საქართველო 34

საქართველო 10:20 ირლანდია

საქართველო: 15 ირაკლი სვანიძე^კაპ, 14 დავით ლობჟანიძე, 13 სანდრო ილურიძე, 12 გიორგი კოშაძე, 11 გიორგი მელაძე; 10 კოტე ახობაძე (21 ბექა ნონიაშვილი 76) 9 ვასო ლობჟანიძე (20 ლაშა მამუჩარაშვილი 76) / 1 ნიკა ნეფარიძე, 2 ვანო მარგალიტაძე (19 გიორგი ხუროშვილი 61) 3 ლაშა ტაბიძე (17 შაქრო ლომსიანიძე 55 ) 4 ბესიკ გოგოლაძე (18 გიორგი ჯავახია 50) 5 მიხეილ ბაბუნაშვილი (24 ოთარ გიორგაძე 55) 6 ლაშა საჯაია (25 მიხეილ გორგასლიძე 55) 7 თორნიკე ზოიძე, 8 ბექა გორგაძე - ლ: გოგოლაძე; გ ჯ: დ.ლობჟანიძე

ირლანდია - 4ლ: 15 პაუერ, 14 ნეშ, 6 ქონორს, 11 სთოქდეილ

მსაჯი ფეგეს ქერბი (ინგლისი)
პარ 11/04   პოზნანი, ოპალენიცა  14.00 = 16.00 საქ

0:5(7) 7:5(18) 10:5(25) /
10:10(44) 10:15(54) 10:20(64) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    11/04 @ 22.30

@

საქართველო 13:15 იტალია

საქართველო: 15 ირაკლი სვანიძე^კაპ, 14 დავით ლობჟანიძე, 13 სანდრო ილურიძე, 12 გიორგი კოშაძე (21 ბექა ნონიაშვილი 39) 11 თორნიკე მანაგაძე; 10 კოტე ახობაძე (22 თორნიკე ხურცილავა 36) 9 ვასო ლობჟანიძე / 1 ნიკა ნეფარიძე, 2 ვანო მარგალიტაძე (19 მიხეილ ბაბუნაშვილი 57) 3 ლაშა ტაბიძე (17 გიორგი ხუროშვილი 57) 4 ოთარ გიორგაძე (18 შაქრო ლომსიანიძე 57) 5 გიორგი ჯავახია; 6 მიხეილ გორგასლიძე სბ 48 (26 კახა ელბაქიძე 60) 7 თორნიკე ზოიძე, 8 ბექა გორგაძე - 2ლ: გიორგაძე ჯავახია; ჯ: დ.ლობჟანიძე

იტალია - 3ლ: 7 ერკოლანი, 2 ფერარო, 11 მაზატო სბ 8 პეტინელი

მსაჯი დ.ჯოუნზ (უელსი)
სამ 15/04   პოზნანი, ოპალენიცა  16.00 = 18.00 საქ

5:0(6) 8:0(15) 13:0(20) 13:5(32) /
სბ(41ი) სბ(48ს) 13:10(50) 13:15(66) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    15/04 @ 22.50

@

საქართველო 26:3 პორტუგალია

საქართველო: 15 ირაკლი სვანიძე^კაპ (22 თორნიკე ხურცილავა 62) 14 დავით ლობჟანიძე (23 თორნიკე მანაგაძე 55) 13 სანდრო ილურიძე (21 გიორგი მელაძე 6) 12 გიორგი კოშაძე, 11 ბექა ნონიაშვილი; 10 ვასო ლობჟანიძე, 9 ლაშა მამუჩარაშვილი / 1 ლუკა გოგინავა, 2 ვანო მარგალიტაძე (19 გიორგი ხუროშვილი 54) 3 ლაშა ტაბიძე (17 შაქრო ლომსიანიძე 54) 4 ბესიკ გოგოლაძე, 5 მიხეილ ბაბუნაშვილი (24 ოთარ გიორგაძე 39) 6 ლაშა საჯაია (18 გიორგი ჯავახია 43) 7 თორნიკე ზოიძე (26 კახა ელბაქიძე 54) 8 ბექა გორგაძე - 4ლ: გოგოლაძე გორგაძე კოშაძე ბაბუნაშვილი; 3გ: დ.ლობჟანიძე 2, სვანიძე

პორტუგალია - ჯ: 10 აბეკაზიშ სბ 2 რეგუ

მსაჯი სემ გროუვ-ვაით (შოტლანდია)
შაბ 19/04   პოზნანი, ოპალენიცა  11.00 = 13.00 საქ

0:3(2) 7:3(23) 14:3(25) 21:3(35) /
სბ(52პ) 26:3(53) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    19/04 @ 22.50

საქართველოს დრო
 

2016-17 * დიდი 10

22/03 @ 18.35

25-26/03   XVI ტური

5/03 @ 16.50

სხვ

 მ-წ *

$

აია ქუთაისი

49

+95

11-4

5

ჯიქი გორი

48

+154

  9-5*1

10

ლელო სარასენს

47

+59

  9-3*3

5

ლოკომოტივი ^

45

+62

  9-4*2

5

ბათუმი

45

+134

  9-4*2

5

აკადემია

37

+22

  8-7

5

არმია

36

-9

  8-7

4

ბაგრატ ქუთ

18

-223

  3-12

6

არმაზი

16

-126

  3-12

4

ყოჩები ბოლნისი

12

-168

  2-13

4

თაი’ბრეიქი ^ პირისპირ ბალანსით  სტატისტიკა

განაცხადი >> დაწკაპეთ გუნდზე   დუბლები

2016-17 * პირველი ლიგა

19/03 @ 16.40

18-19/03   XIII ტური
რუსთავი ამოვიდა დიდ 10-ში!

2016-17 * რეგიონული ლიგა

21/03 @ 20.10

26-27/03

დასავლეთი   XVII ტური

აღმოსავლეთი   XIII ტური

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

22/03 @ 20.35

"" ლიგ

21-22/03   ბოლო, V ტური

ჯგუფები           

გამოვლინდა "მოწინავე რვეულის" ყველა მონაწილე

მეორე ეტაპი იწყება 04-05/04
განრიგი გამოქვეყნდება პარასკევ საღამოს
24/03

"" ლიგ

23-24/03   IV ტურ

აღმ               დას           

აბუ’დაბის გუნდის ჩამოსვლის გამო ამ კვირაში
აღმოსავლეთის მატჩები აღარ გაიმართება

შავი დაფა

15/03 @ 18.50

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * 20წ მსოფლიო

18/01 @ 17.30

თბილისი, ქუთაისი   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

.

ნფ

.

.

კვი

18/06

.

.

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

22/03 @ 22.05

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

შაბ

17/06

.

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

.

.

არგენტინა

.

ესები

1/09_2016 @ 12.45

ახალი წესები ამ სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

რაგბული ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

სამწვრთნელო კურსები

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

2017 * რაგბი ევროპა

21/03 @ 20.15    სრულად   ოფიციოზი_EN

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/02

18.00

ბრიუსელ

ბელგია

$ 31:6

კვი

19/02

15.00

რუსთავი

გერმანია

$ 50:6

შაბ

04/03

19.00

ვაია’დოლიდ

ესპანეთი

20:10

კვი

12/03

18.00

დინამო

რუსეთი

28:14

კვი

19/03

17.00

ბუკურეშტ

რუმინეთი

$ 7:8

საბოლოო

სხვ

გატ

 მ-წ

$

რუმინეთი ^

19

+44

16

122

4-1

3

საქართველო

19

+92

19

136

4-1

3

ესპანეთი

13

+37

9

91

3-2

1

რუსეთი

9

-10

14

107

2-3

1

გერმანია

8

-80

14

121

2-3

0

ბელგია

2

-83

7

70

0-5

2

^ პირისპირ ბალანსით  *  ჩემპიონები და სლემოსნები

სხვა დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო