აია (ქუთაისი)  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბრამიძე

გიორგი

1991

06/05

გარემარბი

ასათიანი

რატი

1993

26/02

ბურჯი

აფციაური

გიორგი

1994

20/01

ფულბექი

ბაბუნაშვილი

გიორგი

1995

15/11

მგეზავი

ბიბილეიშვილი

გიორგი

1995

11/11

მხტომელი

გაბრიჩიძე

ირაკლი

1991

12/08

ბურჯი

გაბუნია

სულხან

1991

25/01

ბურჯი

გიორგაძე

ირაკლი

1982

26/12

შუამარბი

გიორგაძე

ნიკა

1991

15/01

ბურჯი

გიორგაძე

ოთარ

1996

02/03

მარბიელი

გორგასლიძე

მიხეილ

1996

23/02

მარბიელი

დანგაძე

ბადრი

1995

01/01

მარბიელი

დგებუაძე

ირაკლი

1987

16/01

მარბიელი

ვასაძე

ჯემალ

1989

 

მარბიელი

თუთბერიძე

თემურ

1995

23/06

ჰავბექი

ირემაძე

თემურ

1995

19/02

შუამარბი

კაპანაძე

ვაჟა

1995

15/01

ბურჯი

კიკაბიძე

გიორგი

1994

15/10

მხტომელი

კიკვაძე

იოსებ

1995

15/02

გარემარბი

კობახიძე

უჩა

1994

14/01

შუამარბი

კუხიანიძე

ბებუნი

1995

30/03

მხტომელი

ლომსიანიძე

შაკო

1996

26/03

ბურჯი

ლოსაბერიძე

დავით

1991

17/01

შუამარბი

ლოსაბერიძე

გივი

1996

15/02

ჰავბექი

მამაგეიშვილი

ლადო

1994

15/05

მხტომელი

მანაგაძე

თორნიკე

1996

03/01

შუამარბი

მარდალეიშვილი

ნოდარ

1993

22/07

მარბიელი

მარშანია

აკაკი

1995

05/03

მხტომელი

მატარაძე

თორნიკე

1996

18/10

ბურჯი

მატკავა

მერაბ

1991

08/06

კვაჭი

მინაძე

გიორგი

1981

12/02

მხტომელი

მოდებაძე

მირიან

 

 

 

რატიაშვილი

მიხეილ

1989

02/02

ბურჯი

როხვაძე

გიორგი

1988

26/09

ჰავბექი

სალდაძე

ჟორჟ

1994

25/05

კვაჭი

სვინტრაძე

ბექა

1994

02/06

ბურჯი

სვინტრაძე

მერაბ

 

 

მხტომელი

სინაურიძე

გაგა

1990

19/03

მგეზავი

ტორაძე

ბექა

1993

17/09

გარემარბი

ტორაძე

გიორგიუფრ

1989

20/10

ბურჯი

ტორაძე

გიორგი’უმც

1995

30/06

კვაჭი

უშხვანი

გიორგი

1996

22/08

ბურჯი

ფრუიძე

გიორგი

1992

02/08

გარემარბი

ქარჩხაძე

მირიან

1991

28/02

კვაჭი

ყურაშვილი

ბექა

1982

17/07

მარბიელი

შავგულიძე

გიორგი

1978

06/01

გარემარბი

შალამბერიძე

გელა

1988

21/11

მხტომელი

შარვაშიძე

ლევან

1978

07/01

მარბიელი

შაშიაშვილი

შალვა

1994

28/03

გარემარბი

ჩიტეიშვილი

გიორგი

1991

24/10

მხტომელი

ძაგნიძე

თორნიკე

1988

01/08

მხტომელი

ხანთაძე

გუგა

1995

13/04

მარბიელი

ხეჩიკოვი

მამუკა

1988

13/02

ბურჯი

ჯავახია

გიორგი

 

 

 

ჯინჭველაშვილი

რეზი

1995

18/08

მგეზავი

უფროსობა

გორგასლიძე

გია

პრეზიდენტი

599 50 40 99

ხამაშურიძე

ბესიკ

მთავარი მწვრთნელი

599 72 98 15

გიორგაძე

კობა

მწვრთნელ - მენეჯერი

599 30 28 90

შარვაშიძე

ლევან

მწვრთნელი

595 56 96 14

გურეშიძე

გაგა

მწვრთნელი

599 29 16 61

მინდიაშვილი

თემურ

ექიმი

 

55 მოთამაშე @ 26/01 2015

აია (ქუთაისი)
საქართველოს დრო
 

2018 * ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ოქწიაბრ (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი   დებულება

საქართველო 

19/05

12.28

საფრანგეთი

12:21

 

15.35

რუსეთი

00:19

 

17.58

შვედეთი

12:24

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:
* ფრე;  წინაა ^ პირადით, + გატანილით, $ ლელოებით

#

მ-წ

სხვ

ა1

რუს

3-0

+47

ა2

სფრ

2-1

+14

9

შვდ

1-2

-21

11

საქ

0-3

-40

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ირლ

3-0

+97

ბ2

პორ

2-1

-5

8

გერ

1-2

-6

12

პოლ

0-3

-86

#

მ-წ

სხვ

1

ინგ^

2-1

+6

2

იტა

2-1

+16

7

ესპ^

1-2

+7

10

უელ

1-2

-29

20/05

12.50

უელსი  IX - XII

7:26

XI - XII

15.43

პოლონეთი

34:7

ეტაპზე დავიკავე XI ადგილ

თასის პლეიოფი
რუს 1 5:12 გერ 8 – პორ ბ2 7:14
იტა გ2
ირლ ბ1 26:0 ესპ 7  –  ინგ გ1 5:14 სფრ ა2
გერ 22:7 იტა
| ირლ 31:0 სფრ
თასის ფინალი @ 18.11

ქულათა ნიხრი:  20 18 16 14 - 12 10 8 6 - 4 3 2 1

შემდეგი ეტაპი:  30/06 - 1/07  მარკუსი (სფრ)

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

15/05 რუმინეთი და ესპანეთი მოიხსნენ
    ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
გერ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

2017-18 * დიდი 10

 

პლეი’ოფი

სრულად

დიდი ფინალი    კვი 13/05  ავჭალა  20.00

ლოკომოტივი მეათედ გახდა ჩემპიონი

კვარცხლბეკი

სტატ’მოწინავენი

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

2017-18 * სხვა ლიგები

პირველი დასრულდა

პატარძეული ავიდა დიდ 10-ში

ხულიგანა გავარდა რეგიონულ ლიგაში

რეგიონული  19/05 გადათამაშება

ტაო ავიდა პირველ ლიგაში

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

აღმ      |  დას    

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება  სასჯელი

ესები

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო = რბევა!

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო