არმაზი

არმაზი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ამირანაშვილი

ვახტანგ

1994

 

მარბიელი

ბარბაქაძე

ბესარიონ

1995

 

მხტომელი

ბეგლარიშვილი

ბექა

1995

 

კვაჭი

ბროძელი

რეზო

1994

23/10

მგეზავი

ბუკია

ირაკლი

1985

10/01

ბურჯი

გიგაური

ნიკოლოზ

1994

 

მხტომელი

გიორგაძე

მურაზ

1994

 

გარემარბი

გუგუნაშვილი

ზაურ

1994

 

მხტომელი

გულუხია

გიორგი

1977

 

ბურჯი

კაიფაჯიანი

ვილიამ

1986

01/05

შუამარბი

კანდელაკი

შოთა

1985

07/08

მარბიელი

კაჭარავა

ზაურ

1992

12/07

მხტომელი

კიკნაძე

დავით

1979

05/10

მგეზავი

კოჩიევი

ალან

1996

24/08

 

ლეკბორაშვილი

მიხეილ

1988

26/03

მარბიელი

ლიპარტელიანი

ბადრი

1995

 

შუამარბი

ლეგაშვილი

ვალერი

1996

04/10

გარემარბი

ლობჟანიძე

დავით

1996

18/10

შუამარბი

ლობჟანიძე

ვასილ

1996

14/10

ჰავბექი

მაისურაძე

გიორგი

1996

20/09

ბურჯი

მაისურაძე

პაატა

1985

23/05

შუამარბი

მარგველანი

გიორგი

1994

 

ბურჯი

მაჩხანელი

ირაკლი

1981

18/07

გარემარბი

მეტრეველი

ნიკა

1995

30/12

მარბიელი

მინაშვილი

ოთარ

1985

21/02

მარბიელი

მისრიაშვილი

გიორგი

1992

20/02

ჰავბექი

მოსიკაშვილი

ლუკა

1996

13/10

შუამარბი

მჟავანაძე

გიორგი

1985

16/06

ჰავბექი

ნანიევი

ვასილ

1986

02/03

ბურჯი

ნარსავიძე

ირაკლი

1995

 

მარბიელი

ნიკოლავა

საბა

1993

 

ფულბექი

პინაიშვილი

ნიკა

1993

02/01

გარემარბი

სირაძე

ლაშა

1992

04/01

გარემარბი

სოსელია

გიორგი

1986

15/05

კვაჭი

სულაბერიძე

თორნიკე

1996

03/04

ბურჯი

ტაბიძე

ლაშა

1997

04/07

კვაჭი

ფაიქიძე

კოტე

1996

05/11

ბურჯი

ფხაკაძე

დავით

1995

 

ბურჯი

ქავთარაძე

დავით

1996

08/09

გარემარბი

შალიკაშვილი

ვაკო

1996

06/07

შუამარბი

ჩაჩხიანი

საბა

1995

 

მხტომელი

ჩხაიძე

ბაჩო

1986

19/10

ფულბექი

ჩომახაშვილი

ირაკლი

1991

11/07

ბურჯი

ცოფურიშვილი

თორნიკე

1994

03/06

გარემარბი

ცხადაძე

ირაკლი

1996

01/08

მხტომელი

წიკლაური

გიორგი

1996

24/03

მარბიელი

ჭელიძე

გიორგი

1979

21/06

მხტომელი

ხანიაშვილი

გიგა

 

 

ბურჯი

ხოჭოლავა

ნიკოლოზ

1993

 

გარემარბი

ხუროშვილი

გოგა

1996

17/02

კვაჭი

ხურცილავა

თორნიკე

1996

09/11

მგეზავი

ხურცილავა

ლაშა

1995

 

გარემარბი

ჯიბლაძე

თორნიკე

1993

02/08

ბურჯი

უფროსობა

სოსელია

გია

პრეზიდენტი

571 41 41 03

პინაიშვილი

ზურაბ

მენეჯერი

592 54 54 69

ვართანიანი

დავით

მთავარი მწვრთნელი

 

მაჩხანელი

ირაკლი

მწვრთნელი

 

კიკნაძე

დავით

მწვრთნელი

 

53 მოთამაშე @ 28/01 2015

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო