არმია

არმია  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აფციაური

გიორგი

1994

20/01

ფულბექი

ბაირამაშვილი

ლაშა

1985

24/07

მგეზავი

გაბრიჩიძე

ირაკლი

1991

12/08

.

გაბუნია

გიგი

1989

04/01

მგეზავი

გოგლიძე

თორნიკე

1994

02/07

მარბიელი

გოგოლაძე

ბესიკ

1996

29/08

მხტომელი

გოგოლაძე

გიორგი

1997

27/10

შუამარბი

დარასელია

ლევან

1986

06/01

მარბიელი

დაუშვილი

დავით

1986

06/01

მარბიელი

დონაძე

ტარიელ

1986

04/04

ბურჯი

ზიბზიბაძე

გიორგი

1992

28/08

გარემარბი

თავართქილაძე

ლაშა

1986

23/05

მარბიელი

კოპალიანი

ნოე

1997

30/03

მარბიელი

კორკოტაძე

ზურაბ

1983

05/06

მხტომელი

მახარაშვილი

შალვა

1989

03/04

ფულბექი

მეკოკიშვილი

ბექა

1986

03/08

კვაჭი

მერკვილიშვილი

ალექსანდრე

1996

03/02

.

მესხი

დავით

1997

20/09

.

ნაგლიაშვილი

სანდრო

1995

04/09

.

ნიბლაძე

დავით

1987

23/02

მარბიელი

ნიშნიანიძე

გრიგოლ

1983

20/01

მხტომელი

ოდიშვილი

ომარ

1997

02/07

მარბიელი

ოქრომელიძე

გიორგი

1991

24/05

კვაჭი

როხვაძე

გიორგი

1988

26/09

ჰავბექი

სამსიანი

ბექა

1995

12/08

.

სპანდერაშვილი

ილია

1997

10/09

მარბიელი

სულუაშვილი

გიორგი

1993

28/04

კვაჭი

სურგულაძე

ილია

1989

18/04

მხტომელი

ტყეშელაშვილი

რატი

1991

06/07

მარბიელი

ურჯუკაშვილი

ბექა

1989

26/11

.

ფსუტური

მიშა

1990

18/04

ბურჯი

ქარუხნიშვილი

სოლომონ

1985

16/08

მხტომელი

ქორიძე

ირაკლი

1984

15/12

ბურჯი

ღვინჯილია

ირაკლი

1983

16/01

ჰავბექი

ყირიმლიშვილი

მინდია

1992

22/08

.

ჩაიკა

ევღენ

1989

03/11

ბურჯი

ჩხიკვაძე

ირაკლი

1987

05/10

შუამარბი

ძნელაძე

ლევან

1996

11/05

.

ჭავჭავაძე

ლევან

1997

26/09

კვაჭი

ჯიმუხაძე

კოტე

1989

14/05

გარემარბი

ჯინაშვილი

რამაზ

1991

29/09

ჰავბექი

უფროსობა

ფარქოსაძე

ზოდიკო

პრეზიდენტი

599 96 95 97

მინდაძე

დავით

ვიცე-პრეზიდენტი

568 91 51 81

დონაძე

ალექსანდრე

სპორტული დირექტორი

551 01 99 11

თაფლაძე

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

595 99 91 55

თავბერიძე

კარლო

მთავარი მწვრთნელის თანაშემწე

577 48 88 66

შაორშაძე

გიორგი

ექიმი

555 96 75 76

41 მოთამაშე @ 12/02 2016

 

კლუბს არ გამოჰყავს დუბლები

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

18/08_2017 @ 15.00

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო