საქართველო 34

საქართველო 10:20 ირლანდია

საქართველო: 15 ირაკლი სვანიძე^კაპ, 14 დავით ლობჟანიძე, 13 სანდრო ილურიძე, 12 გიორგი კოშაძე, 11 გიორგი მელაძე; 10 კოტე ახობაძე (21 ბექა ნონიაშვილი 76) 9 ვასო ლობჟანიძე (20 ლაშა მამუჩარაშვილი 76) / 1 ნიკა ნეფარიძე, 2 ვანო მარგალიტაძე (19 გიორგი ხუროშვილი 61) 3 ლაშა ტაბიძე (17 შაქრო ლომსიანიძე 55 ) 4 ბესიკ გოგოლაძე (18 გიორგი ჯავახია 50) 5 მიხეილ ბაბუნაშვილი (24 ოთარ გიორგაძე 55) 6 ლაშა საჯაია (25 მიხეილ გორგასლიძე 55) 7 თორნიკე ზოიძე, 8 ბექა გორგაძე - ლ: გოგოლაძე; გ ჯ: დ.ლობჟანიძე

ირლანდია - 4ლ: 15 პაუერ, 14 ნეშ, 6 ქონორს, 11 სთოქდეილ

მსაჯი ფეგეს ქერბი (ინგლისი)
პარ 11/04   პოზნანი, ოპალენიცა  14.00 = 16.00 საქ

0:5(7) 7:5(18) 10:5(25) /
10:10(44) 10:15(54) 10:20(64) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    11/04 @ 22.30

@

საქართველო 13:15 იტალია

საქართველო: 15 ირაკლი სვანიძე^კაპ, 14 დავით ლობჟანიძე, 13 სანდრო ილურიძე, 12 გიორგი კოშაძე (21 ბექა ნონიაშვილი 39) 11 თორნიკე მანაგაძე; 10 კოტე ახობაძე (22 თორნიკე ხურცილავა 36) 9 ვასო ლობჟანიძე / 1 ნიკა ნეფარიძე, 2 ვანო მარგალიტაძე (19 მიხეილ ბაბუნაშვილი 57) 3 ლაშა ტაბიძე (17 გიორგი ხუროშვილი 57) 4 ოთარ გიორგაძე (18 შაქრო ლომსიანიძე 57) 5 გიორგი ჯავახია; 6 მიხეილ გორგასლიძე სბ 48 (26 კახა ელბაქიძე 60) 7 თორნიკე ზოიძე, 8 ბექა გორგაძე - 2ლ: გიორგაძე ჯავახია; ჯ: დ.ლობჟანიძე

იტალია - 3ლ: 7 ერკოლანი, 2 ფერარო, 11 მაზატო სბ 8 პეტინელი

მსაჯი დ.ჯოუნზ (უელსი)
სამ 15/04   პოზნანი, ოპალენიცა  16.00 = 18.00 საქ

5:0(6) 8:0(15) 13:0(20) 13:5(32) /
სბ(41ი) სბ(48ს) 13:10(50) 13:15(66) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    15/04 @ 22.50

@

საქართველო 26:3 პორტუგალია

საქართველო: 15 ირაკლი სვანიძე^კაპ (22 თორნიკე ხურცილავა 62) 14 დავით ლობჟანიძე (23 თორნიკე მანაგაძე 55) 13 სანდრო ილურიძე (21 გიორგი მელაძე 6) 12 გიორგი კოშაძე, 11 ბექა ნონიაშვილი; 10 ვასო ლობჟანიძე, 9 ლაშა მამუჩარაშვილი / 1 ლუკა გოგინავა, 2 ვანო მარგალიტაძე (19 გიორგი ხუროშვილი 54) 3 ლაშა ტაბიძე (17 შაქრო ლომსიანიძე 54) 4 ბესიკ გოგოლაძე, 5 მიხეილ ბაბუნაშვილი (24 ოთარ გიორგაძე 39) 6 ლაშა საჯაია (18 გიორგი ჯავახია 43) 7 თორნიკე ზოიძე (26 კახა ელბაქიძე 54) 8 ბექა გორგაძე - 4ლ: გოგოლაძე გორგაძე კოშაძე ბაბუნაშვილი; 3გ: დ.ლობჟანიძე 2, სვანიძე

პორტუგალია - ჯ: 10 აბეკაზიშ სბ 2 რეგუ

მსაჯი სემ გროუვ-ვაით (შოტლანდია)
შაბ 19/04   პოზნანი, ოპალენიცა  11.00 = 13.00 საქ

0:3(2) 7:3(23) 14:3(25) 21:3(35) /
სბ(52პ) 26:3(53) # ჭაბუკთა თამაში 70 წუთაა!

დედანი    19/04 @ 22.50

საქართველოს დრო
 

2017 * 20წ მსოფლიო

28/05 @ 20.50

თბილისი,  ქუთაისი

სრული განრიგი  |  ამოსაბეჭდად (ა4)  |  ოფიციოზი_EN

ისტორია ზოგადი  |  ბორჯღალოსნები ოდითგან | ალაფაზე

 ჩვენი რაზმი   |   12-ვე გუნდის დეტალური სია

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

საქართველო -

ოთხ

31/05

18.00

ავჭალა

არგენტინა

.

ინგ 13.00 სამ  |  ზელ 13.00 შტლ
აფრ 15.30 სფრ  |  ირლ 15.30 იტა  |  ავს 20.30 უელ

კვი

04/06

18.00

ავჭალა

აფრიკა

.

ხუთ

08/06

18.00

ავჭალა

საფრანგეთი

.

ავჭალა

#

სხვ

1

ინგ

0

=0

6

ავს

0

=0

7

უელ

0

=0

12

სამ

0

=0

ქუთაისი

#

სხვ

2

ირლ

0

=0

5

ზელ

0

=0

8

შტლ

0

=0

11

იტა

0

=0

ავჭალა

#

სხვ

3

არგ

0

=0

4

აფრ

0

=0

9

სფრ

0

=0

10

საქ

0

=0

პლეი’ოფი: ვაკე, ავჭალა

სამ

13/06

15.30

ვაკე

ნფ

.

კვი

18/06

13.00

ვაკე

.

2017 * ტურნე ამერიკაში

27/05 @ 19.20

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

 ახალი წესები სანაკრებო რაგბისთვის

კვი

11/06

01.00

ქალგარი

კანადა

.

კვი

18/06

03.00

ატლანტა

შტატები

.

შაბ

24/06

23.15

ხუხუი

არგენტინა

.

2016-17 * დიდი 10

24/05 @ 19.55

დასრულდა

1

ჯიქი  გორი

2

ბათუმი  ბათუმი

3

ლელო სარასენს  თბილისი

4

აკადემია  თბილისი

5

ლოკომოტივი  თბილისი

6

აია  ქუთაისი

7

არმია  თბილისი

8

ბაგრატ  ქუთაისი

9

არმაზი  თბილისი

10

ყოჩები  ბოლნისი

დიდი ფინალის ვებ’ოქმი

შინაური კვარცხლბეკი 1990-2017

2016-17 * პირველი ლიგა

1/05 @ 11.50

დასრულდა

2016-17 * რეგიონული ლიგა

27/05 @ 20.05

27/05  პლეი’ოფი
ოზურგეთი ავიდა პირველ ლიგაში

2016-17 * სამოყვარულო ლიგა

20/05 @ 20.40

21/05 რუსთავი 16.00  ფინალი

2017 * ჭაბუკთა ლიგები

28/05 @ 19.15

"" ლიგ

არდადეგები  5/09-მდე

მოწინავე  რვეული

სანუგეშო ჯგუფები     

"" ლიგ

26-30/05   II ეტაპის VI ტური

აღმ         დას     

სანუგეშო ჯგუფები   აღმ   დას

შავი დაფა

23/05 @ 20.10

ვის როდის უმთავრდება სასჯელი

2017 * შემოდგომის ტესტები

9/05 @ 17.30

საქართველო -

საქართველოს თარიღითა და დროით

შაბ

11/11

.

შინ

ტონგა

.

შაბ

18/11

18.30

კარდიფ

უელსი

.

შაბ

25/11

.

შინ

ფიჯი

.

2019 * მსოფლიო თასი

23/05 @ 20.15

ოთხ 10/05 @ 12.00 საქ 

კიოტო (იაპონია)   წილისყრა

20 ფინალისტი განაწილდა
ოთხ 5-გუნდა ჯგუფად

ირლ ზელ ინგ ავს
შტლ აფრ სფრ უელ
იაპ იტა არგ საქ
ევრ’1 აფრ’1 ამე’1 ზღვ’1
ევრ’2|ზღვ’3 რეპ ზღვ’2 ამე’2

შესარჩევთა ზემო დონე

სახელმძღვანელო

28/10_2016 @ 17.45

"მსოფლიო რაგბის" მეორე დონე

ლექსიკონი

23/01 @ 21.00

ნულოვანი ვერსია

+ დამატებითი საკითხავი

ესები

27/05_2017 @ 19.20

ახალი წესები დამდეგი სეზონისთვის

შეცვლა და უსაფრთხოება

შეცვლის ბარათი

თაი’ბრეიქი

ოქმის ბლანკი და
შევსების ინსტრუქცია

წესების წიგნი 

 

დასრულებული შეჯიბრებები    არქივში

 

\

 

მსოფლიო თასი 2015
 
ევროპის ერთა თასი
 
ვიდეო გალერეა
 
სარაგაბო ბაზები
 
სად მივაბაროთ ბიჭი
 
ლეგიონერები
 
 
 
keep rugby clean
 
 
referee
 
არქივი

 

საზოგადოებრივი მაუწყებლის 1 არხი

 

 

რადიო პალიტრა

 

ლელო
 
 

 

საქართველოს სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამინისტროს ლოგო თიბისი ბანკის ლოგო ნატახტარის ლოგო მინდა ჯგუფის ლოგო