ბათუმი

ბათუმი

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

სიმაღლე

წონა

ამპლუა

აბესლამიძე

რობერტ

1989

30/07

177

114

კვაჭი

ალიქაძე

არჩილ

1984

18/06

191

108

მარბიელი

ანანიძე

გოგა

1990

24/10

180

90

მარბიელი

აშვეთია

თორნიკე

1978

28/10

182

95

შუამარბი

ბარამიძე

რამაზ

1982

31/03

178

105

ბურჯი

ბერიძე

ირაკლი

1989

28/07

182

103

შუამარბი

ბერიძე

როლანდ

1978

26/12

190

130

მხტომელი

ბოლქვაძე

მინდია

1987

19/12

184

101

მხტომელი

გაბაიძე

ლევან

1992

31/07

182

106

ბურჯი

გიგაშვილი

ბექა

1992

17/02

178

102

კვაჭი

გოგიტიძე

გიორგი

1990

19/07

187

75

გარემარბი

გუგუშვილი

დავით

1983

19/02

188

110

მარბიელი

გულაშვილი

ჯაბა

1989

06/01

174

100

მარბიელი

გურგენაძე

კლიმენტი

1980

04/10

166

66

ჰავბექი

დავითაძე

არჩილ

1992

03/07

185

112

მხტომელი

დავითაძე

თამაზ

1989

15/03

184

120

ბურჯი

დავითაძე

ირაკლი

1978

12/10

180

100

მგეზავი

დიასამიძე

ირაკლი

1988

29/04

172

70

გარემარბი

დოლიძე

ლევან

1996

06/11

180

111

ბურჯი

დუმბაძე

ლაშა

1989

15/05

180

92

მარბიელი

ევგენიძე

ბადრი

1986

27/08

175

87

გარემარბი

ევგენიძე

გურამ

1980

16/11

180

94

შუამარბი

ევგენიძე

სულხან

1979

11/09

170

92

გარემარბი

ვენ

თიმოთი

 

 

 

 

 

თებიძე

ბაკურ

1992

26/09

185

 

ბურჯი

თულაშვილი

მინდია

1989

06/08

181

89

მარბიელი

კავთელაძე

რამაზ

 

 

 

 

მხტომელი

კაიკაციშვილი

ალეკო

1994

16/10

178

100

ბურჯი

კაიკაციშვილი

ილია

1993

19/02

180

125

ბურჯი

კალანდაძე

გიორგი

1994

07/03

182

75

გარემარბი

კაპეტივაძე

ილია

1991

 

188

90

მხტომელი

კელენჯერიძე

მიხეილ

1988

07/01

178

110

ბურჯი

კვაჭაძე

ზურაბ

1990

17/06

190

125

მხტომელი

კორტავა

ჯონდი

1988

21/07

182

80

მარბიელი

კოჩალიძე

ლევან

1994

31/07

165

65

ჰავბექი

ლორია

პაატა

1987

31/12

180

103

მარბიელი

მანთიძე

ჯაბა

1981

12/01

177

93

გარემარბი

მარგიშვილი

ალექსანდრე

1989

06/01

174

100

კვაჭი

მეგრელიძე

არჩილ

1987

10/01

187

87

მარბიელი

მეიშვილი

გივი

1981

18/11

194

124

მხტომელი

მიმინოშვილი

ლადო

1997

04/01

186

80

შუამარბი

მოქია

სერგო

1980

24/03

184

115

ბურჯი

მჭედლიძე

თომა

1984

19/11

181

120

ბურჯი

მხეიძე

ნიკა

1996

17/07

181

65

გარემარბი

ნაგერვაძე

ბექა

1990

11/02

184

95

მარბიელი

ნინიძე

ნიკა

1992

05/10

178

83

ჰავბექი

ნიუვენჰეიზენ

კორნე

1992

10/01

190

115

მხტომელი

ოდიშარია

ზვიად

1991

10/03

187

90

მგეზავი

ოქროპირიძე

დიტო

1987

11/03

180

87

შუამარბი

რუქ

ჩარლი

1992

 

180

90

მგეზავი

სერგია

გიგა

1988

23/01

171

90

კვაჭი

სვინტრაძე

გიორგი

1981

05/09

177

78

ფულბექი

სულაბერიძე

თორნიკე

1992

01/01

182

105

ბურჯი

სურმანიძე

მინდია

1987

04/03

182

89

ფულბექი

ტრაპაიძე

დათო

1995

30/09

183

87

შუამარბი

ტუღუში

ილია

1991

14/11

190

100

მხტომელი

ფუტკარაძე

ვანო

1996

16/10

184

88

მარბიელი

ფხაკაძე

თემურ

1992

09/04

176

118

ბურჯი

ქავთარაძე

ლერი

1990

22/07

191

115

მხტომელი

ქემხაძე

ბაქარ

1986

02/09

175

78

შუამარბი

შამულო

იოან

1994

08/09

176

75

ჰავბექი

ჩუბინიძე

ბაკურ

1985

07/07

183

90

ფულბექი

ცირეკიძე

გრიგოლ

1990

29/06

181

105

მარბიელი

ცნობილაძე

ირაკლი

1981

25/03

178

115

ბურჯი

ხელაძე

ერეკლე

1990

28/02

193

115

მხტომელი

ხონელიძე

გოჩა

1976

01/02

179

100

შუამარბი

ხოუვს

ჟაკ

1989

14/12

 

 

მარბიელი

ხოჭოლავა

გიგა

1986

27/05

182

105

ბურჯი

ჰემპსონ

სემ

1990

25/02

180

90

ფულბექი

უფროსობა

რუსიძე

რუსლან

 

 

დირექტორი

 

ნემსაძე

აკაკი

 

 

იურისტი

 

მგელაძე

ლევან

 

 

მთავარი მწვრთნელი

 

ფხაკაძე

თამაზ

 

 

მწვრთნელი

 

ცინცაბაძე

პაატა

 

 

ექიმი

 

ჭეიშვილი

გიორგი

 

 

ფიზიო

 

ცენტერაძე

ზური

 

 

ბუღალტერი

 

69 მოთამაშე @ 25/03 2014

საქართველოს დრო
 

ტაბლო

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

2019  |  ევროპის შვიდკაცა

გრან პრი  | ბოლო, II ეტაპი   ლოძ (პოლ)

საქართველოს დროით   სთრიმი

საქართველო 

20/07

14.06

ინგლისი

21:12

 

16.51

გერმანია

12:15

 

19.36

რუსეთი

22:17

#

მ-წ

სხვ

ა1

ესპ

3-0

+24

ა2

სფრ

2-1

+5

7

პორ

1-2

+14

11

რუმ

0-3

-43

#

მ-წ

სხვ

1

ირლ

3-0

+78

ბ2

იტა

2-1

+4

8

უელ

1-2

+1

12

პოლ

0-3

-83

#

მ-წ

სხვ

1

გერ

3-0

+21

2

საქ

2-1

+11

9

ინგ

1-2

-18

10

რუს

0-3

-14

საგაისოდ (2020) გრან პრი’ზე დავრჩით
გავარდა რუმინეთი  
|  შემოვიდა ლიეტუვა

21/07

14.06

იტალია   I-VIII

07:12

V-VIII

16.15

უელსი

14:17

გაისად (2020) ვერ წავალთ ჰონ’კონგში,
მსოფლიო სერიის შესარჩევ
ზე

VII-VIII

19.02

პორტუგალია

19:40

ეტაპზე დავიკავეთ VIII ადგილი

გრან პრი’ზე დავაფინიშეთ IX ადგილზე

ახალი ჩემპიონია გერმანია!

ქულა:  34 გერ; 32 სფრ ირლ – 28 ესპ; 22 უელ იტა;
19 ინგ, 16 პორ, 9 საქ, 8 რუს, 4 პოლ – 2 რუმ

გერ იტა პორ   ჰონ’კონგ 2020
გერ  მსოფლიო სერია @ ინგ + სფრ 2020  

2019  |  მსოფლიოსთვის მზადება

საქართველო –

მოვარჯიშე რაზმი

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

27/08

19.15

ვაკე, მესხი

მეტოქე შეირჩევა

შაბ

31/08

20.00

დინამო

შოტლანდია

პარ 06/09

22.30

მარიფილდ

შოტლანდია

1989 - 2019    223 ტესტი  |   262 ბორჯღალოსანი   |  სრულად

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული | ჩვენი ჯგუფი | მსაჯები

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2020  |  რაგბი ევროპა

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით
განრიგში შაბათები წერია, მაგრამ შეიძლება კვირას ვითამაშოთ

.

01/02

.

შინ

რუმინეთი

.

08/02

.

გარეთ

ესპანეთი

.

22/02

.

შინ

ბელგია

.

07/03

.

გარეთ

პორტუგალია

.

14/03

.

შინ

რუსეთი

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები  |  წინა სეზონი

2019-20  |  დიდი 10

13/09 – 17/05  |  განრიგი

1

ბათუმი  ბათუმი

2

ხარები  რუსთავი

3

არმაზი  მარნეული

4

ლოკომოტივი  თბილისი

5

აია  ქუთაისი

6

ლელო სარასენს  თბილისი

7

ჯიქი  გორი

8

აკადემია  თბილისი

9

ყოჩები  ბოლნისი

10

იუნკერები  კიკეთი

დებულება  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი და ფინალი  [1990-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  დუბლები

იწყება 30/08  |  განრიგი

დებულება  |  წინა სეზონი

2019-20  |  პირველი ლიგა

იწყება 06/09  |  განრიგი

1

ვეფხვები  პატარძეული

2

არმია  თბილისი

3

არესი  ქუთაისი

4

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

5

არწივები  ოზურგეთი

6

დინამო  თბილისი

7

კოლხი რაინდები  ფოთი

8

ბაგრატი  ქუთაისი

9

ყაზბეგი  სტეფან’წმინდა

10

დევები  თბილისი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  რეგიონული ლიგა

დასავლეთი  |  იწყება 14/09  |  განრიგი

1

იმერეთი  ჭიათურა

2

დინოზავრი  წყალტუბო

3

აიეტი  ვანი

4

ფირალები  ქედა

5

არწივები  ზესტაფონი

+

ბორჯომი  ბორჯომი

აღმოსავლეთი  |  იწყება 07/09  |  განრიგი

1

თელავი  თელავი

2

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

3

გორი  გორი

4

წიქარა  თბილისი

5

სტუ  თბილისი

+

ხვამლი  თბილისი

+

გორდა  გორი

დებულება  |  წინა სეზონი

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

2019-20  |  ჭაბუკთა ლიგები

შეივსება 05/08’მდე
განაცხადთა შემოსვლის კვალად

"" [2001-02 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

"" [2003-04 დაბ]

დებულების პროექტი  |  წინა სეზონი

ყველა პრიზიორი  [2000-2019]

საშეჯიბრო განაცხადის ფორმა

25/0705/08  შევსებული
გამოიგზავნოს მეილზე

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი


2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3382] მორაგბე [28/05]

კაცი [1392]  |  ჭაბ’ა [646]  |  ჭაბ’ბ [1344]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

ქულთა ტოლობა [თაი’ბრეიქი]

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

23-კაცა სამატჩო სიის ფორმა

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

ჩვენთვის დასრულებული შეჯიბრებები    არქივი

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

 

 

რაგბი თივი

 

 

 
რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    
საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო აისის ლოგო    

მინდა ჯგუფის ლოგო