აია (ქუთაისი)  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბრამიძე

გიორგი

1991

06/05

გარემარბი

ასათიანი

რატი

1993

26/02

ბურჯი

აფციაური

გიორგი

1994

20/01

ფულბექი

ბაბუნაშვილი

გიორგი

1995

15/11

მგეზავი

ბიბილეიშვილი

გიორგი

1995

11/11

მხტომელი

გაბრიჩიძე

ირაკლი

1991

12/08

ბურჯი

გაბუნია

სულხან

1991

25/01

ბურჯი

გიორგაძე

ირაკლი

1982

26/12

შუამარბი

გიორგაძე

ნიკა

1991

15/01

ბურჯი

გიორგაძე

ოთარ

1996

02/03

მარბიელი

გორგასლიძე

მიხეილ

1996

23/02

მარბიელი

დანგაძე

ბადრი

1995

01/01

მარბიელი

დგებუაძე

ირაკლი

1987

16/01

მარბიელი

ვასაძე

ჯემალ

1989

 

მარბიელი

თუთბერიძე

თემურ

1995

23/06

ჰავბექი

ირემაძე

თემურ

1995

19/02

შუამარბი

კაპანაძე

ვაჟა

1995

15/01

ბურჯი

კიკაბიძე

გიორგი

1994

15/10

მხტომელი

კიკვაძე

იოსებ

1995

15/02

გარემარბი

კობახიძე

უჩა

1994

14/01

შუამარბი

კუხიანიძე

ბებუნი

1995

30/03

მხტომელი

ლომსიანიძე

შაკო

1996

26/03

ბურჯი

ლოსაბერიძე

დავით

1991

17/01

შუამარბი

ლოსაბერიძე

გივი

1996

15/02

ჰავბექი

მამაგეიშვილი

ლადო

1994

15/05

მხტომელი

მანაგაძე

თორნიკე

1996

03/01

შუამარბი

მარდალეიშვილი

ნოდარ

1993

22/07

მარბიელი

მარშანია

აკაკი

1995

05/03

მხტომელი

მატარაძე

თორნიკე

1996

18/10

ბურჯი

მატკავა

მერაბ

1991

08/06

კვაჭი

მინაძე

გიორგი

1981

12/02

მხტომელი

მოდებაძე

მირიან

 

 

 

რატიაშვილი

მიხეილ

1989

02/02

ბურჯი

როხვაძე

გიორგი

1988

26/09

ჰავბექი

სალდაძე

ჟორჟ

1994

25/05

კვაჭი

სვინტრაძე

ბექა

1994

02/06

ბურჯი

სვინტრაძე

მერაბ

 

 

მხტომელი

სინაურიძე

გაგა

1990

19/03

მგეზავი

ტორაძე

ბექა

1993

17/09

გარემარბი

ტორაძე

გიორგიუფრ

1989

20/10

ბურჯი

ტორაძე

გიორგი’უმც

1995

30/06

კვაჭი

უშხვანი

გიორგი

1996

22/08

ბურჯი

ფრუიძე

გიორგი

1992

02/08

გარემარბი

ქარჩხაძე

მირიან

1991

28/02

კვაჭი

ყურაშვილი

ბექა

1982

17/07

მარბიელი

შავგულიძე

გიორგი

1978

06/01

გარემარბი

შალამბერიძე

გელა

1988

21/11

მხტომელი

შარვაშიძე

ლევან

1978

07/01

მარბიელი

შაშიაშვილი

შალვა

1994

28/03

გარემარბი

ჩიტეიშვილი

გიორგი

1991

24/10

მხტომელი

ძაგნიძე

თორნიკე

1988

01/08

მხტომელი

ხანთაძე

გუგა

1995

13/04

მარბიელი

ხეჩიკოვი

მამუკა

1988

13/02

ბურჯი

ჯავახია

გიორგი

 

 

 

ჯინჭველაშვილი

რეზი

1995

18/08

მგეზავი

უფროსობა

გორგასლიძე

გია

პრეზიდენტი

599 50 40 99

ხამაშურიძე

ბესიკ

მთავარი მწვრთნელი

599 72 98 15

გიორგაძე

კობა

მწვრთნელ - მენეჯერი

599 30 28 90

შარვაშიძე

ლევან

მწვრთნელი

595 56 96 14

გურეშიძე

გაგა

მწვრთნელი

599 29 16 61

მინდიაშვილი

თემურ

ექიმი

 

55 მოთამაშე @ 26/01 2015

აია (ქუთაისი)
საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/05 @ 19.05

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

22/05 @ 19.45

27/05  პლეი’ოფი
სტუ ოზურგეთი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

24/05 @ 19.40

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო