დოკუმენტები

 

წესდება

ქარტია

საქართველოს რაგბის კავშირის ბიუჯეტი 2016

სრკ ნამდვილ წევრთა სია

საშეჯიბრო დებულება 

სადისციპლინო კოდექსი

სადისციპლინო კოდექსის დანართი № 1

სადისციპლინო კოდექსი საფესტივალო ასაკის გუნდებისთვის

სატრანსფერო დებულება

დიდი 10-ის საიდენთიფიკაციო სამხრის დიზაინი

 

2015 წლის წლის შედეგები

2016 წლის წლის შედეგები

 

 

2018-19 სეზონის დოკუმენტები


საშეჯიბრო დებულება [12/07_2018]

სატრანსფერო დებულება [12/07_2018]

გუნდის განაცხადის ახალი ფორმა [ექსელი]


გამგეობის სხდომის ოქმები

გამგეობის 2018 წლის 1 ნოემბრის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 23 ოქტომბრის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 12 ივლისის გადაწყვეტილება

 

 

201​7-18 სეზონის დოკუმენტები

 

მონაწილენი და გათამაშების სისტემა, დანართები

2.    გუნდის განაცხადის ფორმა

3.    დიდი 10

4.    პირველი ლიგა

6.   რეგიონული ლიგა

8.   ჭაბუკთა "ა" ლიგა – გარდამავალი (2018)

9.   ჭაბუკთა "ბ" ლიგა – გარდამავალი (2018)


მატჩის მეთვალყურის დებულება  (ჩასწორებული)
მატჩის მეთვალყურის პატაკის ბლანკი (ამოსაბეჭდად ზომა = ა4, ორმხივად)

დიდი 10 - გუნდის სამატჩო განაცხადის ფორმა  (განახლებული)
სათამაშო მოედნის სტანდარტები

გამგეობის სხდომის ოქმები

 

გამგეობის 2018 წლის 22 მაისის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 26 თებერვლის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 16 თებერვლის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 25 იანვრის გადაწყვეტილება

გამგეობის 2018 წლის 11 იანვრის გადაწყვეტილება

 

 

2016-17 სეზონის დოკუმენტები

 

მონაწილენი და გათამაშების სისტემა, დანართები

1.    შეჯიბრში მონაწილეობაზე გუნდის განცხადების ფორმა

2.    გუნდის განაცხადის ფორმა

3.    დიდი 10

4.    პირველი ლიგა

5.    დუბლიორთა (ესპუართა) ლიგა

6.    რეგიონალური (მეორე) ლიგა

7.    შვიდკაცა რაგბის საქართველოს პირველობის საშეჯიბრო დებულება

8.    ჭაბუკთა "ა" ლიგა (2017)

9.    ჭაბუკთა "ბ" ლიგა (2017)

 

გამგეობის სხდომის ოქმები

 

გამგეობის 2017 წლის 14 ივნისის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2017 წლის 18 აპრილის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2017 წლის 29 მარტის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2017 წლის 31 იანვრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 17 დეკემბრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 31 ოქტომბრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 26 ოქტომბრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 23 სექტემბრის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 30 აგვისტოს სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 16  აგვისტოს სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 1 აგვისტოს სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 11 ივლისის სხდომის ოქმი

გამგეობის 2016 წლის 1 ივლისის სხდომის ოქმი

 

 

2015-16 სეზონის დოკუმენტები

საშეჯიბრებო დებულება

სადისციპლინო კოდექსი

სადისციპლინო კოდექსის დანართი # 1

დებულება მორაგბის სტატუსისა და ტრანსფერის შესახებ

მატჩის მეთვალყურის (კომისარი) დებულება

მოხალისე მეთველყურის დებულება

მონაწილენი და გათამაშების სისტემა

3.    დიდი 10

4.    პირველი ლიგა

5.    დუბლები

6.    რეგიონალური ლიგა

7.    შვიდკაცა

8.    ჭაბუკთა "ა" ლიგა (2016)

9.    ჭაბუკთა "ბ" ლიგა (2016)

გამგეობის სხდომის ოქმები

გამგეობის 2016 წლის 28 მაისის გადაწყვეტილება

ამონაწერი  2016 წლის  5 მაისის №6  სხდომის  ოქმიდან

გამგეობის სხდომის ოქმი 3, 2016 წლის 11 თებერვალი

გამგეობის სხდომის ოქმი 2 2016 წლის 23 იანვარი

2016 წლის 9 იანვარი: ეროვნული ნაკრების მთ. მწვრთნელის და ასისტენტის დამტკიცებისა და საშეჯიბრო დებულებაში შეტანილი ცვლილებების შესახებ

2015 წლის 31 ივლისი: სადისციპლინო კოდექსის დამტკიცება

 

2014-15 სეზონის დოკუმენტები

საშეჯიბრო დებულება

სადისციპლინო კოდექსი

დანართები

2.    გუნდის განაცხადის ფორმა

3.    უმაღლესი ლიგა

4.    პირველი ლიგა

5.    დუბლები

6.    რეგიონალური ლიგა

7.    შვიდკაცა

8.    ჭაბუკთა "ა" ლიგა (2015)

9.    ჭაბუკთა "ბ" ლიგა (2015)

გამგეობის სხდომის ოქმები

2015 წლის 20 ივნისი
2015 წლის 5 ივნისი

2015 წლის 24 აპრილი: ბორჯომის თორთის დისკვალიფიკაცია

2014 წლის 5 დეკემბერი
 
 
 
საქართველოს დრო
 

2018  |  შემოდგომის ტესტები

საქართველო –

რაზმი  |  ბალანსი  |  ოფიციოზი_EN

1989 - 2018    215 ტესტი  |  254 ბორჯღალოსანი  |  სრულად [1/11]

შაბ   24/11   ვაკე   18.00

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

10/11

18.00

ფლორენცია

იტალია

17:28

 23-კაცა სია  |  გუნდები და მსაჯები  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

17/11

18.00

ავჭალა

სამოა

27:19

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი"  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

24/11

18.00

ვაკე

ტონგა

0:0

23-კაცა სია  |  "ცოცხალი"  |  ოქმი  |  სტატისტიკა

ნოემბრის სრული განრიგი

2018-19  |  დიდი 10

განახლდება   30/11

4/11 @ 18.10

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

32

+108

7-1

4

ლოკომოტივი  თბ

28

+70

6-2

4

არმაზი  მარნეული

26

+104

5-3

6

ხარები  რუსთავი

24

+39

5-3

4

ლელო სარასენს  თბ ^

22

+23

5-3

2

აია  ქუთაისი

22

+18

5-3

2

ჯიქი  გორი

13

-42

2-6

5

აკადემია  თბილისი

12

-95

2-5*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

9

-95

1-6*1

3

არმია  თბილისი

6

-130

1-7

2

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

24-27/11   VII ტური

2018-19  |  პირველი ლიგა

24-27/11   VII ტური

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

25/11   გადადებული  დას  |  აღმ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2002-03 დაბ]

21-22/11   II ეტაპის V ტური

მოწინავე ოთხეულები     დას  |  აღმ
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

"" [2000-01 დაბ]

23-25/11   II ეტაპის VII ტური

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3282] მორაგბე [20/11]

კაცი [1329]  |  ჭაბ’ა [636]  |  ჭაბ’ბ [1317]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

0:0

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

9

+26

ლოკ (საქ)

0

-11

ფმრ (იტა)

0

-15

""

სხვ

პდვ (იტა)

8

+19

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

-19

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმინეთი

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

შინ

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ რეპ  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო