არმაზი

არმაზი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ამირანაშვილი

ვახტანგ

1994

 

მარბიელი

ბარბაქაძე

ბესარიონ

1995

 

მხტომელი

ბეგლარიშვილი

ბექა

1995

 

კვაჭი

ბროძელი

რეზო

1994

23/10

მგეზავი

ბუკია

ირაკლი

1985

10/01

ბურჯი

გიგაური

ნიკოლოზ

1994

 

მხტომელი

გიორგაძე

მურაზ

1994

 

გარემარბი

გუგუნაშვილი

ზაურ

1994

 

მხტომელი

გულუხია

გიორგი

1977

 

ბურჯი

კაიფაჯიანი

ვილიამ

1986

01/05

შუამარბი

კანდელაკი

შოთა

1985

07/08

მარბიელი

კაჭარავა

ზაურ

1992

12/07

მხტომელი

კიკნაძე

დავით

1979

05/10

მგეზავი

კოჩიევი

ალან

1996

24/08

 

ლეკბორაშვილი

მიხეილ

1988

26/03

მარბიელი

ლიპარტელიანი

ბადრი

1995

 

შუამარბი

ლეგაშვილი

ვალერი

1996

04/10

გარემარბი

ლობჟანიძე

დავით

1996

18/10

შუამარბი

ლობჟანიძე

ვასილ

1996

14/10

ჰავბექი

მაისურაძე

გიორგი

1996

20/09

ბურჯი

მაისურაძე

პაატა

1985

23/05

შუამარბი

მარგველანი

გიორგი

1994

 

ბურჯი

მაჩხანელი

ირაკლი

1981

18/07

გარემარბი

მეტრეველი

ნიკა

1995

30/12

მარბიელი

მინაშვილი

ოთარ

1985

21/02

მარბიელი

მისრიაშვილი

გიორგი

1992

20/02

ჰავბექი

მოსიკაშვილი

ლუკა

1996

13/10

შუამარბი

მჟავანაძე

გიორგი

1985

16/06

ჰავბექი

ნანიევი

ვასილ

1986

02/03

ბურჯი

ნარსავიძე

ირაკლი

1995

 

მარბიელი

ნიკოლავა

საბა

1993

 

ფულბექი

პინაიშვილი

ნიკა

1993

02/01

გარემარბი

სირაძე

ლაშა

1992

04/01

გარემარბი

სოსელია

გიორგი

1986

15/05

კვაჭი

სულაბერიძე

თორნიკე

1996

03/04

ბურჯი

ტაბიძე

ლაშა

1997

04/07

კვაჭი

ფაიქიძე

კოტე

1996

05/11

ბურჯი

ფხაკაძე

დავით

1995

 

ბურჯი

ქავთარაძე

დავით

1996

08/09

გარემარბი

შალიკაშვილი

ვაკო

1996

06/07

შუამარბი

ჩაჩხიანი

საბა

1995

 

მხტომელი

ჩხაიძე

ბაჩო

1986

19/10

ფულბექი

ჩომახაშვილი

ირაკლი

1991

11/07

ბურჯი

ცოფურიშვილი

თორნიკე

1994

03/06

გარემარბი

ცხადაძე

ირაკლი

1996

01/08

მხტომელი

წიკლაური

გიორგი

1996

24/03

მარბიელი

ჭელიძე

გიორგი

1979

21/06

მხტომელი

ხანიაშვილი

გიგა

 

 

ბურჯი

ხოჭოლავა

ნიკოლოზ

1993

 

გარემარბი

ხუროშვილი

გოგა

1996

17/02

კვაჭი

ხურცილავა

თორნიკე

1996

09/11

მგეზავი

ხურცილავა

ლაშა

1995

 

გარემარბი

ჯიბლაძე

თორნიკე

1993

02/08

ბურჯი

უფროსობა

სოსელია

გია

პრეზიდენტი

571 41 41 03

პინაიშვილი

ზურაბ

მენეჯერი

592 54 54 69

ვართანიანი

დავით

მთავარი მწვრთნელი

 

მაჩხანელი

ირაკლი

მწვრთნელი

 

კიკნაძე

დავით

მწვრთნელი

 

53 მოთამაშე @ 28/01 2015

საქართველოს დრო
 

2017 * ტურნე ამერიკაში

25/06 @ 02.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

1989-2017 200 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

ბალანსი | ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

13:0

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

21:17

რაზმი | ბარათი | ოქმი | ვიდეო

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

29:45

რაზმი | ბარათი | ოქმი

2017 * 20წ მსოფლიო

20/06 @ 11.30

თბილისი,  ქუთაისი

განრიგი + შედეგები + ცხრილები + ბარათები

 ჩვენი რაზმი | 12-ვე გუნდი და მსაჯები | 23-კაცა სიები EN

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 წესები ახალი - ნაკრებთათვის | საცდელი - ტურნირისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭ

არგენტინა

26:37$

კვი

04/06

18.00

ავჭ

აფრიკა

14:38$

ხუთ

08/06

18.00

ავჭ

საფრანგეთი

00:54$

ავჭალა

#

სხვ

2

ინგ

14

+70

5

ავს

10

+13

7

უელ

6

+15

11

სამ

1

-98

ქუთაისი

#

სხვ

1

ზელ

15

+130

6

შტლ

9

-17

8

იტა

6

-42

10

ირლ

2

-71

ავჭალა

#

სხვ

3

აფრ

12

+82

4

სფრ

11

+55

9

არგ

6

-48

12

საქ

0

-89

პლეი’ოფი:  ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

არგენტინა IX-XII

26:25

კვი

18/06

13.00

ვაკე

ირლანდია  IX-X

18:24

კიბე

1. ზელანდია 2. ინგლისი 3. აფრიკა 4. საფრანგეთი
5. შოტლანდია 6. ავსტრალია 7. უელსი 8. იტალია
9. ირლანდია 10. საქართველო 11. არგენტინა 12. სამოა

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

დასრულდა

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

26/06 @ 13.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

შტატები

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

კანადა

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო