არმია

არმია  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აფციაური

გიორგი

1994

20/01

ფულბექი

ბაირამაშვილი

ლაშა

1985

24/07

მგეზავი

გაბრიჩიძე

ირაკლი

1991

12/08

.

გაბუნია

გიგი

1989

04/01

მგეზავი

გოგლიძე

თორნიკე

1994

02/07

მარბიელი

გოგოლაძე

ბესიკ

1996

29/08

მხტომელი

გოგოლაძე

გიორგი

1997

27/10

შუამარბი

დარასელია

ლევან

1986

06/01

მარბიელი

დაუშვილი

დავით

1986

06/01

მარბიელი

დონაძე

ტარიელ

1986

04/04

ბურჯი

ზიბზიბაძე

გიორგი

1992

28/08

გარემარბი

თავართქილაძე

ლაშა

1986

23/05

მარბიელი

კოპალიანი

ნოე

1997

30/03

მარბიელი

კორკოტაძე

ზურაბ

1983

05/06

მხტომელი

მახარაშვილი

შალვა

1989

03/04

ფულბექი

მეკოკიშვილი

ბექა

1986

03/08

კვაჭი

მერკვილიშვილი

ალექსანდრე

1996

03/02

.

მესხი

დავით

1997

20/09

.

ნაგლიაშვილი

სანდრო

1995

04/09

.

ნიბლაძე

დავით

1987

23/02

მარბიელი

ნიშნიანიძე

გრიგოლ

1983

20/01

მხტომელი

ოდიშვილი

ომარ

1997

02/07

მარბიელი

ოქრომელიძე

გიორგი

1991

24/05

კვაჭი

როხვაძე

გიორგი

1988

26/09

ჰავბექი

სამსიანი

ბექა

1995

12/08

.

სპანდერაშვილი

ილია

1997

10/09

მარბიელი

სულუაშვილი

გიორგი

1993

28/04

კვაჭი

სურგულაძე

ილია

1989

18/04

მხტომელი

ტყეშელაშვილი

რატი

1991

06/07

მარბიელი

ურჯუკაშვილი

ბექა

1989

26/11

.

ფსუტური

მიშა

1990

18/04

ბურჯი

ქარუხნიშვილი

სოლომონ

1985

16/08

მხტომელი

ქორიძე

ირაკლი

1984

15/12

ბურჯი

ღვინჯილია

ირაკლი

1983

16/01

ჰავბექი

ყირიმლიშვილი

მინდია

1992

22/08

.

ჩაიკა

ევღენ

1989

03/11

ბურჯი

ჩხიკვაძე

ირაკლი

1987

05/10

შუამარბი

ძნელაძე

ლევან

1996

11/05

.

ჭავჭავაძე

ლევან

1997

26/09

კვაჭი

ჯიმუხაძე

კოტე

1989

14/05

გარემარბი

ჯინაშვილი

რამაზ

1991

29/09

ჰავბექი

უფროსობა

ფარქოსაძე

ზოდიკო

პრეზიდენტი

599 96 95 97

მინდაძე

დავით

ვიცე-პრეზიდენტი

568 91 51 81

დონაძე

ალექსანდრე

სპორტული დირექტორი

551 01 99 11

თაფლაძე

ლევან

მთავარი მწვრთნელი

595 99 91 55

თავბერიძე

კარლო

მთავარი მწვრთნელის თანაშემწე

577 48 88 66

შაორშაძე

გიორგი

ექიმი

555 96 75 76

41 მოთამაშე @ 12/02 2016

 

კლუბს არ გამოჰყავს დუბლები

საქართველოს დრო
 

2018 * ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი   I ეტაპი   მოსკოვი, ოქწიაბრ (რუს)

საქართველოს დროით   სთრიმი   დებულება

საქართველო 

19/05

12.28

საფრანგეთი

12:21

 

15.35

რუსეთი

00:19

 

17.58

შვედეთი

12:24

ცხრილები ახლდება ტურის ბოლოს:
* ფრე;  წინაა ^ პირადით, + გატანილით, $ ლელოებით

#

მ-წ

სხვ

ა1

რუს

3-0

+47

ა2

სფრ

2-1

+14

9

შვდ

1-2

-21

11

საქ

0-3

-40

#

მ-წ

სხვ

ბ1

ირლ

3-0

+97

ბ2

პორ

2-1

-5

8

გერ

1-2

-6

12

პოლ

0-3

-86

#

მ-წ

სხვ

1

ინგ^

2-1

+6

2

იტა

2-1

+16

7

ესპ^

1-2

+7

10

უელ

1-2

-29

20/05

12.50

უელსი  IX - XII

7:26

XI - XII

15.43

პოლონეთი

34:7

ეტაპზე დავიკავე XI ადგილ

თასის პლეიოფი
რუს 1 5:12 გერ 8 – პორ ბ2 7:14
იტა გ2
ირლ ბ1 26:0 ესპ 7  –  ინგ გ1 5:14 სფრ ა2
გერ 22:7 იტა
| ირლ 31:0 სფრ
თასის ფინალი @ 18.11

ქულათა ნიხრი:  20 18 16 14 - 12 10 8 6 - 4 3 2 1

შემდეგი ეტაპი:  30/06 - 1/07  მარკუსი (სფრ)

2019 * მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

15/05 რუმინეთი და ესპანეთი მოიხსნენ
    ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
გერ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

2017-18 * დიდი 10

 

პლეი’ოფი

სრულად

დიდი ფინალი    კვი 13/05  ავჭალა  20.00

ლოკომოტივი მეათედ გახდა ჩემპიონი

კვარცხლბეკი

სტატ’მოწინავენი

ორი წრე

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა პირველ ლიგაში

2017-18 * სხვა ლიგები

პირველი დასრულდა

პატარძეული ავიდა დიდ 10-ში

ხულიგანა გავარდა რეგიონულ ლიგაში

რეგიონული  19/05 გადათამაშება

ტაო ავიდა პირველ ლიგაში

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

დასავლეთი  |  აღმოსავლეთი

ჭაბუკთა ""  დასრულდა

აღმ      |  დას    

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება  სასჯელი

ესები

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო = რბევა!

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო