აკადემია

აკადემია

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ადეიშვილი

ნიკოლოზ

1994

19/05

გარემარბი

ბერიკაშვილი

ვანო

1994

29/03

მხტომელი

გაბუნია

საბა

1994

31/05

ბურჯი

გელაძე

ბექა

1983

11/01

მხტომელი

გვარამია

ბექა

1995

02/09

ბურჯი

გოგლიძე

გიორგი

1994

24/11

მარბიელი

გოგოლაძე

დიმიტრი

1989

26/09

მარბიელი

დავითაშვილი

ივანე

1988

16/01

მგეზავი

ვაშაკიძე

გრიგოლ

1987

16/03

კვაჭი

კალანდარიშვილი

ლევან

1992

03/08

გარემარბი

კალანდაძე

ბექა

1991

20/04

მარბიელი

კაპანაძე

ლევან

1993

27/03

კვაჭი

კოპაძე

ალეკო

1995

12/06

ბურჯი

ლელაძე

კახა

1995

04/03

მარბიელი

ლომაური

ლევან

1995

05/06

კვაჭი

ლუარსაბიშვილი

ირაკლი

1993

22/10

მარბიელი

მაზმიშვილი

რამაზ

1994

04/03

ბურჯი

მათიაშვილი

იოსებ

1993

27/01

გარემარბი

მარგიანი

გიორგი

1991

08/02

შუამარბი

მაღლაკელიძე

ალექსანდრე

1986

27/03

კვაჭი

მოდებაძე

თორნიკე

1993

17/02

მარბიელი

მოსეშვილი

ლაშა

1993

08/03

მხტომელი

მურვანიძე

ირაკლი

1981

19/04

მარბიელი

ნებულიშვილი

გიორგი

1982

28/04

მხტომელი

ოზბეთელაშვილი

გიორგი

1994

08/02

ბურჯი

სიჭინავა

ანზორ

1995

08/09

გარემარბი

ქოპილაშვილი

გიორგი

1981

11/12

ჰავბექი

ღამბაშიძე

გიორგი

1986

07/04

ბურჯი

ჩაჩუა

გიორგი

1981

30/07

მარბიელი

ჩინჩალაძე

ბესო

1991

11/02

გარემარბი

წასიძე

ბესო

1987

01/02

შუამარბი

ჭუაძე

გიორგი

1990

05/07

მარბიელი

ხელაია

იოანე

1995

23/04

შუამარბი

უფროსობა

ღლონტი

გია

პრეზიდენტი

599 74 08 35

ობოლაძე

დიმიტრი

 

 

577 42 36 63

ნარიმანაშვილი

პაატა

 

 

599 68 41 08

ობოლაძე

ლევან

 

 

599 60 72 94

ქოპილაშვილი

გიორგი

 

 

579 00 00 03

33 მოთამაშე @ 20/03 2015

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

შაბ 21/10  ბათუმი  15.00

21/10_2017 @ 24.50

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

9

+39

9/3

რვგ (იტა)

6

-1

5/6

ჰდლ (გერ)

4

-13

3/7

ვდნ (იტა)

1

-32

4/9

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

7

+13

8/5

კლვ (იტა)

6

+23

9/4

პდვ (იტა)

5

+1

3/3

ლშბ (პორ)

4

-30

5/9

  ლელოთა ფარდობა დადგინდა!  

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

21/10_2017 @ 16.30

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

20/10_2017 @ 19.15

"" ლიგ

24-26/10  საჩემპიონო ნახევარ’ფინალები

საპასუხო სრეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/10_2017 @ 17.20

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო