ბათუმი

ბათუმი  2015-16

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აზალაძე

ლაშა

1985

02/12

მხტომელი

ალიქაძე

არჩილ

1984

18/06

მარბიელი

ბალიაშვილი

ომარ

1991

09/04

ბურჯი

ბეჟანიძე

ზურაბ

1997

24/06

მხტომელი

ბერიძე

როლანდ

1978

26/12

მხტომელი

გოგიტიძე

გიორგი

1990

19/07

შუამარბი

გუგუშვილი

დავით

1983

19/02

მარბიელი

დოლიძე

დათო

1996

13/11

.

დოლიძე

ლევან

1996

06/11

კვაჭი

დონაძე

ლაშა

1996

16/07

შუამარბი

დუმბაძე

დიმიტრი

1991

12/12

ბურჯი

დუმბაძე

ლაშა

1989

15/05

მარბიელი

ევგენიძე

ბადრი

1986

27/07

გარემარბი

ერისთავი

ზურა

1991

12/07

ბურჯი

ზოიძე

დათო

1998

14/02

გარემარბი

თებიძე

ბაკურ

1992

26/09

ბურჯი

თედორაძე

გიორგი

1995

21/08

კვაჭი

თუთბერიძე

ზურაბ

1993

02/01

ჰავბექი

თურმანიძე

გიორგი

1997

28/09

.

თხილაიშვილი

გიორგი

1991

08/04

მარბიელი

კაიკაციშვილი

ალეკო

1994

16/10

ბურჯი

კალანდაძე

გიორგი

1994

07/03

გარემარბი

კელენჯერიძე

მიხეილ

1988

07/01

ბურჯი

კვანტიძე

ირაკლი

1991

20/08

ბურჯი

კვაჭაძე

ზურაბ

1990

17/06

მხტომელი

კობახიძე

ბახვა

1992

09/05

ფულბექი

კონცელიძე

სულხან

1997

12/05

მხტომელი

კორტავა

ჯონდი

1988

21/07

მარბიელი

კოჩალიძე

ლევან

1994

31/07

ჰავბექი

ლომსანიძე

მინდია

1997

15/09

გარემარბი

მიმინოშვილი

ლადო

1997

04/01

გარემარბი

მჟავია

ოთარ

1995

13/10

მგეზავი

ნაგერვაძე

ბექა

1990

11/02

მარბიელი

ნაცარიძე

ნიკა

1997

01/04

ბურჯი

ნინიძე

ნიკა

1992

05/10

შუამარბი

ნიუვენჰეიზენ

კორნე

1992

10/12

მხტომელი

ორაგველიძე

გურამ

1997

14/07

მხტომელი

ოქროპირიძე

რუსლან

1987

27/03

შუამარბი

პაპიძე

ლაშა

1998

19/10

გარემარბი

საგინაძე

კახა

1994

27/07

კვაჭი

ტრაპაიძე

დათო

1995

30/09

გარემარბი

ტუჩაშვილი

ალეკო

1988

16/09

გარემარბი

ტუჩაშვილი

ლევან

1994

08/11

მხტომელი

ფერსელიძე

ნუკრი

1993

10/12

მარბიელი

ფუტკარაძე

ვანო

1996

06/10

მარბიელი

ქარდავა

ალექსანდრე

1998

15/08

.

ქერქაძე

გურამ

1995

06/04

მხტომელი

ყადიძე

ჯონი

1991

01/04

მარბიელი

შამულო

იოან

1994

08/09

ჰავბექი

შაშიაშვილი

შალვა

1994

28/03

მარბიელი

ჩანჩიბაძე

მამუკა

1997

06/01

მგეზავი

ჩუბინიძე

ბაკურ

1985

07/07

მგეზავი

ცინცაძე

ლევან

1997

20/04

.

ჭინჭარაული

გოდერძი

1992

21/12

მგეზავი

ხალვაში

ვახო

1992

07/02

ბურჯი

ხელაძე

ერეკლე

1990

28/02

მხტომელი

ხოჭოლავა

გიგა

1986

27/05

ბურჯი

ჯაღმაიძე

სიმონ

1997

07/06

მარბიელი

ჯიმშელაძე

გიორგი

1990

01/11

შუამარბი

ჯიჯავაძე

ვეფხვია

1991

19/11

ბურჯი

ჯიჯავაძე

მურმან

1996

07/06

ბურჯი

უფროსობა

ჩანტლაძე

მამუკა

დირექტორი

591 22 91 00

სალუქვაძე

მამუკა

მენეჯერი

577 15 04 51

ნინიძე

ირაკლი

მთავარი მწვრთნელი

577 40 08 15

ჩუბინიძე

გიორგი

მწვრთნელი

577 15 04 48

გუგუშვილი

დავით

მწვრთნელი

514 79 19 19

ღლონტი

მინდია

დუბლების მწვრთნელი

577 15 04 49

61 მოთამაშე @ 18/01 2016

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

23/04_2018 @ 23.35

 

პლეი’ოფი

სრულად

შაბ 28/04  ავჭალა  16.00

[შფ]  ლოკომოტივიაია

კვი 29/04  გორი  16.00

[გფ]  ჯიქიბათუმი

სტატ’მოწინავენი

14/04 @ 18.00

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა

2017-18 * პირველი ლიგა

24/04_2018 @ 15.55

29/04   პირველი გადათამაშება

პატარძეული დიდ 10-ში ავიდა

ხულიგანა გავარდა

2017-18 * რეგიონული ლიგა

23/04_2018 @ 23.35

28/04  პირველი ფინალი

დასავლეთი | აღმოსავლეთი  დასრულდა

2018 * ჭაბუკები

26/04_2018 @ 20.45

"" ლიგ   26-27/04

VIII ტურიაღმ      |  დას    

"" ლიგ   28-30/04
აღმ
  IX ტური  |  დას  დასრულდა

შავი დაფა

26/04_2018 @ 19.30

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

19/03_2018 @ 00.50

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუმ აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ესპ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

ესები

26/02_2018 @ 15.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

17/04_2018 @ 12.55

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო