ბათუმი

ბათუმი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბესლამიძე

რობერტ

1989

30/07

კვაჭი

აზალაძე

ლაშა

1985

02/12

მხტომელი

ალიქაძე

არჩილ

1984

18/06

მარბიელი

ბეჟანიძე

ზურაბ

1997

24/06

მხტომელი

ბერიძე

როლანდ

1978

26/12

ბურჯი

გაგოშვილი

გიგა

1992

15/02

შუამარბი

გიგაშვილი

ბექა

1992

17/02

ბურჯი

გიორგაძე

ნუგზარ

1992

02/08

მგეზავი

გოგიბერიძე

თენგიზ

1989

15/09

ბურჯი

გოგიტიძე

გიორგი

1990

19/07

შუამარბი

გოგიტიძე

ნუკრი

1993

10/08

მარბიელი

გუგუშვილი

დავით

1983

12/02

მარბიელი

გულბიანი

ბორის

1995

15/12

მარბიელი

დავითაძე

არჩილ

1992

03/07

მხტომელი

დავითაძე

ილია

1996

02/05

ბურჯი

დოლიძე

ლევან

1996

06/11

კვაჭი

დუმბაძე

დიმიტრი

1991

12/12

ბურჯი

დუმბაძე

ლაშა

1989

15/05

მარბიელი

ევგენიძე

ბადრი

1986

27/07

გარემარბი

ერისთავი

ზურა

1991

12/07

ბურჯი

ზაბახიძე

ალეკო

1987

02/03

ჰავბექი

თებიძე

ბაკურ

1992

26/09

ბურჯი

თხელიძე

ლევან

1991

06/02

კვაჭი

თუთბერიძე

გიორგი

1993

02/01

შუამარბი

თუთბერიძე

ზურაბ

1993

02/01

ჰავბექი

თულაშვილი

მინდია

1989

06/08

მარბიელი

თხილაიშვილი

გიორგი

1991

27/06

მარბიელი

კაიკაციშვილი

აკაკი

1994

16/10

ბურჯი

კალანდაძე

გიორგი

1994

07/03

გარემარბი

კელენჯერიძე

მიხეილ

1988

07/01

ბურჯი

კვაჭაძე

ზურაბ

1991

17/06

მხტომელი

კვერნაძე

სერგო

1986

27/07

შუამარბი

კობახიძე

ბახვა

1992

09/05

ფულბექი

კონცელიძე

გიგა

1996

03/01

ჰავბექი

კორტავა

ჯონდი

1988

21/07

მარბიელი

კოჩალიძე

ლევან

1994

31/07

ჰავბექი

მეგრელიძე

არჩილ

1987

10/01

მარბიელი

მიმინოშვილი

ლადო

1997

04/01

შუამარბი

მჟავია

ოთარ

1995

13/10

ჰავბექი

ნაგერვაძე

ბექა

1990

11/02

მარბიელი

ნინიძე

ნიკა

1992

05/10

ჰავბექი

ოდიშარია

ზვიად

1991

10/03

მგეზავი

ოქროპირიძე

დიტო

1987

11/03

შუამარბი

რესულიძე

გოგიტა

1994

01/01

შუამარბი

სერგია

გიგა

1988

23/01

კვაჭი

სვინტრაძე

გიორგი

1981

05/09

ფულბექი

ტრაპაიძე

დათო

1995

30/09

გარემარბი

ფასეიშვილი

ვახტანგ

1991

04/09

მხტომელი

ფუტკარაძე

ვანო

1996

06/10

მარბიელი

ქერქაძე

გურამ

1995

06/04

მხტომელი

ჩანჩიბაძე

მამუკა

1997

06/01

მგეზავი

ჩუბინიძე

ბაკურ

1985

07/07

ჰავბექი

ცირეკიძე

გრიგოლ

1990

29/06

მარბიელი

ცნობილაძე

ირაკლი

1981

25/03

ბურჯი

ცხოვრებაშვილი

შოთა

1987

30/08

ბურჯი

ხელაძე

ერეკლე

1990

28/02

მხტომელი

ხონელიძე

გოჩა

1976

01/02

შუამარბი

ხოჭოლავა

გიგა

1986

27/05

ბურჯი

ხურცია

შაკო

1994

06/04

გარემარბი

ჯიმშელაძე

გიორგი

1990

01/11

შუამარბი

ჯიჯავაძე

მურმან

1996

07/06

ბურჯი

უფროსობა

რუსიძე

რუსლან

დირექტორი

 

გუგუშვილი

დავით

მთავარი მწვრთნელი  

ხონელიძე

გოჩა

მწვრთნელი

 

ჩუბინიძე

გიორგი

მწვრთნელი

 

მოქია

სერგო

მწვრთნელი

 

ღლონტი

მინდია

მწვრთნელი

 

ცინცაბაძე

პაატა

ექიმი

 

61 მოთამაშე @ 11/02 2015

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * კონტინენტის ფარი

15/10_2017 @ 13.05

  სრულად    ოფიციოზი_EN

ბათუმი -

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

14/10

17.00

როვიგო (იტა)

27:31

21/10

15.00

ჰაიდელბერგ (გერ)

0:0

09/12

18.00

ვიადანა (იტა)

0:0

16/12

15.00

ტიმიშოარა (რუმ)

0:0

"ა"

სხვ

რვგ (იტა)

5

+4

4/4

ტმშ (რუმ)

4

+4

2/1

ჰდლ (გერ)

4

+4

2/3

ვდნ (იტა)

1

-5

2/3

"ბ"

სხვ

ლშბ (პორ)

4

+5

3/2

ბთმ (საქ)

2

-4

4/4

კლვ (იტა)

1

-4

3/2

პდვ (იტა)

1

-4

1/2

გუნდი თანაჯგუფელებს ეჯიბრება,
მაგრამ ... არ ეთამაშება!
პლეი
ოფში გადის ორ-ორი მოწინავე

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე
72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

2017-18 * დიდი 10

10/10_2017 @ 18.25

განახლდება  27/10

8/10 @ 19.40

სხვ

 მ-წ *

$

აია  ქუთაისი

24

+57

6-0

0

ლელო სარასენს

18

+28

4-2

2

ბათუმი

17

+75

3-1*1

3

ხარები  რუსთავი

17

-1

4-2

1

ჯიქი  გორი

16

+28

3-3

4

ლოკომოტივი

14

+11

3-2

2

არმაზი  მარნეული

13

-4

2-3*1

3

არმია

9

-78

2-4

1

აკადემია

5

-42

0-6

5

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-74

1-5

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

2017-18 * პირველი ლიგა

16/10_2017 @ 20.00

19-22/10   IV ტური

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/10_2017 @ 19.40

22/10   დას VII ტური | აღმ VI ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

18/10_2017 @ 19.00

"" ლიგ

17-18/10  მოწინავენი  ბოლო, XIV ტური

სარეიტინგო მატჩები

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

19-20/10   III ეტაპის ბოლო, VI ტური

ზედა რვეული         შუა რვეული     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

16/10_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/10_2017 @ 18.55

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 1989-2017   203 ტესტი | 250 ბორჯღალოსანი | სრულად

შაბ

11/11

18.00

დინამო

კანადა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

18.00

მესხი

შტატები

.

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

ესები

28/08_2017 @ 22.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო