არქივი 2018

არქივი 2018

2018 * ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   III ეტაპი   ექსეთერ (ინგ)

საქართველოს დროით   სთრიმი   დებულება

საქართველო 

7/07

16.20

ინგლისი

05:43

 

18.43

რუსეთი

07:19

 

21.28

პოლონეთი

38:05

#

<>

მ-წ

სხვ

ა1

ირლ

3-0

+107

ა2

სფრ

2-1

-2

9

იტა

1-2

-38

11

შვდ

0-3

-67

#

<>

მ-წ

სხვ

ბ1

უელ

3-0

+33

ბ2

გერ

2-1

+15

7

პორ

1-2

+15

10

ესპ

0-3

-63

#

<>

მ-წ

სხვ

გ1

რუს

3-0

+56

გ2

ინგ

2-1

+32

8

საქ

1-2

-17

12

პოლ

0-3

-71

თასი [I-VIII]

[1 | 8 - ბ2 | გ2] [ბ1 | 7 - გ1 | ა2]

8/07

14.30

ირლანდია

12:22

V-VIII

17.45

გერმანია

36:17

V-VI

20.54

უელსი

21:26

ეტაპზე დავიკავე VI ადგილ

ქულა:  56 ირლ@, 46 ინგ, 44 რუს@, 42 გერ@
32 პორ სფრ, 27 იტა, 22 უელ, 15
საქ, 14 ესპ
7 პოლ, 5 შვდ  |  პოლონეთს გავარდნა არ ეხება

@ მიდიან ჰონკონგის შესარჩევზე 2019

ბოლო ეტაპი:  8-9/09 ლოძ (პოლ)

 
   

2018 * ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   II ეტაპი   მარკუსი (სფრ)

საქართველოს დროით   სთრიმი   დებულება

საქართველო 

30/06

11.44

გერმანია

10:17

 

16.50

რუსეთი

14:38

 

21.54

პორტუგალია

07:36

#

<>

მ-წ

სხვ

ა1

ირლ

3-0

+99

ა2

ინგ

2-1

+55

9

პოლ

1-2

-88

11

ესპ

0-3

-66

#

<>

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+43

2

რუს

2-1

+32

8

პორ

1-2

-15

10

საქ

0-3

-60

#

<>

მ-წ

სხვ

1

სფრ

3-0

+124

2

უელ

2-1

-41

7

იტა

1-2

+16

12

შვდ

0-3

-99

ალაფა [IX-XII]

01/07

13.50

ესპანეთი

21:17

IX-X

17.05

პოლონეთი

10:19

ეტაპზე დავიკავე X ადგილ

ქულა:  40 ირლ@, 36 გერ@, 26 ინგ რუს@,
24
იტა სფრ, 18 პორ, 10 ესპ უელ, 5
საქ პოლ, 4 შვდ

@ მიდიან ჰონკონგის შესარჩევზე 2019

შემდეგი ეტაპი:  7-8/07 ექსეთერ (ინგ)

2018 * ზაფხულის ტურნე

საქართველო

სატურნეო რაზმი  |  წარსული  |  სრულად

ტურნემდე    212 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/06

05.00

სუვა

ტონგა

16:15

წარსული  |  23 მოთამაშე  |  ბარათი  |  ოქმი  |  ვიდეო

შაბ

16/06

07.30

სუვა

ფიჯი

15:37

წარსული  |  24 მოთამაშე  |  ბარათი  |  ოქმი  |  ვიდეო

შაბ

23/06

09.45

ტოიოტა

იაპონია

_0:28

წარსული  |  23 მოთამაშე  |  ბარათი  |  ოქმი

   

2018 * 20წ მსოფლიო

საფრანგეთი ბეზიე, ნარბონ, პერპინიან

ჩვენი რაზმი  |  ოფიციოზი  |  ოქმები_EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

ოთხ

30/05

20.30

პერ

აფრიკა  ოქ

$27:33$

კვი

03/06

16.00

ბეზ

საფრანგეთი  ოქ

_12:24_

ხუთ

07/06

20.30

ნარ

ირლანდია  ოქ

_24:20$

#

<>

სხვ

2

ზელ

14

+108

6

უელ

8

-26

8

ავს

6

+21

12

იაპ

1

-103

#

<>

სხვ

1

ინგ

15

+84

5

იტა

10

-33

7

არგ

7

-9

11

შტლ

1

-42

#

<>

სხვ

3

სფრ

14

+31

4

აფრ

11

+2

9

საქ

5

-14

10

ირლ

2

-19

პლეი’ოფი

ვიბრძოლებთ IX - XII ადგილებისთვის

სამ

12/06

20.30

პერ

იაპონია  ოქ

24:22

ელიტაში დავრჩით! ვითამაშებთ IX ადგილისთვის

კვი

17/06

15.30

ბეზ

შოტლანდია  ოქ

39:31

ისტორიაში პირველად დავიკავეთ IX ადგილი!

კიბე

1. საფრანგეთი

2. ინგლისი

3. აფრიკა

4. ზელანდია

5. ავსტრალია

6. არგენტინა

7. უელსი

8. იტალია

9. საქართველო

10. შოტლანდია

11. ირლანდია

12. იაპონია

"26 მაისის" 100 წლისთავი

საიუბილეო ბურთაობა

ხუთ 31/05 2018  |  დინამო არენა  |  20.00

საქართველო 16:15 ფრანგ’ბარბარ

25 მოთამაშე  |  გუნდები+მსაჯები  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

2018 * დიდი ლელო

ქართული რაგბის
პირველი "ვარსკვლავთა რკენა"

შაბ 26/05 2018  |  ქუთაისი, აია  |  18.00

   

2017-18 * დიდი 10

 

პლეი’ოფი

სრულად

დიდი ფინალი    კვი 13/05  ავჭალა  |  20.00

ლოკომოტივი მეათედ გახდა ჩემპიონი

კვარცხლბეკი

სტატ’მოწინავენი

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

2017-18 * სხვა ლიგები

პირველი დასრულდა

პატარძეული ავიდა დიდ 10-ში

ხულიგანა გავარდა რეგიონულ ლიგაში

რეგიონული  დასრულდა

ტაო ავიდა პირველ ლიგაში

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

კაცთა ლიგების ყველა [1395] მოთამაშე

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

აღმ      |  დას    

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება  სასჯელი

 

   

2018 * ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ოქწიაბრ (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი   დებულება

საქართველო 

19/05

12.28

საფრანგეთი

12:21

 

15.35

რუსეთი

00:19

 

17.58

შვედეთი

12:24

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:
* ფრე;  წინაა ^ პირადით, + გატანილით, $ ლელოებით

#

<>

მ-წ

სხვ

ა1

რუს

3-0

+47

ა2

სფრ

2-1

+14

9

შვდ

1-2

-21

11

საქ

0-3

-40

#

<>

მ-წ

სხვ

ბ1

ირლ

3-0

+97

ბ2

პორ

2-1

-5

8

გერ

1-2

-6

12

პოლ

0-3

-86

#

<>

მ-წ

სხვ

1

ინგ^

2-1

+6

2

იტა

2-1

+16

7

ესპ^

1-2

+7

10

უელ

1-2

-29

20/05

12.50

უელსი  IX - XII

7:26

XI - XII

15.43

პოლონეთი

34:7

ეტაპზე დავიკავე XI ადგილ

თასის პლეიოფი
რუს 1 5:12 გერ 8 – პორ ბ2 7:14
იტა გ2
ირლ ბ1 26:0 ესპ 7  –  ინგ გ1 5:14 სფრ ა2
1/2 ფინ | გერ 22:7 იტა
| ირლ 31:0 სფრ
ფინალი | გერ
7:28
ირლ

ქულა:  20 ირლ, 18 გერ, 16 იტა, 14 სფრ – 12 რუს, 10 ინგ,
8 ესპ, 6 პორ – 4 უელ, 3 შვდ, 2
საქ, 1 პოლ

შემდეგი ეტაპი:  30/06 - 1/07  მარკუსი (სფრ)

2018 * ჰონკონგის შვიდკაცა

8/04_2018 @ 12.50

მსოფლიო სერიის XX სეზონის [2018-19]
რეგიონთა
შორისი შესარჩევი

ჰონკონგი (ჩინეთი)    ოფიციოზი_EN

საქართველოს თარიღითა და დროით    სთრიმი  

საქართველო –

6/04

09.04

იაპონია

10:26

.

11.40

უგანდა

10:26

7/04

05.44

ჩილე

05:29

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:  ^ პირადი, * ფრე

#

<>

მ-წ

სხვ

3

ჩილ

2-1

+29

4

იაპ

2-1

+21

7

უგა

2-1

+6

11

საქ

0-3

-56

#

<>

მ-წ

სხვ

2

გერ

3-0

+51

6

ჰნკ

1-2

+2

8

ზიმ

1-2

-18

10

პაპ

1-2

-35

#

<>

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+98

5

ურუ

2-1

+19

9

იამ

1-2

-41

12

ქუქ

0-3

-76

ჩვენთვის შეჯიბრი დასრულდა

კლასიკური პლეი’ოფი_EN

გერ (2) - უგა (7)   –   ჩილ (3) - ჰნკ (6)
იაპ (4) - ურუ (5)   –   ირლ (1) - ზიმ (8)

სერიაში შევიდა იაპონია

   

2018 * რაგბი ევროპა

21/03_2018 @ 10.15     სრულად    ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

14.00

ქუთაისი

ბელგია

$ 47:0

შაბ

17/02

17.30

ოფენბახ

გერმანია

$ 64:0

შაბ

03/03

18.00

მესხი

ესპანეთი

23:10

შაბ

10/03

16.00

კრასნოდარ

რუსეთი

$ 29:9

კვი

18/03

16.00

დინამო

რუმინეთი

25:16

მე-10 "პირველობა"  |  მე-12 "უმცროსი 6 ერი"
მე-7 "სლემი"  |  მე-11 "ანთიმოზ ივერიელი"

საბოლოო

სხვ

გატ

მ-წ

$

საქართველო

24

+153

26

188

5-0

4

რუმინეთი

14

+118

28

198

3-2

2

ესპანეთი

13

+72

19

146

3-2

1

რუსეთი

11

+58

19

142

2-3

3

ბელგია

9

-76

14

106

2-3

1

გერმანია

0

-325

3

34

0-5

0

დაგვერიცხა სლემის ბონუსიც +1 ქულა

ბალანსი | ჩემპიონები და სლემოსნები | დებულება

2018 წლის რაზმი

1989 - 2017  206 ტესტი | 252 ბორჯღალოსანი | სრულად

2018 * 18წ ევროპა

31/03_2018 @ 19.25

პოზნანი (პოლონეთი)   ოფიციოზი_EN
საქართველოს თარიღითა და დროით

საქართველო –

კვი

25/03

14.00

1/4   ჰოლანდია  ოქმი

69:12

ოთხ

28/03

17.50

1/2   პორტუგალია  ოქმი

25:0

შაბ

31/03

17.50

     საფრანგეთი  ოქმი

8:3

ისტორია

დავიკავეთ I ადგილი !

 

 

>>>

დაქვითვით

მ-წ

$

-

საქართველო

24

5-0

4

.

რუსეთი

11

2-3

3

.

გერმანია

0

0-5

0

.

ბელგია

-1

2-3

1

10

ესპანეთი

-7

3-2

1

20

რუმინეთი

-11

3-2

2

25
   

2019 * მსოფლიო თასი

19/03_2018 @ 00.50

შესარჩევები    ევროპის ზონა

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი

29

+170

42

296

6-2

5

ესპანეთი

26

+132

26

217

6-2

2

რუსეთი

20

+82

31

226

4-4

4

ელგია

11

-87

21

170

2-6

3

გერმანია

8

-297

17

149

2-6

0

16/05_2018 @ 12.20

დაქვითვით

მ-წ

$

-

რუსეთი

20

4-4

4

.

გერმანია

8

2-6

0

.

რუმინეთი

-1

6-2

5

30

ესპანეთი

-14

6-2

2

40

ბელგია

-19

2-6

3

30

2017-18 * კონტინენტის ფარი

20/01_2018 @ 17.55

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

27:31

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

20:17

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

14

+38

ჰდლ (გერ)

13

+22

რვგ (იტა)

11

+3

ვდნ (იტა)

6

-62

"ბ"

სხვ

კლვ (იტა)

12

+55

ბთმ (საქ)

12

+12

პდვ (იტა)

11

+31

ლშბ (პორ)

4

-99

13/01 15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

6:11
20/01 16.00

ტიმიშოარა (რუმ)

12:21

ნახევარ’ფინალში გავიდა ტიმიშოარა

   
არქივი 2017

არქივი 2017

2017 * შემოდგომის ტესტები

27/11_2017 @ 13.10

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017 ზაფხული   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

"თიბისის რაგბის სერიის" ტესტები

 32-კაცა რაზმი  |  ბალანსი  |  მეორ დონე (2015-17)

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

54:22

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი" ოქმი  |  სტატისტიკა

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

6:13

 23-კაცა სია  |  მეტოქენი და მსაჯები  |  სტატისტიკა

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

21:20

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი" ოქმი  |  სტატისტიკა

 
   

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/11_2017 @ 17.30

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ

4-5/11  ოქროს | ბრინჯაოს  ფინალები

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

რეიტინგოებიც  დასრულდა

"" ლიგ

12/11 ფინალები  | 17/11  II სარეიტინგოები

1

ხვამლი ხომლი

2

ლელო 1  თბილისი

3

მწვანე აია  ქუთაისი

ზედა რვეული      ო    შუა რვეული     

2017 * 18წ ევროპის შვიდკაცა

10/09_2017 @ 20.25

ჰაიდელბერგ (გერ)   სთრიმი

საქართველოს დროით   ოფიციოზი

საქართველო -

9/09

14.12

ირლანდია

12:26

 

17.30

გერმანია

29:12

 

20.48

ლუქსემბურგი

40:19

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:  ^ პირადი, * ფრე

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

2-1

+60

2

საქ

2-1

+24

3

გერ

2-1

+1

4

ლუქ

0-3

-85

#

მ-წ

სხვ

1

სფრ

3-0

+138

2

რუმ

1-2

-32

3

ბელ

1-2

-43

4

პოლ

1-2

-63

#

მ-წ

სხვ

1

ინგ

3-0

+78

2

ესპ

2-1

+22

3

იტა

1-2

-22

4

ლიტ

0-3

-78

#

მ-წ

სხვ

1

უელ

3-0

+100

2

პორ

2-1

+46

3

რუს

1-2

+16

4

ისრ

0-3

-162

10/09

13.42

ინგლისი მფ   დდ

12:17

V-VIII

16.49

პორტუგალია

24:29

VII-VIII

19.42

რუმინეთი

26:12

16 გუნდში დავიკავეთ VII ადგილი

   

2017 * ევროპის შვიდკაცა

16/07 @ 22.10

გრან პრი   ბოლო, IV ეტაპი   ექსეთერ (ინგ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო -

15/07

15.36

უელსი

7:14

 

17.59

რუსეთი

7:5

 

21.06

პოლონეთი

35:10

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:  ^ პირადი, * ფრე

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+88

2

პორ

2-1

-21

9

სფრ

1-2

-10

11

ბელ

0-3

-57

#

მ-წ

სხვ

ბ1

რუს

2-1

+37

ბ2

უელ

2-1

+35

7

საქ

2-1

+20

12

პოლ

0-3

-92

#

მ-წ

სხვ

1

ესპ

3-0

+25

2

გერ

2-1

+8

8

ინგ

1-2

-5

10

იტა

0-3

-28

რიო’ული პლეი’ოფი:  ((ა1 - 8) - (ბ2 - გ2)) - ((ბ1 - 7) - (გ1 - ა2))

16/07

14.52

რუსეთი  (1/4 ფ)

12:19

V-VIII

18.07

ესპანეთი

19:5

V-VI

20.54

ინგლისი

17:12

ეტაპზე დავიკავე V, ხოლო
სერიაში
VII ადგილ

ქულა: 74 რუსეთი; 72 ირლანდია; 58 ესპანეთი;
47
უელსი; 42 გერმანია; 34 საფრანგეთი;
30
საქართველო; 27 ინგლისი პორტუგალია;
2
5 იტალია;
15 ბელგია (გავარდა); 5 პოლონეთი (დარჩა! თურმე ლოძის ეტაპის მასპინძელია)

ნიხრი: 20 18 16 14 - 12 10 8 6 - 4 3 2 1

ჰონკონგში (2018) გავიდნენ: ირლ და გერ
მსოფლიო თასს (აშშ 2018) დაემატნენ:  რუს და ირლ

წინა ეტაპები    არქივში

2017 * ევროპის შვიდკაცა

2/07 @ 19.45

გრან პრი   III ეტაპი   კლერმონ-ფერან (სფრ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო -

1/07

13.06

გერმანია

14:12

 

15.29

ესპანეთი

0:7

 

18.36

პორტუგალია

7:12

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:  ^ პირადი, * ფრე

#

მ-წ

სხვ

1

რუს

3-0

+76

2

სფრ

2-1

+69

9

ინგ

1-2

-66

12

პოლ

0-3

-79

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ესპ

3-0

+28

ბ2

გერ

1-2

+9

7

საქ

1-2

-12

10

პორ

1-2

-25

#

მ-წ

სხვ

გ1

ირლ

3-0

+74

გ2

უელ

2-1

-8

8

ბელ

1-2

-25

11

იტა

0-3

-41

რიო’ული პლეი’ოფი:  ((ა1 - 8) - (ბ2 - გ2)) - ((ბ1 - 7) - (გ1 - ა2))

2/07

12.22

ესპანეთი  (1/4 ფ)

7:10

V-VIII

15.37

საფრანგეთი

14:19

VII-VIII

18.02

ბელგია

19:22

ეტაპზე დავიკავე VIII ადგილ

ქულა:   56 ირლანდია; 54 რუსეთი; 52 ესპანეთი;
34 გერმანია; 30 საფრანგეთი; 29 უელსი; 22 იტალია;
18 საქართველო; 17 ინგლისი;
13
პორტუგალია ბელგია;
4
პოლონეთი (ვარდება 2018 ალაფაზე)

ბოლო ეტაპი:  15-16/07  ექსეთერ (ინგ)

ნიხრი: 20 18 16 14 - 12 10 8 6 - 4 3 2 1

ჰონკონგში (2018) მიდიან: ირლ და გერ
მსოფლიო თასს (აშშ 2018) ემატებიან:
ირლ და რუს  
(ესპ კვალში უდგათ)

წინა ეტაპები    არქივში

   

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა ოქ

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა ოქ

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი ოქ

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII ოქ

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X ოქ

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა
   

2017 * ევროპის შვიდკაცა

12/06 @ 10.05

გრან პრი   II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო -

10/06

13.06

საფრანგეთი

24:14

 

15.29

ესპანეთი

14:17

 

18.36

ბელგია

26:12

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:  ^ პირადი, * ფრე

#

მ-წ

სხვ

ა1

ირლ

3-0

+58

ა2

გერ

2-1

+14

9

პორ

0*2

-35

10

პოლ

0*2

-37

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ესპ

3-0

+24

ბ2

საქ

2-1

+21

7

სფრ

1-2

+17

12

ბელ

0-3

-62

#

მ-წ

სხვ

გ1

უელ

3-0

+47

გ2

რუს

2-1

+22

8

ინგ

1-2

-20

11

იტა

0-3

-49

რიო’ული პლეი’ოფი:  ((ა1 - 8) - (ბ2 - გ2)) - ((ბ1 - 7) - (გ1 - ა2))

11/06

13.06

რუსეთი  (1/4 ფ)

14:19

V-VIII

14.45

ინგლისი

12:22

VII-VIII

18.09

საფრანგეთი

14:19

ეტაპზე დავიკავე VIII ადგილ

ქულა:  36 ესპანეთი ირლანდია რუსეთი;
20 გერმანია საფრანგეთი; 18 იტალია; 17 უელსი;
14 ინგლისი; 12 საქართველო პორტუგალია;
5
ბელგია; 2 პოლონეთი

შემდეგი ეტაპი:  1-2/07  კლერმონ-ფერან (სფრ)

ჰონკონგში (2018) მიდიან: ირლ და გერ
მსოფლიო თასს (აშშ 2018) ემატებიან:
ესპ ირლ რუს
(სამიდან ორი)

2017 * ევროპის შვიდკაცა

4/06 @ 21.00

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ოქწიაბრ (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

3/06

11.22

გერმანია

17:12

 

13.45

უელსი

17:5

 

16.52

ირლანდია

14:19

ცხრილები ახლდება | ლაგდება ყოველი 6 თამაშის შემდეგ

#

მ-წ

სხვ

ა1

გერ

2-1

+30

ა2

ირლ

2-1

+19

7

საქ

2-1

+12

11

უელ

0-3

-61

#

მ-წ

სხვ

ბ1

რუს

3-0

+75

ბ2

იტა

2-1

+8

8

ესპ

1-2

+16

12

პოლ

0-3

-104

#

მ-წ

სხვ

გ1

პორ^

2-1

+19

გ2

სფრ

2-1

+43

9

ინგ^

1-2

-15

10

ბელ

1-2

-47

რიო’ული პლეი’ოფი: ((ა1 - 8) - (ბ2 - გ2)) - ((ბ1 - 7) - (გ1 - ა2))

4/06

11.22

რუსეთი  (1/4 ფ)

14:22

V-VIII

14.37

პორტუგალია

5:14

VII-VIII

17.02

გერმანია

10:14

ეტაპზე დავიკავე VIII ადგილ

შემდეგი ეტაპი:  10-11/06  ლოძ (პოლ)

   

2017 * 18წ ევროპის ღია

16/04 @ 21.15

ბრეტანი (საფრანგეთი)   სრულად

საქართველო -

პარ

07/04

21.00

1/4   კანადა  ოქმი

43:3

სამ

11/04

21.00

1/2   იაპონია  ოქმი

42:17

შაბ

15/04

20.00

     საფრანგეთი  ოქმი

18:36

რაზმი

ისტორია დავიკავეთ II ადგილი

1

საფრანგეთი

2

საქართველო

3

იაპონია

4

პორტუგალია

5

ესპანეთი

6

ბელგია

7

კანადა

8

შტატები

 

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

   

არქივი 2016

2016 * შემოდგომის ტესტები

26/11 @ 21.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შემოდგომის 36’კაცა რაზმი    ბალანსი

შაბ

12/11

15.00

ვაკე

იაპონია

22:28

23’კაცა რაზმი  გუნდები+მსაჯები  ვებ’ოქმი  ვიდეო

შაბ

19/11

15.00

ვაკე

სამოა

20:16

23’კაცა რაზმი  გუნდები+მსაჯები  ვებ’ოქმი  ვიდეო

შაბ

26/11

18.30

ქილმარნოქ

შოტლანდია

16:43

23’კაცა რაზმი  გუნდები+მსაჯები  ვებ’ოქმი  ვიდეო

2016 * შვიდკაცა

6/11 @ 17.25

5-6/11   მარტყოფი

1 აია, 2 ჯიქი, 3 აკადემია

2016 * ჭაბუკთა ლიგები

"" ლიგ

1

ლელო

2

აია 1

3

ხარები

"" ლიგა

1

ლელო 1

2

ბაგრატი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

   

2016 * ევროპის შვიდქალა

24/07 @ 20.15

მესამე დონე   კონფერენცია   სარაჲევო (ბოს)

რაზმი   საქართველოს დროით   კვირის სთრიმი

საქართველო -

23/07

12.00

ბალკანეთი

24:0

 

15.18

სლოვენია

14:5

 

18.14

ლუქსემბურგი

26:5

#

მ-წ

სხვ

4

საქ

3-0

+54

6

ლქს

2-1

+62

ა3

სლნ

1-2

=0

ა4

ბლკ

0-3

-116

#

მ-წ

სხვ

1

სლკ

3-0

+123

7

ბულ

2-1

+10

ბ3

ლიტ

1-2

-16

ბ4

სრბ

0-3

-117

#

მ-წ

სხვ

2

ლატ

3-0

+95

5

თურ

2-1

+86

დ3

მთშ

1-2

-56

დ4

ბოს

0-3

-125

#

მ-წ

სხვ

3

მლტ

3-0

+82

8

ხორ

1-2

-6

გ3

ავტ

1-2

-35

გ4

ანდ

1-2

-41

24/07

13.28

თურქეთი

0:24

სინ’ნფ

16.24

ბულგარეთი

17:0

სინ’ფ

19.42

ლუქსემბურგი

10:22

შეჯიბრში დავიკავეთ VI ადგილი

39-ქვეყნიან ევროპაში ვართ XXX საფეხურზე (12+12+6)
II
დონეზე - ალაფაზე - კი ავიდნენ მალტა და ლატვია

2016 * ევროპის შვიდკაცა

17/07 @ 20.45

გრან პრი   III ეტაპი   გდინია (პოლ)

რაზმი   საქართველოს დროით   კვირის სთრიმი
ცხრილებში: * ფრე, ^ პირისპირ მოგებით

საქართველო -

16/07

13.58

ბრიტანეთი'ლნზ

14:15

 

16.43

საფრანგეთი

14:31

 

19.50

პოლონეთი

45:00

#

მ-წ

სხვ

ა1

ბრ'

3-0

+97

ა2

გერ

2-1

-6

8

იტა

1-2

+2

12

ლიტ

0-3

-93

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ბრ'

3-0

+34

ბ2

სფრ

2-1

+24

7

საქ

1-2

+27

11

პოლ

0-3

-85

#

მ-წ

სხვ

გ1

რუს

2*0

+17

გ2

ესპ

1*1

+16

9

პორ^

1-2

-2

10

ბელ

1-2

-31

17/07

12.52

ბრიტანეთი'ლნზ

00:12

სინ’ნფ 16.07

გერმანია

17:10
სინ’ფ 19.00

იტალია

12:14

ეტაპზე დავიკავეთ VI ადგილი

სერიაში დავაფინიშეთ VII ადგილზე

ქულა: 52 ბრ', 50 რუს, 46 ბრ', 44 სფრ, 38 ესპ, 30 გერ,
26 საქ, 24 იტა, 13 პორ, 10 ბელ, 6 პოლ, 3 ლიტ

გავიდნენ ჰონკონგის შესარჩევში (2017)
ნიხრი: 20 18 16 14 - 12 10 8 6 - 4 3 2 1

   

2016 * ევროპის შვიდკაცა

10/07 @ 22.20

გრან პრი   II ეტაპი

ექსეთერ, სენდი პარქ (ინგ)

რაზმი   საქართველოს დროით   კვირის სთრიმი
ცხრილებში: * ფრე, ^ პირისპირ მოგებით

საქართველო -

9/07

14.52

ესპანეთი

7:12

 

17.37

ლიტვა

12:12

 

20.00

რუსეთი

12:12

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+34

ა2

რუს

1*1

=0

7

საქ

0**1

-5

10

ლიტ

0*2

-29

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ბრ'

3-0

+81

ბ2

სფრ

2-1

+47

9

პოლ

1-2

-64

12

პორ

0-3

-64

#

მ-წ

სხვ

გ1

ბრ'

3-0

+98

გ2

იტა

2-1

-27

8

გერ

1-2

-41

11

ბელ

0-3

-30

10/07

14.52

ბრიტანეთი'როი  

7:24

სინ’ნ

18.07

ბრიტანეთი'ლნზ

7:22

VII ადგ

20.32

იტალია

0:7

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

ქულა: 36 სფრ, 34 რუს, 32 ბრ'რ, 28 ბრ'ლ,
24 ესპ
გერ, 16 საქ, 12 იტა, 10 პორ,
6 ბელ, 4 პოლ, 2 ლიტ

სხედან ჰონკონგის შესარჩევში (2017) გამსვლელ პოზიციაზე!

ბოლო ეტაპი:  16-17/07  გდანსკ (პოლ)

2016 * 20წ მსოფლიო

26/06 @ 13.20

მანჩესთერ, სოლფორდ (ინგლისი)   სრულად

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

07/06

22.45

1

ზელანდია ოქმი

00:55$

შაბ

11/06

18.45

2

უელსი ოქმი

0$9:10_

ოთხ

15/06

20.30

3

ირლანდია ოქმი

07:35$

ად

პულ)

პ#

სხვაობა

ლელო

მ-წ

$

1

ინგ

ბ1

14

+86

109:023

+10

12/2

3-0

2

2

ირლ

ა1

13

+38

094:056

+1

10/9

3-0

1

3

არგ

გ1

13

+34

082:048

+2

8/6

3-0

1

4

აფრ

გ2

11

+43

112:069

+6

14/8

2-1

3

5

ზელ

ა2

10

+47

097:050

+11

15/4

2-1

2

6

შტლ

ბ2

9

-31

042:073

-3

6/9

2-1

1

7

ავს

ბ3

7

+19

061:042

+3

7/4

1-2

3

8

უელ

ა3

7

-1

052:053

+1

6/5

1-2

3

9

სფრ

გ3

6

+14

092:078

+4

13/9

1-2

2

10

საქ

ა4

1

-84

016:100

-13

1/14

0-3

1

11

იტა

ბ4

0

-74

039:113

-10

5/15

0-3

0

12

იაპ

გ4

0

-91

053:144

-12

8/20

0-3

0

ორ

20/06

18.15

ნფ

იტალია ოქმი

18:17

შაბ

25/06

17.15

IX

საფრანგეთი ოქმი

24:27

რაზმი

ისტორია

დავიკავეთ X ადგილი

ვმასპინლობთ 2017 წლის მსოფლიოს!

ინგლისი

ავსტრალია

უელსი

სამოა

ირლანდია

ზელანდია

შოტლანდია

იტალია

არგენტინა

აფრიკა

საფრანგეთი

საქართველო

   

2016 * ტურნე ზღვისრეთში

27/06 @ 09.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

წლევანდელი რაზმი    ბალანსი

შაბ

11/06

06.00

აპია

სამოა

19:19

გუნდები+მსაჯები   ვიდეო   ოქმი

შაბ

18/06

04.45

სუვა (ფიჯ)

ტონგა

23:20

გუნდები+მსაჯები   ვიდეო   ოქმი

პარ

24/06

07.00

სუვა

ფიჯი

14:3

გუნდები+მსაჯები   ვიდეო   ოქმი

 

2016 * ევროპის შვიდკაცა

5/06 @ 17.45

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ოქწიაბრ (რუს)

რაზმი   საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო -

4/06

12.28

ბრიტანეთი 1

7:17

 

15.50

რუსეთი

5:12

 

18.50

ლიტვა

7:0

#

მ-წ

სხვ

1

ბრ2

3-0

+57

6

სფრ

2-1

-10

7

პორ

1-2

-2

10

პოლ

0-3

-45

#

მ-წ

სხვ

3

გერ

3-0

+47

4

ესპ

2-1

+49

9

ბელ

1-2

-20

11

იტა

0-3

-76

#

მ-წ

სხვ

2

ბრ1

3-0

+57

5

რუს

2-1

+42

8

საქ

1-2

-10

12

ლიტ

0-3

-89

5/06

11.00

ბრიტანეთი 2  (1/4ფ) 

0:36

სინ’ნფ

14.12

ესპანეთი

10:7

სინ’ფ

17.16

ბრიტანეთი 1

12:15

ეტაპზე დავიკავე VI ადგილ (12 გუნდში)
ვსხედვართ ჰონკონგის შესარჩევში გამსვლელ პოზიციაზე!

შემდეგი ეტაპი:  9-10/07  ექსეთერ (ინგ)

2015-16 * დიდი 10

19/05 @ 17.05

საჩემპიონო პლეიოფი

მ2

ბათუმი #4

13:22

ყოჩები #5

მ1

ჯიქი #3

25:14

აია #6

ჯიქი

19:18

ყოჩები

ლელო #1

14:03

ლოკომ #2

ლოკომოტ

11:03

ჯიქი

ლელო

17:15

ლოკომოტ

ლელო ზედიზედ მეოთხედ გახდა საქართველოს ჩემპიონი!

3/04 @ 18.30

სხვ

   მ - წ * ფ

$`

ლელო სარას

61

+88

14-3*1

3

ლოკომოტივი

52

+38

11-6*1

6

ჯიქი  გორი

50

+93

10-7*1

8

ბათუმი

47

+22

  9-7*2

7

ყოჩები ბოლნ

46

+21

10-8

6

აია  ქუთაისი

41

-12

  8-8*2

5

აკადემია

35

-43

  7-11

7

არმია

32

-60

  5-11*2

8

არმაზი ^

29

-63

  5-12*1

7

ხარები  რუსთ

29

-84

  6-12

5

 ^  პირისპირ ბალანსით     სტატ’ლიდერები

   

2016 * 18წ ევროპა

27/03 @ 18.40

ლისაბონი (პორტუგალია)   სრულად

საქართველო -

18/03

16.00

1/4   რუმინეთი  ოქმი

49:10

22/03

16.00

1/2   პორტუგალია  ოქმი

29:10

26/03

21.00

     საფრანგეთი  ოქმი

00:42

რაზმი

ისტორია დავიკავეთ II ადგილი

1

საფრანგეთი

2

საქართველო

3

პორტუგალია

4

ბელგია

5

ესპანეთი

6

გერმანია

7

რუსეთი

8

რუმინეთი

 

2016 * რაგბი ევროპა

20/03 @ 24.15   სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

შაბათობით * საქართველოს დროით

06/02

14.00

ავჭალა

გერმანია

$ 59:7

13/02

18.30

ლისაბონი

პორტუგალ

$ 29:3

27/02

17.00

ვაკე

ესპანეთი

$ 38:7

12/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

- 24:7

19/03

17.00

დინამო

რუმინეთი

$ 38:9

საბოლოო

სხვ

გატ

  მ-წ*

$

საქართველო

24

+155

28

188

5-0

4

რუმინეთი

19

+83

19

160

4-1

3

რუსეთი

14

+13

18

128

3-2

2

ესპანეთი

9

-4

11

101

1-3*1

3

გერმანია

7

-109

12

101

1-3*1

1

პორტუგალია

1

-138

10

72

0-5

1

^  უკეთესი პირისპირ ბალანსით

საქართველოს "ბორჯღალოსნები"
მეცხრედ გახდნენ "რაგბი ევროპის" ჩემპიონები

მათვე მეათედ შემართეს "ანთიმოზ ივერიელის თასი"

ჩემპიონები და სლემოსნები  *  რაგბი ევროპა 2015

ყველა ბორჯღალოსანი და ტესტი 1989-2015

   

არქივი 2015

ჭაბუკთა ლიგები 2015

25/11 @ 17.15

"" ლიგა   დასრულდა

1

აია 1

2

ლელო

3

არმია

ფინალები   სანუგეშოები

"" ლიგა   დასრულდა

1

აია 1

2

ბაგრატი

3

ხულიგანა

ფინალები  სანუგეშობი დას აღმ

 

მსოფლიო თასი 2015

 5/11 @ 19.15   ოფიციოზი EN

ფერადი პოსტერი

ტელე მეგზური

ისტორია

განრიგი + შედეგები

საქართველო -

32-კაცა რაზმი   მოსათელი ტესტების ოქმები

დღე

თარიღი

დრო

მეტოქე

ქალაქი

ოქმი

შაბ

19/09

15.00

ტონგა

გლოსთერ

17:10$

პარ

25/09

19.45

არგენტინა

გლოსთერ

9:54$

პარ

02/10

23.00

ზელანდია

კარდიფ

10:43$

ოთხ

07/10

23.00

ნამიბია

ექსეთერ

17:16$

დავაფინიშეთ მოწინავე 12 გუნდში და ახლავე მოვიპოვეთ
2019 წლის მსოფლიო თასის (იაპონია) საგზური

1

ზელანდია

2

ავსტრალია

3

აფრიკა

 

   

ევროპის შვიდკაცა 2015

19/07 @ 21.40

ოლიმპიური  რეშაჟი

ლისაბონი, ჟამორ (პორ)    სთრიმი
საქართველოს დროით
 
* ფრე

საქართველო -

18/07

15.06

იტალია

12:7

 

18.06

ირლანდია

17:21

 

21.06

რუსეთი

10:7

#

მ-წ

სხვ

3

ირლ

2*0

+20

5

საქ

2-1

+4

7

რუს

1*1

+21

10

იტა

0-3

-45

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+100

6

ლიტ

2-1

-3

8

რუმ

1-2

-50

11

ლატ

0-3

-47

#

მ-წ

სხვ

2

პორ

3-0

+95

4

ბელ

2-1

+22

9

უკრ

1-2

-55

12

პოლ

0-3

-62

19/07

15.06

ბელგია  (1/4ფ)

21:5

1/2ფ

17.56

გერმანია

5:26

III

20.43

ირლანდია

7:15

საგაისო, მსოფლიო რეპეშაჟში გავიდა სამი მოწინავე:
რუსეთი, გერმანია, ირლანდია

ევროპის შვიდკაცა 2015

12/07 @ 21.15

"გრან პრი"   III ეტაპი

ექსეთერი (ინგ)  
სთრიმები @ საქართველოს დროით
რეალ სთრიმ ჰანთერ  
დეილი მოუშენ

საქართველო -

11/07

15.36

რუსეთი

7:17

 

17.56

ბელგია

27:5

 

21.00

უელსი

19:7

#

მ-წ

სხვ

1

სფრ

3-0

+89

4

გერ

2-1

+47

9

პორ

1-2

-50

12

რუმ

0-3

-86

#

მ-წ

სხვ

2

ინგ

3-0

+76

6

ესპ

2-1

-22

7

ლიტ

1-2

-20

10

იტა

0-3

-34

#

მ-წ

სხვ

3

რუს

3-0

+53

5

საქ

2-1

+24

8

უელ

1-2

-24

11

ბელ

0-3

-53

12/07

15.36

გერმანია  (1/4ფ)

5:15

სინი

17.42

უელსი (1/2ფ)

14:17

VII

20.24

ლიტვა (ფ)

0:24

ეტაპზე დავიკავე VIII ადგილ

გრან პრიზე დავაფინიშეთ X პოზიციაზე

   

ჭაბუკთა შვიდკაცა 2015

28/06 @ 18.15

"ბ"  ლიგა  27-28/06  ავჭალახელ

1

აია

2

ლელო

3

ხულიგანა

ყველა შედეგი

თბილისის თასი 2015

21/06 @ 21.25   ავჭალა

განაცხადები   ტურნირის გვერდი   ოქმები

სთრიმი

შაბ

იტალია

0:25$

ირლანდია

13/06

საქართველო

19:10

ურუგვაი

ოთხ

ურუგვაი

7:33$

ირლანდია

17/06

საქართველო

10:26

იტალია

კვი

ურუგვაი

13:23

იტალია

21/06

საქართველო

12:45$

ირლანდია

საბოლოო

სხვ

გატ:გაშ

მ-წ

$

ირლ

15

+84

103:19

15/3

3-0

3

იტა

8

+1

049:48

4/6

2-1

0

საქ

4

-40

041:81

4/9

1-2

0

ურუ

0

-45

030:75

3/8

0-3

0

   

ევროპის შვიდკაცა 2015

14/06 @ 17.40

II ეტაპი

ლიონი (სფრ) @ საქართველოს დროით
სთრიმი

საქართველო -

13/06

13.06

პორტუგალია

5:26

 

15.00

საფრანგეთი

5:38

 

18.00

იტალია

0:19

#

მ-წ

სხვ

1

სფრ

3-0

+61

6

იტა

2-1

+5

8

პორ

1-2

+7

11

საქ

0-3

-73

#

მ-წ

სხვ

3

ბელ

2*0

+31

4

რუს

2-1

+53

7

ინგ

1*1

+9

12

უელ

0-3

-93

#

მ-წ

სხვ

2

ესპ

3-0

+59

5

გერ

2-1

+15

9

ლიტ

1-2

-32

10

რუმ

0-3

-42

14/06

13.50

რუმინეთი  (1/2ფ)

12:7

ფიალა

17.02

ლიტვა  (ფ)

20:17

ეტაპზე დავიკავე IX ადგილ

ევროპის შვიდქალა 2015

14/06 @ 17.40

"ა" (მეორე) ჯგუფი

კაუნასი (ლიტ) @ საქართველოს დროით

საქართველო -

13/06

12.50

შვეიცარია

0:20

 

15.50

ნორვეგია

12:14

 

18.50

რუმინეთი

0:21

#

მ-წ

სხვ

1

ბელ

3-0

+89

6

ჩეხ

2-1

-2

7

ფინ

1-2

+7

12

ლიტ

0-3

-94

#

მ-წ

სხვ

3

შვდ

2*0

+32

4

პოლ

2-1

+59

9

მოლ

1-2

-52

10

უნგ

0*2

-39

#

მ-წ

სხვ

2

შვრ

3-0

+27

5

რუმ

2-1

+40

8

ნორ

1-2

-24

11

საქ

0-3

-43

14/06

12.50

უნგრეთი  (1/2ფ)

0:10

XI

15.40

ლიტვა  (ფ)

24:5

დავიკავე XI ადგილ

   

ევროპის შვიდკაცა 2015

7/06 @ 16.30

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ლუჟნიკი (რუს)

საქართველო -

შაბათის სთრიმი

6/06

12.06

უელსი

7:19

 

14.00

საფრანგეთი

0:49

 

17.00

რუმინეთი

24:14

#

მ-წ

სხვ

1

სფრ

3-0

+129

6

უელ

2-1

-27

9

საქ

1-2

-51

12

რუმ

0-3

-51

#

მ-წ

სხვ

2

პორ

3-0

+50

4

ინგ

2-1

+22

8

ლიტ

1-2

-28

10

ბელ

0-3

-44

#

მ-წ

სხვ

3

რუს

3-0

+36

5

გერ

2-1

+10

7

ესპ

1-2

+4

11

იტა

0-3

-50

კვირის სთრიმი

7/06

12.40

რუმინეთი  (1/2ფ) 

15:7

ფიალა (IX)

16.02

ბელგია   (ფ)

14:12

ეტაპზე დავიკავე IX ადგილ

20წ მსოფლიო ალაფა 2015

24/05 @ 22.40
ლისაბონი (პორტუგალია)   სრულად

საქართველო -

სამ 12/05

20.00

ურუგვაი

ოქმი $46:12

კან$ 35:20 ნამ  *  ფიჯ$ 34:19 პორ  *  ტონ$ 35:16 ჰონ

შაბ 16/05

20.00

ფიჯი

ოქმი  30:13

ურუ$ 37:26 პორ  *  კან 24:15 ჰონ  *  ტონ$ 45:11 ნამ

ოთხ 20/05

20.00

პორტუგალია

ოქმი  19:11

ურუ$ 28:26 ფიჯ$$  *  ნამ$ 36:17 ჰონ  *  კან 13:11 ტონ$

" ა "

სხვ

-

$

საქართველო

13

+59

3-0

1

ურუგვაი

10

-21

2-1

2

ფიჯი

7

-4

1-2

3

პორტუგალია

0

-34

0-3

0

" ბ "

სხვ

-

$

კანადა

13

+26

3-0

1

ტონგა

11

+51

2-1

3

ნამიბია

5

-30

1-2

1

ჰონკონგი

0

-47

0-3

0

კვი 24/05

(I) 20.00

კანადა

ოქმი  49:24

(III) ურუ 44:43 ტონ  *  (V) ფიჯ 36:24 ნამ  *  (VII) პორ 47:21 ჰონ

რაზმი

ისტორია დავიკავეთ I ადგილი
   

18წ ევროპის ელიტა 2015

4/04 @ 20.50

მიდი’პირენე (საფრანგეთი)   სრულად

საქართველო -

27/03

22.00

1/4   ირლანდია

*8:8

31/03

21.00

1/2   იტალია

*6:6

04/04

19.00

  ფ   საფრანგეთი

0:57

რაზმი

ისტორია დავიკავეთ II ადგილი

1

საფრანგეთი

2

საქართველო

3

ინგლისი

4

იტალია

5

უელსი

6

პორტუგალია

7

ირლანდია

8

შოტლანდია

 

რაგბი ევროპა 2015

21/03 @ 22.45

საქართველო -

შაბათობით, საქართველოს დროით    ტურნირი სრულად

07/02

17.00

ჰოიზენშტამი

გერმანია

$ 64:8

14/02

17.00

ვაკე, მესხი

პორტუგალ

20:15 $

28/02

19.00

მადრიდი

ესპანეთი

26:13

14/03

17.00

ვაკე, მესხი

რუსეთი

33:0

21/03

16.30

ბუქარესტი

რუმინეთი

15:6

13 გათამაშებაში მერვედ მოიპოვე პირველობა
16 სეზონში
მეათედ იმარჯვე წლიურ "უმცროს 6 ერზე"
მეხუთედ შეასრულე სლემი = ძლიე ყველა მეტოქე
მეცხრედ შემართე რუმინეთთან საცილო
"ანთიმოზ ივერიელის თასი"

საბოლოო 2015

სხვ

გატ

 მ-წ

$

საქართველო

21

+116

16

158

5-0

1

რუმინეთი

15

+41

11

102

3-2

3

ესპანეთი

14

+32

18

131

3-2

2

რუსეთი

13

-16

12

103

3-2

1

პორტუგალია

5

-48

4

52

1-4

1

გერმანია

1

-125

6

61

0-5

1

^  უკეთესი პირისპირ ბალანსით    ოფიციოზი

ჩემპიონები და სლემოსნები  *  ერთა თასი 2014

ყველა ბორჯღალოსანი და ტესტი 1989-2014

   

არქივი 2014

2013-14 სეზონის ლაურეატები

საუკეთესო