არმია

არმია  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აფციაური

გიორგი

1994

20/01

ფულბექი

ბაირამაშვილი

ლაშა

1985

24/07

მგეზავი

გაბრიჩიძე

ირაკლი

1991

12/08

.

გაბუნია

გიგი

1989

04/01

მგეზავი

გოგლიძე

თორნიკე

1994

02/07

მარბიელი

გოგოლაძე

ბესიკ

1996

29/08

მხტომელი

გოგოლაძე

გიორგი

1997

27/10

შუამარბი

დარასელია

ლევან

1986

06/01

მარბიელი

დაუშვილი

დავით

1986

06/01

მარბიელი

დონაძე

ტარიელ

1986

04/04

ბურჯი

ზიბზიბაძე

გიორგი

1992

28/08

გარემარბი

თავართქილაძე

ლაშა

1986

23/05

მარბიელი

კოპალიანი

ნოე

1997

30/03

მარბიელი

კორკოტაძე

ზურაბ

1983

05/06

მხტომელი

მახარაშვილი

შალვა

1989

03/04

ფულბექი

მეკოკიშვილი

ბექა

1986

03/08

კვაჭი

მერკვილიშვილი

ალექსანდრე

1996

03/02

.

მესხი

დავით

1997

20/09

.

ნაგლიაშვილი

სანდრო

1995

04/09

.

ნიბლაძე

დავით

1987

23/02

მარბიელი

ნიშნიანიძე

გრიგოლ

1983

20/01

მხტომელი

ოდიშვილი

ომარ

1997

02/07

მარბიელი

ოქრომელიძე

გიორგი

1991

24/05

კვაჭი

როხვაძე

გიორგი

1988

26/09

ჰავბექი

სამსიანი

ბექა

1995

12/08

.

სპანდერაშვილი

ილია

1997

10/09

მარბიელი

სულუაშვილი

გიორგი

1993

28/04

კვაჭი

სურგულაძე

ილია

1989

18/04

მხტომელი

ტყეშელაშვილი

რატი

1991

06/07

მარბიელი

ურჯუკაშვილი

ბექა

1989

26/11

.

ფსუტური

მიშა

1990

18/04

ბურჯი

ქარუხნიშვილი

სოლომონ

1985

16/08

მხტომელი

ქორიძე

ირაკლი

1984

15/12

ბურჯი

ღვინჯილია

ირაკლი

1983

16/01

ჰავბექი

ყირიმლიშვილი

მინდია

1992

22/08

.

ჩაიკა

ევღენ

1989

03/11

ბურჯი

ჩხიკვაძე

ირაკლი

1987

05/10

შუამარბი

ძნელაძე

ლევან

1996

11/05

.

ჭავჭავაძე

ლევან

1997

26/09

კვაჭი

ჯიმუხაძე

კოტე

1989

14/05

გარემარბი

ჯინაშვილი

რამაზ

1991

29/09

ჰავბექი

უფროსობა

ფარქოსაძე

ზოდიკო

პრეზიდენტი

599 96 95 97

მინდაძე

დავით

ვიცე-პრეზიდენტი

568 91 51 81

დონაძე

ალექსანდრე

სპორტული დირექტორი

551 01 99 11

თაფლაძე

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

595 99 91 55

თავბერიძე

კარლო

მთავარი მწვრთნელის თანაშემწე

577 48 88 66

შაორშაძე

გიორგი

ექიმი

555 96 75 76

41 მოთამაშე @ 12/02 2016

 

კლუბს არ გამოჰყავს დუბლები

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო