არმაზი

არმაზი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ამირანაშვილი

ვახტანგ

1994

 

მარბიელი

ბარბაქაძე

ბესარიონ

1995

 

მხტომელი

ბეგლარიშვილი

ბექა

1995

 

კვაჭი

ბროძელი

რეზო

1994

23/10

მგეზავი

ბუკია

ირაკლი

1985

10/01

ბურჯი

გიგაური

ნიკოლოზ

1994

 

მხტომელი

გიორგაძე

მურაზ

1994

 

გარემარბი

გუგუნაშვილი

ზაურ

1994

 

მხტომელი

გულუხია

გიორგი

1977

 

ბურჯი

კაიფაჯიანი

ვილიამ

1986

01/05

შუამარბი

კანდელაკი

შოთა

1985

07/08

მარბიელი

კაჭარავა

ზაურ

1992

12/07

მხტომელი

კიკნაძე

დავით

1979

05/10

მგეზავი

კოჩიევი

ალან

1996

24/08

 

ლეკბორაშვილი

მიხეილ

1988

26/03

მარბიელი

ლიპარტელიანი

ბადრი

1995

 

შუამარბი

ლეგაშვილი

ვალერი

1996

04/10

გარემარბი

ლობჟანიძე

დავით

1996

18/10

შუამარბი

ლობჟანიძე

ვასილ

1996

14/10

ჰავბექი

მაისურაძე

გიორგი

1996

20/09

ბურჯი

მაისურაძე

პაატა

1985

23/05

შუამარბი

მარგველანი

გიორგი

1994

 

ბურჯი

მაჩხანელი

ირაკლი

1981

18/07

გარემარბი

მეტრეველი

ნიკა

1995

30/12

მარბიელი

მინაშვილი

ოთარ

1985

21/02

მარბიელი

მისრიაშვილი

გიორგი

1992

20/02

ჰავბექი

მოსიკაშვილი

ლუკა

1996

13/10

შუამარბი

მჟავანაძე

გიორგი

1985

16/06

ჰავბექი

ნანიევი

ვასილ

1986

02/03

ბურჯი

ნარსავიძე

ირაკლი

1995

 

მარბიელი

ნიკოლავა

საბა

1993

 

ფულბექი

პინაიშვილი

ნიკა

1993

02/01

გარემარბი

სირაძე

ლაშა

1992

04/01

გარემარბი

სოსელია

გიორგი

1986

15/05

კვაჭი

სულაბერიძე

თორნიკე

1996

03/04

ბურჯი

ტაბიძე

ლაშა

1997

04/07

კვაჭი

ფაიქიძე

კოტე

1996

05/11

ბურჯი

ფხაკაძე

დავით

1995

 

ბურჯი

ქავთარაძე

დავით

1996

08/09

გარემარბი

შალიკაშვილი

ვაკო

1996

06/07

შუამარბი

ჩაჩხიანი

საბა

1995

 

მხტომელი

ჩხაიძე

ბაჩო

1986

19/10

ფულბექი

ჩომახაშვილი

ირაკლი

1991

11/07

ბურჯი

ცოფურიშვილი

თორნიკე

1994

03/06

გარემარბი

ცხადაძე

ირაკლი

1996

01/08

მხტომელი

წიკლაური

გიორგი

1996

24/03

მარბიელი

ჭელიძე

გიორგი

1979

21/06

მხტომელი

ხანიაშვილი

გიგა

 

 

ბურჯი

ხოჭოლავა

ნიკოლოზ

1993

 

გარემარბი

ხუროშვილი

გოგა

1996

17/02

კვაჭი

ხურცილავა

თორნიკე

1996

09/11

მგეზავი

ხურცილავა

ლაშა

1995

 

გარემარბი

ჯიბლაძე

თორნიკე

1993

02/08

ბურჯი

უფროსობა

სოსელია

გია

პრეზიდენტი

571 41 41 03

პინაიშვილი

ზურაბ

მენეჯერი

592 54 54 69

ვართანიანი

დავით

მთავარი მწვრთნელი

 

მაჩხანელი

ირაკლი

მწვრთნელი

 

კიკნაძე

დავით

მწვრთნელი

 

53 მოთამაშე @ 28/01 2015

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

18/08_2017 @ 15.00

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო