შვიდკაცის პირველობა 2012

 

ეტაპთა ჯამი

ქულა 16-17/06 23-24/06 14-15/07
 

აკადემია

54 18 16 20

ლელო

52 20 20 12

ლოკომოტივი

46 12 18 16

აია  ქუთაისი

44 16 10 18

ბათუმი

38 10 14 14

ბაგრატი  ქუთაისი

28 14 8 6

ილიაუნი ჯიქი

28 8 12 8

ყოჩები

22 6 6 10

კოლხი რაინდები  ფოთი

8 0 4 4

ხულიგანა

6 4 2 0

არმაზი

2 2 0 0

არწივები  ოზურგეთი

2 0 0 2

15/07 @ 17.40

 

მესამე ეტაპი

 

15/07 @ 17.35   შაბ-კვი 14-15/07   შევარდენი

 

"ა" პული

 

შაბ  14/07

 

ფოთი

0:63

ლელო

აია

12:14

ბათუმი

ლელო

26:12

ყოჩები

აია

43:0

ფოთი

 

ბათუმი

36:7

ყოჩები

ლელო

14:19

აია

ბათუმი

21:17

ფოთი

აია

19:14

ყოჩები

 

კვი  15/07

 

ლელო

7:5

ბათუმი

ყოჩები

31:0

ფოთი

 

""

მ-წ

სხვ

აია  ქუთაისი (4)    [+3]

6

3-1

+51

ბათუმი  ბათუმი (5)    [=0]

6 3-1 +33

ლელო  თბილისი (1)    [-3]

6 3-1 +74

ყოჩები  თბილისი (8)

2 1-3 -17

კოლხი რაინდები  ფოთი (9)

0 0-4 -141

"ბ" პული

 

შაბ  14/07

 

ოზურგეთი

5:40

აკადემია

ლოკომოტივი

26:12

ბაგრატი

აკადემია

5:5

ილიაუნი ჯიქი

ლოკომოტივი

38:0

ოზურგეთი

 

ბაგრატი

14:27

ილიაუნი ჯიქი

აკადემია

21:5

ლოკომოტივი

ბაგრატი

21:12

ოზურგეთი

ლოკომოტივი

24:14

ილიაუნი ჯიქი

 

კვი  15/07

 

აკადემია

14:5

ბაგრატი

ილიაუნი ჯიქი

31:0

ოზურგეთი

 

""

მ-წ*ფ

სხვ

აკადემია  თბილისი (2)

7

3-0*1

+60

ლოკომოტივი  თბილისი (3)

6

3-1

+46

ილიაუნი ჯიქი  თბილისი (7)

5

2-1*1

+34

ბაგრატი  ქუთაისი (6)

2

1-3

-27

არწივები  ოზურგეთი (10)

0

0-4

-113

 

ნახევარ-ფინალი

 

კვი  15/07

 

.

 

     

 

სინი (V-VIII)

 

ლელო  ა3

27:0

ბ4  ბაგრატი

ყოჩები  ა4

19:0

ბ3  ილიაუნი ჯიქი

 

თასი (I-IV)

 

აია  ა1

19:14

ბ2  ლოკომოტივი

ბათუმი  ა2

0:21

ბ1  აკადემია

ფინალი

 

კვი  15/07

 

ფიალა

 

ფოთი

21:14

ოზურგეთი

 

სინი (V-VIII)

 

ბაგრატი

14:24

ილიაუნი ჯიქი

ლელო

22:7

ყოჩები

 

თასი (I-IV)

 

ლოკომოტივი

26:5

ბათუმი

აია

7:12

აკადემია

 

ადგილები:  1 აკადემია, 2 აია, 3 ლოკომოტივი, 4 ბათუმი, 5 ლელო,
6
ყოჩები, 7 ილიაუნი ჯიქი, 8 ბაგრატი, 9 კოლხი რაინდები, 10 არწივები

 

მეორე ეტაპი

 

24/06 @ 17.10   შაბ-კვი 23-24/06   შევარდენი

 

"ა" პული

 

შაბ  23/06

 

.

.

.

ბაგრატი

14:7

ყოჩები 

ლელო

33:12

ხულიგანა

.

 

.

ლოკომოტივი

19:0

ხულიგანა

ლელო

35:12

ბაგრატი

 

.

.

.

ლელო

21:5

ყოჩები 

ბაგრატი

14:35

ლოკომოტივი

.

.

.

ყოჩები

12:12

ხულიგანა

ლელო

24:7

ლოკომოტივი

 

კვი  24/06

 

.

.

.

ბაგრატი

33:7

ხულიგანა

ლოკომოტივი

35:0

ყოჩები

 

""

მ-წ*

სხვ

ლელო  თბილისი (1)

8

4-0

+77

ლოკომოტივი  თბილისი (5)

6

3-1

+58

ბაგრატი  ქუთაისი (4)

4

2-2

-11

ყოჩები  თბილისი (8)

1

0-3*1

-58

ხულიგანა  თბილისი (9)

1

0-3*1

-66

არმაზი  თბილისი

უარი

"ბ" პული

 

შაბ  23/06

 

ბათუმი

41:0

ოზურგეთი

აია

12:7

ილიაუნი ჯიქი

აკადემია

31:0

ფოთი

ილიაუნი ჯიქი

35:10

ოზურგეთი

ბათუმი

24:0

ფოთი

აკადემია

27:14

აია

 

ფოთი

12:5

ოზურგეთი

აკადემია

24:19

ილიაუნი ჯიქი

აია

5:14

ბათუმი

ილიაუნი ჯიქი

41:0

ფოთი

აია

53:5

ოზურგეთი

აკადემია

24:5

ბათუმი

 

კვი  24/06

 

აია

24:12

ფოთი

ბათუმი

7:7

ილიაუნი ჯიქი

აკადემია

59:0

ოზურგეთი

 

""

მ-წ*ფ

სხვ

აკადემია  თბილისი (2)

10

5-0

+127

ბათუმი  ბათუმი (6)

7

3-1*1

+55

აია  ქუთაისი (3)

6

3-2

+43

ილიაუნი ჯიქი  თბილისი (7)

5

2-2*1

+56

კოლხი რაინდები  ფოთი (10)

2

1-4

-101

არწივები  ოზურგეთი (11)

0

0-5

-180

 

ნახევარ-ფინალი

 

კვი  24/06

 

ფიალა (IX-X)

 

ხულიგანა  ა5

40:0

ბ6  ოზურგეთი

 

სინი (V-VIII)

 

ბაგრატი  ა3

19:21

ბ4  ილიაუნი ჯიქი

ყოჩები  ა4

5:33

ბ3  აია

 

თასი (I-IV)

 

ლელო  ა1

21:12

ბ2  ბათუმი

ლოკომოტივი  ა2

26:7

ბ1  აკადემია

ფინალი

 

კვი  24/06

 

ფიალა

 

ხულიგანა

7:12

ფოთი

 

სინი

 

ბაგრატი

26:17

ყოჩები

ილიაუნი ჯიქი

12:10

აია

 

თასი

 

ბათუმი

12:31

აკადემია

ლელო

40:0

ლოკომოტივი

 

ადგილები:  1 ლელო, 2 ლოკომოტივი, 3 აკადემია, 4 ბათუმი, 5 ილიაუნი ჯიქი, 6 აია,
7 ბაგრატი, 8
ყოჩები, 9 კოლხი რაინდები, 10 ხულიგანა, 11 არწივები

 

პირველი ეტაპი

 

17/06 @ 18.20   შაბ-კვი 16-17/06   შევარდენი

 

"ა" პული

 

შაბ  16/06

 

ფოთი

0:40

ილიაუნი ჯიქი

ხულიგანა

0:21

ლელო

ბათუმი

0:28

აკადემია

ლელო

28:7

ილიაუნი ჯიქი

ფოთი

7:33

აკადემია

ბათუმი

36:0

ხულიგანა

აკადემია

17:0

ილიაუნი ჯიქი

ბათუმი

7:33

ლელო

ხულიგანა

19:5

ფოთი

ლელო

24:7

აკადემია

ხულიგანა

7:14

ილიაუნი ჯიქი

ბათუმი

38:0

ფოთი

 

კვი  17/06

 

ხულიგანა

17:14

აკადემია

ფოთი

0:59

ლელო

ბათუმი

26:5

ილიაუნი ჯიქი

 

""

მ-წ

სხვ

ლელო  თბილისი (8)

10

5-0

+144

აკადემია  თბილისი (9)

6

3-2

+51

ბათუმი  ბათუმი (1)

6

3-2

+41

ილიაუნი ჯიქი  თბილისი (12)

4

2-3

-12

ხულიგანა  თბილისი (4)

4

2-3

-47

კოლხი რაინდები  ფოთი (5)

0

0-5

-177

"ბ" პული

 

შაბ  16/06

 

ბაგრატი

28:17

არმაზი

ყოჩები

7:29

აია

ლოკომოტივი

49:0

ოზურგეთი

აია

21:19

არმაზი

ბაგრატი

43:7

ოზურგეთი

ლოკომოტივი

14:14

ყოჩები

ოზურგეთი

14:19

არმაზი

ლოკომოტივი

14:17

აია

აია

21:7

ოზურგეთი

ლოკომოტივი

28:15

ბაგრატი

 

კვი  17/06

 

ყოჩები

15:21

ბაგრატი

ყოჩები

19:12

არმაზი

ბაგრატი

19:14

აია

ყოჩები

29:7

ოზურგეთი

ლოკომოტივი

17:7

არმაზი

 

""

მ-წ*ფ

სხვ

ბაგრატი  ქუთაისი (6)

8

4-1

+45

აია  ქუთაისი (7)

8

4-1

+36

ლოკომოტივი  თბილისი (2)

7

3-1*1

+69

ყოჩები  თბილისი (3)

5

2-2*1

+1

არმაზი  თბილისი (11)

2

1-4

-25

არწივები  ოზურგეთი (10)

0

0-5

-126

 

ნახევარ-ფინალი

 

კვი  17/06

 

ფიალა (IX-XII)

 

ხულიგანა  ა5

26:0

ბ6  ოზურგეთი

ფოთი  ა6

0:24

ბ5  არმაზი

 

სინი (V-VIII)

 

ბათუმი  ა3

22:7

ბ4  ყოჩები

ილიაუნი ჯიქი  ა4

7:22

ბ3  ლოკომოტივი

 

თასი (I-IV)

 

ლელო  ა1

33:7

ბ2  აია

აკადემია  ა2

24:7

ბ1  ბაგრატი

ფინალი

 

კვი  17/06

 

ფიალა

 

     

ხულიგანა

17:12

არმაზი

 

სინი

 

ყოჩები

12:38

ილიაუნი ჯიქი

ბათუმი

5:19

ლოკომოტივი

 

თასი

 

აია

12:5

ბაგრატი

ლელო

27:12

აკადემია

 

ადგილები:   1 ლელო, 2 აკადემია, 3 აია, 4 ბაგრატი, 5 ლოკომოტივი, 6 ბათუმი,
7 ილიაუნი
ჯიქი, 8 ყოჩები, 9 ხულიგანა, 10 არმაზი; 11-12 არწივები, კოლხი რაინდები

 

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო