აკადემია

აკადემია

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

ადეიშვილი

თორნიკე

1992

 

183

79

გარემარბი

ადეიშვილი

ნიკა

1995

 

183

79

გარემარბი

ბაღდავაძე

ლევან

1990

27/04

180

102

კვაჭი

ბერიკაშვილი

ვანო

1994

29/03

193

95

მხტომელი

გეგია

ლაშა

1993

13/05

178

98

ბურჯი

გიგაური

ვასო

 

 

 

 

 

გოგლიძე

გიორგი

1994

 

185

93

მარბიელი

გოგოლაძე

დიმიტრი

1989

26/09

188

97

მარბიელი

დავითაშვილი

ივანე

1988

16/01

180

80

ფულბექი

დავითაშვილი

შაკო

1989

0411

175

81

გარემარბი

ვაშაკიძე

გრიგოლ

1987

16/03

178

95

 

ვახვახიშვილი

ნიკა

1993

10/04

179

75

ფულბექი

კალანდარიშვილი

ლევან

1992

03/07

178

80

გარემარბი

კაპანაძე

ლევან

1993

27/03

178

95

კვაჭი

ლუარსაბიშვილი

ირაკლი

1993

22/10

182

95

მარბიელი

მაზმიშვილი

რამაზ

1994

03/04

181

125

ბურჯი

მათიაშვილი

იოსებ

1993

27/01

181

75

გარემარბი

მაკაროვი

დავით

1990

08/07

187

92

ფულბექი

მარგიანი

გიორგი

1991

08/02

181

92

შუამარბი

მაღლაკელიძე

ალექსანდრე

1986

27/03

181

117

მარბიელი

მაჩიტიძე

მერაბ

1992

06/09

184

120

ბურჯი

მელაძე

ილია

1994

06/08

173

75

შუამარბი

მოდებაძე

თორნიკე

1993

 

176

81

 

მოსეშვილი

ლაშა

1993

08/03

185

105

მხტომელი

ნებულიშვილი

გიორგი

1982

28/04

189

107

მხტომელი

ნიბლაძე

დავით

1987

23/02

175

84

მარბიელი

ნინოშვილი

გიორგი

1990

24/08

180

77

გარემარბი

ობოლაძე

დიმიტრი

1969

 

184

90

მარბიელი

ობოლაძე

ლევან

1984

09/09

193

100

მხტომელი

ოზბეთელაშვილი

გიორგი

1994

02/08

185

120

ბურჯი

სიჭინავა

ანზორ

 

 

183

80

გარემარბი

სოლოღაშვილი

გიორგი

1994

 

190

123

 

სუთიძე

გურამ

1981

05/10

181

81

ფულბექი

სურამელი

ზაურ

1992

01/08

175

78

გარემარბი

ტალახაძე

გიორგი

 

 

180

102

 

უდესიანი

გოგა

1992

14/11

182

85

გარემარბი

ფეიქრიშვილი

თამაზ

1990

30/08

179

104

ბურჯი

ქოპილაშვილი

გიორგი

1981

12/11

175

86

ჰავბექი

ღამბაშიძე

გიორგი

1986

07/04

175

110

ბურჯი

ღამბაშიძე

ჯიმი

1989

17/02

175

77

ჰავბექი

შუბითიძე

საბა

1994

07/04

182

90

მარბიელი

ჩაბრაძე

გიორგი

1987

22/07

172

62

მგეზავი

ჩაჩავა

გიგა

1989

22/08

193

101

მხტომელი

ჩაჩუა

გიორგი

1982

30/07

178

103

მარბიელი

ჩინჩალაძე

ბესიკ

1991

11/02

170

76

ჰავბექი

ცაგარეიშვილი

ზურაბ

1992

 03/07

180

75

შუამარბი

ცირეკიძე

ლუკა

1993

19/09

176

81

ჰავბექი

წასიძე

ბესო

1987

01/02

185

95

შუამარბი

წაქაძე

ამირან

1990

01/11

181

118

ბურჯი

წვერავა

გიორგი

1989

27/10

178

114

კვაჭი

ჭელიძე

ირაკლი

1990

08/02

188

75

გარემარბი

ჭუაძე

გიორგი

1990

05/07

185

90

გარემარბი

ხაჯიშვილი

გიორგი

1993

01/01

185

115

მხტომელი

ჯოგლიძე

მიხეილ

1992

17/09

177

72

გარემარბი

უფროსობა

ღლონტი

გია

 

 

დირექტორი

599 74 08 35

ობოლაძე

დიმიტრი

 

 

მწვრთნელი

577 42 36 63

ნარიმანაშვილი

პაატა

 

 

მთავარი მწვრთნელი

599 68 41 08

მკერვალიშვილი

ზვიად

 

 

ექიმი

 

54 მოთამაშე @ 23/01 2014

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო