არმია

არმია  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბესაძე

ლაშა

1994

 

ჰავბექი

აბრალავა

გიორგი

1994

 

გარემარბი

ადანაია

ბექა

1987

20/08

შუამარბი

ახალაია

ჭაბუკა

1993

 

კვაჭი

ბაირამაშვილი

ლაშა

1985

24/07

მგეზავი

ბასარია

თორნიკე

1993

 

გარემარბი

ბაღდოშვილი

ლერი

1994

 

მარბიელი

გელდიაშვილი

სანდრო

1994

 

ბურჯი

გიკაშვილი

ლევან

1995

 

გარემარბი

გოგოლაური

გურამ

1994

 

გარემარბი

გურგენძე

დავით

1979

14/12

ბურჯი

გურგენძე

ლევან

 

17/08

შუამარბი

დარასელია

ლევან

1986

06/01

მარბიელი

დარბაიძე

ლევან

1994

 

გარემარბი

დაუშვილი

დავით

1986

 

მარბიელი

ელიზბარაშვილი

გიორგი

1984

22/01

მგეზავი

ვერტილეცკი

ედუარდ

1991

05/03

მარბიელი

ზოსიაშვილი

ლევან

1994

 

ფულბექი

თავართქილაძე

ლაშა

1986

31/08

მარბიელი

კაკოვინი

გიორგი

1985

 

ბურჯი

კალმახელიძე

გიორგი

1988

16/11

მარბიელი

კვიჭიძე

ვაჟა

1993

 

კვაჭი

კიზირია

ჯაბა

1982

01/08

გარემარბი

კორკოტაძე

ზურაბ

1983

05/06

მხტომელი

კუპრეიშვილი

ირაკლი

1994

 

მარბიელი

კუპრეიშვილი

ლადო

1987

20/11

შუამარბი

ლომიძე

იური

1994

 

მხტომელი

ლომიძე

ნიკა

1994

 

შუამარბი

მამულაშვილი

თორნიკე

1994

02/08

გარემარბი

მეკოკიშვილი

ბექა

1986

03/08

კვაჭი

მერკვილიშვილი

ლევან

1992

 

გარემარბი

მიგინეიშვილი

ავთო

1994

 

შუამარბი

მინდაძე

დავით

1985

15/07

მხტომელი

ნოზაძე

გიორგი

1990

07/11

ფულბექი

ნუცუბიძე

რატი

1988

30/08

შუამარბი

ჟღენტი

გიორგი

1991

 

მხტომელი

სალუქვაძე

ალექსანდრე

1989

 

მგეზავი

სულუაშვილი

გიორგი

1993

28/04

კვაჭი

სურგულაძე

ილია

1989

18/09

მხტომელი

ტაბატაძე

პაატა

1994

 

შუამარბი

ტუჩაშვილი

ალეკო

1987

31/10

გარემარბი

უგულავა

კახა

 

 

ბურჯი

უჩავა

კახაბერ

1977

28/05

მხტომელი

ქორიძე

ირაკლი

1984

15/12

ბურჯი

ქრისტესიაშვილი

ილია

1994

 

შუამარბი

ღვინჯილია

ირაკლი

1983

16/01

ჰავბექი

ყენია

გურამ

1991

05/02

 

შაიშმელაშვილი

დავით

1993

 

ჰავბექი

შენგელია

დემნა

1993

 

ბურჯი

ჩხიკვაძე

ირაკლი

1987

05/10

შუამარბი

ჩხიკვაძე

ტარიელ

1991

17/10

ბურჯი

ციმაკურიძე

გიორგი

1994

10/02

ფულბექი

ცხვიტავა

თემურ

1996

11/03

გარემარბი

ხმელიძე

თორნიკე

1992

12/03

ჰავბექი

ჯაბუა

თემურ

1994

 

გარემარბი

ჯანელიძე

იოსებ

1987

20/08

გარემარბი

ჯიმუხაძე

კოტე

1989

14/05

გარემარბი

ჯინაშვილი

რამაზ

1991

29/09

ჰავბექი

ჯინჭარაძე

მალხაზ

1988

 

ბურჯი

უფროსობა

მინდაძე

დავით

კლუბის ვიცე-პრეზიდენტი

568 91 51 81

ჭავჭავაძე

ნიკოლოზ

მთავარი მწვრთნელი

595 22 72 92

ტატიშვილი

ალექსანდრე

მაწრთობი

 

კიზირია

ჯაბა

მენეჯერი

592 00 99 99

შაორშაძე

გიორგი

ექიმი

555 96 75 76

თაფლაძე

ლევან

კლუბის მენეჯერი

 

ბოხუა

ბადრი

მენეჯერი

599 35 49 49

ჯაში

ლევან

დუბლების მთავარი მწვრთნელი

558 32 05 85

ორაგველიძე

მიშა

დუბლების მწვრთნელი

598 11 00 17

59 მოთამაშე @ 26/01 2015

 

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

18/08_2017 @ 15.00

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო