აია (ქუთაისი)  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბრამიძე

გიორგი

1991

06/05

გარემარბი

არეშიძე

შოთა

1997

02/01

მარბიელი

ბაბუნაშვილი

გიორგი

1995

15/11

მგეზავი

ბაბუნაშვილი

მიხეილ

1996

31/05

მარბიელი

გორგასლიძე

მიხეილ

1996

23/02

მარბიელი

დანგაძე

ბადრი

1995

01/01

მარბიელი

თუთბერიძე

თემურ

1993

23/06

ჰავბექი

ირემაძე

თემურ

1995

19/02

შუამარბი

კიკაბიძე

გიორგი

1994

15/10

მხტომელი

კიკვაძე

ელგუჯა

1998

22/08

ჰავბექი

კიკვაძე

იოსებ

1995

15/02

გარემარბი

კუხიანიძე

ბებუნი

1995

30/03

მხტომელი

ლაღაძე

თაზო

1996

10/12

გარემარბი

ლომსიანიძე

შაკო

1996

26/03

ბურჯი

ლოსაბერიძე

დავით

1991

17/01

მარბიელი

ლოსაბერიძე

გივი

1996

15/02

ჰავბექი

მანაგაძე

თორნიკე

1996

03/01

შუამარბი

მარშანია

აკაკი

1995

05/03

მხტომელი

მატარაძე

თორნიკე

1996

18/10

ბურჯი

მატკავა

მერაბ

1991

08/06

კვაჭი

მაჩალაძე

არსენ

1998

29/09

მხტომელი

მოდებაძე

მირიან

1997

22/10

ფულბექი

რატიაშვილი

მიხეილ

1989

02/02

ბურჯი

რევიშვილი

ირაკლი

1989

05/11

მარბიელი

სალდაძე

ჟორჟ

1994

25/05

მარბიელი

სინაურიძე

გაგა

1990

19/03

მგეზავი

ტორაძე

ბექა

1993

17/09

გარემარბი

ტორაძე

გიორგი’უმც

1995

30/06

კვაჭი

ტორაძე

გიორგიუფრ

1989

20/10

ბურჯი

უშხვანი

გიორგი

1996

22/08

ბურჯი

ფრუიძე

გიორგი

1992

02/06

გარემარბი

შალამბერიძე

გელა

1988

21/11

მხტომელი

შუბითიძე

თორნიკე

1994

23/10

მხტომელი

ჩიტეიშვილი

ამირან

1987

28/10

მხტომელი

ჩიტეიშვილი

გიორგი

1991

24/10

მხტომელი

ცქიფურიშვილი

ზაალ

1997

25/03

კვაჭი

წაქაძე

ამირან

1990

19/12

ბურჯი

ჭეიშვილი

უშანგ

1997

29/08

ბურჯი

ხანთაძე

გუგა

1995

13/04

მარბიელი

ჯინჭველაშვილი

რეზი

1995

18/08

მგეზავი

უფროსობა

გორგასლიძე

გია

პრეზიდენტი

599 50 40 99

გიორგაძე

კობა

მწვრთნელ - მენეჯერი

599 30 28 90

ხამაშურიძე

ბესიკ

მთავარი მწვრთნელი

599 72 98 15

გურეშიძე

გაგა

მწვრთნელი

599 29 16 61

მინდიაშვილი

თემურ

ექიმი

 

40 მოთამაშე @ 18/01 2016


კლუბს არ გამოჰყავს დუბლები

 

აია (ქუთაისი)
საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო