დინამო

დინამო

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბრამიშვილი

ნიკა

1991

21/07

ბურჯი

აზნიაშვილი

ირაკლი

1983

08/02

ბურჯი

არევაძე

ბექა

1992

15/01

მხტომელი

ბერიძე

ლევან

1991

10/06

გარემარბი

გეგეჭკორი

გუგა

1983

05/08

ჰავბექი

გეწაძე

მერაბ

1993

16/02

მარბიელი

გულიაშვილი

ზაზა

1992

09/02

ბურჯი

გულისაშვილი

გიორგი

1985

20/01

შუამარბი

დარბაიძე

როინ

1994

14/02

გარემარბი

დევიძე

თედო

1990

23/01

შუამარბი

დვალიშვილი

თორნიკე

1987

11/02

შუამარბი

ებრალიძე

ვასო

1985

24/04

ბურჯი

ერქომაიშვილი

მამუკა

1985

19/06

გარემარბი

თოდუა

ირაკლი

1987

02/05

გარემარბი

კამკამიძე

დათო

1985

11/05

მგეზავი

კვარაცხელია

გიორგი

1991

19/02

მგეზავი

კონცელიძე

დათო

1985

13/07

მხტომელი

ლომთათიძე

გიორგი

1985

30/11

მხტომელი

მაღალდაძე

გუჯა

1985

01/12

გარემარბი

ობოლაშვილი

დათო

1996

05/04

ჰავბექი

ობოლაშვილი

შოთა

1993

03/11

მარბიელი

რამიშვილი

ლევან

1984

13/05

მარბიელი

სვანიძე

გიორგი

1985

06/10

ბურჯი

ქამუშაძე

ლუკა

1993

03/10

მარბიელი

ქარქაშაძე

მანუჩარ

1990

16/02

გარემარბი

ქრისთოფერ

ნაიჯელ

1994

05/09

შუამარბი

ღირსიაშვილი

ზურა

1979

02/03

მგეზავი

წიკლაური

გიორგი

1996

03/03

გარემარბი

ხარბედია

გიორგი

1990

09/09

მარბიელი

ხვიჩია

გოჩა

1982

01/12

ჰავბექი

ჯოგლიძე

მიხეილ

1992

17/09

გარემარბი

უფროსობა

რამიშვილი

სერგო

დირექტორი

 

ებრალიძე

ვასო

მენეჯერი

 

ღირსიაშვილი

ზურა

მწვრთნელი

 

31 მოთამაშე @ 26/08 2014

საქართველოს დრო
 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

2017-18 * დიდი 10

18/08_2017 @ 15.00

დებულება

 განრიგი   მთელი სეზონი

განაცხადები.xls    ტრანსფერები  

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  მარნეული

10

ხარები  რუსთავი

2016-17  |  დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2017-18 * პირველი ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   საწყისი 9 ტური
განაცხადები.xls

1

ყოჩები  ბოლნისი

2

ივერია  თბილის

3

ვეფხვები  პატარძეული

4

დინამო  თბილისი

5

არესი  ქუთაისი

6

ხულიგანა  თბილისი

7

იუნკერები  კიკეთი

8

არწივები  ოზურგეთი

2017-18 * რეგიონული ლიგა

17/08_2017 @ 10.05

დებულება  |  2016-17

 განრიგი   მთელი სეზონი

დასავლეთი

განაცხადები.xls

1

ფირალები  ქედა

2

კოლხი რაინდები  ფოთი

3

ტაო  სამცხე-ჯავახეთი

4

წყალტუბო  წყალტუბო

5

რაგბის სკოლა  ჭიათურა

6

აიეტი  ვანი

7

არწივები  ზესტაფონი

აღმოსავლეთი

განაცხადები.xls

1

სტუ  თბილისი

2

ცივი  თელავი

3

ტორნადო  დუშეთი

4

გორდა  გორი

5

დევები  თბილისი

6

იბერია სპორტუნი  მცხეთა

ესები

25/07_2017 @ 10.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

15-ვე სიახლე 4-გვერდა ბროშურად (ა5)

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

2017 * შემოდგომის ტესტები

22/07_2017 @ 21.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

.

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

შტატები

.

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

14/06_2017 @ 19.20

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

არდადეგები  14/09-მდე

ზედა რვეული         შუა რვეული     

განრიგი დამტკიცდა

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05_2017 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2018 * რაგბი ევროპა

10/07_2017 @ 19.05   წყარო_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

10/02

15.00

შინ

ბელგია

0:0

შაბ

17/02

17.30

გარეთ

გერმანია

0:0

შაბ

03/03

15.00

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

10/03

16.00

სოჭი

რუსეთი

0:0

კვი

18/03

13.00

შინ

რუმინეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

2019 * მსოფლიო თასი

15/07_2017 @ 09.50

იაპონია * პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1  აშშ   ფიჯ 
ევრ’2 | სამ რეპ  ტონ  ამე’2

2017 ზაფხულის შესარჩევებში
გამოვლინდა სამი ფინალისტიც:

ამე’1 = შტატები,
ზღვ’1 = ფიჯი, ზღვ’2 = ტონგა

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01_2017 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო