ბათუმი

ბათუმი

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

აბესლამიძე

რობერტ

1989

30/07

177

114

კვაჭი

ალიქაძე

არჩილ

1984

18/06

191

108

მარბიელი

ანანიძე

გოგა

1990

24/10

180

90

მარბიელი

აშვეთია

თორნიკე

1978

28/10

182

95

შუამარბი

ბარამიძე

რამაზ

1982

31/03

178

105

ბურჯი

ბერიძე

ირაკლი

1989

28/07

182

103

შუამარბი

ბერიძე

როლანდ

1978

26/12

190

130

მხტომელი

ბოლქვაძე

მინდია

1987

19/12

184

101

მხტომელი

გაბაიძე

ლევან

1992

31/07

182

106

ბურჯი

გიგაშვილი

ბექა

1992

17/02

178

102

კვაჭი

გოგიტიძე

გიორგი

1990

19/07

187

75

გარემარბი

გუგუშვილი

დავით

1983

19/02

188

110

მარბიელი

გულაშვილი

ჯაბა

1989

06/01

174

100

მარბიელი

გურგენაძე

კლიმენტი

1980

04/10

166

66

ჰავბექი

დავითაძე

არჩილ

1992

03/07

185

112

მხტომელი

დავითაძე

თამაზ

1989

15/03

184

120

ბურჯი

დავითაძე

ირაკლი

1978

12/10

180

100

მგეზავი

დიასამიძე

ირაკლი

1988

29/04

172

70

გარემარბი

დოლიძე

ლევან

1996

06/11

180

111

ბურჯი

დუმბაძე

ლაშა

1989

15/05

180

92

მარბიელი

ევგენიძე

ბადრი

1986

27/08

175

87

გარემარბი

ევგენიძე

გურამ

1980

16/11

180

94

შუამარბი

ევგენიძე

სულხან

1979

11/09

170

92

გარემარბი

ვენ

თიმოთი

 

 

 

 

 

თებიძე

ბაკურ

1992

26/09

185

 

ბურჯი

თულაშვილი

მინდია

1989

06/08

181

89

მარბიელი

კავთელაძე

რამაზ

 

 

 

 

მხტომელი

კაიკაციშვილი

ალეკო

1994

16/10

178

100

ბურჯი

კაიკაციშვილი

ილია

1993

19/02

180

125

ბურჯი

კალანდაძე

გიორგი

1994

07/03

182

75

გარემარბი

კაპეტივაძე

ილია

1991

 

188

90

მხტომელი

კელენჯერიძე

მიხეილ

1988

07/01

178

110

ბურჯი

კვაჭაძე

ზურაბ

1990

17/06

190

125

მხტომელი

კორტავა

ჯონდი

1988

21/07

182

80

მარბიელი

კოჩალიძე

ლევან

1994

31/07

165

65

ჰავბექი

ლორია

პაატა

1987

31/12

180

103

მარბიელი

მანთიძე

ჯაბა

1981

12/01

177

93

გარემარბი

მარგიშვილი

ალექსანდრე

1989

06/01

174

100

კვაჭი

მეგრელიძე

არჩილ

1987

10/01

187

87

მარბიელი

მეიშვილი

გივი

1981

18/11

194

124

მხტომელი

მიმინოშვილი

ლადო

1997

04/01

186

80

შუამარბი

მოქია

სერგო

1980

24/03

184

115

ბურჯი

მჭედლიძე

თომა

1984

19/11

181

120

ბურჯი

მხეიძე

ნიკა

1996

17/07

181

65

გარემარბი

ნაგერვაძე

ბექა

1990

11/02

184

95

მარბიელი

ნინიძე

ნიკა

1992

05/10

178

83

ჰავბექი

ნიუვენჰეიზენ

კორნე

1992

10/01

190

115

მხტომელი

ოდიშარია

ზვიად

1991

10/03

187

90

მგეზავი

ოქროპირიძე

დიტო

1987

11/03

180

87

შუამარბი

რუქ

ჩარლი

1992

 

180

90

მგეზავი

სერგია

გიგა

1988

23/01

171

90

კვაჭი

სვინტრაძე

გიორგი

1981

05/09

177

78

ფულბექი

სულაბერიძე

თორნიკე

1992

01/01

182

105

ბურჯი

სურმანიძე

მინდია

1987

04/03

182

89

ფულბექი

ტრაპაიძე

დათო

1995

30/09

183

87

შუამარბი

ტუღუში

ილია

1991

14/11

190

100

მხტომელი

ფუტკარაძე

ვანო

1996

16/10

184

88

მარბიელი

ფხაკაძე

თემურ

1992

09/04

176

118

ბურჯი

ქავთარაძე

ლერი

1990

22/07

191

115

მხტომელი

ქემხაძე

ბაქარ

1986

02/09

175

78

შუამარბი

შამულო

იოან

1994

08/09

176

75

ჰავბექი

ჩუბინიძე

ბაკურ

1985

07/07

183

90

ფულბექი

ცირეკიძე

გრიგოლ

1990

29/06

181

105

მარბიელი

ცნობილაძე

ირაკლი

1981

25/03

178

115

ბურჯი

ხელაძე

ერეკლე

1990

28/02

193

115

მხტომელი

ხონელიძე

გოჩა

1976

01/02

179

100

შუამარბი

ხოუვს

ჟაკ

1989

14/12

 

 

მარბიელი

ხოჭოლავა

გიგა

1986

27/05

182

105

ბურჯი

ჰემპსონ

სემ

1990

25/02

180

90

ფულბექი

უფროსობა

რუსიძე

რუსლან

 

 

დირექტორი

 

ნემსაძე

აკაკი

 

 

იურისტი

 

მგელაძე

ლევან

 

 

მთავარი მწვრთნელი

 

ფხაკაძე

თამაზ

 

 

მწვრთნელი

 

ცინცაბაძე

პაატა

 

 

ექიმი

 

ჭეიშვილი

გიორგი

 

 

ფიზიო

 

ცენტერაძე

ზური

 

 

ბუღალტერი

 

69 მოთამაშე @ 25/03 2014

საქართველოს დრო
 
2018

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

___6:17__

08/12

18.00

ფიამე ორო

$ 29:22 $

15/12

18.00

კალვიზანო

_ 20:13 $

12/01

15.00

ფიამე ორო

$ 47:10__

""

სხვ

ლოკ (საქ)

14

+40

კლვ (იტა)

10

+19

ფმრ (იტა)

1

-59

""

სხვ

პდვ (იტა)

14

+34

რვგ (იტა)

11

+63

ბრბ (ბელ)

0

-97

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  დიდი 10

გაგრძელდება   25/01

23/12 @ 18.15

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

40

+121

9-1

4

ხარები  რუსთავი ^

32

+53

7-3

4

ლოკომოტივი  თბ

32

+71

7-3

4

არმაზი  მარნეული

29

+99

5-4*1

7

აია  ქუთაისი

26

+13

6-4

2

ლელო სარასენს  თბ

24

+14

5-5

4

ჯიქი  გორი

19

-37

3-6*1

5

აკადემია  თბილისი

16

-101

3-6*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

14

-89

2-7*1

4

არმია  თბილისი

7

-144

1-9

3

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 პლეი’ოფში  ნომრები აღარ გაიცვლება
 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

X ტურიდან ტექნიკურ ზონაში დაიშვება
4 პირი –  სამის ნაცვლად 
   მუხლი 24   @ გვ. 7

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2019  |  რაგბი ევროპა

 სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

16.00

კლუჟ

რუმინეთი

0:0

კვი

17/02

18.00

თბილისი

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

0:0

კვი

10/03

14.00

ქუთაისი

გერმანია

0:0

კვი

17/03

16.00

[გარეთ]

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2018-19  |  დუბლები

20-26/01  IX ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

გაგრძელდება   16/02

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა  ფართოვდება
10 გუნდამდე – ამ სეზონის ბოლო’ადგილოსანი
დარჩენაზე  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

გაგრძელდება   16/02   დას  |  აღმ

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები  პირდაპირ  ავლენ
10-გუნდა პირველ ლიგაში.  მესამე’ადგილოსანი
ასვლაზევე  ეთამაშება  პირველი ლიგის ბოლოს

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

გაგრძელდება   15/02

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

გაგრძელდება   13/03
III ეტაპის ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

ოქროსა და ბრინჯაოს  ფინალთა მასპინძლები
შეირჩევა სპორტული პრინციპით

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3302] მორაგბე [16/01]

კაცი [1349]  |  ჭაბ’ა [636]  |  ჭაბ’ბ [1317]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

<>

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

<>

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

<>

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო