ერთა თასი 2013

       5 რაუნდი

სხვ

გატ:გაშ

მ-წ*

$

  საქართველო

19

+74

15/03

135:061

4-0*1

1

  რუმინეთი

19

+49

08/05

114:065

4-0*1

1

  რუსეთი

14

-6

13/09

110:116

3-2*0

2

  პორტუგალია

7

-21

04/08

075:096

1-3*1

1

  ბელგია

5

-39

08/17

092:131

0-4*1

3

  ესპანეთი

5

-57

06/12

072:129

0-3*2

1

ქულა: მოგება 4, ფრე 2, წაგება 0; რვაზე ნაკლებით წაგება ანდა მეოთხე ლელოს გატანა - თითო პრემია ($)  

ტოლობაზე: ჯერ პირადში 0) საცხრილო ქულა, 1) გატანილ - გაშვებულის სხვაობა, 2) გატანილი ლელო, 3) გატანილი ქულა; მერე მთელ ტურნირში 1) სხვაობა, 2) ლელო, 3) გატანილი ქულა

2015 წლის მსოფლიო თასზე პირდაპირ გადის ორი წლის ჯამში (2013 + 2014) ორი უკეთესი

fira-aer-rugby.COM   

2/02

ბელგია $

13:17

საქართველო

რუმ

04

+06

1

019

1-0*0

0

საქ

04

+04

2

017

1-0*0

0

რუს

04

+04

1

013

1-0*0

0

ბელ

01

-04

1

013

0-1*0

1

ესპ

01

-04

0

009

0-1*0

1

პორ

01

-06

1

013

0-1*0

1

 

23 კაცი    პროგრამა    ვიდეო   ოქმი     ფოტო

 

რუსეთი

13:9

ესპანეთი $

 

პორტუგალია $

13:19

რუმინეთი

9/02

საქართველო

25:12

პორტუგალია

რუმ

08

+21

3

048

2-0*0

0

საქ

08

+17

5

042

2-0*0

0

რუს

04

-11

2

027

1-1*0

0

ბელ

03

-04

3

034

0-1*1

1

ესპ

03

-04

2

030

0-1*1

1

პორ

01

-19

1

025

0-2*0

1

 

წარსული    23 კაცი    პროგრამა    ვიდეო     ოქმი    ფოტო

 

რუმინეთი

29:14

რუსეთი

 

ბელგია

21:21

ესპანეთი

23/02

რუსეთი

9:23

საქართველო

საქ

12

+31

7

065

3-0*0

0

რუმ

12

+31

4

073

3-0*0

0

პორ

05

-13

3

043

1-2*0

1

ბელ

04

-10

3

046

0-2*1

2

რუს

04

-25

2

036

1-2*0

0

ესპ

03

-14

4

045

0-2*1

1

 

წარსული    23 კაცი    პროგრამა    ვიდეო     ოქმი    ფოტო

 

ესპანეთი

15:25

რუმინეთი

 

პორტუგალია

18:12

ბელგია $

9/03

საქართველო $

61:18

ესპანეთი

საქ

17

+74

15

126

4-0*0

1

რუმ

17

+49

8

105

4-0*0

1

რუს

09

-17

6

067

2-2*0

1

პორ

05

-21

4

066

1-3*0

1

ბელ

04

-28

4

060

0-3*1

2

ესპ

03

-57

6

063

0-3*1

1

 

წარსული    23 კაცი    პროგრამა     ვიდეო   ოქმი

 

ბელგია

14:32

რუმინეთი $

 

პორტუგალია

23:31

რუსეთი $

16/03

რუმინეთი

9:9

საქართველო

საქ

19

+74

15

135

4-0*1

1

რუმ

19

+49

8

114

4-0*1

1

რუს

14

-06

13

110

3-2*0

2

პორ

07

-21

4

075

1-3*1

1

ბელ

05

-39

8

092

0-4*1

3

ესპ

05

-57

6

072

0-3*2

1

 

წარსული    23 კაცი    პროგრამა    ვიდეო   ოქმი

 

რუსეთი $

43:32

ბელგია $

 

 ესპანეთი

9:9

პორტუგალია

ბორჯღალოსნებმა მეექვსედ მოიგეს "ერთა თასი", მერვედ
"უმცროსი ექვსი ერი" და მეშვიდედ "ანთიმოზ ივერიელის თასი"

ჩემპიონებ

დაწვრილებითი სტატისტიკა 

 

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო