ბათუმი

ბათუმი  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აზალაძე

ლაშა

1985

02/12

მხტომელი

ალიქაძე

არჩილ

1984

18/06

მარბიელი

ბალიაშვილი

ომარ

1991

09/04

ბურჯი

ბეჟანიძე

ზურაბ

1997

24/06

მხტომელი

ბერიძე

როლანდ

1978

26/12

მხტომელი

გოგიტიძე

გიორგი

1990

19/07

შუამარბი

გუგუშვილი

დავით

1983

19/02

მარბიელი

დოლიძე

დათო

1996

13/11

.

დოლიძე

ლევან

1996

06/11

კვაჭი

დონაძე

ლაშა

1996

16/07

შუამარბი

დუმბაძე

დიმიტრი

1991

12/12

ბურჯი

დუმბაძე

ლაშა

1989

15/05

მარბიელი

ევგენიძე

ბადრი

1986

27/07

გარემარბი

ერისთავი

ზურა

1991

12/07

ბურჯი

ზოიძე

დათო

1998

14/02

გარემარბი

თებიძე

ბაკურ

1992

26/09

ბურჯი

თედორაძე

გიორგი

1995

21/08

კვაჭი

თუთბერიძე

ზურაბ

1993

02/01

ჰავბექი

თურმანიძე

გიორგი

1997

28/09

.

თხილაიშვილი

გიორგი

1991

08/04

მარბიელი

კაიკაციშვილი

ალეკო

1994

16/10

ბურჯი

კალანდაძე

გიორგი

1994

07/03

გარემარბი

კელენჯერიძე

მიხეილ

1988

07/01

ბურჯი

კვანტიძე

ირაკლი

1991

20/08

ბურჯი

კვაჭაძე

ზურაბ

1990

17/06

მხტომელი

კობახიძე

ბახვა

1992

09/05

ფულბექი

კონცელიძე

სულხან

1997

12/05

მხტომელი

კორტავა

ჯონდი

1988

21/07

მარბიელი

კოჩალიძე

ლევან

1994

31/07

ჰავბექი

ლომსანიძე

მინდია

1997

15/09

გარემარბი

მიმინოშვილი

ლადო

1997

04/01

გარემარბი

მჟავია

ოთარ

1995

13/10

მგეზავი

ნაგერვაძე

ბექა

1990

11/02

მარბიელი

ნაცარიძე

ნიკა

1997

01/04

ბურჯი

ნინიძე

ნიკა

1992

05/10

შუამარბი

ნიუვენჰეიზენ

კორნე

1992

10/12

მხტომელი

ორაგველიძე

გურამ

1997

14/07

მხტომელი

ოქროპირიძე

რუსლან

1987

27/03

შუამარბი

პაპიძე

ლაშა

1998

19/10

გარემარბი

საგინაძე

კახა

1994

27/07

კვაჭი

ტრაპაიძე

დათო

1995

30/09

გარემარბი

ტუჩაშვილი

ალეკო

1988

16/09

გარემარბი

ტუჩაშვილი

ლევან

1994

08/11

მხტომელი

ფერსელიძე

ნუკრი

1993

10/12

მარბიელი

ფუტკარაძე

ვანო

1996

06/10

მარბიელი

ქარდავა

ალექსანდრე

1998

15/08

.

ქერქაძე

გურამ

1995

06/04

მხტომელი

ყადიძე

ჯონი

1991

01/04

მარბიელი

შამულო

იოან

1994

08/09

ჰავბექი

შაშიაშვილი

შალვა

1994

28/03

მარბიელი

ჩანჩიბაძე

მამუკა

1997

06/01

მგეზავი

ჩუბინიძე

ბაკურ

1985

07/07

მგეზავი

ცინცაძე

ლევან

1997

20/04

.

ჭინჭარაული

გოდერძი

1992

21/12

მგეზავი

ხალვაში

ვახო

1992

07/02

ბურჯი

ხელაძე

ერეკლე

1990

28/02

მხტომელი

ხოჭოლავა

გიგა

1986

27/05

ბურჯი

ჯაღმაიძე

სიმონ

1997

07/06

მარბიელი

ჯიმშელაძე

გიორგი

1990

01/11

შუამარბი

ჯიჯავაძე

ვეფხვია

1991

19/11

ბურჯი

ჯიჯავაძე

მურმან

1996

07/06

ბურჯი

უფროსობა

ჩანტლაძე

მამუკა

დირექტორი

591 22 91 00

სალუქვაძე

მამუკა

მენეჯერი

577 15 04 51

ნინიძე

ირაკლი

მთავარი მწვრთნელი

577 40 08 15

ჩუბინიძე

გიორგი

მწვრთნელი

577 15 04 48

გუგუშვილი

დავით

მწვრთნელი

514 79 19 19

ღლონტი

მინდია

დუბლების მწვრთნელი

577 15 04 49

61 მოთამაშე @ 18/01 2016

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო