აია (ქუთაისი)  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბრამიძე

გიორგი

1991

06/05

გარემარბი

არეშიძე

შოთა

1997

02/01

მარბიელი

ბაბუნაშვილი

გიორგი

1995

15/11

მგეზავი

ბაბუნაშვილი

მიხეილ

1996

31/05

მარბიელი

გორგასლიძე

მიხეილ

1996

23/02

მარბიელი

დანგაძე

ბადრი

1995

01/01

მარბიელი

თუთბერიძე

თემურ

1993

23/06

ჰავბექი

ირემაძე

თემურ

1995

19/02

შუამარბი

კიკაბიძე

გიორგი

1994

15/10

მხტომელი

კიკვაძე

ელგუჯა

1998

22/08

ჰავბექი

კიკვაძე

იოსებ

1995

15/02

გარემარბი

კუხიანიძე

ბებუნი

1995

30/03

მხტომელი

ლაღაძე

თაზო

1996

10/12

გარემარბი

ლომსიანიძე

შაკო

1996

26/03

ბურჯი

ლოსაბერიძე

დავით

1991

17/01

მარბიელი

ლოსაბერიძე

გივი

1996

15/02

ჰავბექი

მანაგაძე

თორნიკე

1996

03/01

შუამარბი

მარშანია

აკაკი

1995

05/03

მხტომელი

მატარაძე

თორნიკე

1996

18/10

ბურჯი

მატკავა

მერაბ

1991

08/06

კვაჭი

მაჩალაძე

არსენ

1998

29/09

მხტომელი

მოდებაძე

მირიან

1997

22/10

ფულბექი

რატიაშვილი

მიხეილ

1989

02/02

ბურჯი

რევიშვილი

ირაკლი

1989

05/11

მარბიელი

სალდაძე

ჟორჟ

1994

25/05

მარბიელი

სინაურიძე

გაგა

1990

19/03

მგეზავი

ტორაძე

ბექა

1993

17/09

გარემარბი

ტორაძე

გიორგი’უმც

1995

30/06

კვაჭი

ტორაძე

გიორგიუფრ

1989

20/10

ბურჯი

უშხვანი

გიორგი

1996

22/08

ბურჯი

ფრუიძე

გიორგი

1992

02/06

გარემარბი

შალამბერიძე

გელა

1988

21/11

მხტომელი

შუბითიძე

თორნიკე

1994

23/10

მხტომელი

ჩიტეიშვილი

ამირან

1987

28/10

მხტომელი

ჩიტეიშვილი

გიორგი

1991

24/10

მხტომელი

ცქიფურიშვილი

ზაალ

1997

25/03

კვაჭი

წაქაძე

ამირან

1990

19/12

ბურჯი

ჭეიშვილი

უშანგ

1997

29/08

ბურჯი

ხანთაძე

გუგა

1995

13/04

მარბიელი

ჯინჭველაშვილი

რეზი

1995

18/08

მგეზავი

უფროსობა

გორგასლიძე

გია

პრეზიდენტი

599 50 40 99

გიორგაძე

კობა

მწვრთნელ - მენეჯერი

599 30 28 90

ხამაშურიძე

ბესიკ

მთავარი მწვრთნელი

599 72 98 15

გურეშიძე

გაგა

მწვრთნელი

599 29 16 61

მინდიაშვილი

თემურ

ექიმი

 

40 მოთამაშე @ 18/01 2016


კლუბს არ გამოჰყავს დუბლები

 

აია (ქუთაისი)
საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2018 * რაგბი ევროპა

17/02_2018 @ 22.55     სრულად    ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

14.00

ქუთაისი

ბელგია

$ 47:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

$ 64:0

23 მოთამაშე  |  გუნდები + მსაჯები  |  უსრული ოქმი

რუს $  48:7 ბელ

ესპ  კვი 15.45  რუმ

2’ რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

10

+111

17

111

2-0

2

რუსეთი

6

+34

8

61

1-1

2

რუმინეთი

5

+79

13

85

1-0

1

ესპანეთი

4

+7

3

20

1-0

0

ბელგია

0

-88

1

7

0-2

0

გერმანია

0

-143

0

6

0-2

0

შაბ

03/03

18.00

მესხი

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

16.00

დინამო

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |   დებულება 

თებერვლის 36-კაცა რაზმი

1989 - 2017 206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

2017-18 * დიდი 10

17/02_2018 @ 16.50

 

XIII ტური

სრულად

პარ 16/02   ავჭალა   16.00

შაბ 17/02   ქუთაისი   13.00

შაბ 17/02   ავჭალა   15.00

კვი 18/02   ქუთაისი   14.00

კვი 18/02   ავჭალა   16.00

17/02 @ 16.50

სხვ

    მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

52

+189

12-1

4

ლოკომოტივი

51

+140

11-2

7

ლელო სარასენს

41

+86

09-4

5

ჯიქი  გორი

38

+95

07-4*1

8

ბათუმი

37

+87

07-5*1

7

ხარები  რუსთავი

28

-55

06-6*1

2

აკადემია

21

-14

03-10

9

არმაზი  მარნეული

19

-80

03-8*1

5

არმია

10

-161

02-10

2

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-287

01-11

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2019 * მსოფლიო თასი

17/02_2018 @ 19.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ურუ

შესარჩევები    ევროპის ზონა

7’ რაუნდი

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი

20

+122

28

199

4-1

4

ესპანეთი

17

+54

11

101

4-1

1

რუსეთი

15

+38

20

154

3-3

3

გერმანია

8

-115

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-99

08

071

0-5

2

შავი დაფა

9/02_2018 @ 16.25

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * პირველი ლიგა

18/12_2017 @ 20.00

განახლდება  3/03

2017-18 * რეგიონული ლიგა

4/12_2017 @ 18.50

განახლდება

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2018 * ჭაბუკთა ლიგები

13/02_2018 @ 19.05

გარდამავალი ტურნირი

23/02 - 29/04   "" ლიგ

1/03 - 4/05   "" ლიგ

ესები

2/10_2017 @ 12.45

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო