დინამო

ბაგრატი (ქუთაისი) 

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

არჩვაძე

რეზო

1995

09/12

მარბიელი

აშვეთია

ვალერი

1995

07/11

ბურჯი

ბალანჩივაძე

ნუგზარ

1993

16/03

ბურჯი

ბალანჩივაძე

ჯუბა

1989

21/06

შუამარბი

ბერძენაძე

ივანე

1983

07/09

ჰავბექი

ბზიკაძე

კობა

1995

17/03

გარემარბი

ბოგვერაძე

ავთო

1992

14/08

ბურჯი

ბოჭორიშვილი

ელდარ

1994

02/03

მხტომელი

გაბიძაშვილი

ბექა

1996

27/09

კვაჭი

გოშაძე

ბაკურ

1987

05/04

მგეზავი

გუდავა

გიორგი

1984

02/01

კვაჭი

გუდაძე

ზვიად

1991

09/08

გარემარბი

გურეშიძე

გიორგი

1997

09/10

მხტომელი

დოლაბერიძე

შოთა

1992

11/09

მხტომელი

თოდუა

გიგი

1995

12/04

ფულბექი

იობიძე

თორნიკე

1994

01/12

მარბიელი

კენჭაძე

იურა

1995

25/07

მარბიელი

კიკვაძე

შალვა

1987

28/01

მხტომელი

კობახიძე

გოგა

1994

29/01

მარბიელი

კუპრაშვილი

შიო

1987

11/05

გარემარბი

ლეთოდიანი

გიორგი

1989

15/07

მარბიელი

ლეკვეიშვილი

თორნიკე

1991

21/04

ჰავბექი

ლომინაძე

გიორგი

1993

16/09

მგეზავი

მესერიძე

კოტე

1994

06/11

გარემარბი

ნემსიწვერიძე

გიგა

1992

07/05

გარემარბი

ნუცუბიძე

ნოდარ

1988

12/02

ბურჯი

ჟღენტი

გიორგი

1996

25/05

მარბიელი

საკანდელიძე

მურმან

1995

12/10

ფულბექი

სარდანაშვილი

კახა

1992

14/04

შუამარბი

სინაურიძე

გიორგი

1993

07/02

გარემარბი

ულუმბელაშვილი

გიორგი

1987

17/08

მხტომელი

ფრუიძე

დავით

1990

04/11

გარემარბი

ქურდაძე

გუჯა

1996

07/07

მხტომელი

შამფრიანი

ცოტნე

1995

28/06

მარბიელი

შარაშენიძე

ტრისტან

1994

11/03

მხტომელი

შარვაძე

შალვა

1996

06/07

გარემარბი

ცაბაძე

დემურ

1989

18/06

კვაჭი

ცინცაძე

ლევან

1991

21/04

მგეზავი

ცნობილაძე

გია

1985

14/05

შუამარბი

ჭელიძე

დავით

1980

15/09

ბურჯი

ჭელიძე

ლაშა

1996

29/01

კვაჭი

ჯავახაძე

მალხაზ

1994

24/04

ბურჯი

ჯალაღონია

საბა

1996

 

გარემარბი

უფროსობა

სხულუხია

ბექა

მთავარი მწვრთნელი

598 57 57 18

გოშაძე

ბაკურ

მწვრთნელი

597 67 52 08

იობიძე

დავით

გუნდის უფროსი 599 95 96 92

დანელია

მერაბ

პრეზიდენტი  

43 მოთამაშე @ 29/08 2014

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/05 @ 19.05

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2016-17 * დიდი 10

14/05 @ 19.40

14/05  დიდი ფინალი

ჯიქი

28:22

ბათუმი

გორის ჯიქი პირველად გახდა ჩემპიონი!

ვებ’ოქმი  |  შინაური კვარცხლბეკი

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

22/05 @ 19.45

27/05  პლეი’ოფი
სტუ ოზურგეთი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/05 @ 19.45

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-28/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო