არმაზი

არმაზი

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

აბუსერიძე

ირაკლი

1977

25/11

174

81

ჰავბექი

ამირანაშვილი

ვახტანგ

1994

 

186

 

მარბიელი

არჩუაშვილი

მიხეილ

1986

20/05

190

 

მხტომელი

ბარბაქაძე

ბესარიონ

1995

 

184

 

მხტომელი

ბაქანიძე

ზურაბ

1994

31/05

179

80

გარემარბი

ბეჟიაშვილი

არჩილ

1992

07/03

185

100

ბურჯი

ბროძელი

რეზო

1994

25/10

178

80

მგეზავი

ბუკია

ირაკლი

1985

10/01

178

108

ბურჯი

გეთიაშვილი

გიორგი

1985

 

 

 

 

გიგაური

ნიკოლოზ

1994

 

184

 

მხტომელი

გუგუნაშვილი

ზაურ

1994

 

 

 

 

თაგაური

ვაჟა

1992

25/07

175

103

კვაჭი

თიგიშვილი

ვალიკო

1990 23/04 186 113 მარბიელი

კაიფაჯიანი

ვილიამ

1986

01/05

180

100

შუამარბი

კანდელაკი

შოთა

1985

07/08

188

105

მარბიელი

კაჭარავა

ზაურ

1992

12/07

187

105

მხტომელი

კიკნაძე

დავით

1979

05/10

178

90

მგეზავი

ლეკბორაშვილი

მიხეილ

1988

26/03

177

85

მარბიელი

ლიპარტელიანი

ბადრი

1995

 

175

 

შუამარბი

მაისურაძე

პაატა

1985

23/05

182

90

შუამარბი

მარგველანი

გიორგი

1994

 

184

 

ბურჯი

მაჩხანელი

ირაკლი

1981

18/07

186

98

შუამარბი

მინაშვილი

ოთარ

1985

21/02

188

100

მარბიელი

მისრიაშვილი

გიორგი

1992

20/02

174

89

ჰავბექი

მოდებაძე

მიხეილ

1992

06/01

 

 

 

მჟავანაძე

გიორგი

1985

11/06

178

80

ჰავბექი

მჭედლიძე

ავთო

1994

 

 

 

 

ნიკოლავა

საბა

1993

 

184

 

ფულბექი

პაპუაშვილი

რობიკო

1992

11/03

181

103

ბურჯი

პინაიშვილი

ზურაბ

1971

15/12

 

 

 

პინაიშვილი

ნიკა

1993

02/01

185

80

გარემარბი

სირაძე

ლაშა

1992

04/01

174

85

გარემარბი

სოსელია

გიორგი

1986

15/05

180

115

კვაჭი

უჩანეიშვილი

გიორგი

1993

16/04

178

102

ბურჯი

ფხაკაძე

დავით

1995

 

178

 

ბურჯი

ჩხაიძე

ვაჟა (ბაჩო)

1986

19/10

175

84

ფულბექი

ცაბაძე

ლაშა

1991

25/09

 

 

 

ცოფურიშვილი

თორნიკე

1994

03/06

 

 

 

ჭელიძე

გიორგი

1979

21/06

190

100

მხტომელი

ხუციშვილი

ალეკო

1992

02/09

186

90

გარემარბი

ჯიბლაძე

თორნიკე

1993

02/08

175

100

ბურჯი

უფროსობა

სოსელია

გია

 

 

პრეზიდენტი

571 41 41 03

პინაიშვილი

ზურაბ

 

 

მენეჯერი

 

ვართანიანი

დავით

 

 

მთავარი მწვრთნელი

 

სვანიძე

გიორგი

 

 

ექიმი

 

41 მოთამაშე @ 23/01 2014

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო