აია (ქუთაისი)

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

 

აბრამიძე

გიორგი

1991

06/05

181

88

გარემარბი

არჩვაძე

რევაზ

1995

09/12

181

82

მარბიელი

ასათიანი

რატი

1993

26/02

178

97

ბურჯი

აშვეთია

ვალერი

1995

17/11

178

124

ბურჯი

ბაბუნაშვილი

გიორგი

1995

15/11

183

73

მგეზავი

ბარაბაძე

გიორგი

1995

23/10

187

96

მხტომელი

ბარამიძე

ბაკურ

1995

19/06

178

105

ბურჯი

ბოდოკია

მიხო

1995

09/03

181

105

ბურჯი

ბოლქვაძე

ნიკოლოზ

1995

17/02

180

78

შუამარბი

დანგაძე

ბადრი

1995

01/01

181

85

მარბიელი

დგებუაძე

ირაკლი

 

 

 

 

მარბიელი

ზიბზიბაძე

გიორგი

1992

28/08

180

90

შუამარბი

თუთბერიძე

გიორგი

1993

02/01

180

92

შუამარბი

თუთბერიძე

ზურაბ

1993

02/01

181

82

ჰავბექი

თუთბერიძე

თემურ

1995

23/06

171

81

ჰავბექი

ირემაძე

თემურ

1995

19/02

181

90

შუამარბი

კავაძე

ონისე

1995

11/07

187

83

შუამარბი

კაკაბაძე

ცოტნე

1994

24/01

174

107

ბურჯი

კაპანაძე

ვაჟა

1995

15/01

183

100

ბურჯი

კენჭაძე

იურა

1995

25/06

182

108

მარბიელი

კვერნაძე

სერგო

1986

28/07

182

100

შუამარბი

კიკვაძე

იოსებ

1995

15/02

182

88

გარემარბი

კოტორეიშვილი

ჯიმი

1995

14/04

182

87

ბურჯი

კუხიანიძე

ბებუნი

1993

30/03

186

120

მხტომელი

კუხიანიძე

გიგლა

1991

06/09

182

90

შუამარბი

ლოსაბერიძე

დავით

1991

17/01

181

106

შუამარბი

მარდალეიშვილი

ნოდარ

1993

22/07

186

103

მარბიელი

მარშანია

აკაკი

1995

05/03

188

102

მხტომელი

მატკავა

მერაბ

1991

08/06

175

105

კვაჭი

მახვილაძე

ანდრია

1995

22/10

178

71

ჰავბექი

მიმნაძე

გიორგი

1981

12/02

193

107

მხტომელი

მშვენიერაძე

თორნიკე

1995

31/08

180

110

ბურჯი

რატიაშვილი

მიხეილ

1989

02/02

181

112

ბურჯი

რევიშვილი

ირაკლი

1989

05/11

184

98

მარბიელი

როხვაძე

გიორგი

1988

26/09

177

90

ჰავბექი

საკანდელიძე

მურმან

1995

10/12

183

95

შუამარბი

სალდაძე

ჟორჟ

1994

25/05

186

100

კვაჭი

სინაურიძე

გაგა

1990

13/03

184

95

მგეზავი

სტვილია

ლაშა

 

 

180

102

მხტომელი

ტორაძე

ბექა

1993

17/09

182

92

გარემარბი

ტორაძე

გიორგი

1995

30/06

182

102

კვაჭი

ულუმბელაშვილი

ირაკლი

1990

11/10

175

115

ბურჯი

ფრუიძე

ბონდო

1992

20/12

196

90

გარემარბი

ფრუიძე

გიორგი

1992

02/08

193

97

გარემარბი

ქარჩხაძე

მირიან

1991

28/02

183

95

კვაჭი

ქურციკიძე

გიორგი

1994

22/10

183

80

შუამარბი

ყურაშვილი

ბექა

1982

17/07

184

104

მარბიელი

შავგულიძე

გიორგი

1978

06/07

170

85

გარემარბი

შალამბერიძე

გელა

1988

21/11

192

108

მხტომელი

შაშიაშვილი

შალვა

1994

28/03

186

95

მარბიელი

ჩაჩხიანი

საბა

1995

14/02

189

90

მხტომელი

ჩივაძე

შოთა

 

 

185

110

 

ჩიტეიშვილი

გიორგი

1991

24/10

194

107

მხტომელი

ჩიხლაძე

ლაშა

1995

30/09

188

105

მარბიელი

ჩხიკვაძე

ტარიელ

1991

17/10

188

120

ბურჯი

ცირეკიძე

გიორგი

1991

27/07

175

96

მარბიელი

ცხადაძე

ირაკლი

 

 

 

 

 

ძაგნიძე

თორნიკე

1988

01/08

192

110

მხტომელი

ძნელაძე

ზურაბ

1992

23/01

194

100

ფულბექი

ხანთაძე

გუგა

1995

13/04

182

100

ბურჯი

ხურცილავა

ლაშა

1995

16/05

188

84

გარემარბი

ჯიმშიტაშვილი

ბიძინა

1995

17/03

195

105

მხტომელი

ჯინჭველაშვილი

რეზი

1995

18/08

177

75

მგეზავი

 

უფროსობა

 

გორგასლიძე

გია

 

 

პრეზიდენტი

599 50 40 99

ხამაშურიძე

ბესიკ

 

 

მწვრთნელი

599 72 98 15

გიორგაძე

კობა

 

 

მწვრთნელი მენეჯერი

599 30 28 90

ირემაძე

მირზა

 

 

ექიმი

 

მინდიაშვილი

თემურ

 

 

ექიმი

 

63 მოთამაშე @ 27/01 2014

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

7/07_2017 @ 18.00

დებულება

 განრიგი:   საწყისი 6 ტური + შვიდკაცა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

12/07_2017 @ 19.45

დებულება  |  2016-17

 განრიგი:   საწყისი 9 ტური

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05_2017 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულში შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო