არმაზი

არმაზი  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

ამირანაშვილი

ვახტანგ

1994

25/11

მარბიელი

ბარბაქაძე

ბესარიონ

1995

08/07

მხტომელი

ბეგლარიშვილი

ბექა

1995

01/10

კვაჭი

ბერაძე

საბა

1992

03/07

მარბიელი

ბროძელი

რეზო

1994

25/10

ჰავბექი

გიგაური

ნიკოლოზ

1994

11/05

მხტომელი

გიორგაძე

მურაზ

1994

28/06

გარემარბი

გოგოლაძე

გაგა

1993

.

ბურჯი

ვაშაკიძე

გიორგი

1994

05/08

ბურჯი

კაიფაჯიანი

ვილიამ

1986

01/05

შუამარბი

კანდელაკი

შოთა

1985

07/08

მარბიელი

კაჭარავა

ზაურ

1992

12/07

მხტომელი

კიკნაძე

დავით

1979

05/10

მგეზავი

ლიპარტელიანი

ბადრი

1995

07/02

შუამარბი

ლეგაშვილი

ვალერი

1996

04/10

გარემარბი

ლობჟანიძე

დავით

1996

18/10

გარემარბი

ლობჟანიძე

ვასილ

1996

14/10

ჰავბექი

მაჩხანელი

ირაკლი

1981

18/07

გარემარბი

მელიქიძე

შოთა

1984

13/01

ბურჯი

მინაშვილი

ოთარ

1985

21/02

მარბიელი

ნარსავიძე

ირაკლი

1995

22/07

მარბიელი

პინაიშვილი

ნიკა

1993

02/01

გარემარბი

სახელაშვილი

დავით

1995

11/10

ბურჯი

სვანიძე

სანდრო

1998

27/09

შუამარბი

სირაძე

ლაშა

1992

04/01

გარემარბი

სოსელია

გიორგი

1986

15/05

კვაჭი

ფრიდონიშვილი

გიგა

1997

25/10

მხტომელი

ფხაკაძე

დავით

1995

03/06

ბურჯი

შალიკაშვილი

ვაკო

1996

06/07

შუამარბი

ცხადაძე

ირაკლი

1996

01/08

მხტომელი

ხუროშვილი

გოგა

1996

17/02

კვაჭი

ხურცილავა

თორნიკე

1996

09/11

მგეზავი

ჯიბლაძე

თორნიკე

1993

02/08

ბურჯი

ჯიმშელეიშვილი

კობა

1997

22/01

მხტომელი

ჯოგლიძე

ბაჩო

1989

03/09

ფულბექი

უფროსობა

სოსელია

გივი

პრეზიდენტი

571 41 41 03

პინაიშვილი

ზურაბ

მენეჯერი

592 54 54 69

მაჩხანელი

ირაკლი

მთავარი მწვრთნელი

591 14 14 14

კიკნაძე

დავით

მწვრთნელი

558 50 00 92

სოსელია

გიორგი

მწვრთნელი

571 61 61 16

სვანიძე

გიორგი

ექიმი

.

35 მოთამაშე @ 18/01 2016

 

კლუბს არ გამოჰყავს დუბლები

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017 * შემოდგომის ტესტები

21/11_2017 @ 19.50

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017 ზაფხული   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

"თიბისის რაგბის სერიის" ტესტები

 32-კაცა რაზმი  |  ბალანსი  |  მეორ დონე (2015-17)

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

54:22

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი" ოქმი

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

6:13

 23-კაცა სია   |   მეტოქენი და მსაჯები   |   სტატისტიკა

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2017-18 * დიდი 10

22/11_2017 @ 15.45

26/1 გადმოდებული  ლოკ – ბთმ

19/11 @ 19.55

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

37

+150

9-0

1

ლელო სარასენს

31

+68

7-2

3

ლოკომოტივი

29

+84

6-2

5

ჯიქი  გორი

26

+26

5-4

6

ბათუმი

23

+89

4-3*1

5

ხარები  რუსთავი

21

-34

5-4

1

აკადემია

15

-10

2-7

7

არმაზი  მარნეული

14

-52

2-6*1

4

არმია

9

-121

2-7

1

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-200

1-8

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

21/11_2017 @ 19.45

25-26/1  VIII ტური

შავი დაფა

15/11_2017 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

13/11_2017 @ 18.45

განახლდება 2018 წელს

24/02 დასავლეთი | 10/03 აღმოსავლეთი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

17/11_2017 @ 17.30

  მოწინავე სამეულები 

"" ლიგ

4-5/11  ოქროს | ბრინჯაოს  ფინალები

1

ლელო  თბილისი

2

აია  ქუთაისი

3

იუნკერები ჩოხოსნები

რეიტინგოებიც  დასრულდა

"" ლიგ

12/11 ფინალები  | 17/11  II სარეიტინგოები

1

ხვამლი ხომლი

2

ლელო 1  თბილისი

3

მწვანე აია  ქუთაისი

ზედა რვეული      ო    შუა რვეული     

სანუგეშოები დასრულდა   აღმ   დას

2017-18 * კონტინენტის ფარი

21/10_2017 @ 24.50

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

33:16

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

ტმშ (რუმ)

9

+39

9/3

რვგ (იტა)

6

-1

5/6

ჰდლ (გერ)

4

-13

3/7

ვდნ (იტა)

1

-32

4/9

"ბ"

სხვ

ბთმ (საქ)

7

+13

8/5

კლვ (იტა)

6

+23

9/4

პდვ (იტა)

5

+1

3/3

ლშბ (პორ)

4

-30

5/9

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

2/11_2017 @ 18.15

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

კან | ურუ

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  კან | ურუ

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო