

-15

-5

-20

0

-60

6

არესი  ქუთაისი

+10

-5

+15

+10

+10

8

+40

2

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

-10

+5

0

-10

-20

3

-35

5

არწივები  ზესტაფონი

+15

-5

-20

+10

-10

4

-10

4

ჩაქვი  ჩაქვი

-5

+5

+20

+5

+20

8

+45

1

 

"ბ"

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

მდნ

 

2

აია

20:0

ჭიათურა

12.00

ხელ

4

პონტო

0:10

არგო

12.10

ხელ

6

მგლები

0:5

ზუგდიდი

12.20

ხელ

 

8

აია

20:5

არგო

12.30

ხელ

10

პონტო

5:5

ზუგდიდი

12.40

ხელ

12

მგლები

5:15

ჭიათურა

12.50

ხელ

 

14

აია

20:0

ზუგდიდი

13.00

ხელ

16

პონტო

0:0

მგლები

13.10

ხელ

18

არგო

20:5

ჭიათურა

13.30

ბუნ

 

20

აია

25:0

მგლები

13.40

ბუნ

22

პონტო

5:5

ჭიათურა

13.50

ბუნ

24

ზუგდიდი

15:5

არგო

14.00

ბუნ

 

26

აია

5:10

პონტო

14.10

ბუნ

28

მგლები

0:10

არგო

14.20

ბუნ

30

ზუგდიდი

5:5

ჭიათურა

14.30

ბუნ

 

 

"ბ"

I

II

III

IV

V

სხვ

ადგ

აია  ქუთაისი

+20

+15

+20

+25

-5

8

+75

1

პონტო  ქობულეთი

-10

0

0

0

+5

5

-5

4

მგლები  სურამი

-5

-10

0

-25

-10

1

-50

6

  ზუგდიდი    ზუგდიდი

+5

0

-20

+10

0

6

-5

2

  არგო  ვანი

+10

-15

+15

-15

+10

6

+5

3

ჭიათურა  ჭიათურა

-20

+10

-15

0

0

4

-25

5

შესვენება    14.50 – 16.00

II ეტაპი  |  პლეი’ოფი

1/2 ფინალი

 

31

ტაო

10:5

მგლები

16.00

ბუნ

32

ჭიათურა

5:10

ლეგიონი

16.10

ბუნ

 

33

კოლხი რაინდები

15:0

პონტო

16.20

ბუნ

34

არგო

10:15

არწივები

16.30

ბუნ

 

35

ჩაქვი

20:5

ზუგდიდი

16.40

ბუნ

36

აია

10:5

არესი

16.50

ბუნ

 

 

ფინალი

 

37

მგლები

10:5

ჭიათურა

17.00

ბუნ

38

ტაო

10:5

ლეგიონი

17.10

ბუნ

 

39

პონტო

0:5

არგო

17.20

ბუნ

40

კოლხი რაინდები

15:0

არწივები

17.30

ბუნ

 

41

ზუგდიდი

0:20

არესი

17.40

ბუნ

42

ჩაქვი

5:30

აია

17.50

ბუნ

 

 

კიბე

1

აია ქუთაისი

2

ჩაქვი

3

არესი ქუთაისი

4

ზუგდიდი

5

კოლხი რაინდები ფოთი

6

არწივები ზესტაფონი

7

არგო ვანი

8

პონტო ქობულეთი

9

ტაო სამცხე - ჯავახეთი

10

ლეგიონი ხაშური

11

მგლები სურამი

12

ჭიათურა

 

აღმოსავლეთი

შაბ 01/06  |  რუსთავი

I ეტაპი  |  ჯგუფები

"ა"

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

მდნ

 

1

ხვამლი

5:10

ლელო’2

12.00

ბუნ

2

წიქარა

10:5

იუნკ’ჩოხო

12.10

ბუნ

 

9

ხვამლი

15:0

იუნკ’ჩოხო

12.40

ბუნ

10

წიქარა

0:5

ლელო’2

12.50

ბუნ

 

17

ხვამლი

15:0

წიქარა

13.20

ხელ

18

ლელო’2

15:0

იუნკ’ჩოხო

13.30

ხელ

 

 

"ა"

I

II

III

სხვ

ადგ

ხვამლი

-5

+15

+15

4

+25

2

წიქარა

+5

-5

-15

2

-15

3

იუნკერები’ჩოხოსნები

-5

-15

-15

0

-35

4

ლელო’2

+5

+5

+15

6

+25

1

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

მდნ

 

3

ლელო

10:0

ხვამლი’2

12.00

ხელ

4

არმია

5:10

გარდაბანი

12.10

ხელ

 

11

ლელო

25:0

გარდაბანი

12.40

ხელ

12

არმია

0:15

ხვამლი’2

12.50

ხელ

 

19

ლელო

25:0

არმია

13.20

ბუნ

20

ხვამლი’2

15:0

გარდაბანი

13.30

ბუნ

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

ლელო

+10

+25

+25

6

+60

1

არმია

-5

-15

-25

0

-45

4

გარდაბანი

+5

-25

-15

2

-35

3

ხვამლი’2

-10

+15

+15

4

+20

2

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

მდნ

 

5

ლოკომოტივი

25:10

ვეფხვები

12.20

ბუნ

6

თბილისი

15:0

ხულიგანა

12.30

ბუნ

 

13

ლოკომოტივი

15:0

ხულიგანა

13.00

ხელ

14

თბილისი

10:5

ვეფხვები

13.10

ხელ

 

21

ლოკომოტივი

5:10

თბილისი

13.40

ხელ

22

ვეფხვები

10:5

ხულიგანა

13.50

ხელ

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

ლოკომოტივი

+15

+15

-5

4

+25

2

თბილისი

+15

+5

+5

6

+25

1

ხულიგანა

-15

-15

5

0

-35

4

ვეფხვები  პატარძეული

-15

-5

+5

2

-15

3

 

""

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

მდნ

 

7

აკადემია

25:0

ჯიქი

12.20

ხელ

8

ხარები

25:0

გორდა

12.30

ხელ

 

15

აკადემია

20:5

გორდა

13.00

ბუნ

16

ხარები

20:5

ჯიქი

13.10

ბუნ

 

23

აკადემია

5:5

ხარები

13.40

ბუნ

24

ჯიქი

5:20

გორდა

13.50

ბუნ

 

 

""

I

II

III

სხვ

ადგ

აკადემია

+25

+15

0

5

+40

1

ხარები  რუსთავი

+25

+15

0

5

+40

2

გორდა  გორი

-25

-15

+15

2

-25

3

ჯიქი  გორი

-25

-15

-15

0

-55

4

 

შესვენება    14.00 – 15.00

II ეტაპი  |  პლეი’ოფი

1/4 ფინალი

 

25

წიქარა

15:5

ჯიქი

15.00

ხელ

26

ვეფხვები

10:5

არმია

15.10

ხელ

27

გორდა

5:20

იუნკერები'ჩოხოსნები

15.20

ხელ

28

გარდაბანი

5:20

ხულიგანა

15.30

ხელ

 

29

ლელო2

10:0

ხარები

15.00

ბუნ

30

თბილისი

10:5

ხვამლი2

15.10

ბუნ

31

აკადემია

10:15 (დ.დ)

ხვამლი1

15.20

ბუნ

32

ლელო1

15:10 (დ.დ)

ლოკომოტივი

15.30

ბუნ

 

 

1/2 ფინალი

 

33

ჯიქი

0:5

არმია

15.40

ხელ

34

გორდა

0:15

გარდაბანი

15.50

ხელ

 

35

წიქარა

0:15

ვეფხვები

15.40

ბუნ

36

იუნკერები'ჩოხოსნები

15:5

ხულიგანა

15.50

ბუნ

 

37

ხარები

5:20

ხვამლი2

16.00

ხელ

38

აკადემია

0:10

ლოკომოტივი

16.10

ხელ

 

39

ლელო2

10:0

თბილისი

16.00

ბუნ

40

ხვამლი1

0:20

ლელო1

16.10

ბუნ

 

 

ფინალი

 

41

ჯიქი

0:5

არმია

16.20

ხელ

 

42

გორდა

0:15

გარდაბანი

16.20

ბუნ

 

43

წიქარა

5:10

ხულიგანა

16.30

ხელ

 

44

ვეფხვები

5:10

იუნკერები'ჩოხოსნები

16.30

ბუნ

 

45

ხარები

5:10

აკადემია

16.40

ხელ

 

46

ხვამლი2

0:20

ლოკომოტივი

16.40

ბუნ

 

47

თბილისი

10:15

ხვამლი1

16.50

ბუნ

 

48

ლელო2

10:20

ლელო1

17.00

ბუნ

 

 

კიბე

1

ლელო1

2

ხვამლი1

3

თბილისი

4

ლოკომოტივი

5

აკადემია

6

ხარები

7

იუნკერები'ჩოხოსნები

8

ვეფხვები

9

ხულიგანა

10

წიქარა

11

გარდაბანი

12

გორდა

  13     არმია

  14     ჯიქი

  15    ლელო2 

  16    ხვამლი2  

 

ფინალი

შაბ 15/06  |  გორი

I ეტაპი  |  ჯგუფები

"ა"

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

მდნ

 

1

             ლელო

20:5

იუნკ’ჩოხო

12.00

ბუნ

3

ჩაქვი

5:10

აკადემია

12.10

ბუნ

5

თბილისი

10:0

ზუგდიდი

12.20

ბუნ

 

7

ლელო

10:5

აკადემია

12.30

ბუნ

9

ჩაქვი

5:10

ზუგდიდი

12.40

ბუნ

11

თბილისი

15:10

იუნკ’ჩოხო

12.50

ბუნ

 

13

ლელო

25:0

ზუგდიდი

13.00

ბუნ

15

ჩაქვი

5:10

თბილისი

13.10

ბუნ

17

აკადემია

20:10

იუნკ’ჩოხო

13.30

ხელ

 

19

ლელო

20:10

თბილისი

13.40

ხელ

21

ჩაქვი

10:5

იუნკ’ჩოხო

13.50

ხელ

23

ზუგდიდი

0:10

აკადემია

14.00

ხელ

 

25

ლელო

10:5

ჩაქვი

14.10

ხელ

27

თბილისი

15:0

აკადემია

14.20

ხელ

29

ზუგდიდი

10:5

იუნკ’ჩოხო

14.30

ხელ

 

 

"ა"

I

II

III

IV

V

სხვ

ადგ

ლელო  თბილისი

+15

+5

+25

+10

+5

10

+60

1

ჩაქვი  ჩაქვი

-5

 -5 -5 +5 -5

2

-15

5

თბილისი  თბილისი

+10

+5 +5 -10 +15 8 +25 2

ზუგდიდი  ზუგდიდი

-10

-5 -35 -10 +5 2 -45 4

აკადემია  თბილისი

+5

-5 +10 +10 -15 6 +5 3

იუნკერები’ჩოხოსნები

-15

-5 -10 -5 -5 0 -40 6

 

"ბ"

#

მასპინძელი

შედეგი

სტუმარი

დრო

მდნ

 

2

აია

5:5

ხარები

12.00

ხელ

4

ხვამლი

15:10

კოლხი რაინდები

12.10

ხელ

6

არესი

0:25

ლოკომოტივი

12.20

ხელ

 

8

აია

20:10

კოლხი რაინდები

12.30

ხელ

10

ხვამლი

10:10

ლოკომოტივი

12.40

ხელ

12

არესი

0:15

ხარები

12.50

ხელ

 

14

აია

10:5

ლოკომოტივი

13.00

ხელ

16

ხვამლი

25:0

არესი

13.10

ხელ

18

კოლხი რაინდები

0:5

ხარები

13.30

ბუნ

 

20

აია

25:0

არესი

13.40

ბუნ

22

ხვამლი

5:0

ხარები

13.50

ბუნ

24

ლოკომოტივი

15:0

კოლხი რაინდები

14.00

ბუნ

 

26

აია

0:0

ხვამლი

14.10

ბუნ

28

არესი

0:10

კოლხი რაინდები

14.20

ბუნ

30

ლოკომოტივი

5:15

ხარები

14.30

ბუნ

 

 

"ბ"

I

II

III

IV

V

სხვ

ადგ

აია  ქუთაისი

0

+10 +5 +25 0 8 +40 1

ხვამლი  თბილისი

+5

0 +20 +5 0 8 +30 2

არესი  ქუთაისი

-25

-15 -20 -25 -10 0 0 6

ლოკომოტივი   თბილისი

+25

0 -5 +15 -10 5 -25 4

  კოლხი რაინდები  ფოთი

-5

-10 -5 -15 +10 2 -25 5

ხარები  რუსთავი

0

+15 +5 -5 +10 7 +5 3

შესვენება    14.50 – 16.00

II ეტაპი  |  პლეი’ოფი

1/2 ფინალი

 

31

ჩაქვი

0:10

არესი

16.00

ბუნ

32

კოლხი რაინდები

15:10

იუნკერები'ჩოხოსნები

16.10

ბუნ

 

33

აკადემია

0:15

ლოკომოტივი

16.20

ბუნ

34

ხარები

15:0

ზუგდიდი

16.30

ბუნ

 

35

ლელო

20:0

ხვამლი

16.40

ბუნ

36

აია

15:10

თბილისი

16.50

ბუნ

 

 

ფინალი

 

37

ჩაქვი

20:5

იუნკერები'ჩოხოსნები

17.00

ბუნ

38

არესი

5:10

კოლხი რაინდები

17.10

ბუნ

 

39

აკადემია

20:0

ზუგდიდი

17.20

ბუნ

40

ლოკომოტივი

5:10

ხარები

17.30

ბუნ

 

41

ხვამლი

5:10

თბილისი

17.40

ბუნ

42

ლელო

26:5

აია

17.50

ბუნ

 

 

კიბე

1

ლელო  თასი

2

აია

3

თბილისი

4

ხვამლი

5

ხარები  სინი

6

ლოკომოტივი

7

აკადემია

8

ზუგდიდი

9

კოლხი რაინდები  ფიალა

10

არესი

11

ჩაქვი

12

იუნკერები'ჩოხოსნები

 

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  20წ მსოფლიო

ოფიციოზი    განრიგი  |  სიები + ოქმები

არგენტინა   სანტა’ფე  |  როსარიო (ორი სტადიონი)

ისტორია ზოგადი   |   საქართველო ოდითგან  |  ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

13:45$

შაბ

08/06

17.30

რს1

სამხრ.აფრიკა

20:48$

ოთხ

12/06

17.30

რს1

შოტლანდია

17:12$

#

სხვ

2

არგ^

11

+43

4

სფრ

11

+14

8

უელ

9

+2

12

ფიჯ

1

-59

#

სხვ

3

ავს

11

+29

6

ირლ

10

+12

7

ინგ

9

+8

11

იტა

1

-49

#

სხვ

1

აფრ

14

+60

5

ზელ

10

+43

9

საქ

4

-55

10

შტლ

2

-48

I - IV ^ პირისპირ შედეგით V - VIII

პლეი’ოფი  IX-XII

ორ

17/06

20.00

რს2

ფიჯი

0:0

შაბ

22/06

.

რს2

შტლ | იტა

0:0

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

15/06  გერმანიამ 32:37 წააგო პორტუგალიასთან და გავარდა

.

08/02

.

შინ

რუმინეთი

0:0

.

15/02

.

გარეთ

ესპანეთი

0:0

.

29/02

.

შინ

ბელგია

0:0

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

0:0

.

15/03

.

შინ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

1989 - 2018    218 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო -

22/06

__.__

რუსეთი

0:0

 

__.__

ინგლისი

0:0

 

__.__

ესპანეთი

0:0

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:  ^ პირადით, * ფრე

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

0-0

=0

2

სფრ

0-0

=0

7

იტა

0-0

=0

12

რუმ

0-0

=0

#

მ-წ

სხვ

ბ1

გერ

0-0

=0

ბ2

პორ

0-0

=0

8

უელ

0-0

=0

11

პოლ

0-0

=0

#

მ-წ

სხვ

გ1

რუს

0-0

=0

გ2

ინგ

0-0

=0

9

ესპ

0-0

=0

10

საქ

0-0

=0

რიო’ული პლეი’ოფი:  ((ა1 - 8) - (ბ2 - გ2)) - ((ბ1 - 7) - (გ1 - ა2))

23/06

__.__

_  (1/4 ფ)

0:0

.

__.__

_  (1/2 ფ)

0:0

.

__.__

_  (ფინალი)

0:0

მოწინავე ცხრეული [უელსის გარეშე]
გადის 2020 წლის ტოკიოს ოლიმპიადის
12-გუნდა შესარჩევში  |  13-14/07 კოლომიე (სფრ)

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

ქულათა ტოლობა  |  ოქმის სქოლიო  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

2019  |  თასის’წინა მოთელვა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

რუსეთი

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი |  პოსტერი 

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  დუბლები

დასრულდა

აიამ ყველა თამაში მოიგო

2018-19  |  პირველი ლიგა

დასრულდა

დიდ 10-ში ავიდნენ
ყოჩები
და იუნკერები

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

დასრულდა

10-გუნდა პირველ ლიგაში
ავიდნენ ყაზბეგი და დევები

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

ხარები  რუსთავი

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

დასრულდა

1

ლელო  თბილისი

2

ხვამლი 1  თბილისი

3

არმაზი  მარნეული

ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო      დას  |  აღმ

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო