ბათუმი

ბათუმი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბესლამიძე

რობერტ

1989

30/07

კვაჭი

აზალაძე

ლაშა

1985

02/12

მხტომელი

ალიქაძე

არჩილ

1984

18/06

მარბიელი

ბეჟანიძე

ზურაბ

1997

24/06

მხტომელი

ბერიძე

როლანდ

1978

26/12

ბურჯი

გაგოშვილი

გიგა

1992

15/02

შუამარბი

გიგაშვილი

ბექა

1992

17/02

ბურჯი

გიორგაძე

ნუგზარ

1992

02/08

მგეზავი

გოგიბერიძე

თენგიზ

1989

15/09

ბურჯი

გოგიტიძე

გიორგი

1990

19/07

შუამარბი

გოგიტიძე

ნუკრი

1993

10/08

მარბიელი

გუგუშვილი

დავით

1983

12/02

მარბიელი

გულბიანი

ბორის

1995

15/12

მარბიელი

დავითაძე

არჩილ

1992

03/07

მხტომელი

დავითაძე

ილია

1996

02/05

ბურჯი

დოლიძე

ლევან

1996

06/11

კვაჭი

დუმბაძე

დიმიტრი

1991

12/12

ბურჯი

დუმბაძე

ლაშა

1989

15/05

მარბიელი

ევგენიძე

ბადრი

1986

27/07

გარემარბი

ერისთავი

ზურა

1991

12/07

ბურჯი

ზაბახიძე

ალეკო

1987

02/03

ჰავბექი

თებიძე

ბაკურ

1992

26/09

ბურჯი

თხელიძე

ლევან

1991

06/02

კვაჭი

თუთბერიძე

გიორგი

1993

02/01

შუამარბი

თუთბერიძე

ზურაბ

1993

02/01

ჰავბექი

თულაშვილი

მინდია

1989

06/08

მარბიელი

თხილაიშვილი

გიორგი

1991

27/06

მარბიელი

კაიკაციშვილი

აკაკი

1994

16/10

ბურჯი

კალანდაძე

გიორგი

1994

07/03

გარემარბი

კელენჯერიძე

მიხეილ

1988

07/01

ბურჯი

კვაჭაძე

ზურაბ

1991

17/06

მხტომელი

კვერნაძე

სერგო

1986

27/07

შუამარბი

კობახიძე

ბახვა

1992

09/05

ფულბექი

კონცელიძე

გიგა

1996

03/01

ჰავბექი

კორტავა

ჯონდი

1988

21/07

მარბიელი

კოჩალიძე

ლევან

1994

31/07

ჰავბექი

მეგრელიძე

არჩილ

1987

10/01

მარბიელი

მიმინოშვილი

ლადო

1997

04/01

შუამარბი

მჟავია

ოთარ

1995

13/10

ჰავბექი

ნაგერვაძე

ბექა

1990

11/02

მარბიელი

ნინიძე

ნიკა

1992

05/10

ჰავბექი

ოდიშარია

ზვიად

1991

10/03

მგეზავი

ოქროპირიძე

დიტო

1987

11/03

შუამარბი

რესულიძე

გოგიტა

1994

01/01

შუამარბი

სერგია

გიგა

1988

23/01

კვაჭი

სვინტრაძე

გიორგი

1981

05/09

ფულბექი

ტრაპაიძე

დათო

1995

30/09

გარემარბი

ფასეიშვილი

ვახტანგ

1991

04/09

მხტომელი

ფუტკარაძე

ვანო

1996

06/10

მარბიელი

ქერქაძე

გურამ

1995

06/04

მხტომელი

ჩანჩიბაძე

მამუკა

1997

06/01

მგეზავი

ჩუბინიძე

ბაკურ

1985

07/07

ჰავბექი

ცირეკიძე

გრიგოლ

1990

29/06

მარბიელი

ცნობილაძე

ირაკლი

1981

25/03

ბურჯი

ცხოვრებაშვილი

შოთა

1987

30/08

ბურჯი

ხელაძე

ერეკლე

1990

28/02

მხტომელი

ხონელიძე

გოჩა

1976

01/02

შუამარბი

ხოჭოლავა

გიგა

1986

27/05

ბურჯი

ხურცია

შაკო

1994

06/04

გარემარბი

ჯიმშელაძე

გიორგი

1990

01/11

შუამარბი

ჯიჯავაძე

მურმან

1996

07/06

ბურჯი

უფროსობა

რუსიძე

რუსლან

დირექტორი

 

გუგუშვილი

დავით

მთავარი მწვრთნელი  

ხონელიძე

გოჩა

მწვრთნელი

 

ჩუბინიძე

გიორგი

მწვრთნელი

 

მოქია

სერგო

მწვრთნელი

 

ღლონტი

მინდია

მწვრთნელი

 

ცინცაბაძე

პაატა

ექიმი

 

61 მოთამაშე @ 11/02 2015

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

25/04 @ 21.35

29-30/04  პლეი’ოფის II წრე

ჯიქი

შაბ 14.00 გორ

ბათუმი

აკადემია

კვი 15.00 რსთ

ლელო

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

24/04 @ 17.35

30/04   პლეი’ოფ

2016-17 * რეგიონული ლიგა

24/04 @ 18.00

დასავლეთი   აღმოსავლეთი

29-30/04   პლეი’ოფი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

26/04 @ 20.50

"" ლიგ

25-26/04   II ეტაპის V ტური

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

28-30/04   II ეტაპის II ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

20/04 @ 18.35

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

24/03 @ 11.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

ხუხუი

არგენტინა

.

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო