დოკუმენტები

 

წესდება

ქარტია

საქართველოს რაგბის კავშირის ბიუჯეტი 2016

სრკ ნამდვილ წევრთა სია

საშეჯიბრო დებულება 

სადისციპლინო კოდექსი

სადისციპლინო კოდექსის დანართი № 1

სადისციპლინო კოდექსი საფესტივალო ასაკის გუნდებისთვის

სატრანსფერო დებულება

დიდი 10-ის საიდენთიფიკაციო სამხრის დიზაინი

 

2015 წლის წლის შედეგები

2016 წლის წლის შედეგები

 

201​7-18 სეზონის დოკუმენტები

მონაწილენი და გათამაშების სისტემა, დანართები

2.    გუნდის განაცხადის ფორმა

3.    დიდი 10

4.    პირველი ლიგა

6.   რეგიონული ლიგა

8.   ჭაბუკთა "ა" ლიგა – გარდამავალი (2018)

9.   ჭაბუკთა "ბ" ლიგა – გარდამავალი (2018)


მატჩის მეთვალყურის დებულება  (ჩასწორებული)
მატჩის მეთვალყურის პატაკის ბლანკი (ამოსაბეჭდად ზომა = ა4, ორმხივად)

დიდი 10 - გუნდის სამატჩო განაცხადის ფორმა  (განახლებული)
სათამაშო მოედნის სტანდარტები
კაცთა ლიგების ყველა მოთამაშე  (ანბანზე)

2016-17 სეზონის დოკუმენტები

მონაწილენი და გათამაშების სისტემა, დანართები

1.    შეჯიბრში მონაწილეობაზე გუნდის განცხადების ფორმა

2.    გუნდის განაცხადის ფორმა

3.    დიდი 10

4.    პირველი ლიგა

5.    დუბლიორთა (ესპუართა) ლიგა

6.    რეგიონალური (მეორე) ლიგა

7.    შვიდკაცა რაგბის საქართველოს პირველობის საშეჯიბრო დებულება

8.    ჭაბუკთა "ა" ლიგა (2017)

9.    ჭაბუკთა "ბ" ლიგა (2017)

 

 

2015-16 სეზონის დოკუმენტები

საშეჯიბრებო დებულება

სადისციპლინო კოდექსი

სადისციპლინო კოდექსის დანართი # 1

დებულება მორაგბის სტატუსისა და ტრანსფერის შესახებ

მატჩის მეთვალყურის (კომისარი) დებულება

მოხალისე მეთველყურის დებულება

გამგეობის სხდომის ოქმები

გამგეობის 2018 წლის 26 თებერვლის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 16 თებერვლის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 25 იანვრის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 11 იანვრის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2017 წლის 28 ნოემბრის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2017 წლის 31 ოქტომბრის გადაწყვეტილება 

გამგეობის 2017 წლის 27 სექტემბრის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2017 წლის 31 ივლისის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2017 წლის 21 ივლისის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2017 წლის 6 ივლისის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2017 წლის 14 ივნისის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2017 წლის 18 აპრილის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2017 წლის 29 მარტის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2017 წლის 31 იანვრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 17 დეკემბრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 31 ოქტომბრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 26 ოქტომბრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 23 სექტემბრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 30 აგვისტოს სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 16  აგვისტოს სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 1 აგვისტოს სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 11 ივლისის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 1 ივლისის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 28 მაისის გადაწყვეტილება

ამონაწერი  2016 წლის  5 მაისის №6  სხდომის  ოქმიდან

გამგეობის სხდომის ოქმი 3, 2016 წლის 11 თებერვალი

გამგეობის სხდომის ოქმი 2 2016 წლის 23 იანვარი

2016 წლის 9 იანვარი: ეროვნული ნაკრების მთ. მწვრთნელის და ასისტენტის დამტკიცებისა და საშეჯიბრო დებულებაში შეტანილი ცვლილებების შესახებ

2015 წლის 31 ივლისი: სადისციპლინო კოდექსის დამტკიცება

 

მონაწილენი და გათამაშების სისტემა

3.    დიდი 10

4.    პირველი ლიგა

5.    დუბლები

6.    რეგიონალური ლიგა

7.    შვიდკაცა

8.    ჭაბუკთა "ა" ლიგა (2016)

9.    ჭაბუკთა "ბ" ლიგა (2016)

 

 

2014-15 სეზონის დოკუმენტები

საშეჯიბრო დებულება

სადისციპლინო კოდექსი

დანართები

3.    უმაღლესი ლიგა

4.    პირველი ლიგა

5.    დუბლები

6.    რეგიონალური ლიგა

7.    შვიდკაცა

8.    ჭაბუკთა "ა" ლიგა (2015)

9.    ჭაბუკთა "ბ" ლიგა (2015)

გამგეობის სხდომის ოქმები

2014 წლის 5 დეკემბერი

2015 წლის 24 აპრილი: ბორჯომის თორთის დისკვალიფიკაცია

2015 წლის 5 ივნისი

2015 წლის 20 ივნისი

2.    გუნდის განაცხადის ფორმა

საქართველოს დრო
 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

20/04_2018 @ 11.20

 

პლეი’ოფი

სრულად

შაბ 21/04   გორი   15.00

კვი 22/04   ბათუმი   16.30

14/04 @ 18.00

სხვ

    მ-წ *

$

ლოკომოტივი ^

70

+238

15-3

10

აია  ქუთაისი

70

+296

16-2

6

ჯიქი  გორი ^

58

+162

11-6*1

12

ბათუმი

58

+132

12-5*1

8

ლელო სარასენს

47

+48

10-8

7

ხარები  რუსთავი

44

-1

09-8*1

6

აკადემია

33

+18

05-13

13

არმაზი  მარნეული

32

-87

06-11*1

6

არმია

15

-353

03-15

3

ბაგრატ  ქუთაისი

5

-453

01-17

1

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  სქოლიო

ბაგრატი გავარდა, არმია >> გადათამაშებაში

2017-18 * პირველი ლიგა

15/04_2018 @ 18.00

15/04   ბოლო, XIV ტური

პატარძეული დიდ 10-ში ავიდა

გადათამაშებაში

ყოჩები >> ასვლაზე, ივერია >> დარჩენაზე

ხულიგანა გავარდა

2017-18 * რეგიონული ლიგა

16/04_2018 @ 17.15

21/04  პლეი’ოფის II ნახევარ’ფინალები

დასავლეთი | აღმოსავლეთი  დასრულდა

2018 * ჭაბუკები

19/04_2018 @ 20.20

"" ლიგ   18-25/04
აღმ
  VIII ტური  |  დას  VII ტური

"" ლიგ   19-20/04   VII ტური
აღმ
      |  დას    

შავი დაფა

17/04_2018 @ 12.20

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2019 * მსოფლიო თასი

19/03_2018 @ 00.50

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუმ აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ესპ პორ
სამ
რეპ  ტონ  ურუ

ესები

26/02_2018 @ 15.30

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

  კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის
ბლანკი და მისი შევსების
ინსტრუქცია

განახლებული წიგნი 

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

13/10_2017 @ 11.05

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

17/04_2018 @ 12.55

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

ტაბლო

სად მივაბაროთ ბიჭი

სარაგაბო ბაზები

ევროპის ერთა თასი

ვიდეო გალერეა

არქივი

მსოფლიო თასი 2015

ლეგიონერები

referee

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო