შვიდკაცის პირველობა 2012

 

ეტაპთა ჯამი

ქულა 16-17/06 23-24/06 14-15/07
 

აკადემია

54 18 16 20

ლელო

52 20 20 12

ლოკომოტივი

46 12 18 16

აია  ქუთაისი

44 16 10 18

ბათუმი

38 10 14 14

ბაგრატი  ქუთაისი

28 14 8 6

ილიაუნი ჯიქი

28 8 12 8

ყოჩები

22 6 6 10

კოლხი რაინდები  ფოთი

8 0 4 4

ხულიგანა

6 4 2 0

არმაზი

2 2 0 0

არწივები  ოზურგეთი

2 0 0 2

15/07 @ 17.40

 

მესამე ეტაპი

 

15/07 @ 17.35   შაბ-კვი 14-15/07   შევარდენი

 

"ა" პული

 

შაბ  14/07

 

ფოთი

0:63

ლელო

აია

12:14

ბათუმი

ლელო

26:12

ყოჩები

აია

43:0

ფოთი

 

ბათუმი

36:7

ყოჩები

ლელო

14:19

აია

ბათუმი

21:17

ფოთი

აია

19:14

ყოჩები

 

კვი  15/07

 

ლელო

7:5

ბათუმი

ყოჩები

31:0

ფოთი

 

""

მ-წ

სხვ

აია  ქუთაისი (4)    [+3]

6

3-1

+51

ბათუმი  ბათუმი (5)    [=0]

6 3-1 +33

ლელო  თბილისი (1)    [-3]

6 3-1 +74

ყოჩები  თბილისი (8)

2 1-3 -17

კოლხი რაინდები  ფოთი (9)

0 0-4 -141

"ბ" პული

 

შაბ  14/07

 

ოზურგეთი

5:40

აკადემია

ლოკომოტივი

26:12

ბაგრატი

აკადემია

5:5

ილიაუნი ჯიქი

ლოკომოტივი

38:0

ოზურგეთი

 

ბაგრატი

14:27

ილიაუნი ჯიქი

აკადემია

21:5

ლოკომოტივი

ბაგრატი

21:12

ოზურგეთი

ლოკომოტივი

24:14

ილიაუნი ჯიქი

 

კვი  15/07

 

აკადემია

14:5

ბაგრატი

ილიაუნი ჯიქი

31:0

ოზურგეთი

 

""

მ-წ*ფ

სხვ

აკადემია  თბილისი (2)

7

3-0*1

+60

ლოკომოტივი  თბილისი (3)

6

3-1

+46

ილიაუნი ჯიქი  თბილისი (7)

5

2-1*1

+34

ბაგრატი  ქუთაისი (6)

2

1-3

-27

არწივები  ოზურგეთი (10)

0

0-4

-113

 

ნახევარ-ფინალი

 

კვი  15/07

 

.

 

     

 

სინი (V-VIII)

 

ლელო  ა3

27:0

ბ4  ბაგრატი

ყოჩები  ა4

19:0

ბ3  ილიაუნი ჯიქი

 

თასი (I-IV)

 

აია  ა1

19:14

ბ2  ლოკომოტივი

ბათუმი  ა2

0:21

ბ1  აკადემია

ფინალი

 

კვი  15/07

 

ფიალა

 

ფოთი

21:14

ოზურგეთი

 

სინი (V-VIII)

 

ბაგრატი

14:24

ილიაუნი ჯიქი

ლელო

22:7

ყოჩები

 

თასი (I-IV)

 

ლოკომოტივი

26:5

ბათუმი

აია

7:12

აკადემია

 

ადგილები:  1 აკადემია, 2 აია, 3 ლოკომოტივი, 4 ბათუმი, 5 ლელო,
6
ყოჩები, 7 ილიაუნი ჯიქი, 8 ბაგრატი, 9 კოლხი რაინდები, 10 არწივები

 

მეორე ეტაპი

 

24/06 @ 17.10   შაბ-კვი 23-24/06   შევარდენი

 

"ა" პული

 

შაბ  23/06

 

.

.

.

ბაგრატი

14:7

ყოჩები 

ლელო

33:12

ხულიგანა

.

 

.

ლოკომოტივი

19:0

ხულიგანა

ლელო

35:12

ბაგრატი

 

.

.

.

ლელო

21:5

ყოჩები 

ბაგრატი

14:35

ლოკომოტივი

.

.

.

ყოჩები

12:12

ხულიგანა

ლელო

24:7

ლოკომოტივი

 

კვი  24/06

 

.

.

.

ბაგრატი

33:7

ხულიგანა

ლოკომოტივი

35:0

ყოჩები

 

""

მ-წ*

სხვ

ლელო  თბილისი (1)

8

4-0

+77

ლოკომოტივი  თბილისი (5)

6

3-1

+58

ბაგრატი  ქუთაისი (4)

4

2-2

-11

ყოჩები  თბილისი (8)

1

0-3*1

-58

ხულიგანა  თბილისი (9)

1

0-3*1

-66

არმაზი  თბილისი

უარი

"ბ" პული

 

შაბ  23/06

 

ბათუმი

41:0

ოზურგეთი

აია

12:7

ილიაუნი ჯიქი

აკადემია

31:0

ფოთი

ილიაუნი ჯიქი

35:10

ოზურგეთი

ბათუმი

24:0

ფოთი

აკადემია

27:14

აია

 

ფოთი

12:5

ოზურგეთი

აკადემია

24:19

ილიაუნი ჯიქი

აია

5:14

ბათუმი

ილიაუნი ჯიქი

41:0

ფოთი

აია

53:5

ოზურგეთი

აკადემია

24:5

ბათუმი

 

კვი  24/06

 

აია

24:12

ფოთი

ბათუმი

7:7

ილიაუნი ჯიქი

აკადემია

59:0

ოზურგეთი

 

""

მ-წ*ფ

სხვ

აკადემია  თბილისი (2)

10

5-0

+127

ბათუმი  ბათუმი (6)

7

3-1*1

+55

აია  ქუთაისი (3)

6

3-2

+43

ილიაუნი ჯიქი  თბილისი (7)

5

2-2*1

+56

კოლხი რაინდები  ფოთი (10)

2

1-4

-101

არწივები  ოზურგეთი (11)

0

0-5

-180

 

ნახევარ-ფინალი

 

კვი  24/06

 

ფიალა (IX-X)

 

ხულიგანა  ა5

40:0

ბ6  ოზურგეთი

 

სინი (V-VIII)

 

ბაგრატი  ა3

19:21

ბ4  ილიაუნი ჯიქი

ყოჩები  ა4

5:33

ბ3  აია

 

თასი (I-IV)

 

ლელო  ა1

21:12

ბ2  ბათუმი

ლოკომოტივი  ა2

26:7

ბ1  აკადემია

ფინალი

 

კვი  24/06

 

ფიალა

 

ხულიგანა

7:12

ფოთი

 

სინი

 

ბაგრატი

26:17

ყოჩები

ილიაუნი ჯიქი

12:10

აია

 

თასი

 

ბათუმი

12:31

აკადემია

ლელო

40:0

ლოკომოტივი

 

ადგილები:  1 ლელო, 2 ლოკომოტივი, 3 აკადემია, 4 ბათუმი, 5 ილიაუნი ჯიქი, 6 აია,
7 ბაგრატი, 8
ყოჩები, 9 კოლხი რაინდები, 10 ხულიგანა, 11 არწივები

 

პირველი ეტაპი

 

17/06 @ 18.20   შაბ-კვი 16-17/06   შევარდენი

 

"ა" პული

 

შაბ  16/06

 

ფოთი

0:40

ილიაუნი ჯიქი

ხულიგანა

0:21

ლელო

ბათუმი

0:28

აკადემია

ლელო

28:7

ილიაუნი ჯიქი

ფოთი

7:33

აკადემია

ბათუმი

36:0

ხულიგანა

აკადემია

17:0

ილიაუნი ჯიქი

ბათუმი

7:33

ლელო

ხულიგანა

19:5

ფოთი

ლელო

24:7

აკადემია

ხულიგანა

7:14

ილიაუნი ჯიქი

ბათუმი

38:0

ფოთი

 

კვი  17/06

 

ხულიგანა

17:14

აკადემია

ფოთი

0:59

ლელო

ბათუმი

26:5

ილიაუნი ჯიქი

 

""

მ-წ

სხვ

ლელო  თბილისი (8)

10

5-0

+144

აკადემია  თბილისი (9)

6

3-2

+51

ბათუმი  ბათუმი (1)

6

3-2

+41

ილიაუნი ჯიქი  თბილისი (12)

4

2-3

-12

ხულიგანა  თბილისი (4)

4

2-3

-47

კოლხი რაინდები  ფოთი (5)

0

0-5

-177

"ბ" პული

 

შაბ  16/06

 

ბაგრატი

28:17

არმაზი

ყოჩები

7:29

აია

ლოკომოტივი

49:0

ოზურგეთი

აია

21:19

არმაზი

ბაგრატი

43:7

ოზურგეთი

ლოკომოტივი

14:14

ყოჩები

ოზურგეთი

14:19

არმაზი

ლოკომოტივი

14:17

აია

აია

21:7

ოზურგეთი

ლოკომოტივი

28:15

ბაგრატი

 

კვი  17/06

 

ყოჩები

15:21

ბაგრატი

ყოჩები

19:12

არმაზი

ბაგრატი

19:14

აია

ყოჩები

29:7

ოზურგეთი

ლოკომოტივი

17:7

არმაზი

 

""

მ-წ*ფ

სხვ

ბაგრატი  ქუთაისი (6)

8

4-1

+45

აია  ქუთაისი (7)

8

4-1

+36

ლოკომოტივი  თბილისი (2)

7

3-1*1

+69

ყოჩები  თბილისი (3)

5

2-2*1

+1

არმაზი  თბილისი (11)

2

1-4

-25

არწივები  ოზურგეთი (10)

0

0-5

-126

 

ნახევარ-ფინალი

 

კვი  17/06

 

ფიალა (IX-XII)

 

ხულიგანა  ა5

26:0

ბ6  ოზურგეთი

ფოთი  ა6

0:24

ბ5  არმაზი

 

სინი (V-VIII)

 

ბათუმი  ა3

22:7

ბ4  ყოჩები

ილიაუნი ჯიქი  ა4

7:22

ბ3  ლოკომოტივი

 

თასი (I-IV)

 

ლელო  ა1

33:7

ბ2  აია

აკადემია  ა2

24:7

ბ1  ბაგრატი

ფინალი

 

კვი  17/06

 

ფიალა

 

     

ხულიგანა

17:12

არმაზი

 

სინი

 

ყოჩები

12:38

ილიაუნი ჯიქი

ბათუმი

5:19

ლოკომოტივი

 

თასი

 

აია

12:5

ბაგრატი

ლელო

27:12

აკადემია

 

ადგილები:   1 ლელო, 2 აკადემია, 3 აია, 4 ბაგრატი, 5 ლოკომოტივი, 6 ბათუმი,
7 ილიაუნი
ჯიქი, 8 ყოჩები, 9 ხულიგანა, 10 არმაზი; 11-12 არწივები, კოლხი რაინდები

 

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო