2012

 

შემოდგომის ტესტები

ვაკე, მესხის სტადიონი

14/11 @ 18.15  მოვარჯიშე რაზმი  

საქართველო 22:25 იაპონია

შაბ 17/11   15.00

15/11 @ 15.20  23-კაცა, მოთამაშე რაზმი  
16/11 @ 17.25  მეტოქენი და მსაჯები  
17/11 @ 21.25  ოქმი  
19/11 @ 22.05  msy.gov.ge ფოტოები  

საქართველო 19:24 ფიჯი

შაბ 24/11   15.00

22/11 @ 15.50  23-კაცა, მოთამაშე რაზმი  
22/11 @ 15.50  მეტოქენი და მსაჯები  
25/11 @ 11.50  ოქმი  
26/11 @ 19.00  msy.gov.ge ფოტოები  

ჭაბუკთა *ა* ლიგა

26/11 @ 18.50   დასრულდა   26/11 

1   ქუთაისი

2   ხარები (რუსთავი)

3   აკადემია

 

ჭაბუკთა *ბ* ლიგა

02/11 @ 18.15  დასრულდა 2/11  

1   ხულიგანა

2   ქუთაისი 1

3   აკადემია

19წ ევროპის ალაფა

3/11 @ 21.30   ოფიციოზი  
ლისაბონი (პორტუგალია)  საქ დროით

საქართველო -

27/10

16.00

ესპანეთი

$31:13

ინფო       27/10 @ 19.05  ოქმი 

31/10 21.00

რუმინეთი

20:11

ინფო       1/11 @ 13.00  ოქმი 

"ა" პული

მ-წ

გტ:გშ

პრ

საქართველო

9

2-0

51:24

6/3

1

ესპანეთი

4

1-1

29:41

3/5

0

რუმინეთი

1

0-2

21:36

2/3

1

"" პული

მ-წ*ფ

გტ:გშ

პრ

პორტუგალია

8

2-0

35:26

1/1

0

რუსეთი

3

0-1*1

32:38

4/3

1

ბელგია

3

0-1*1

42:45

2/3

1

3/11 20.00

პორტუგალია

10:23

ინფო, ფოტო       4/11 @ 13.25 ოქმი 

პორტუგალია  გავიდა 2013 წლის
20 წლამდელთა მსოფლიო ალაფაზე

17წ ევროპის შესარჩევი

3/11 @ 00.35   ოფიციოზი  
ლისაბონი (პორტუგალია)  საქ დროით

საქართველო -

27/10

14.00

გერმანია

$50:13

ინფო, ფოტო       27/10 @ 18.45  ოქმი 

30/10

21.00

ბელგია

$55:6

ინფო       31/10 @ 09.55  ოქმი 

2/11

23.00

პორტუგალია

$33:17

ინფო       3/11 @ 13.25  ოქმი 

ერთი წრე

მ-წ

გტ:გშ

პრ

საქართველო

15

3-0

138:36

22/3

3

პორტუგალია

10

2-1

89:46

11/7

2

ბელგია

4

1-2

29:99

3/14

0

გერმანია

1

0-3

22:97

1/13

1

2013 წლის 18წლამდელთა
ევროპული ელიტის პულები

ინგლისი#1
უელსი#4
შოტლანდია
#5
პორტუგალია
#8

ირლანდია#2
საფრანგეთი#3
იტალია
#6
საქართველო
#7

 

 

 

 

 

 

შინაური შვიდკაცა

15/07 @ 17.40   III ეტაპი  14-15/07  

აკადემიამ მოიგო ეტაპი და სერიაც!

 

შვიდკაცის შესარჩევი

2013 წლის მსოფლიო თასი
28-30/06  ლუჟნიკი, მოსკოვი (რუს)

22/07 @ 06.05   ევროპის შესარჩევი
20-22/07  ლგარვ (პორტუგალია)
სრულად    ფეისბუქი     სთრიმი  
სთრიმი 2  (პორ)     სთრიმი 3 (ტელე)

3 # პორ  5

2 # საქ  6

1 # ესპ  6

6 # იტა  3

5 # სფრ  4

4 # შტლ  4

7 # უკრ  2

8 # გერ  2

რუმ  2

ლიტ  2

ბელ  0

ჰოლ  0

მსოფლიოზე გადის ხუთი უკეთესი:
თასის
1/4 ფ მოგებულები + სინის მფლობელი

       საქართველო -   [საქ დროით]

ძირითადი სთრიმი  (ფირა)      [ოქმი]  

20/07

20.44

გერმანია

21:10

 

22.56

ბელგია

19:7

21/07

01.30

საფრანგეთი

33:17

1/4 ფ

20.44

უკრაინა

19:12

გავედით მსოფლიო თასზე!

თ 1/2 ფ 23.18

პორტუგალია

12:19

22/07 01.14

(III) საფრანგეთი

12:24

დავიკავეთ მეოთხე ადგილი

7-კაცის "ევრო გრან პრი"

3/06 @ 18.40   I ეტაპი @ ლიონი (სფრ)  
საქ დროით!   ვიდეო სთრიმი  

           საქართველო -    [ოქმი]

2/06

12.22

ჰოლანდია

24:21

 

15.28

უკრაინა

19:5

 

18.34

ესპანეთი

0:21

 

20.56

ინგლისი

7:34

3/06

13.06

შოტლანდია

7:14

V-VIII

15.26

რუსეთი

0:12

VII-VIII

18.14

საფრანგეთი

12:19

დავიკავეთ მერვე ადგილი

1/07 @ 21.20  II ეტაპი @ მოსკოვი (რუს) 
საქ დროით!  
ვიდეო სთრიმი 

           საქართველო -    [ოქმი]

30/06

10.44

უელსი

21:25

 

12.22

უკრაინა

19:12

 

15.28

ინგლისი

7:47

 

17.06

ჰოლანდია

12:36

1/07

10.44

რუსეთი

0:33

IX-XII

13.10

 იტალია

14:43

XI-XII

16.18

ჰოლანდია

24:10

დავიკავეთ ბოლოსწინა, მე-11 ადგილი

8/07 @ 20.25  III ეტაპი  ოდენსე (დანია)   16 გუნდი 4 პულად  სხვა სთრიმი 

           საქართველო -    [ოქმი]

7/07

13.44

რუსეთი

0:12

 

17.12

უკრაინა

5:0

 

19.34

ბელგია

24:0

8/07

13.20

პორტუგალია

0:24

V-VIII

16.14

შოტლანდია

21:19

V-VI

20.00

ინგლისი

21:14

დავიკავეთ V ადგილი = ავიღეთ სინი!

სამივე ეტაპის ჯამი

#

8/07 @ 21.40

I

II

III

სულ

1

ინგ

20

20

10

50

2

პორ

18

12

18

48

3

სფრ

7

18

20

45

4

ესპ

15

14

14

43

5

უელ

14

7

15

36

6

რუს

12

15

7

34

7

შტლ

10

6

6

22

8

საქ

6

2

12

20

9

უკრ

1

10

1

12

10

იტა

3

3

4

10

11

გერ

2

4

2

8

.

ჰოლ

4

1

3

8

20 მსოფლიო ალაფა

1/07 @ 09.50  სოლთ ლეიქ სითი (იუტა, აშშ)

ნორჩი ბორჯღალოსნები  
განრიგი      ვიდეო სთრიმები     

ამერიკული ტურნე

 

საქართველო -

13/06 @ 22.25   სატურნეო რაზმი  

24/06

01.00

კანადა

12:31

ბერნაბი (ვანკუვერ, ბრითიშ ქოლამბია)

22/06 @ 17.15  მეტოქენი და მსაჯები  
                      irb.com-ის წინათქმა  
24/06 @ 11.15  ოქმი 
25/06 @ 20.30  arena.ge  ვიდეო 

17/06

05.00

შტატები

20:36

გლენდეილ (დენვერ, კოლორადო)

16/06 @ 10.50  მეტოქენი და მსაჯები 
17/06 @ 08.25  ოქმი 
18/06 @ 12.05  ფოტო გალერეა  
25/06 @ 20.30  arena.ge  ვიდეო   

ერთა თასი

საქართველომ მეხუთედ
მოიპოვა ერთა თასი!

9/06 @ 19.55

მ-წ

სხვ

$ (პრ)

საქ Geo

20

4-1

+100

4

ესპ Spn

16

3-2

+33

4

რუმ Rom

16

3-2

+97

4

რუს Rus

14

3-2

-47

2

პორ Por

7

1-4

-30

3

უკრ Ukr

5

1-4

-153

1

სრულად      ჩემპიონებ 

გაზაფხულ ტურნირი

ფინალ

27/05 @ 18.50   კვი 27/05 ავჭალა   

არმია

13:12

ლოკომოტივი

18 ევროპის პირველობა

მადრიდი (ესპანეთი)  [საქ დროით]

საქართველო -

29/03 @ 17.35  განახლებული რაზმი  

30/03

1/4ფ

ინგლისი

8:58

ინფო, ფოტო     30/03 @ 16.20  ოქმი 

ირლ 34:24 პორ, უელ 41:8 იტა, სფრ 19:7 შტლ

03/04

v-viii 1/2ფ

იტალია

20:18

ტექსტი  3/04 @ 14.40  ფირა   ესპანეთი

 3/04 @ 17.1ინფო, ფოტო   @ 18.00 ოქმი 

4/04 @ 16.20  დ.ფერნანდესის ფოტოები  
5/04 @ 16.05  ჰაილაითები იუთუბზე  

07/04

v-vi ადგ

ტლანდია

10:29

6/04 @ 18.05  26-კაცა მოთამაშე რაზმი  
ტექსტი  7/04 @ 14.55  ფირა   ესპანეთი
7/04 @ 16.20  დავიკავეთ VI ადგილი
 8/04 @ 12.20  ინფო, ფოტო    ოქმი 
შეჯიბრი სრულად  fira-aer-rugby.com  

*ა* ნაკრების ტურნე

ინგლისი და უელსი  [საქ დროით]

საქართველო -

19/03 @ 14.15   სრული რაზმი  

21/03

ეშერ რაგბი

ჰერშემ

25:8

21/03 @ 13.10  22-კაცა მოთამაშე რაზმი  
23/03 @ 18.10  დაზუსტებული ოქმი 

27/03

პრემიერ xv

ბრიჯენდ

36:32

26/03 @ 19.35  22-კაცა მოთამაშე რაზმი  
28/03 @ 01.35  მოკლე ოქმი 
"საუს ვეილს არგუსის" რეცენზია
30/03 @ 20.4 მთელი თამაში იუთუბზე  

31/03

არ'ჯი'სი 1404

ეირიას

25:17

31/03 @ 12.35  22-კაცა მოთამაშე რაზმი  

1/04 @ 24.40  ესეც მოვიგეთ!

   

 

საქართველოს დრო
 

2018 * ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ოქწიაბრ (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი   დებულება

საქართველო 

19/05

12.28

საფრანგეთი

12:21

 

15.35

რუსეთი

00:19

 

17.58

შვედეთი

12:24

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:
* ფრე;  წინაა ^ პირადით, + გატანილით, $ ლელოებით

#

მ-წ

სხვ

ა1

რუს

3-0

+47

ა2

სფრ

2-1

+14

9

შვდ

1-2

-21

11

საქ

0-3

-40

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ირლ

3-0

+97

ბ2

პორ

2-1

-5

8

გერ

1-2

-6

12

პოლ

0-3

-86

#

მ-წ

სხვ

1

ინგ^

2-1

+6

2

იტა

2-1

+16

7

ესპ^

1-2

+7

10

უელ

1-2

-29

20/05

12.50

უელსი  IX - XII

7:26

XI - XII

15.43

პოლონეთი

34:7

ეტაპზე დავიკავე XI ადგილ

თასის პლეიოფი
რუს 1 5:12 გერ 8 – პორ ბ2 7:14
იტა გ2
ირლ ბ1 26:0 ესპ 7  –  ინგ გ1 5:14 სფრ ა2
1/2 ფინ | გერ 22:7 იტა
| ირლ 31:0 სფრ
ფინალი | გერ
7:28
ირლ

ქულა:  20 ირლ, 18 გერ, 16 იტა, 14 სფრ – 12 რუს, 10 ინგ,
8 ესპ, 6
პორ – 4 უელ, 3 შვდ, 2 საქ, 1 პოლ

შემდეგი ეტაპი:  30/06 - 1/07  მარკუსი (სფრ)

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

15/05 რუმინეთი და ესპანეთი მოიხსნენ
    ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
გერ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

2017-18 * დიდი 10

 

პლეი’ოფი

სრულად

დიდი ფინალი    კვი 13/05  ავჭალა  20.00

ლოკომოტივი მეათედ გახდა ჩემპიონი

კვარცხლბეკი

სტატ’მოწინავენი

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

2017-18 * სხვა ლიგები

პირველი დასრულდა

პატარძეული ავიდა დიდ 10-ში

ხულიგანა გავარდა რეგიონულ ლიგაში

რეგიონული  19/05 გადათამაშება

ტაო ავიდა პირველ ლიგაში

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

აღმ      |  დას    

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება  სასჯელი

ესები

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო = რბევა!

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო