აკადემია

აკადემია  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბაშიძე

სანდრო

1996

10/07

.

ადეიშვილი

ნიკა

1994

19/05

შუამარბი

ამილახვარი

გიორგი

1997

15/04

.

ასანიძე

გიორგი

1997

31/07

.

ახალკაცი

თორნიკე

1997

07/08

.

ახობაძე

კოტე

1996

12/10

მგეზავი

ბეგაძე

ირაკლი

1998

12/08

.

ბერიკაშვილი

ვანო

1994

29/03

მხტომელი

გაბუნია

საბა

1994

31/05

ბურჯი

გაფრინდაშვილი

ნიკოლოზ

1990

31/08

მხტომელი

გვარამია

ბექა

1995

02/09

ბურჯი

გოგლიძე

გიორგი

1994

24/11

მარბიელი

გოგოლაძე

დიმიტრი

1989

26/09

მარბიელი

დავითაშვილი

ივანე

1988

16/01

მგეზავი

დავითაძე

გიგა

1994

21/10

მხტომელი

ელიავა

საბა

1996

31/05

ბურჯი

ელიზბარაშვილი

თაზო

1996

21/11

.

ვაშაკიძე

გრიგოლ

1987

16/03

კვაჭი

ზიბზიბაძე

სანდრო

1997

22/09

.

თავართქილაძე

დავით

1994

09/04

გარემარბი

ილურიძე

გიორგი

1996

10/05

მხტომელი

ილურიძე

საბა

1997

17/02

გარემარბი

ილურიძე

სანდრო

1996

11/01

შუამარბი

იმერლიშვილი

დათო

1998

07/09

.

კალანდარიშვილი

თორნიკე

1996

29/10

.

კალანდარიშვილი

ლევან

1992

03/08

გარემარბი

კაპანაძე

ლევან

1993

27/03

კვაჭი

კოპაძე

ალეკო

1995

06/12

ბურჯი

ლაზარიშვილი

დავით

1990

07/08

ფულბექი

ლელაძე

კახა

1995

03/04

მარბიელი

ლომაური

ლევან

1995

05/06

კვაჭი

ლომაური

ნიკა

1996

06/09

.

ლუარსაბიშვილი

ირაკლი

1993

22/10

მარბიელი

მაზმიშვილი

ბექა

1996

19/12

ჰავბექი

მაზმიშვილი

რამაზ

1994

03/04

ბურჯი

მათიაშვილი

სოსო

1993

07/01

გარემარბი

მარგიანი

გიორგი

1991

08/02

შუამარბი

მარგიანი

ლუკა

1998

12/08

.

მაღლაკელიძე

ალექსანდრე

1986

27/03

კვაჭი

მახარაშვილი

გელა

1997

30/05

.

მეგრელიშვილი

გიორგი

1996

20/04

.

მელაძე

ილია

1994

06/08

.

მეტრეველი

გიორგი

1996

28/09

.

მექერიშვილი

ნოდარ

1997

14/04

.

მინდორაშვილი

ლუკა

1997

05/05

.

მოდებაძე

თორნიკე

1993

18/02

მარბიელი

მოსეშვილი

ლაშა

1993

08/03

მარბიელი

მოძღვრიშვილი

დათო

1997

16/09

მგეზავი

მსუქნიშვილი

რამაზ

1996

14/08

.

მურვანიძე

ირაკლი

1981

19/04

.

ნებულიშვილი

გიორგი

1982

28/04

მხტომელი

ოზბეთელაშვილი

გიორგი

1994

08/02

ბურჯი

სვანიძე

გიორგი

1989

31/01

გარემარბი

სვანიძე

მირიან

1997

30/04

.

სიჭინავა

ანზორ

1995

08/09

გარემარბი

სოლოღაშვილი

გიორგი

1994

23/11

.

ტიტვინიძე

ლაშა

1990

06/07

ბურჯი

ურუშაძე

გიორგი

1992

28/04

.

ქადარია

გოგა

1995

01/01

.

ღამბაშიძე

გიორგი

1986

07/04

ბურჯი

ღამბაშიძე

ჯიმი

1991

27/02

ჰავბექი

შუბითიძე

საბა

1994

07/04

მარბიელი

ჩაჩუა

გიორგი

1982

30/07

მარბიელი

ჩინჩალაძე

ბესო

1991

02/11

გარემარბი

ცხოვრებაშვილი

შოთა

1987

30/08

ბურჯი

წასიძე

ბესო

1987

01/02

შუამარბი

წიფურია

ბექა

1995

23/09

მხტომელი

ჭუაძე

გიორგი

1990

05/07

მარბიელი

ჭუჭუკაშვილი

ლევან

1997

24/03

.

ჭყონია

ოთო

1997

16/09

გარემარბი

ხელაია

იოანე

1995

23/04

შუამარბი

ხოფერია

ჯაბა

1997

.

.

უფროსობა

ღლონტი

გია

პრეზიდენტი

599 74 08 35

ნარიმანაშვილი

პაატა

სპორტული დირექტორი

599 68 41 08

ობოლაძე

დიმიტრი

მენეჯერი

577 42 36 63

ობოლაძე

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

599 60 72 94

ქოპილაშვილი

გიორგი

მწვრთნელი

579 00 00 03

72 მოთამაშე @ 10/02 2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/04 @ 21.35

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

შაბ 14.00 გორ

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

24/04 @ 18.00

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

26/04 @ 20.50

"" ლიგ

25-26/04   II ეტაპის V ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო