დინამო

დინამო

გვარი

სახელი

დაბ'წელი

... თარიღი

ამპლუა

აბრამიშვილი

ნიკა

1991

21/07

ბურჯი

აზნიაშვილი

ირაკლი

1983

08/02

ბურჯი

არევაძე

ბექა

1992

15/01

მხტომელი

ბერიძე

ლევან

1991

10/06

გარემარბი

გეგეჭკორი

გუგა

1983

05/08

ჰავბექი

გეწაძე

მერაბ

1993

16/02

მარბიელი

გულიაშვილი

ზაზა

1992

09/02

ბურჯი

გულისაშვილი

გიორგი

1985

20/01

შუამარბი

დარბაიძე

როინ

1994

14/02

გარემარბი

დევიძე

თედო

1990

23/01

შუამარბი

დვალიშვილი

თორნიკე

1987

11/02

შუამარბი

ებრალიძე

ვასო

1985

24/04

ბურჯი

ერქომაიშვილი

მამუკა

1985

19/06

გარემარბი

თოდუა

ირაკლი

1987

02/05

გარემარბი

კამკამიძე

დათო

1985

11/05

მგეზავი

კვარაცხელია

გიორგი

1991

19/02

მგეზავი

კონცელიძე

დათო

1985

13/07

მხტომელი

ლომთათიძე

გიორგი

1985

30/11

მხტომელი

მაღალდაძე

გუჯა

1985

01/12

გარემარბი

ობოლაშვილი

დათო

1996

05/04

ჰავბექი

ობოლაშვილი

შოთა

1993

03/11

მარბიელი

რამიშვილი

ლევან

1984

13/05

მარბიელი

სვანიძე

გიორგი

1985

06/10

ბურჯი

ქამუშაძე

ლუკა

1993

03/10

მარბიელი

ქარქაშაძე

მანუჩარ

1990

16/02

გარემარბი

ქრისთოფერ

ნაიჯელ

1994

05/09

შუამარბი

ღირსიაშვილი

ზურა

1979

02/03

მგეზავი

წიკლაური

გიორგი

1996

03/03

გარემარბი

ხარბედია

გიორგი

1990

09/09

მარბიელი

ხვიჩია

გოჩა

1982

01/12

ჰავბექი

ჯოგლიძე

მიხეილ

1992

17/09

გარემარბი

უფროსობა

რამიშვილი

სერგო

დირექტორი

 

ებრალიძე

ვასო

მენეჯერი

 

ღირსიაშვილი

ზურა

მწვრთნელი

 

31 მოთამაშე @ 26/08 2014

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

20/05 @ 19.05

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2016-17 * დიდი 10

14/05 @ 19.40

14/05  დიდი ფინალი

ჯიქი

28:22

ბათუმი

გორის ჯიქი პირველად გახდა ჩემპიონი!

ვებ’ოქმი  |  შინაური კვარცხლბეკი

8/04 @ 16.10

სხვ

 მ-წ *

$

ჯიქი გორი

61

+204

12-5*1

11

ბათუმი ^

59

+186

12-4*2

7

აია ქუთაისი

59

+126

13-5

7

ლელო სარასენს

58

+114

11-4*3

8

ლოკომოტივი

51

+86

10-6*2

7

აკადემია

42

=0

  9-9

6

არმია

37

-78

  8-10

5

ბაგრატ ქუთ

22

-303

  4-14

6

არმაზი ^

19

-168

  3-14*1

5

ყოჩები ბოლნისი

19

-167

  3-14*1

5

თაი’ბრეიქი  ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2017 * ტურნე ამერიკაში

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

22/05 @ 19.45

27/05  პლეი’ოფი
სტუ ოზურგეთი

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/05 @ 19.45

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-28/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო