ერთა თასი 2013

       5 რაუნდი

სხვ

გატ:გაშ

მ-წ*

$

  საქართველო

19

+74

15/03

135:061

4-0*1

1

  რუმინეთი

19

+49

08/05

114:065

4-0*1

1

  რუსეთი

14

-6

13/09

110:116

3-2*0

2

  პორტუგალია

7

-21

04/08

075:096

1-3*1

1

  ბელგია

5

-39

08/17

092:131

0-4*1

3

  ესპანეთი

5

-57

06/12

072:129

0-3*2

1

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0; რვაზე ნაკლებით წაგება ანდა მეოთხე ლელოს გატანა - თითო პრემია ($)  

ტოლობაზე: ჯერ პირადში 0) საცხრილო ქულა, 1) გატანილ - გაშვებულის სხვაობა, 2) გატანილი ლელო, 3) გატანილი ქულა; მერე მთელ ტურნირში 1) სხვაობა, 2) ლელო, 3) გატანილი ქულა

2015 წლის მსოფლიო თასზე პირდაპირ გადის ორი წლის ჯამში (2013 + 2014) ორი უკეთესი

fira-aer-rugby.COM   

2/02

ბელგია $

13:17

საქართველო

რუმ

04

+06

1

019

1-0*0

0

საქ

04

+04

2

017

1-0*0

0

რუს

04

+04

1

013

1-0*0

0

ბელ

01

-04

1

013

0-1*0

1

ესპ

01

-04

0

009

0-1*0

1

პორ

01

-06

1

013

0-1*0

1

 

23 კაცი    პროგრამა    ვიდეო   ოქმი     ფოტო

 

რუსეთი

13:9

ესპანეთი $

 

პორტუგალია $

13:19

რუმინეთი

9/02

საქართველო

25:12

პორტუგალია

რუმ

08

+21

3

048

2-0*0

0

საქ

08

+17

5

042

2-0*0

0

რუს

04

-11

2

027

1-1*0

0

ბელ

03

-04

3

034

0-1*1

1

ესპ

03

-04

2

030

0-1*1

1

პორ

01

-19

1

025

0-2*0

1

 

წარსული    23 კაცი    პროგრამა    ვიდეო     ოქმი    ფოტო

 

რუმინეთი

29:14

რუსეთი

 

ბელგია

21:21

ესპანეთი

23/02

რუსეთი

9:23

საქართველო

საქ

12

+31

7

065

3-0*0

0

რუმ

12

+31

4

073

3-0*0

0

პორ

05

-13

3

043

1-2*0

1

ბელ

04

-10

3

046

0-2*1

2

რუს

04

-25

2

036

1-2*0

0

ესპ

03

-14

4

045

0-2*1

1

 

წარსული    23 კაცი    პროგრამა    ვიდეო     ოქმი    ფოტო

 

ესპანეთი

15:25

რუმინეთი

 

პორტუგალია

18:12

ბელგია $

9/03

საქართველო $

61:18

ესპანეთი

საქ

17

+74

15

126

4-0*0

1

რუმ

17

+49

8

105

4-0*0

1

რუს

09

-17

6

067

2-2*0

1

პორ

05

-21

4

066

1-3*0

1

ბელ

04

-28

4

060

0-3*1

2

ესპ

03

-57

6

063

0-3*1

1

 

წარსული    23 კაცი    პროგრამა     ვიდეო   ოქმი

 

ბელგია

14:32

რუმინეთი $

 

პორტუგალია

23:31

რუსეთი $

16/03

რუმინეთი

9:9

საქართველო

საქ

19

+74

15

135

4-0*1

1

რუმ

19

+49

8

114

4-0*1

1

რუს

14

-06

13

110

3-2*0

2

პორ

07

-21

4

075

1-3*1

1

ბელ

05

-39

8

092

0-4*1

3

ესპ

05

-57

6

072

0-3*2

1

 

წარსული    23 კაცი    პროგრამა    ვიდეო   ოქმი

 

რუსეთი $

43:32

ბელგია $

 

 ესპანეთი

9:9

პორტუგალია

ბორჯღალოსნებმა მეექვსედ მოიგეს "ერთა თასი", მერვედ
"უმცროსი ექვსი ერი" და მეშვიდედ "ანთიმოზ ივერიელის თასი"

ჩემპიონებ

დაწვრილებითი სტატისტიკა 

 

საქართველოს დრო
 

2018-19  |  კონტინენტის ფარი

 სრულად   ოფიციოზი_EN

ლოკომოტივი  –

საქართველოს თარიღითა და დროით, შაბათობით

13/10

15.00

კალვიზანო

6:17

08/12

18.00

ფიამე ორო

$ 29:22 $

15/12

18.00

კალვიზანო

0:0

12/01

15.00

ფიამე ორო

0:0

""

სხვ

კლვ (იტა)

9

+26

ლოკ (საქ)

5

-4

ფმრ (იტა)

1

-22

""

სხვ

პდვ (იტა)

13

+41

რვგ (იტა)

2

=0

ბრბ (ბელ)

0

-41

30/03

ფინალი

ბ1

0:0

20/04

ბ1

0:0

მოგებული ადის 2019-20 ჩელენჯზე

2018-19  |  დიდი 10

23/12   X ტურიდან გადადებული

09/12 @ 18.05

სხვ

 მ-წ *

$

ბათუმი  ბათუმი

40

+121

9-1

4

ხარები  რუსთავი ^

32

+53

7-3

4

ლოკომოტივი  თბ

32

+84

7-2

4

არმაზი  მარნეული

29

+99

5-4*1

7

აია  ქუთაისი

26

+13

6-4

2

ლელო სარასენს  თბ

24

+14

5-5

4

ჯიქი  გორი

19

-37

3-6*1

5

აკადემია  თბილისი

16

-101

3-6*1

2

ვეფხვები  პატარძეული

10

-102

1-7*1

4

არმია  თბილისი

7

-144

1-9

3

^ პირისპირ შედეგით  |  სტატ’მოწინავენი
ქულათა ტოლობა  |  ცოცხალი ოქმის სქოლიო

 პლეი’ოფში  ნომრები აღარ გაიცვლება
 დიდ ფინალს  უმასპინძლებს
შესარჩევი ფინალის  მოგებული

X ტურიდან ტექნიკურ ზონაში დაიშვება
4 პირი –  სამის ნაცვლად 
   მუხლი 24   @ გვ. 7

23-კაცა სამატჩო სიის ახალი ფორმა

2018-19  |  დუბლები

გაგრძელდება  გაისად

2018-19  |  პირველი ლიგა

15-16/12   IX ტური

შემდეგი სეზონიდან [2019-20] ლიგა  ფართოვდება
10 გუნდამდე – ამ სეზონის ბოლო’ადგილოსანი
დარჩენაზე  ეთამაშება  რეგიონულის მესამეს 

2018-19  |  რეგიონული ლიგა

გაგრძელდება გაისად  დას  |  აღმ

ნახევარ’ფინალთა მოგებულები  პირდაპირ  ავლენ
10-გუნდა პირველ ლიგაში.  მესამე’ადგილოსანი
ასვლაზევე  ეთამაშება  პირველი ლიგის ბოლოს

2018-19  |  სამოყვარულო ლიგა

რაგბობს  სახალისოდ

2018-19  |  ჭაბუკთა ლიგები

"" [2000-01 დაბ]

გაგრძელდება გაისად

რვეული    მოწინავე  |  სანუგეშო

"" [2002-03 დაბ]

გაგრძელდება გაისად
III ეტაპის ოთხეულები      I - VIII  |  IX - XVI
სანუგეშო ჯგუფები     დას  |  აღმ

ოქროსა და ბრინჯაოს  ფინალთა მასპინძლები
შეირჩევა სპორტული პრინციპით

შავი დაფა

ვის როდის უმთავრდება    სასჯელი

2018-19  |  ოვალის ამქარი

ყველა ლიგის ყველა [3297] მორაგბე [05/12]

კაცი [1344]  |  ჭაბ’ა [636]  |  ჭაბ’ბ [1317]

ყველა კლუბის საკონტაქტო ინფო

დ10

I

რეგ

კაც

"ა"

"ბ"

ჭაბ

სულ

დას

აღმ

დას

აღმ

10

8

6

6

30

16

16

20

52

82

განახლებული სრული სიები არ მიიღება!

მოთამაშეთა დასამატებლად შეავსეთ
და მეილზე გამოაგზავნეთ
მინი’ფორმა

შევსება-გამოგზავნის ინსტრუქცია

ამოსაშლელად ცხრილიდან გახსენით სია
და მოიწერეთ სტრიქონის ნომერი + გვარი

2019  |  რაგბი ევროპა

ოფიციოზი_EN

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

09/02

.

გარეთ

რუმინეთი

0:0

შაბ

16/02

.

შინ

ესპანეთი

0:0

შაბ

02/03

.

გარეთ

ბელგია

0:0

შაბ

09/03

.

ქუთაისი

გერმანია

0:0

კვი

17/03

.

გარეთ

რუსეთი

0:0

ბალანსი  |  ჩემპიონები და სლემოსნები

წინა სეზონი [2018]

2019  |  20წ მსოფლიო

არგენტინა    სანტა’ფე, როსარიო

ისტორია ზოგადი | ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

საქართველო

საქართველოს თარიღითა და დროით

სამ

04/06

20.00

სტფ

ახ.ზელანდია

0:0

შაბ

08/06

17.30

რსრ

სამხრ.აფრიკა

0:0

ოთხ

12/06

17.30

რსრ

შოტლანდია

0:0

#

<>

სხვ

1

სფრ

0

=0

6

არგ

0

=0

7

უელ

0

=0

12

ფიჯ

0

=0

#

<>

სხვ

2

ინგ

0

=0

5

ავს

0

=0

8

იტა

0

=0

11

ირლ

0

=0

#

<>

სხვ

3

აფრ

0

=0

4

ზელ

0

=0

9

საქ

0

=0

10

შტლ

0

=0

პლეი’ოფი

ორ

17/06

.

.

ნახევარ’ფინალი

0:0

შაბ

22/06

.

.

ფინალი

0:0

2019  |  მსოფლიო თასი

საქართველო –

საქართველოს თარიღითა და დროით

ორ

23/09

14.15

ტოიოტა

უელსი

კვი

29/09

09.15

კუმაგაია

ურუგვაი

ხუთ 03/10

09.15

ოსაკა

ფიჯი

პარ

11/10

14.15

შიზუოკა

ავსტრალია

განრიგი    სრული  |  ჩვენი ჯგუფისა

23/11  რეპეშაჟი მოიგო კანადამ

  ევროპის შესარჩევი

იაპონია  |  პარ 20/09 - შაბ 2/11

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
რუს ნამ  აშშ   ფიჯ 
სამ კან  ტონ  ურუ

2018-19  |  ესები

გამარტივებული და დამოკლებული

წიგნების განაწილება და გატანა

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაიბრეიქი

კაცთა | ჭაბუკთა ოქმის ბლანკი
მისი შევსების
ინსტრუქცია

მეთვალყურის დებულება და
დიდი 10-ის პატაკის ბლანკი

სახელმძღვანელო

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

72 გვერდი – ამობეჭდეთ "5" ზომის წიგნად!

ლექსიკონი

ნულოვანი ვერსია + დამატებითი საკითხავი

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

 

ტაბლო
მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

რაგბი თივი

 

 

imedi

 

logo_palace

 

რადიო პალიტრა

 

 

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო   აისის ლოგო     მინდა ჯგუფის ლოგო