ბათუმი

ბათუმი  2014-15

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბესლამიძე

რობერტ

1989

30/07

კვაჭი

აზალაძე

ლაშა

1985

02/12

მხტომელი

ალიქაძე

არჩილ

1984

18/06

მარბიელი

ბეჟანიძე

ზურაბ

1997

24/06

მხტომელი

ბერიძე

როლანდ

1978

26/12

ბურჯი

გაგოშვილი

გიგა

1992

15/02

შუამარბი

გიგაშვილი

ბექა

1992

17/02

ბურჯი

გიორგაძე

ნუგზარ

1992

02/08

მგეზავი

გოგიბერიძე

თენგიზ

1989

15/09

ბურჯი

გოგიტიძე

გიორგი

1990

19/07

შუამარბი

გოგიტიძე

ნუკრი

1993

10/08

მარბიელი

გუგუშვილი

დავით

1983

12/02

მარბიელი

გულბიანი

ბორის

1995

15/12

მარბიელი

დავითაძე

არჩილ

1992

03/07

მხტომელი

დავითაძე

ილია

1996

02/05

ბურჯი

დოლიძე

ლევან

1996

06/11

კვაჭი

დუმბაძე

დიმიტრი

1991

12/12

ბურჯი

დუმბაძე

ლაშა

1989

15/05

მარბიელი

ევგენიძე

ბადრი

1986

27/07

გარემარბი

ერისთავი

ზურა

1991

12/07

ბურჯი

ზაბახიძე

ალეკო

1987

02/03

ჰავბექი

თებიძე

ბაკურ

1992

26/09

ბურჯი

თხელიძე

ლევან

1991

06/02

კვაჭი

თუთბერიძე

გიორგი

1993

02/01

შუამარბი

თუთბერიძე

ზურაბ

1993

02/01

ჰავბექი

თულაშვილი

მინდია

1989

06/08

მარბიელი

თხილაიშვილი

გიორგი

1991

27/06

მარბიელი

კაიკაციშვილი

აკაკი

1994

16/10

ბურჯი

კალანდაძე

გიორგი

1994

07/03

გარემარბი

კელენჯერიძე

მიხეილ

1988

07/01

ბურჯი

კვაჭაძე

ზურაბ

1991

17/06

მხტომელი

კვერნაძე

სერგო

1986

27/07

შუამარბი

კობახიძე

ბახვა

1992

09/05

ფულბექი

კონცელიძე

გიგა

1996

03/01

ჰავბექი

კორტავა

ჯონდი

1988

21/07

მარბიელი

კოჩალიძე

ლევან

1994

31/07

ჰავბექი

მეგრელიძე

არჩილ

1987

10/01

მარბიელი

მიმინოშვილი

ლადო

1997

04/01

შუამარბი

მჟავია

ოთარ

1995

13/10

ჰავბექი

ნაგერვაძე

ბექა

1990

11/02

მარბიელი

ნინიძე

ნიკა

1992

05/10

ჰავბექი

ოდიშარია

ზვიად

1991

10/03

მგეზავი

ოქროპირიძე

დიტო

1987

11/03

შუამარბი

რესულიძე

გოგიტა

1994

01/01

შუამარბი

სერგია

გიგა

1988

23/01

კვაჭი

სვინტრაძე

გიორგი

1981

05/09

ფულბექი

ტრაპაიძე

დათო

1995

30/09

გარემარბი

ფასეიშვილი

ვახტანგ

1991

04/09

მხტომელი

ფუტკარაძე

ვანო

1996

06/10

მარბიელი

ქერქაძე

გურამ

1995

06/04

მხტომელი

ჩანჩიბაძე

მამუკა

1997

06/01

მგეზავი

ჩუბინიძე

ბაკურ

1985

07/07

ჰავბექი

ცირეკიძე

გრიგოლ

1990

29/06

მარბიელი

ცნობილაძე

ირაკლი

1981

25/03

ბურჯი

ცხოვრებაშვილი

შოთა

1987

30/08

ბურჯი

ხელაძე

ერეკლე

1990

28/02

მხტომელი

ხონელიძე

გოჩა

1976

01/02

შუამარბი

ხოჭოლავა

გიგა

1986

27/05

ბურჯი

ხურცია

შაკო

1994

06/04

გარემარბი

ჯიმშელაძე

გიორგი

1990

01/11

შუამარბი

ჯიჯავაძე

მურმან

1996

07/06

ბურჯი

უფროსობა

რუსიძე

რუსლან

დირექტორი

 

გუგუშვილი

დავით

მთავარი მწვრთნელი  

ხონელიძე

გოჩა

მწვრთნელი

 

ჩუბინიძე

გიორგი

მწვრთნელი

 

მოქია

სერგო

მწვრთნელი

 

ღლონტი

მინდია

მწვრთნელი

 

ცინცაბაძე

პაატა

ექიმი

 

61 მოთამაშე @ 11/02 2015

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/05 @ 19.05

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

22/05 @ 19.45

27/05  პლეი’ოფი
სტუ ოზურგეთი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

24/05 @ 19.40

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო