არმია

არმია

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

აბესაძე

ლაშა

1994

18/03

170

70

ჰავბექი

აბრალავა

გიორგი

1994

03/04

172

68

გარემარბი

აზალაძე

ლაშა

1985

02/11

188

100

მხტომელი

აფციაური

გიორგი

1994

15/03

170

80

ფულბექი

ახალაია

ჭაბუკა

1993

30/12

180

95

კვაჭი

ბაირამაშვილი

ლაშა

1985

30/10

181

90

მგეზავი

ბასარია

თორნიკე

1993

24/05

175

65

გარემარბი

ბაღდოშვილი

ლერი

1994

15/12

165

85

მარბიელი

ბიწაძე

ბექა

1991

03/07

194

95

მხტომელი

გაბროშვილი

ვანო

1991

09/11

186

80

შუამარბი

გაგოშვილი

გიგა

1992

13/03

180

80

შუამარბი

გელდიაშვილი

სანდრო

1994

07/01

180

100

ბურჯი

გზირიშვილი

ივანე

1994

06/02

180

75

შუამარბი

გოგოლაური

გურამ

1994

26/07

185

75

გარემარბი

გოგუაძე

ვაჟა

1990

13/05

180

75

მარბიელი

გურასპაშვილი

გიორგი

1993

16/08

185

80

მხტომელი

გურგენძე

დავით

1980

17/09

175

115

ბურჯი

დარასელია

ლევან

1986

06/01

187

90

მარბიელი

დარბაიძე

ლევან

1994

20/12

175

70

გარემარბი

დონაძე

ტარიელ

1986

09/05

183

112

ბურჯი

ელიზბარაშვილი

გიორგი

1984

23/08

183

80

მგეზავი

ზაქაშვილი

გიორგი

1989

17/12

176

100

ბურჯი

ზოსიაშვილი

ლევან

1994

27/01

175

65

ფულბექი

თავართქილაძე

ლაშა

1986

27/03

190

85

მარბიელი

თხილაიშვილი

გიორგი

1991

27/06

180

100

მარბიელი

კაკოვინი

გიორგი

1985

27/10

180

105

ბურჯი

კალმახელიძე

გიორგი

1987

14/05

187

90

მარბიელი

კვიჭიძე

ვაჟა

1993

21/09

180

85

კვაჭი

კობახიძე

ბახვა

1992

27/03

184

80

ფულბექი

კუპრეიშვილი

ირაკლი

1994

23/02

178

75

მარბიელი

ლომიძე

იური

1994

30/01

190

85

მხტომელი

ლომიძე

ნიკა

1994

27/07

175

70

შუამარბი

მაისურაძე

ზვიად

1980

28/10

182

100

მარბიელი

მაისურაძე

მირიან

1994

02/02

175

65

მგეზავი

მამუკაშვილი

შალვა

1990

05/10

180

100

კვაჭი

მეკოკიშვილი

ბექა

1987

12/02

178

100

კვაჭი

მერკვილიშვილი

ლევან

1992

02/08

165

60

გარემარბი

ნინიძე

მამუკა

1987

23/08

180

87

მგეზავი

ნუცუბიძე

რატი

1988

18/02

185

75

შუამარბი

ჟღენტი

გიორგი

1991

19/03

184

95

მხტომელი

ჟღენტი

მიხეილ

1991

03/10

170

65

გარემარბი

სალუქვაძე

ალექსანდრე

1989

27/02

180

70

მგეზავი

სურგულაძე

ილია

1989

18/04

200

108

მხტომელი

ტაბატაძე

პაატა

1994

02/01

182

73

შუამარბი

ტუჩაშვილი

ალეკო

1987

31/10

184

82

გარემარბი

უჩავა

კახაბერ

1978

07/05

187

100

მხტომელი

ქორიძე

ირაკლი

1984

19/05

180

110

ბურჯი

ქრისტესაშვილი

ილია

1994

04/10

180

75

შუამარბი

ღვინჯილია

ირაკლი

1983

16/01

170

70

ჰავბექი

შაიშმელაშვილი

დავით

1993

10/08

180

65

ჰავბექი

შენგელია

დემნა

1993

11/02

183

105

ბურჯი

შკინინი

გიორგი

1983

07/03

180

75

გარემარბი

ჩიტიძე

დავით

1984

21/09

187

100

მხტომელი

ჩხიკვაძე

ირაკლი

1987

12/07

180

80

გარემარბი

ცაციაშვილი

გიორგი

1994

19/04

170

65

შუამარბი

ციმაკურიძე

გიორგი

1994

10/02

173

80

ფულბექი

ცხადაძე

მამუკა

1980

13/04

182

101

მხტომელი

ხარებავა

ზაურ

1995

17/03

170

90

ბურჯი

ჯაბუა

თემურ

1994

18/05

185

75

გარემარბი

ჯიმშელაძე

გიორგი

1990

10/03

176

70

შუამარბი

ჯინაშვილი

რამაზ

1991

27/04

178

75

ჰავბექი

უფროსობა

ფარქოსაძე

ზოდიკო

 

 

პრეზიდენტი

599 96 95 97

მინდაძე

დავით

 

 

ვიცე-პრეზიდენტი

568 91 51 81

ბოხუა

ბადრი

 

 

მენეჯერი

599 35 49 49

დონაძე

ალექსანდრე

 

 

სპორტული დირექტორი

551 01 99 11

ჭავჭავაძე

ნიკოლოზ

 

 

მთავარი მწვრთნელი

595 22 72 92

შათირიშვილი

ნიკოლოზ

 

 

ექიმი

 

ჯაში

ლევან

 

 

ესპუარ. მთ.მწვრთნელი

558 32 05 85

ორაგველიძე

მიშა

 

 

ესპუართა მწვრთნელი

598 11 00 17

61 მოთამაშე @ 13/05 2014

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო